Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]

Apocalyptic Worshipper

ja tylko chcialam Lucky'ego, ale chyba mi przeszlo...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Kurczę, przydała by mi się któraś z Loving Manners - mam takie fajny pomysł na avek i jedna z min z Loving byłaby idealna!

Apocalyptic Worshipper

mi sie wishlist ciagle zmienia...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
A ja w sumie nie mam wishlisty - tj. mam tam parę rzeczy, ale tylko i wyłącznie po to, żeby móc wygodnie śledzić ceny na MP i wiedzieć kiedy coś kupić/sprzedać.

Apocalyptic Worshipper

mi sie lista zaleznie od humoru zmienia. na poczatku chcialam wszystkie fioletowe itemki, ale teraz co chwila cos wypuszczaja i nawet nie zdazam sie przyjrzec co chce...

Lucky Cat

12,400 Points
  • Person of Interest 200
  • Somebody Likes You 100
  • Megathread 100

Practical Lover

Ja wiem tylko, ze pety to strata golda...
Lalki raczej średnio mnie interesują, poza moja pięknym Dollem BRAINa emotion_kirakira

Zawsze coś się znajdzie na wishliste ^^

Apocalyptic Worshipper

tyle tego dodaja, ze az sie gubie...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Chyba powyprzedaję trochę EIsów, których nigdy nie używam i szarpnę się na Dotting Loving Manner.

Apocalyptic Worshipper

czemu nie, jak nie uzywasz...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
No bo wiesz, lubię mieć itemki w inventory i trochę mi szkoda ich wyprzedawać. No i pytanie kiedy Gaia wznowi Dotting LM - Gentle i Tender też dopiero co wyszły a już są wznowione w tym walentynkowym rigu.

Apocalyptic Worshipper

ciezko ogarnac co i kiedy znowu wyjdzie...
ja tez musze troche powyprzedawac, bo robienie awatarka mi za duzo zajmuje.

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
No to właśnie. Ja się niby trzech rzeczy już wyprzedałam i teraz się zastanawiam czy kupić czy nie kupić, bo jak kupię to już nic mi nie zostanie.

Stwierdziłam, że whatever i co się będę szczypać z wydawaniem wirtualnej waluty. Przynajmniej będę mieć motywację do zabawy w booty grab a jak mnie baaaaaardzo przypili to odżałuję parę złotych i sobie Gaia Cash kupię czy coś i odbiję straty finansowe.

Apocalyptic Worshipper

ja sobie nowe wloski kupilam, ale jeszcze sie nie zebralam, zeby zlozyc avatarka...

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Ja ogólnie ostatnio strasznie szastam goldem. Najpierw Melchior i Hard Candy Rocker, potem trochę drobnicy, potem sprzedałam Candy Rockersa i parę innych rzeczy i kupiłam Dotting Loving Manner a dzisiaj stwierdziłam, że co tam, kupuję Csilla the Wind Sorceress, bo to tylko 100k. Teraz myślę nad Kitten Crescent Moon, bo to tylko 750k a jak wycofają tego serduszkowego riga to spokojnie odbije do 1500k.

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum