Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]

Practical Lover

Silme_Ethel
Musze poczytac jak uciac pliki, gdzies na forum i potem sobie cos znajde :3 Tank! z Cowboya Bepopa od zawsze uwielbiam ^ ^, dzieki M4ddie

Moj Ringtone od lat redface

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Jestem wstrętnym trollem internetowym! Nie chcę zbawiać świata lajkując profile na FB!

Newbie Gaian

7,600 Points
  • Dressed Up 200
  • Autobiographer 200
  • Person of Interest 200
Biedronka
Jestem wstrętnym trollem internetowym! Nie chcę zbawiać świata lajkując profile na FB!


Jakby to jeszcze coś dawało wink Myślę, że biedne dzieci z Afryki nie przejmą się specjalnie brakiem lajka pod ich zdjęciem...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Darcira
Biedronka
Jestem wstrętnym trollem internetowym! Nie chcę zbawiać świata lajkując profile na FB!


Jakby to jeszcze coś dawało wink Myślę, że biedne dzieci z Afryki nie przejmą się specjalnie brakiem lajka pod ich zdjęciem...
Ja to wiem, ty to wiesz a jak na jednym forum, na którym bywam zwróciłam uwagę, że cała akcja zbawiania świata i szerzenia tolerancji względem ludzi, który kolekcjonują lalki jest zupełnie niepotrzebna, bo nic nie da to wydrapano mi oczy...

Apocalyptic Worshipper

Biedronka
Darcira
Biedronka
Jestem wstrętnym trollem internetowym! Nie chcę zbawiać świata lajkując profile na FB!


Jakby to jeszcze coś dawało wink Myślę, że biedne dzieci z Afryki nie przejmą się specjalnie brakiem lajka pod ich zdjęciem...
Ja to wiem, ty to wiesz a jak na jednym forum, na którym bywam zwróciłam uwagę, że cała akcja zbawiania świata i szerzenia tolerancji względem ludzi, który kolekcjonują lalki jest zupełnie niepotrzebna, bo nic nie da to wydrapano mi oczy...


a jak sie pieniezy te lajki w Afryce, jak wiekszosc potrzebujacych nie ma komputera z wifi? o_O

Practical Lover

Silme_Ethel

a jak sie pieniezy te lajki w Afryce, jak wiekszosc potrzebujacych nie ma komputera z wifi? o_O

Pieniadze wplacane sa na specjalne konta bankowe w Szwajcarii na nawiska wlascicieli akcji charytatywnej - DOH!

Do pozniejszego odbioru...
Nie koniecznie przez osobe do ktorej powinny trafic.

Apocalyptic Worshipper

M4deline
Silme_Ethel

a jak sie pieniezy te lajki w Afryce, jak wiekszosc potrzebujacych nie ma komputera z wifi? o_O

Pieniadze wplacane sa na specjalne konta bankowe w Szwajcarii na nawiska wlascicieli akcji charytatywnej - DOH!

Do pozniejszego odbioru...
Nie koniecznie przez osobe do ktorej powinny trafic.


o masz! a ja w pocie czola nocami lajkowalam! i te przeplakane facebookowe noce poszly na marne?! tylke lajkow... gonk

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Silme_Ethel
Biedronka
Darcira
Biedronka
Jestem wstrętnym trollem internetowym! Nie chcę zbawiać świata lajkując profile na FB!


Jakby to jeszcze coś dawało wink Myślę, że biedne dzieci z Afryki nie przejmą się specjalnie brakiem lajka pod ich zdjęciem...
Ja to wiem, ty to wiesz a jak na jednym forum, na którym bywam zwróciłam uwagę, że cała akcja zbawiania świata i szerzenia tolerancji względem ludzi, który kolekcjonują lalki jest zupełnie niepotrzebna, bo nic nie da to wydrapano mi oczy...


a jak sie pieniezy te lajki w Afryce, jak wiekszosc potrzebujacych nie ma komputera z wifi? o_O
Wdrukują je i wysyłają pocztą do dzieci w Afryce.

Apocalyptic Worshipper

moze maja specjalny bank lajkowy albo co... wink

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Używają tych lajków jak kartek z PRLu, ot co!

Shoujo Snacker

14,175 Points
  • Magical Gems 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Bloodsucking Bros 250
Albo coś w stylu "Zbieraj lajki, odbieraj nagrody!"

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
O, też dobre! A jak się przekładają lajki na szerzenie tolerancji wobec osób, które zbierają lalki?

Apocalyptic Worshipper

10 lajkow to kawa.
50 lajkow = szczepionka na gruzlice razz

Practical Lover

Silme_Ethel
10 lajkow to kawa.
50 lajkow = szczepionka na gruzlice razz

Prosze cie, Ebola-chan jest teraz modniejsza i zbiera wiecej Lajkow... emotion_kirakira

Apocalyptic Worshipper

Ebolachan jest zbyt moe moe dla mnie, wole tsundere Gruzlice razz

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum