Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Vol.2 - Kaisetsu! Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 19 20 21 22 23 24 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Elleine

6,550 Points
  • Tycoon 200
  • Money Never Sleeps 200
  • Overstocked 200
PostPosted: Fri Sep 11, 2009 7:03 pm
napsugar
Elleine
Nem azért, de ilyen evidens kérdéseket ne tegyetek fel xD
A "maradványok" tuti el lettek égetve, és az egyik cyborgnak biztos van valami művégtagja ami képes a brutálisabb operációkra xp

/Bocsi, de hasonlít ez Umineko-ra. figyelembe véve azt, hogy mal a fanja a sorozatnak, onnan vonom le a következtetéseket/
szerintem meg pont hogy Malnál nem lehet semmit evidensnek venni (és ezt nem rossz értelemben mondtam Mal neutral )


Szerintem meg nézd meg az Umineko-t, minden amit vörössel ír az tuti igaz razz Holis láttam énezt?  
PostPosted: Fri Sep 11, 2009 11:56 pm
Elleine
napsugar
Elleine
Nem azért, de ilyen evidens kérdéseket ne tegyetek fel xD
A "maradványok" tuti el lettek égetve, és az egyik cyborgnak biztos van valami művégtagja ami képes a brutálisabb operációkra xp

/Bocsi, de hasonlít ez Umineko-ra. figyelembe véve azt, hogy mal a fanja a sorozatnak, onnan vonom le a következtetéseket/
szerintem meg pont hogy Malnál nem lehet semmit evidensnek venni (és ezt nem rossz értelemben mondtam Mal neutral )


Szerintem meg nézd meg az Umineko-t, minden amit vörössel ír az tuti igaz razz Holis láttam énezt?


Jaj bogaram, kicsit félreértetted a dolgokat. Nézz vissza a 19. oldal elejére és láthatod senki sem tagadja, hogy Umineko-ból merítkezik Malreni. Napsugár arra célzott, hogy Malnál nem szabad hétköznapian gondolkozni az ügyön, mert így nem jutunk semmire. blaugh  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Sat Sep 12, 2009 12:04 am
Wilfred ismered Ellát régebbről? Hová bújnál el az épületben, ha erre kényszerülnél? Megnéznéd nekem azt a helyet? Felmennél a toronyba is?
Mi a kedvenc ételed? Megan mit szeretett enni?  
PostPosted: Sun Sep 13, 2009 4:27 am
bibortetu
Elleine
napsugar
Elleine
Nem azért, de ilyen evidens kérdéseket ne tegyetek fel xD
A "maradványok" tuti el lettek égetve, és az egyik cyborgnak biztos van valami művégtagja ami képes a brutálisabb operációkra xp

/Bocsi, de hasonlít ez Umineko-ra. figyelembe véve azt, hogy mal a fanja a sorozatnak, onnan vonom le a következtetéseket/
szerintem meg pont hogy Malnál nem lehet semmit evidensnek venni (és ezt nem rossz értelemben mondtam Mal neutral )


Szerintem meg nézd meg az Umineko-t, minden amit vörössel ír az tuti igaz razz Holis láttam énezt?


Jaj bogaram, kicsit félreértetted a dolgokat. Nézz vissza a 19. oldal elejére és láthatod senki sem tagadja, hogy Umineko-ból merítkezik Malreni. Napsugár arra célzott, hogy Malnál nem szabad hétköznapian gondolkozni az ügyön, mert így nem jutunk semmire. blaugh
igen erre gondoltam, meg ezt a kijelentésemet az első mondatodra reagálva írtam elleine  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Wed Sep 16, 2009 7:30 am
User Image
Wilfred
-Nem, nem ismertem Ella-t ezelőtt.
-Az épületben vagy a pincében vagy fent a főépület padlásán bújnék el. A pince hosszú és sötét. A padláson, pedig lehetetlen kiigazodni.
-Mindkét hely tiszta, üres.
-Jómagam, bármilyen ételt szívesen megeszek. Megan étkezési szokásait nem szoktam figyelgetni.
 
PostPosted: Wed Sep 16, 2009 1:51 pm
Szoktad látni kikkel tárgyal Harold? Leírnád őket?  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Sep 17, 2009 6:09 am
User Image
Wilfred
Harold úr, csak ritkán szokta hazahozni az üzeltfeleit, akik álltalában nők... De megesik, hogy vacsorát ad az üzletfeleinek. De semmi különöset nem vettem rajtuk észre.
 
PostPosted: Thu Sep 17, 2009 11:08 am
Szóval nők, érdekes. Sok vendég fordul meg itt?  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 8:36 am
Tudsz arról hogy a házban lenne titkos alagút vagy szoba ahol el lehetne rejteni embereket úgy, hogy senki ne találhassa meg őket?
(meggyőződésem, hogy nem a gyerekek testét találták meg.....valahol fogva tartják őket esetleg kísérletek céljából)  
PostPosted: Sat Sep 19, 2009 12:10 pm
stranger12
Tudsz arról hogy a házban lenne titkos alagút vagy szoba ahol el lehetne rejteni embereket úgy, hogy senki ne találhassa meg őket?
(meggyőződésem, hogy nem a gyerekek testét találták meg.....valahol fogva tartják őket esetleg kísérletek céljából)
ez bennem is felmerült már... hiszen a fejek eltüntetése eléggé megnehezíti a holtestek azonosítását vagyis ahhoz h igazán azonosítani tudják jobban meg kell vizsgálják...  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Sat Sep 19, 2009 10:00 pm
napsugar
stranger12
Tudsz arról hogy a házban lenne titkos alagút vagy szoba ahol el lehetne rejteni embereket úgy, hogy senki ne találhassa meg őket?
(meggyőződésem, hogy nem a gyerekek testét találták meg.....valahol fogva tartják őket esetleg kísérletek céljából)
ez bennem is felmerült már... hiszen a fejek eltüntetése eléggé megnehezíti a holtestek azonosítását vagyis ahhoz h igazán azonosítani tudják jobban meg kell vizsgálják...
Ha ez a feltételezés igaznak bizonyulna, sok dolog értelmet nyerne. (Kár, hogy Malreninél sose lehet tudni. blaugh )  
PostPosted: Sun Sep 20, 2009 8:46 am
várjuk a következő lépést....
én legalábbis nem tudok már kérdezni sweatdrop sőt mint ált nem is sokat kérdeztem... az vhogy nem megy nekem....

én am el is tudom képzelni hogy igazunk lesz a végén whee
 

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Mon Sep 21, 2009 11:12 am
User Image
Wilfred
-Nem, nem tudok arról, hogy lennének titkos, elrejtett helyek. Erről Harold utrat kellene megkérdezni. Nekem nem kötnek mindent az orromra.
 
PostPosted: Wed Sep 23, 2009 11:20 am
bibortetu
napsugar
stranger12
Tudsz arról hogy a házban lenne titkos alagút vagy szoba ahol el lehetne rejteni embereket úgy, hogy senki ne találhassa meg őket?
(meggyőződésem, hogy nem a gyerekek testét találták meg.....valahol fogva tartják őket esetleg kísérletek céljából)
ez bennem is felmerült már... hiszen a fejek eltüntetése eléggé megnehezíti a holtestek azonosítását vagyis ahhoz h igazán azonosítani tudják jobban meg kell vizsgálják...
Ha ez a feltételezés igaznak bizonyulna, sok dolog értelmet nyerne. (Kár, hogy Malreninél sose lehet tudni. blaugh )



(Kár, hogy Malreninél sose lehet tudni. blaugh ) -> (egy mestertől mi mást várnál?)  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
Reply
Rich Mob

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 19 20 21 22 23 24 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum