Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Irreversible Vol.4 - Chapter 3

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:21 am
User Image

2011 01 21 - 17:25
 
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:32 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Harold
Szeretném, ha a mai este igazán jól sikerülne! Egy sima jóval nem leszek kielégedve, remélem érthető?


Harold egész végig háttal állt közönségének. Ella, Megan, Seru és Mina igyekeztek nem arcokat vágni. Harold a díszítést nézegette, a legapróbb hibákat is el akarta kerülni, legyen szó akármiről.

User Image
Mina
Engedelmével uram, akkor mi mennénk a dolgunkra.


Szólt Mina bátortalanul, Harold bólintott és a várakozó cselédek indultak is. Egyedül Megan maradt a helyén. Mikor a többiek már messze jártak Harold mögé lépett.

User Image
Megan
Ma este fog megkezdődni a negyedik játék, uram?


User Image
Harold
Attól félek, igen. Elvették tőlem a jogot a vezetésre, immár én is csak egy báb vagyok a Társaság kezében.


User Image
Megan
Kíván valami óvintézkedést?


User Image
Harold
Nem. Nem akadályozhatom a történéseket… Ma éjjel, ismét végig kell majd néznem, ahogy megölik a családom. Viszont, nincs még minden veszve…


User Image
Megan
Uram?


User Image
Harold
Menj a dolgodra, ne akadályozz semmit. Most ennyit tudsz csak segíteni.


Megan nem válaszolt, csak állt némán. Mikor már éppen rászánta magát, hogy induljon a konyhába, megszólalt a csengő.

User Image
Harold
Azt hiszem, a vendégeink megérkeztek. Korábban, mint vártam.


Megan ajtót nyitott. Odakint Rachel állt, mellette kétoldalt Davide és Geoff.

User Image
Megan
Jó estét kívánok Rachel kisasszony! Davide úr, Geoff úr, kérem fáradjanak be. Helyezzék kényelembe magukat a társalgóban.


User Image
Rachel
Köszönjük Megan. Ezt a gondjaira bízom.


Rachel átnyújtott egy szépen becsomagolt dobozt a lánynak. A csomagoláson látszott, hogy szakértő kezek munkája volt.

User Image
Megan
Igenis asszonyom!


Megan elsietett az ajándékkal, Rachel Davide és Geoff pedig beléptek az előtérbe. Harold, még mindig ott állt, ahol eddig.

User Image
Rachel
Harold, válthatnánk pár szót?


User Image
Harold
Nem ér rá a jövő hétig?


User Image
Rachel
Attól tartok nem.
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:33 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Helen
Kivételesen viselkedj! Elég lesz, akkor romba dönteni az estét, ha mindenki megérkezett.


Korholta le lőre Helen lányát, aki durcásan keresztbe tette kezeit. Kevin mögöttük haladt, mindent hallott, de nem szólt semmit. Helen becsöngetett és szinte azonnal Wilfred ajtót is nyitott.

User Image
Wilfred
Jó estét kívánok He…


User Image
Helen
Fogja.


Azzal Helen Wilfred kezébe nyomott egy újabb ajándékot.

User Image
Wilfred
Igenis asszonyom. Kérem, helyezzék kényelembe magukat a társalgóban. Davide úr, Rachel kisasszony és Geoff úr, már megérkeztek.


User Image
Helen
Gyerünk!


Szólt hátra Helen és megindult előre, levegőnek nézve Wilfred-et, aki, miután becsukta az ajtót elsietett letenni a csomagot. Helen és családja bevonult a társalgóba.

User Image
Mina
Jó estét, mivel szolg…


User Image
Helen
Hozz inni. A lányomnak valami gyümölcslevet, a férjemnek azt amit kér. Nekem pezsgőt, a legjobbat, ami a háznál van.


User Image
Kevin
Én is pezsgőt kérek.


User Image
Mina
I… igenis. Máris hozom!


Mina elsietett. Fel volt készülve arra, hogy nem fogják emberszámba venni. Előfordult ez a Döglött Macskában is néha. Hozzá volt szokva az emberek gorombaságához.

User Image
Harold
Helen és bájos kis bagázsa… Nem gondoltam volna, hogy eljöttök.


User Image
Helen
A világért sem hagytam volna ki egy ilyen jó alkalmat…


User Image
Harold
Valahogy éreztem.


Harold a nőhöz lépett. Kedvesen mosolygott, mintha csak egy kedves barátja mellé lépett volna. Hírtelen megragadt a nő haját és maga felé rántotta a nőt. Beatrice felvisított, Kevin pedig felugrott a helyéről, de nem merte megütni a férfit.

User Image
Helen
Eressz el te féreg!


User Image
Harold
Nem! Most pedig mindegyik féreg tapassza rám a fülét! Ha egyikőtök is baszakodni fog a fiammal vagy valamelyik vendégemmel ma este, azt kibelezem! Remélem érthető voltam?


User Image
Laura
Apa… engedd el, kérlek! Erre semmi szükség.


User Image
Harold
Minden rendben. Csak meghitten elbeszélgettem kicsit anyáddal.


User Image
Helen
Rohadj meg…


User Image
Harold
Rohadj meg te.


Harold visszalökte Helent a szófára, ahol a nő eddig ült. Aztán, mint aki jól végezte dolgát, elsétált. Rachel, Davide és Geoff, szótlanul nézték végig az eseményeket.  
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:34 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Anne
Remélem, mindenki kész! Hamarosan megérkezik a kocsi.


Anne nem bírt megmaradni a helyén, annyira izgatott volt. Volt benne némi félsz, hogy Harold mit fog végül kihozni az estéből, de másfelől nyugodt is volt, mert tudta, hogy Malreni úgy sem hagyta volna, hogy túlzásokba essen a férfi.

User Image
Malreni
Kíváncsi leszek, vajon mit küld a volt férjed… Egy kisteherautóba sem férnénk be ennyien.


Nézett körbe Malreni a szobában. Shawn, csöndesen gubbasztott a kanapén, mellette Jay és Josh kedélyesen beszélgettek. Már mindannyian felköszöntötték Shawn-t és az ajándékaikat is átadták, de ez sem javított túl sokat a fiú melankóliáján.

User Image
Malreni
Ott kellene lennem.


User Image
Anne
Ezt már megbeszéltük. És nem akarom újratárgyalni az ügyet.


Malreni feltette kezeit, jelezvén, hogy nem akar vitatkozni és elfogadja a nő döntését. Nem sokra rá meg is érkezett a kocsi, egy Limuzin.

User Image
Jay
Limo? Arcom leteszem! Az én apám miért nem tud ilyen jó fej lenni?


User Image
Josh
Az én születésnapomon elmentünk léghajózni… Életemben nem voltam még annyira beteg…


User Image
Anne
Elég legyen!


Mondta félig nevetve Anne. Szórakoztatta a fiúk csacsogása, de nem akarta, hogy elkéssenek. Anyai szigorra, de mégis kedvesen kipaterolt mindenkit a lakásból, bezárta az ajtót és már ültek is be a kocsiba.

User Image
Malreni
Figyelmes ember. Vagy csak a felvágás a fontos?


User Image
Anne
Is-is. Haroldnak megvan a maga kedves oldala… de nagyon jól titkolja. Lehet őt szeretni, csak… ez az érzés, nagyon gyorsan elillan, ha huzamosabb ideig van mellette az ember.


User Image
Malreni
Szereted még?


User Image
Anne
Igen… Azt hiszem, igen. De ez nem számít. Ha vele akarnék lenni, akkor tegnap este nem…


Anne Malreni-hez hajolt és a mondat végét a fiú fülébe súgta. Malreni érezte, hogy enyhe pír jelenik meg az arcán. Shawn észrevette ezt, leírhatatlan dolog jelent meg arcán. Legkülönbözőbb érzelmek szörnyű egyvelege. Ezt látta Malreni, így inkább elnézett a másik irányba.

User Image
Jay
Csúcs! Ezt nézzétek!


A kocsi behajtott a Richmore birtokra. A ház előtt elterülő hosszú erdős részen végigfutó autóutat végig fáklyák szegélyezték, amik kísérteties hangulatot keltettek pislákoló fényükkel, de ezzel egy időben, csodálatos látvány is nyújtottak.  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:35 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Adriana
Ez olyan csodálatos Harold! Nekem is fogsz egyszer egy ilyen gyönyörű partit rendezni?


User Image
Harold
Majd ha a torodat üljük.


User Image
Adriana
Tessék?


User Image
Harold
Semmi… Menj, inkább fesd ki magad.


User Image
Adriana
De hát, már egyszer kifestettem magam.


User Image
Harold
Akkor menj és öltözz át, vagy mit tudom én, csak nem legyeskedj itt körülöttem. Na… tűnj el!


Adriana mérgesen megrázta a fejét és elviharzott. Harold egy pillanatra tenyereibe temette arcát, vett egy mély levegőt és felegyenesedett. Az utóbbi időben nagyon idegesítette Adriana, főleg, mert megpróbált beleszólni a parti szervezésébe.

User Image
Harold
Hamarosan hat óra, bármikor megérkezhetnek.


User Image
Wilfred
Nyugodjon meg uram, pontosak lesznek.


User Image
Harold
Barátom… ha nem lennél mellettem, már nem lennék józan.


User Image
Wilfred
Miért, most józan?


Nevetett fel Wilfred és szinte azonnal Harold is. Túl jól ismerték egymást, barátok voltak, a maguk furcsa módján. Az óra elütötte a hatot és szinte abban a pillanatban, meg is szólalt a csengő. Wilfred azonnal ajtót nyitott.

User Image
Harold
Tökéletes időzítés…


Mormolta Harold az orra alatt. Anne lépett be elsőnek, mellette Shawn, mögöttük pedig Malreni, Jay és Josh. Harold átölelte fiát, de nem szólt semmit. Nem akarta szavakkal elrontani a perce.

User Image
Laura
Shawn!


Szaladt Laura a fiú elé. Zavarában elfelejtette köszönteni a többi vendéget.

User Image
Laura
Mosolyogj, kérlek, ha másért nem, a kedvemért.


Mondta Laura halkan, hogy más ne hallja. Shawn, elmosolyodott. Próbálta tettetni, hogy megjátszott, de nem sikerül túl jól neki. Laura, ezt természetesen észrevette.

User Image
Harold
Azt hiszem, akkor nincs más hátra, mint vacsorázni!


Mondta Harold vidáman és összecsapta tenyereit.  
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:35 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Shawn
Helló…


Köszön bátortalanul Shawn, mikor belépett az étkezőbe. Már mindenki a helyén ült és csak a fiúra vártak. Csodálatosan megterített asztal, csillogó ezüstétkészlet, porcelán tányérok és kristálypoharak várták a fiút. Mikor Shawn és a többiek leültek, mindenki egy emberként köszöntötte fel a fiút.

User Image
Wilfred
Shawn úrfi, ha megengedi, hadd köszöntsem fel születésnapja alkalmából a szolgálók nevében. Kérem, fogadja el ezt a vacsorát, mint a mi ajándékunkat.


User Image
Shawn
K… köszönöm.


Wilfred meghajolt és már indult is, hogy nyomában Ella-val és Megan-nal behordják a különböző fogásokat. A legfinomabb ételek választéka került fel az asztalra. Mesteri fogások, mesterien elkészítve. Mindenki talált a sajt szájízének megfelelő fogást. Mina és Seru megállás nélkül szolgálták fel a különböző italokat. A vacsora tökéletesre sikerült, de ez mégsem csalt mosolyt Shawn arcára.
Mikor mindenki végzett, Wilfred és Megan együtt tolták be a tortát, egy öt emeletes mesterművet, mely majd másfél méter magas volt. Shawn felvágta és osztogatni kezdte a szeleteket. Mikor mindenki elfogyasztotta szeletét és már senki nem kért repetát, Laura felállt és megütögette poharát villájával.

User Image
Laura
Elnézést, hogy megzavarom a vacsorát, de, ha mindenki végzett, akkor, fáradjunk át társalgóba és adjuk át az ajándékokat.


Többen helyeseltek az asztal körül, köztük Harold és Anne is. Az asztaltársaság lassanként átszivárgott a társalgóba, ahol már ott állt az időközben odakészített zongora. Laura, viszont eltűnt. Shawn a legelőkelőbb helyet kapta, a szoba közepén álló egyszemélyes fotelt. Laura hamarosan megérkezett, megállt a zongora előtt és vett egy mély levegőt.

User Image
Laura
Shawn, kérlek, fogadd el tőlem ezt a csekély ajándékot. Remélem, játékom mosolyt fog csalni arcodra és ott is tartja azt a mai este végéig.


Shawn egy pillanatra úgy érezte, hogy csak Laura és ő van egyedül a szobában. A lány leült a zongora mögé és játszani kezdett. Szépen és tisztán játszott, minden hang, amit leütött élt. Bár a szerzemény, amit játszott szomorú volt, mégis örömmel töltötte meg mindenki lelkét. Játékán hallatszott, hogy már régóta játszik zongorán. Shawn könnye kicsordult, mikor Laura leütötte az utolsó billentyűt.

User Image
Shawn
Köszönöm Laura… Ez volt, a legszebb ajándék, amit valaha kaptam.


User Image
Laura
Bár, adhattam volna többet.


User Image
Shawn
Nem… nem tudtál volna.


A lány átölelte testvérét és a fiú visszaölelt, de több volt abban az ölelésben, mint bárki is gondolta volna. Shawn mosolygott és mosolya meg is maradt arcán az este végéig.  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:36 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Josh
Ha szeretnéd, elmondom, hogy hogyan ismerkedtem meg a mi kis ünnepeltünkkel.


User Image
Shawn
Josh, kérlek ne. Nem lehetsz ennyire gonosz!


Az ajándékok átadása után mindenki kedélyes beszélgetésbe kezdett. Bár, Shawn születésnapja volt, mégis elő-elő került valami hivatalos téma a felnőttek részéről. Malreni nagy megkönnyebbüléssel konstatálta, hogy az óra hamarosan elüti a tízet.

User Image
Laura
Miért mi történt? Teljesen felcsigáztál!


User Image
Shawn
Josh, ne!


User Image
Jay
Gonosz vagy Josh!


Nevetett Jay és barátain hátba veregette az egyre jobban elpiruló Shawn-t. Laura nehezen tudta csak visszatartani nevetését.

User Image
Josh
Hát, ugye Shawn-t gyakran megviccelik, mert olyan kis mimóza.


User Image
Jay
De mindenki szereti, csak is ezért.


User Image
Shawn
Én, viszont gyűlöllek titeket ezért…


User Image
Josh
Na szóval… Még teljesen új voltam a Wensleydale-ben. Reggel megkaptam az órarendemet, és útba is igazítottak, hogy merre kell mennem. Nagyon be voltam gazolva, mert tesi volt az órám, de ezt én nem tudhattam előző este és…


User Image
Jay
Lényegre Josh! A lényegre!


User Image
Shawn
Josh!!!


User Image
Josh
Na szóval… megérkezek a tesiteremhez, egy nagy régi ajtó, de zárva. Kószálok ide-oda, egyszer csak valami zsivajt hallok, odamegyek és meglátom Shawn, amint egy szál törölközőben dörömböl az öltöző ajtaján, hogy engedjék be.


User Image
Laura
Ne! Komolyan?


Laura elnevette magát és nekidőlt Shawn-nak, aki érezte, hogy már minden mindegy.

User Image
Josh
De várj! A legjobb csak most jön! Mikor észrevette, hogy ott vagyok, megfordult és teljesen ledöbbent. Mind egy szobor, megdermedt, csak meredt rám kétségbeesve. Abban a pillanatban kinyílt mögötte az ajtó, lerántották róla a törölközőt és be is csapták az ajtót.


Laura fuldoklott a nevetéstől. Nagy nehezen felegyenesedett és letörölte könnyeit, amik kicsordultak. Shawn leszegte a fejét és sóhajtott egyet.

User Image
Shawn
Igen, így történt…
 
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:37 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Anne
Jó éjt mindenkinek!


Köszönt el Anne a még a társalgóban beszélgetőktől. Helen, Beatrice, Kevin és Adriana már régen visszavonultak hálóikba. Az italokat Megan és Ella szolgálta fel, Mina és Seru már hazamentek.

User Image
Anne
Aztán ne maradjatok fent túl sokáig.


Szólt oda a gyerekeknek Anne, mielőtt kilépett az ajtón. A folyosón pont szembetalálkozott Ethan-nal. Váltottak pár szót, majd mindketten mentek tovább. Ethan megvárta, míg Ella kijön a társalgóból.

User Image
Ella
Sikerült vele beszélned?


User Image
Ethan
Még nem. Nem akartam ma este zavarni ilyen dolgokkal.


User Image
Ella
Megértem, igazad van. De, ha lehet, holnap, vagy legkésőbb vasárnap beszélj vele.


User Image
Ethan
Rendben…


Azzal a testvérpár különvált. Odabent a gyerekek összeszedelőzködtek. Elköszöntek és elindultak szobáikba. Még nem akartak aludni, túl jó hangulatban telt az este, így úgy döntöttek, hogy Shawn szobájában folytatják a beszélgetést.

User Image
Laura
Egy pillanat… kell egy kis kitérőt tennem…


Mondta Laura a folyosón és irányt váltott. Jay, szerinte vicces megjegyzést tett a lányok hólyagjáról, amit Shawn nem díjazott.

User Image
Jay
Ah... bár csak nekem lenne ilyen húgom. Eszméletlen jó bőr.


User Image
Shawn
Laura a nővérem Jay és én is hallom, amit mondasz.


User Image
Jay
Ja, bocs. Csak nehezen tudom megállni, hogy ne dicsérjem a kannáit. Szerinted, leállna egy olyan sráccal, mint én?


User Image
Shawn


User Image
Jay
A tenyeremen hordoznám. Bár, nem tudom, hogy megérné-e. Néha tényleg nagyon hülye tud lenni. Úgy értem, marha idegesítő… ah, szóval érted.


Shawn egész este türtőztette magát. Visszafogta indulatait és érzelmeit, amik hatalmas hullámokban törtek rá a legváratlanabb pillanatokban. Érezte, hogy nem sokáig bír már mosolyogni. Jay, egyre közönségesebben kezdett beszélni Laura-ról. Bár, szavai nem voltak még sértők, akkor és ott, abban a helyzetben, mind szó egy-egy apró kés volt, amit Jay egyenesen Shawn szívébe döfött.

User Image
Jay
Ott fekszem felette és lenyúlok, hogy megérintsem a…


Jay fel sem fogta mi történt, egy pillanat műve volt az egész. Shawn olyan erővel öklözött Jay arcába, hogy az földre vitte a fiút.  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:38 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Jay
Te teljesen meghülyültél!? Mi a franc bajod van!?


User Image
Shawn
Az, ahogy beszélsz! Ha csak ilyeneket tudsz mondani, akkor inkább maradj csöndben!


User Image
Jay
Ilyen alattosom kis féreg vagy Shawn? Hátulról támadsz? Gyáva vagy! Még azt sem mered kimondani, amit gondolsz!


User Image
Shawn
Fogd be!


Shawn és Jay egymásnak ugrott. Josh próbálta szétválasztani a két fiút, de azok mindig ellökték maguktól.

User Image
Josh
Elég legyen! Jay! Shawn! Elég!


De egyikük sem hallgatott rá. Ott ütötték egymást, ahol csak érték. Még mielőtt eldurvult volna a helyzet, szerencsére megérkezett Laura.

User Image
Laura
Mi folyik itt!?


User Image
Shawn
Laura…


Shawn elfeledkezett mindenről, csak a lány volt előtte és ez éppen elég volt ahhoz, hogy Jay a padlóra vigye és beletérdeljen a gyomrába. Shawn felvisított, de hangja elcsuklott. Josh lerántotta Jay Shawn-ról és lefogta, nehogy újra nekitámadjon.

User Image
Jay
Eressz el Josh! Eressz! Eressz már!


User Image
Laura
Elég ebből! Mi történt!? Mi van itt?


Shawn lassan az oldalát fordult, majd hasra. Felhúzta lábait és felegyenesedett. Minden lélegzetvétel fájt neki, hányingere volt, de nem törődött vele. Felállt és elindult a másik irányba.

User Image
Jay
Ez még nincs befejezve Shawn!


Kiáltott utána Jay. Laura a fiú mellett termett és pofon ütötte.

User Image
Laura
De Jay, be van.


Meg sem várva a választ Shawn után futott. Nem hallhatta azokat amiket Jay utána kiabált, de jobb is volt ez így. Laura végül beérte Shawn-t.

User Image
Laura
Mi volt ez Shawn? Mi történt?


User Image
Shawn
Te! Te történtél! Mindennek te vagy az oka!


User Image
Laura
Mi?


User Image
Shawn
Te vagy az oka… te vagy az oka…


Shawn lehajtotta a fejét és elsírta magát. Laura a fiú álla alá nyúlt és felemelte Shawn fejét. Tekintetük találkozott, gyönyörűen tiszta pillanat volt, szeretettel átitatva.

User Image
Laura
Shawn…


User Image
Shawn
Sajnálom…


Shawn lassan megcsókolta Laura-t, aki ellökte a fiút magától. Shawn nem is várt mást. Ha másért nem, legalább azért megérte ez a pillanat, mert végre őszintén elismerte maga előtt és azelőtt az érzéseit, akit szeretett.

User Image
Laura
Shawn, várj!


Laura megragadta a fiút és szenvedélyesen visszacsókolt.  
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:40 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Anne
Shawn…


Riadt fel Anne álmából. Ma éjjel mást álmodott, mint szokott. Most nem volt holló, és fia sem volt halott. De mégis, az álom fullasztóan nyomasztotta, bár nem tudta a részleteket visszaidézni. Malreni, már ébren volt. Felöltözve várta, hogy nő felébredjen.

User Image
Malreni
Jó reggelt! Egész éjjel nyögdécseltél…


User Image
Anne
Sajnálom…


User Image
Malreni
Nem gond. Na… gyere, reggelizzünk.


Miután Anne összeszedte és rendbe rakta magát, felöltözött és elindult le Malreni-vel az étkezőbe. Már mindenki lent volt, beleértve a szolgálókat és Ethan-t is. Egyedül Shawn, Laura, Harold és Adriana hiányzott. Viszont a társaság kibővül két új taggal.

User Image
Ahura
Jó reggel Anne úrnő!


User Image
Anne
Jó… reggelt… viszont…


User Image
Aruha
Kérem, foglaljanak helyet az üresen álló két zöld széken!


A szokásostól eltérően, most az étkezőben a hosszú asztal körül nem a megszokott tölgyfaszékek voltak, piros kárpitozással, hanem szürkére festett székek, melyek kárpitja lila és zöld volt. Zöldek az egyik oldalon, lilák a másikon. Anne és Malreni leültek helyeikre.

User Image
Ahura
Akkor, meg is volnánk!


User Image
Aruha
Milyen szépen mutatnak így együtt.


User Image
Anne
Mit jelentsen ez?


User Image
Ahura
Egy játékot fogunk játszani!


User Image
Anne
Miféle játékot?


User Image
Aruha
A neve…


User Image
Aruha Ahura
Kérem vissza a gyermekem!


Erre többen felmorajlottak a teremben. Anne idegesen fészkelődni kezdett, Helen meg sem mozdult. Ahura és Aruha folytatta.

User Image
Ahura
De, hogy lássák, mennyire komoly, amit mondunk, tartunk egy kis bemutatót!


User Image
Aruha
Sajnos, szomorú hírt kell közölnünk. Adriana kisasszonyt az éjjel baleset érte…


User Image
Aruha Ahura
Kicsit elvesztette a fejét…


Azzal az ikerpár megragadta az asztal közepén álló díszes fémfedőt, ami alatt tegnap egy töltött sült csirke volt és felemelte azt. A tálcán Adriana feje hevert…



User ImageUser Image User Image
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jan 23, 2011 8:40 am
Folytatása következik...
 
Reply
Rich Mob

 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum