Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 9:24 am
Hali sziasztok Medve vagyok. Én leszek a felelős a témákért, hogy mindenkinek jól BESZÓLJAK vagy válaszoljak más kérdésekben is, mint például a gaia. cool  
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 12:45 pm
Sziasztok, Softwarekiller vagyok, a paranoiás guild alapító-vezető-néha írogató biggrin amúgy tanár-zenész-informatikus (sokoldalú, mint egy fakocka). Ja, ha névről vagy aviról nem derülne ki: fiú, 23 éves. 3nodding  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 12:50 pm
Téma erre az egy hétre:
Most lesz vége a sulinak, mint tudjuk ilyenkor mindenki be tervezget, programokat szervez, utazgat. Kérdés.
Te mit terveztélbe magadnak??? mrgreen  
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 12:52 pm
softwarekiller
Sziasztok, Softwarekiller vagyok, a paranoiás guild alapító-vezető-néha írogató biggrin amúgy tanár-zenész-informatikus (sokoldalú, mint egy fakocka). Ja, ha névről vagy aviról nem derülne ki: fiú, 23 éves. 3nodding


Üdv főnök látom tetszik az ötletem mrgreen  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 1:09 pm
softwarekiller
Sziasztok, Softwarekiller vagyok, a paranoiás guild alapító-vezető-néha írogató biggrin amúgy tanár-zenész-informatikus (sokoldalú, mint egy fakocka). Ja, ha névről vagy aviról nem derülne ki: fiú, 23 éves. 3nodding


Jut eszembe. Én is bemutatkozok rendesen. sweatdrop
Sziasztok Medve vagyok ( a valóságban is mindenki Macinak hív). Sokan mondják rólam,hogy medvére hasonlítok. Mondjuk igazuk is van sweatdrop Ha kérdezitek még meg gondolom, hogy miért ez most sok lenne. mrgreen Jómagam környezet védelmi technikusi éretségit szereztem a Magyar Gyulában, most parképítőnek (konkrétan kertész) -nek tanulok. biggrin Amúgy ha valakit érdekelne 19 éves vagyok Decemberi (ÍMÁDOM A TELET) whee whee  
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 1:11 pm
biggrin üdv, az ötlet jó, bár észrevételem volna... a társalgási téma miatt lehet, hogy subforumot tévesztettünk vele... (Gaia-s kérdésekre ott vannak a tematikus topikok, aminek nincs saját témája, arra a Gaia-s kérdések topik... egyéb témák terefere minősítéssel Terefere subba valók sweatdrop ). De ettől függetlenül tetszik. Már a kezdeményezés is.. kezdünk megint hullámvölgybe jutni.
Na, de a kérdésedre:
Végzős főiskolás vagyok. 3 vizsgám volt, ezeket a vizsgaidőszak elején letudtam, ergó két hete holiday van. De. Két hét múlva államvizsga, aminek a végén vagy kapok egy papírt, vagy nem... Ha kapok, akkor szeptemberre állást keresek, ha nem... sweatdrop akkor majd jövőre... biggrin
Nyáron kántorképzőbe megyek két hétre, meg egy gitártáborba, ahol nem gitározni, hanem billentyűzni fogok. Lesz pár koncert a nyár folyamán. Meg nyári animecon Győrben. Arra menni akarok. Nyaralni nem megyek... Kb. ennyi.  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 1:15 pm
softwarekiller
biggrin üdv, az ötlet jó, bár észrevételem volna... a társalgási téma miatt lehet, hogy subforumot tévesztettünk vele... (Gaia-s kérdésekre ott vannak a tematikus topikok, aminek nincs saját témája, arra a Gaia-s kérdések topik...). De ettől függetlenül tetszik. Már a kezdeményezés is.. kezdünk megint hullámvölgybe jutni.
Na, de a kérdésedre:
Végzős főiskolás vagyok. 3 vizsgám volt, ezeket a vizsgaidőszak elején letudtam, ergó két hete holiday van. De. Két hét múlva államvizsga, aminek a végén vagy kapok egy papírt, vagy nem... Ha kapok, akkor szeptemberre állást keresek, ha nem... sweatdrop akkor majd jövőre... biggrin
Nyáron kántorképzőbe megyek két hétre, meg egy gitártáborba, ahol nem gitározni, hanem billentyűzni fogok. Lesz pár koncert a nyár folyamán. Megy nyári animecon Győrben. Arra menni akarok. Nyaralni nem megyek... Kb. ennyi.


Igazad van de a gaia-t éritő kérdéseken kívüli, kérdésekre is válaszolok.
Amúgy elég furi szerintem, hogy valaki gitár táborba megy és billentyűzni fog, de nekem tetszik. Hol lesz a koncert lehet, hogy elmennék arra. mrgreen  
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 2:35 pm
biggrin A gitártábor igazából egy rakat workshop rockzenészeknek, szóval lesz gitár, basszus, dob, billentyű. Na, én billentyűk végett megyek.
Koncert Győr környékén lesz, budapestiek így jártak... sad
Egy lesz Darnózselin (tehát itthon) és egy Dunakilitin a motorostalálkozón meg Mosonmagyaróváron.
Igazából játszunk majd Pesten is...
egyszer egy volt társunk esküvőjén egy hajón a Dunán.. ott nem kimondottan rockzenét... biggrin
meg a Wigwamban - ez egy klub Kelenföldön egy gyárépületben biggrin Tehetségkutatóra mentünk és bejutottunk az elődöntőbe. Valamikor júliusban leszünk, hogy mikor, az a PontFM rádió oldalán a Zúzda menüpontban van. (FateRock zenekart kell keresni, ja és szavazni is rá biggrin )  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 06, 2008 2:45 pm
softwarekiller
biggrin A gitártábor igazából egy rakat workshop rockzenészeknek, szóval lesz gitár, basszus, dob, billentyű. Na, én billentyűk végett megyek.
Koncert Győr környékén lesz, budapestiek így jártak... sad
Egy lesz Darnózselin (tehát itthon) és egy Dunakilitin a motorostalálkozón meg Mosonmagyaróváron.
Igazából játszunk majd Pesten is...
egyszer egy volt társunk esküvőjén egy hajón a Dunán.. ott nem kimondottan rockzenét... biggrin
meg a Wigwamban - ez egy klub Kelenföldön egy gyárépületben biggrin Tehetségkutatóra mentünk és bejutottunk az elődöntőbe. Valamikor júliusban leszünk, hogy mikor, az a PontFM rádió oldalán a Zúzda menüpontban van. (FateRock zenekart kell keresni, ja és szavazni is rá biggrin )


Hú majd megnézem!!!  
PostPosted: Sat Jun 07, 2008 2:38 am
Na, akkor itt is bemutatkozom. Nevem Bíbortetű. 24 éves lány vagyok. Érdeklődési köröm elég sok rétű. Szeretek rajzolni, tévézni, regényeket olvasni. Csak az utóbbi fél évben kaptam rá a fórumozásra, alapból játszani és aranyat szoktam gyűjteni az avimhoz.  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Sat Jun 07, 2008 2:46 am
A nyárra lazítást terveztem. Sok rajzolást, olvasást. Szeretnék szerezni egy Hermes' Moon-t és ha nem lesz drágább meg is lesz. wink Azt tervezem, hogy elmélyítem a nyelvtudásom és az eredménytől függően vagy leteszem a felsőfokút vagy valami mást kezdek a tudásommal.
Persze ezek mind csak tervek, majd elválik mennyire valósul meg.
 
PostPosted: Sat Jun 07, 2008 9:37 am
Sok sikert hozzájuk! biggrin (Mindegyik tervedhez)  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat Jun 07, 2008 2:28 pm
bibortetu
A nyárra lazítást terveztem. Sok rajzolást, olvasást. Szeretnék szerezni egy Hermes' Moon-t és ha nem lesz drágább meg is lesz. wink Azt tervezem, hogy elmélyítem a nyelvtudásom és az eredménytől függően vagy leteszem a felsőfokút vagy valami mást kezdek a tudásommal.
Persze ezek mind csak tervek, majd elválik mennyire valósul meg.


És ha szabad tudnom melyik nyelv tudásodat akarok fejleszteni?? whee 3nodding  
PostPosted: Sun Jun 08, 2008 11:36 am
Hát a magyar nyelv már jobb nem lehet, max rosszabb. razz Az angol nyelvre gondoltam.  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Sun Jun 08, 2008 11:42 am
Bár a német és a japán is közel áll a szívemhez, de kétlem, hogy valaha képes lennék őket olyan szinten megtanulni, mint az angolt.  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: 1 2 3 ... 4 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum