Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Magyar Guild
Macskássy Attila - Kapuőr Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sat Mar 12, 2011 3:17 pm
Ma megvolt a könyvbemutató!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki megígérte, hogy eljön és el is jött! (Ez súlyosan ironikus beszólás, ugyanis senki nem jött el.)  
PostPosted: Sat Mar 12, 2011 3:24 pm
Malreni
Ma megvolt a könyvbemutató!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki megígérte, hogy eljön és el is jött! (Ez súlyosan ironikus beszólás, ugyanis senki nem jött el.)

Én igen! whee  

Molylepke

15,600 Points
  • Citizen 200
  • Invisibility 100
  • Lavish Tipper 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sat Mar 12, 2011 4:27 pm
Molylepke
Malreni
Ma megvolt a könyvbemutató!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki megígérte, hogy eljön és el is jött! (Ez súlyosan ironikus beszólás, ugyanis senki nem jött el.)

Én igen! whee

Ti velem jöttetek, az úgy nem számít.  
PostPosted: Sun Mar 13, 2011 5:17 am
Malreni
Ma megvolt a könyvbemutató!

Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek, aki megígérte, hogy eljön és el is jött! (Ez súlyosan ironikus beszólás, ugyanis senki nem jött el.)

Én este értem ide Pestre, mert a családi vacsin voltam otthon.... és mondtam is, hogy nem valószínű, hogy így el tudok menni.....  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Mar 13, 2011 7:53 am
Szintén nem rád gondoltam.  
PostPosted: Sun Mar 13, 2011 10:05 am
Lehet feledékeny baromnak hívni... sweatdrop  

Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer


Tamcsi

Precious Nerd

40,340 Points
  • Cosmic Healer 200
  • Perfect Attendance 400
  • Grunny Harvester 150
PostPosted: Sun Mar 27, 2011 8:35 am
elolvastam.. >< (volt három nap szabadidőm, túl vagyok a félévi vizsgákon, így suliban is olvastam ( szabad reklámfelület wink ) igaz csak 10 oldalt, mert olyan nagy zűrzavar volt körülöttem, hogy csak lassan tudtam értelmezni biggrin (bal oldalamon két fiú röhögött egymás viccein, majd arról beszéltek hogyan ugorjanak leveleket és hackeljenek játékokat, jobbomon osztálytársam szakított a pasijával (fél órán keresztül). de értelmeztem, és csak 1 kérdésem van:

ugye lesz folytatááááááásssss??????

User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.
 
PostPosted: Sun Mar 27, 2011 11:35 am
Remélem tetszett. smile

És, hogy válaszoljak, nem, nem tervezem a folytatást, legalább is, 5-6 éven belül biztos nem. Szeretném azokat befejezni, amiken most dolgozok. (Két könyv valamint egy novella- és versgyűjtemény.) Ha azokkal megvagyok, talán fogok írni folytatást. Ötletem van már, de az még távol van a tervtől.  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Apr 28, 2011 6:09 pm
Dun! Dunn!! Dunnn!!!



http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php?id=15&id=15



Nyámi!  
PostPosted: Fri Apr 29, 2011 4:56 am
Sziasztok, nem akarok köcsög lenni, de ez azért....
Hány éves vagy hogy így rajzolsz? eek Nem fogok senkit sem szapulni, kritizálni, a színtiszta véleményemet fogom elmondani...
Meg kell mondjam, hogy szerintem teljesen felesleges volt kiadni. A borítóból ítélve -nem mintha rám tartozna- de a rajzolás nem igazán lett gyakorolva eléggé.Sőt.... A két figura teljesen girbe-gurbán van megrajzolva, olyan, mintha egy kisgyerek készítette volna, ráadásul az arányok sem passzolnak. Még egyszer mondom, nem bántani akarok senkit....de én ki nem adnék érte egy petákot sem...Hogy miért? Íme az okom:
1. Szemmel láthatóan sokkal de sokkal többet kellett volna gyakorolni a rajzolást, még mielőtt rászánod magadat a "műved" kiadására.
2. Szerény véleményem szerint egy mangában rengeteg belefektetett munka rejlik, és nem csak ukk-mukk-fukk eldöntöm, hogy na, én most kiadom....Az olyat én nem tekintem mangának, nem kapja meg nálam a "manga" címet.


Mégegyszer elnézést, ha bunkó voltam, az én véleményem ez, akinek nem tetszik...
az....
....Ne olvassa többször el!!!! mrgreen  

Akuma-de-Melanie


Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Fri Apr 29, 2011 11:43 am
Akuma-de-Melanie
Sziasztok, nem akarok köcsög lenni, de ez azért....
Hány éves vagy hogy így rajzolsz? eek Nem fogok senkit sem szapulni, kritizálni, a színtiszta véleményemet fogom elmondani...
Meg kell mondjam, hogy szerintem teljesen felesleges volt kiadni. A borítóból ítélve -nem mintha rám tartozna- de a rajzolás nem igazán lett gyakorolva eléggé.Sőt.... A két figura teljesen girbe-gurbán van megrajzolva, olyan, mintha egy kisgyerek készítette volna, ráadásul az arányok sem passzolnak. Még egyszer mondom, nem bántani akarok senkit....de én ki nem adnék érte egy petákot sem...Hogy miért? Íme az okom:
1. Szemmel láthatóan sokkal de sokkal többet kellett volna gyakorolni a rajzolást, még mielőtt rászánod magadat a "műved" kiadására.
2. Szerény véleményem szerint egy mangában rengeteg belefektetett munka rejlik, és nem csak ukk-mukk-fukk eldöntöm, hogy na, én most kiadom....Az olyat én nem tekintem mangának, nem kapja meg nálam a "manga" címet.


Mégegyszer elnézést, ha bunkó voltam, az én véleményem ez, akinek nem tetszik...
az....
....Ne olvassa többször el!!!! mrgreen


Az erre küldött PM:

Kedves műértő.

A borító direkt lett olyan, amilyen. Nem mellesleg a borítót Orgoványi Gábor készítette, nem én. És, ha vetted volna a fáradtságot, hogy elolvasod ami le van írva, akkor rájöhettél volna, ez nem manga és nem rajzolva van, hanem egy KÖNYV betűkkel. De sebaj, nem hibáztatom a mai fiatalokat, hogy nem tudják, hogy mi az a könyv. A könyv egy téglatest alakú, összeragasztott papírkupac, amiben betűk vannak. Intelligens emberek olvassák őket, a ti családotok gondolom fűt velük.

És most a többi tény: az egyetlen embert sértetted meg, akit nem kellett volna... Mint a Guild alkapitánya van annyi hatalmam, hogy bármikor kirakhatlak, vagy puszta kedvtelésből tönkretehetem azt, amit csinálsz. És meg is fogom tenni. wink

Amennyiben nem írsz egy szép zaftos bocsánatkérést vasárnap este 23:59-ig, kitiltalak a Guild-ből. Amennyiben neked áll följebb és pörölni kezdesz ebben a veszett ügyben, kitiltom az ÖSSZES magyart a Guild-ből, aki barátlistádon van!

Továbbá, visszamenőleg törlöm minden topic-od, post-od, kivéve, persze a fent említettet, mert az megy a szégyenfalra egy örök mementónak a magadfajták részére.

Maradok híved:
Malreni - a Magyar Guild teljhatalmú alkapitánya.  
PostPosted: Fri Apr 29, 2011 12:16 pm
Akuma-de-Melanie
Sziasztok, nem akarok köcsög lenni, de ez azért....
Hány éves vagy hogy így rajzolsz? eek Nem fogok senkit sem szapulni, kritizálni, a színtiszta véleményemet fogom elmondani...
Meg kell mondjam, hogy szerintem teljesen felesleges volt kiadni. A borítóból ítélve -nem mintha rám tartozna- de a rajzolás nem igazán lett gyakorolva eléggé.Sőt.... A két figura teljesen girbe-gurbán van megrajzolva, olyan, mintha egy kisgyerek készítette volna, ráadásul az arányok sem passzolnak. Még egyszer mondom, nem bántani akarok senkit....de én ki nem adnék érte egy petákot sem...Hogy miért? Íme az okom:
1. Szemmel láthatóan sokkal de sokkal többet kellett volna gyakorolni a rajzolást, még mielőtt rászánod magadat a "műved" kiadására.
2. Szerény véleményem szerint egy mangában rengeteg belefektetett munka rejlik, és nem csak ukk-mukk-fukk eldöntöm, hogy na, én most kiadom....Az olyat én nem tekintem mangának, nem kapja meg nálam a "manga" címet.


Mégegyszer elnézést, ha bunkó voltam, az én véleményem ez, akinek nem tetszik...
az....
....Ne olvassa többször el!!!! mrgreen

1. Ez nem manga, hanem regény
2. Az, hogy hogyan rajzol, ´nem minösítheti a regény értékét..... Pont ide passzol egy közhely: ne a borító alapján ítéld meg a könyvet..... Te most pont ezt tetted. Mi jogon minösítesz egy olyan müvet amit el se olvastál?  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Fri Apr 29, 2011 1:00 pm
A francba!! az én példányomból valaki kilopta a rajzokat!!! eek
ehh....még fűtésre sem jó!...túl rövid (folytatás??) xd
butus...fűtésre valók a lexikonok..még látványnak is csúnyák....másfél méter bordó a polcon..ráadásul semmi cuki borító...még rendes címük sincs...csak hülye arany betűk minden könyvön.....brrrrrrr
 
PostPosted: Fri Apr 29, 2011 1:18 pm
Váo. Successful troll is successful.

Attila, Te meg ne vágd be a hisztit.  

Molylepke

15,600 Points
  • Citizen 200
  • Invisibility 100
  • Lavish Tipper 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Fri Apr 29, 2011 7:20 pm
Andi, te meg kapd be. biggrin

Zárójelben megjegyezném, hogy igen, úgy néz ki, mintha egy kisgyerek rajzolta volna, MERT EZ VOLT A CÉL.

És ezennel hivatkoznék új jelmondatomra: "Idiótákkal nem tárgyalunk!"  
Reply
Magyar Guild

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum