Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1209 ]
Total Votes:[ 1209 ]
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Bardzo sie facet stara i ma swietne poczucie humoru, ale mnie moj wlasny rasizm smieszy... XD
nie moge sie doczekac kolejnej randki razz
克大 <3
Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Troszeczkę się wprztykałam z goldów, ale whatvere - mam Melchiora.
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Tak, tą sówkę. (Właściwie to kotosówkę, ale co tam) Chciałam go odkąd wyszedł, ale zawsze był za drogi i w ogóle. Ale teraz wypuścili go tanio w Cash Shopie i cena spadła i na markeplace. Więc się sprężyłam, sprzedałam jedną rzeczy i mam sowę.
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

sweet, ja juz nie wiem jak zbierac... za duzo GC na Gai...
M4deline's avatar

Anxious Shoujo

Nienawidze tego portalu ostatnio... Wchodze, 10 wiadomsci na temat GC itemu...

Strach sie bac kupic cos za Golda...
Kupilam wczoraj Rainy Days za 15 mil (tak, to bylo tanio) dzis na Exchangechodza po 6 mil...
Pierdolca mozna dostac, z dnia na dzien kazdy item moze stracic, nie warto w nic inwestowac...
Your Neglected Sex Toy's avatar

Man-Hungry Werewolf

13,500 Points
  • Elocutionist 200
  • Threadmaster 200
  • Firestarter 200
Mi to już w ogóle się tu zaglądać nie chce, a z racji braku czasu jakiegokolwiek to nawet się nie loguję :C
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

No wlasnie, mysle zeby spieniezyc inventory i zainwestowac w arty...
Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Widać, że tylko ja tu jestem dla pisania z ludźmi a nie dla 'inwestowania'. No cóż. Ja się nadal całkiem nieźle bawię.
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

a ja lubie miec dobre itemki, a kiedy to zaczyna byc zbyt trudne to zabawa traci smak :/ wszystkie questy szlak trafia...
Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Jak dla mnie to wcale nie jest tak trudno. Gaia ciągle wypuszcza stare itemy w Cash Shopie i przez to ceny spadają - w przeciągu trzech dni dzięki temu wykreśliłam dwie rzeczy z wishlisty.
Biedronka
Jak dla mnie to wcale nie jest tak trudno. Gaia ciągle wypuszcza stare itemy w Cash Shopie i przez to ceny spadają - w przeciągu trzech dni dzięki temu wykreśliłam dwie rzeczy z wishlisty.
hehe, cieszy mnie kolejny fan Melchiora biggrin też go chciałam odkąd wyszedł.

Swojego kupiłam ze 2 miesiące temu, wydałam 16 milionów, czyli 3 razy tyle, ile teraz kosztuje, ale bez przesady, nie jest to dla mnie tragedią. (: Kupuję rzecz, bo mi się podoba i chcę używać jej na avatarze.

Z drugiej strony, może oni wypuszczają naście razy te drogie rzeczy, żeby zniszczyć możliwość bogacenia się w exchange itd. dramallama dramallama
Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Tusia
Biedronka
hehe, cieszy mnie kolejny fan Melchiora biggrin też go chciałam odkąd wyszedł.

Swojego kupiłam ze 2 miesiące temu, wydałam 16 milionów, czyli 3 razy tyle, ile teraz kosztuje, ale bez przesady, nie jest to dla mnie tragedią. (: Kupuję rzecz, bo mi się podoba i chcę używać jej na avatarze.

Z drugiej strony, może oni wypuszczają naście razy te drogie rzeczy, żeby zniszczyć możliwość bogacenia się w exchange itd. dramallama dramallama
Szczerze? Mi się podoba, że rzeczy tanieją. Kompletnie nie rozumiem płaczu, że wypuścili i teraz mi wartość konta spadnie... Jeśli więcej osób może mieć jakiś item to jestem cała za tym, bo to oznacza, że więcej osób jest zadowolonych. (Też nie kupuję rzeczy na 'handel' - kupuję, bo lubię a jak się sprzeda przy okazji za więcej to spoko)
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

nic mnie ostatnio tak sie nie spodobalo, zeby na powaznie questowac, ale mysle, ze jak cos potrze, to sie fundusze znajda...
Biedronka's avatar

Kawaii Cat

14,750 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Niech jeszcze parę razy wypuszczą Cathulu i będę mieć wszystkie pety jakie zawsze chciałam mieć.

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get Items
Get Gaia Cash
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games