Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 39 40 41 42 43 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Mon Apr 27, 2009 12:06 pm
napsugar
Sztyanime

wáá tiszta jó lehetett. Már én is úgy szeretnék szabadulni valahova messze crying pl.: Japán xd blaugh
oda énis megyek veleeeeed!!! szted találunk elég nagy bőröndöt amibe bele férek?? eek


Engem se hagyatok itt....  
PostPosted: Mon Apr 27, 2009 12:34 pm
Medvelaszlo
napsugar
Sztyanime

wáá tiszta jó lehetett. Már én is úgy szeretnék szabadulni valahova messze crying pl.: Japán xd blaugh
oda énis megyek veleeeeed!!! szted találunk elég nagy bőröndöt amibe bele férek?? eek


Engem se hagyatok itt....

Gyertek, legalább már nem leszek egyedül xD Napsugárnak könnyű, mindenhol jelen van biggrin Már csak meg kell tanulni a nyelvet.. huhh sweatdrop rolleyes  

Sztyanime

Magical Hunter

8,000 Points
  • Somebody Likes You 100
  • Profitable 100
  • Treasure Hunter 100

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Mon Apr 27, 2009 11:14 pm
én is mennék.....javaslom a hajóutat....akkor nem kell bőröndben zsúfolódni, mehetünk konténerben....... xd
egyébként kösz a beszámolót Maci....várjuk a képeket 3nodding  
PostPosted: Sat May 09, 2009 2:32 pm
Nah az a helyzet, hogy a képeket már ki válogattam csak luta vagyok éjfél fele be szerkeszteni ide.. majd holnap berakom azokat  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Mon May 11, 2009 8:09 am
Nah fel tettem a képeket meg lehet lesni 3nodding http://s300.photobucket.com/albums/nn5/Medvelaszlo/  
PostPosted: Mon May 11, 2009 11:29 pm
Kösz....tök jók....mik azok a furi izék az ősembernek kinéző muki utáni képen? valami tintahalfélék?  

stranger12

Invisible Sweetheart


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Tue May 12, 2009 5:06 am
stranger12
Kösz....tök jók....mik azok a furi izék az ősembernek kinéző muki utáni képen? valami tintahalfélék?


az nem ős ember hanem Triton a vizek istene és az izék meg medúza tojások xd  
PostPosted: Tue May 12, 2009 5:15 am
bocs Triton sweatdrop
medúzatojások question eek  

stranger12

Invisible Sweetheart


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Tue May 26, 2009 1:19 pm
Nah téma: Promageddon

Avagy randik....
Mennyi fiú/csajod volt? És melyik volt a leg emlékezetesebb?

Akkor kezdem is...
Nekem konkrét szerelmem az 2 volt. AZ első 2 és fél évig tartott és ott hagyott valami takony gyerek miatt.... Aztán(a sors fintora) kb 2 és fél hónap után szakított vele a srác (mivel kiderült, hogy 2 másik lánnyal is "jár") aztán rajtam vígasztalódott de nem engedtem vissza.... Nem szeretem a becstelenséget....


A második még tart redface heart  
PostPosted: Tue May 26, 2009 1:32 pm
Jaj a kis huncut, ezért vagy ilyen csendes mostanábanXD Hát, nekem szerelmem.... 5 felett nem számolom... akivel együt voltam az egy darab a maga 20 napjával gyászrekord stare Akit igazából szeretek annak meg soha em fogom elmondani mert túl sokat ér nekem ahoz  

Narcisz


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Wed May 27, 2009 2:27 pm
Narcisz
Jaj a kis huncut, ezért vagy ilyen csendes mostanábanXD Hát, nekem szerelmem.... 5 felett nem számolom... akivel együt voltam az egy darab a maga 20 napjával gyászrekord stare Akit igazából szeretek annak meg soha em fogom elmondani mert túl sokat ér nekem ahoz


Szerintem nem szabad fel adni. Ha valaki szeretsz akkor tedd meg azokat a "lépéseket" amik ahoz kellenek, hogy észre vegye mit is érzel iránta. Ha nem veszi észre akkor vagy nagyon hülye.... vagy finoman utasít el... ezzel meg nem ártasz semmit. Szerintem. De ha tévedek javítsatok ki.  
PostPosted: Wed May 27, 2009 11:00 pm
Medvelaszlo
Narcisz
Jaj a kis huncut, ezért vagy ilyen csendes mostanábanXD Hát, nekem szerelmem.... 5 felett nem számolom... akivel együt voltam az egy darab a maga 20 napjával gyászrekord stare Akit igazából szeretek annak meg soha em fogom elmondani mert túl sokat ér nekem ahoz


Szerintem nem szabad fel adni. Ha valaki szeretsz akkor tedd meg azokat a "lépéseket" amik ahoz kellenek, hogy észre vegye mit is érzel iránta. Ha nem veszi észre akkor vagy nagyon hülye.... vagy finoman utasít el... ezzel meg nem ártasz semmit. Szerintem. De ha tévedek javítsatok ki.

igazat szólsz maci 3nodding  

stranger12

Invisible Sweetheart


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Thu May 28, 2009 2:27 pm
stranger12
Medvelaszlo
Narcisz
Jaj a kis huncut, ezért vagy ilyen csendes mostanábanXD Hát, nekem szerelmem.... 5 felett nem számolom... akivel együt voltam az egy darab a maga 20 napjával gyászrekord stare Akit igazából szeretek annak meg soha em fogom elmondani mert túl sokat ér nekem ahoz


Szerintem nem szabad fel adni. Ha valaki szeretsz akkor tedd meg azokat a "lépéseket" amik ahoz kellenek, hogy észre vegye mit is érzel iránta. Ha nem veszi észre akkor vagy nagyon hülye.... vagy finoman utasít el... ezzel meg nem ártasz semmit. Szerintem. De ha tévedek javítsatok ki.

igazat szólsz maci 3nodding


Köszönöm... redface Szerelem mellet kiállok és természetesen az mellet is aki most a párom 3nodding  
PostPosted: Sat May 30, 2009 3:01 am
magánéleti kérdésekre nem válaszolok.... *előbújik a "sztár-énje" * eek xp am boldog vagyok..... szerelmes vagyok...... élvezem az életem 3nodding xd  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat May 30, 2009 3:22 pm
napsugar
magánéleti kérdésekre nem válaszolok.... *előbújik a "sztár-énje" * eek xp am boldog vagyok..... szerelmes vagyok...... élvezem az életem 3nodding xd


Gratulálok neked biggrin Mindenkinek ilyen boldognak kéne lennie. Bárcsak olyan könnyen lehetne meg találni az igazit.... Minden esetre én nem panaszkodok. Én már meg találtam..... redface 3nodding  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 39 40 41 42 43 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum