Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Vol.2 - Kaisetsu! Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 ... 21 22 23 24 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 6:27 am
bibortetu
Nekem tetszik Napsugár elmélete. Nem lepne meg, ha ő lenne az a fura fazon a fényképen a lányokkal.

Kérdezzünk Anne-től. Jobb ötletem nincs. Legfeljebb visszautasítja a választ és a következő fordulóig nem kérdezhetünk senkit.
okkés jobb ötletem ugy sincs....  
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 7:06 am
legyen  

Lurzt

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 8:26 am
Malreni, szeretnénk Anne-el beszélni, ha lehet.
(Úgy tűnik, Harold-nak és Kevinnek van piros nyakkendője. Mindkettő elég erőszakos jellem.)  
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 11:34 am
A jövendőmondó spiné Anne-t figyelmezteti Haroldra. Mivel elváltak és gyerektartást kéne fizetnie, ha fellendül a cég( akár a cyborgal akár a varázscsajokkal) több pénzt kell fizetnie.Am a kartöréses kisérletezős elmélet tetszik. de ez csak az én véleményem  

Hungarian Aoyama

Dangerous Smoker

6,500 Points
  • Risky Lifestyle 100
  • Dressed Up 200
  • Full closet 200

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Tue Jun 16, 2009 11:42 am
Azért Anne sem a megtestesült tökély....végül is az első feleséggel egy időben hajtott rá Haroldra.....szóval a született kedves tündibündi azért titkolhat valamit .....szegény gyerek meg vagy tényleg béna vagy csak el akarják hitetni a külvilággal hogy a törött karja miatt korlátozott...ki figyel egy tébláboló gipszelt karú gyerekre...tökélees fegyver xd  
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 12:22 pm
Ahogy elnézem Anne nem tűnik annak a pénzéhes bigének, mint Adriana. Viszont Haroldból sokmindent, Kevinből sokkal többet.
Egy töröttcsont alap esetben 1-2 hónap alatt beforr. Viszont Shawn lassan egy éve van begipszelve. Szóval rendszeresen "kezelhetik" a karját. A jelek arra utalnak Shawn nem tudja mi történt, hogy nem gyógyul a karja. Szerintem álmában elkábítják és kísérleteznek rajta mikor apjánál alszik.  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 12:42 pm
látom nagyon bejött az összeesküvéselméletem xd  
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 12:46 pm
Szerintem Helen nem fogja túl sokáig húzni  

Lurzt

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Tue Jun 16, 2009 1:44 pm
Ebben egyetértek.
Szerintetek miért van ez a, ha elmondom meg kell, hogy öljelek? Előfordulhat, hogy a játék résztvevői álmukban élnek a játék kezdetétől? S aki meghal az felébred, hogy így ne tudja befolyásolni a többi játékos cselekedeteit? Előző fejezetben is a vacsora utáni éjszaka után kezdődött a gyilkolászás. Talán Harold így akar rájönni kivel hányadán áll?  
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 12:24 am
Ennyire hülye az ötletem, hogy senki sem reagál rá? crying  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

Womi

6,200 Points
  • Citizen 200
  • Cart Raider 100
  • Full closet 200
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 4:50 am
Nem hülye, csak nem értem sweatdrop  
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 4:57 am
Én sem

Szerintem Shaw azért van rajta mindig gipsz mert egyfolytában eltöri a karját gördeszkázás közben, én helyetekben inkább arra tippelnék hogy Laura mit hordoz magában a kis dobozban, bizonyíték semmikép mert mit kezdene bizonyítékkal 3 ember ellen ?  

Lurzt

4,650 Points
  • Pie Feeder 50
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 6:45 am
Lurzt
Én sem

Szerintem Shaw azért van rajta mindig gipsz mert egyfolytában eltöri a karját gördeszkázás közben, én helyetekben inkább arra tippelnék hogy Laura mit hordoz magában a kis dobozban, bizonyíték semmikép mert mit kezdene bizonyítékkal 3 ember ellen ?
azért elég gyanús h megemlítette h azóta nem forr be mióta az a vacsi volt confused és az 1 éve volt stare

bíbor hát nem tudom.... az tetszik h álom az egész de ahhoz nem túl komplex a dolog?? szal h most megint itt vannak és elvileg emlékeznek a vacsorára....
vagyis... hé..... volt arra utalás h emlékeznek rá??? mert nekem nem úgy tűnt eek (most hogy így belegondolok.... vagy ha emlékeznek is elég könnyen veszik.... főleg mikor shawn beszélt róla....nem ugy tűnt mintha egy tömegmészárlás emlékei motoszkálnának a fejében confused )
 
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 10:29 am
Jó, aláírom kicsit túlkomplikálom. sweatdrop
Ahogy észrevettem egyedül Anne-nek rémlik valami az előző fejezetből. Felteszem, akik esetleg emlékeznek valamelyest, álomnak hiszik, mert fizikailag teljesen rendben vannak és semmi sem utal a történtekre.
Kétlem, hogy Shawn annyira béna lenne. Ezt mondta Jay-nek: "Az azért túlzás, de én sem értem. Nagyon fura. Már úgy volt, hogy teljesen rendbejött, aztán bumm, mintha frissen tört volna el, mikor apámnál voltunk a házában."
Ella ajándéka szerintem mellékes. Feltehetőleg Laura kapott egy porcelán állatkát.  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Wed Jun 17, 2009 12:00 pm
szerintem az ajándéknak nagyobb hangsúlya lesz mint egy kis porcelán állatkának.... nem lett volna olyan fontos h később nyissa ki ha csak egy egyszerű kis meglepiről lett volna szó

shawn ügyében sztem megállapíthatjuk h a karja nem természetes módon tört el....
 
Reply
Rich Mob

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 ... 21 22 23 24 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum