Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Archívum
Magyar Guild: Rajzverseny! Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Sayenita

Friend

PostPosted: Mon Mar 31, 2014 11:16 am
Cryene del Miserio

Te miért nem rajzolsz? redface Én annyira várnám a te remekművedet is redface sweatdrop heart  
PostPosted: Mon Mar 31, 2014 11:19 am
Sayenita
Cryene del Miserio

Te miért nem rajzolsz? redface Én annyira várnám a te remekművedet is redface sweatdrop heart



Cryene says:

Hátőő
Neki kezdtem, de csak szerdán tudnék scannel-ni. Meg hát én nem ilyen csoportképet csináltam... xD

Cryene has spoken. x3
 

The Cryene

Lonely Fairy

13,640 Points
  • Magical Girl 50
  • Object of Affection 150
  • Vicious Spirit 250

Sayenita

Friend

PostPosted: Mon Mar 31, 2014 11:24 am
Cryene del Miserio
Sayenita
Cryene del Miserio

Te miért nem rajzolsz? redface Én annyira várnám a te remekművedet is redface sweatdrop heart



Cryene says:

Hátőő
Neki kezdtem, de csak szerdán tudnék scannel-ni. Meg hát én nem ilyen csoportképet csináltam... xD

Cryene has spoken. x3

Hát, a határidő ki lett tolva + szerintem nem fontos hogy csoportkép legyen, csak a guild-hez kötődjön. 3nodding  
PostPosted: Tue Apr 01, 2014 1:14 am
vrobi
DemiMurgos
III_Kisrajczy_III

Awesome!!! De mért csak hááátulról látszom? biggrin Amúgy penge rajz! smile )

DAT a**, though. biggrin


BASSZUS....nekem is ugyan ez jutott eszembe amikor megláttam Kisrajczy kommentjét XD

Véééééé! Téged is lehet látni? Jön a tavasz, te is éledsz? biggrin Amúgy én is jövök egy rajzzal... mindjárt...  

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100
PostPosted: Tue Apr 01, 2014 1:19 am
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.  
PostPosted: Tue Apr 01, 2014 3:02 am
III_Kisrajczy_III
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.

szerintem kiszínezhetnéd 3nodding  

Yuki Naoto

Kawaii Otaku

22,440 Points
  • Cat Fancier 100
  • Senpai's Notice 100
  • Magical Girl 50

Renono

5,250 Points
  • Grunny Grabber 50
  • Grunny Rainbow 100
  • Medalist 100
PostPosted: Wed Apr 02, 2014 6:18 am
Malreni
Renono
Nem vagyok megelégedve a rajzommal crying . Lehet esetleg új rajzot csinálni? ha már így meglett hosszabbítva a határidő? redface előre is köszi <3
Bár, erre nem gondoltam a szabályok szerkesztése közben, de ha szeretnéd, akkor csinálj nyugodtan egy új rajzot.
Annyi a kitétel, hogy csak egy művel lehet indulni fejenként. Majd el kell döntened, hogy végül melyik alkotásoddal szeretnél nevezni.
Ha nem készülsz el az új rajzzal, akkor automatikusan az első marad versenyben.

Köszönöm smile inkább egy másikat csinálok, mert az előzőt össze csaptam sad és akkor már nem csak én legyek rajta hanem a csapat is heart sweatdrop smile  
PostPosted: Wed Apr 02, 2014 1:59 pm
Renono
Malreni
Renono
Nem vagyok megelégedve a rajzommal crying . Lehet esetleg új rajzot csinálni? ha már így meglett hosszabbítva a határidő? redface előre is köszi <3
Bár, erre nem gondoltam a szabályok szerkesztése közben, de ha szeretnéd, akkor csinálj nyugodtan egy új rajzot.
Annyi a kitétel, hogy csak egy művel lehet indulni fejenként. Majd el kell döntened, hogy végül melyik alkotásoddal szeretnél nevezni.
Ha nem készülsz el az új rajzzal, akkor automatikusan az első marad versenyben.

Köszönöm smile inkább egy másikat csinálok, mert az előzőt össze csaptam sad és akkor már nem csak én legyek rajta hanem a csapat is heart sweatdrop smile
Ezt örömmel hallom! cat_3nodding Hint: Malreni eredetileg testes. Mégis mindenki szép soványnak rajzolta le. cat_xd  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Wed Apr 09, 2014 4:31 pm
Gyermekeim, én kitoltam a határidőt, de nem érkezett egyetlen új rajz sem azóta! Másodjára nem fogok hosszabbítani!  
PostPosted: Wed Apr 09, 2014 10:44 pm
Malreni
Gyermekeim, én kitoltam a határidőt, de nem érkezett egyetlen új rajz sem azóta! Másodjára nem fogok hosszabbítani!


Én adtam smile A Graffitis feliratot biggrin  

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Apr 13, 2014 8:24 am
III_Kisrajczy_III
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.
Rossz hírrel érkeztem. cat_sad Hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk elfogadni a rajzodat. Nagyon sajnálom. A közeljövőben lesz egy hasonló verseny, amin az ilyen típusú alkotásokat el fogjuk tudni fogadni. Számítok majd a részvételedre. Egy kis öröm az ürömben, hogy a nevezésért járó díjat ettől függetlenül meg fogod kapni. cat_3nodding  
PostPosted: Sun Apr 13, 2014 11:39 pm
Malreni
III_Kisrajczy_III
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.
Rossz hírrel érkeztem. cat_sad Hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk elfogadni a rajzodat. Nagyon sajnálom. A közeljövőben lesz egy hasonló verseny, amin az ilyen típusú alkotásokat el fogjuk tudni fogadni. Számítok majd a részvételedre. Egy kis öröm az ürömben, hogy a nevezésért járó díjat ettől függetlenül meg fogod kapni. cat_3nodding


De kár. :/ De azért örülök, hogy egy kicsit meg tudtam dobni a nevezőket, egy darabig. ^^  

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Mon Apr 14, 2014 12:16 am
III_Kisrajczy_III
Malreni
III_Kisrajczy_III
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.
Rossz hírrel érkeztem. cat_sad Hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk elfogadni a rajzodat. Nagyon sajnálom. A közeljövőben lesz egy hasonló verseny, amin az ilyen típusú alkotásokat el fogjuk tudni fogadni. Számítok majd a részvételedre. Egy kis öröm az ürömben, hogy a nevezésért járó díjat ettől függetlenül meg fogod kapni. cat_3nodding


De kár. :/ De azért örülök, hogy egy kicsit meg tudtam dobni a nevezőket, egy darabig. ^^

Sajnálom, egyikőtökkel szemben sem lett volna fair a dolog. cat_neutral Az egyik jövőbeli verseny egy Magyar Guild logó készítő verseny lesz. A nyertes mű egy hónapig lesz a guild logója, természetesen a tárgynyeremény sem marad majd el!  
PostPosted: Wed Apr 16, 2014 6:41 am
Mindenkinek nagyon szép lett a rajza nagyon ügyesek vagytok gratulálok smile ))) 3nodding 3nodding heart heart heart heart heart  

Renono

5,250 Points
  • Grunny Grabber 50
  • Grunny Rainbow 100
  • Medalist 100

III_Kisrajczy_III

Romantic Survivor

12,400 Points
  • Partygoer 500
  • Generous 100
  • Junior Trader 100
PostPosted: Tue Apr 22, 2014 4:23 am
Malreni
III_Kisrajczy_III
Malreni
III_Kisrajczy_III
Na, én is jöttem! Nem egy húúúúdehatalmasankirályságos rajz, de összedobtam valamit, mivel imádlak benneteket! emberábrázolásból eléggé trágya vagyok, igy maradtam a betűknél. Kapott egypár betű árnyékot is, plusz, megpróbáltam a Gaia Onlien logót is megrajzolni... utólagosan megnézve, igencsak bénán. De, sebaj! Vélemények? Klikk ide a kép miatt.
Rossz hírrel érkeztem. cat_sad Hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy nem tudjuk elfogadni a rajzodat. Nagyon sajnálom. A közeljövőben lesz egy hasonló verseny, amin az ilyen típusú alkotásokat el fogjuk tudni fogadni. Számítok majd a részvételedre. Egy kis öröm az ürömben, hogy a nevezésért járó díjat ettől függetlenül meg fogod kapni. cat_3nodding


De kár. :/ De azért örülök, hogy egy kicsit meg tudtam dobni a nevezőket, egy darabig. ^^

Sajnálom, egyikőtökkel szemben sem lett volna fair a dolog. cat_neutral Az egyik jövőbeli verseny egy Magyar Guild logó készítő verseny lesz. A nyertes mű egy hónapig lesz a guild logója, természetesen a tárgynyeremény sem marad majd el!

Na, akkor arra benevezek! biggrin  
Reply
Archívum

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum