Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 38 39 40 41 42 43 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Mon Mar 23, 2009 2:49 pm
Narcisz
Medvelaszlo
Coralio
Medvelaszlo
Ömm... Ha őszínte akarok lenni akkor elmondanám, hogy direkt abba az irányba haladok, hogy szépen lassan lerázom magamat róluk... Nem akarok ekkora családot... rengeteg ember ráadásul rengetegen össze vannak veszve, kemény 4-5 ember tartja valamilyen színten össze a családott..... köztük a mienk is... Amúgy a listámból kimaradt Erdély... Ahonnan származik a családom.....

Jaj ne is mondd... Az én családom így lett a 4-5 éves koromban aktuális 30-40 főből mostanra összvissz 6-10 fő...
Nem is értem hogy testvérek hogy képesek így összeveszni... Nem azt mondom hogy én sose kaptam össze öcsémmel, de hogy éveken keresztül örök harag... confused


Az én családom, ha a külföldieket is számítjuk, akkkor 2-300 fő...
Ezt úgy csináltuk, hogy a sógor, meg annak a testvére, meg annak is a tesója.... és így tovább. mondjuk szerencsére nem számítjuk bele a beháziasítottak családtagok párjait, de ez így is sok nekem.
Idén 3 országba megyek megint.... Most lesz nem sokára (tavaszi szünet) Németország és a többi meg nyáron....Franciaország és, ha minden igaz, a Fülöp szigetekre megyünk mert az egyik rokonom pilóta és ott házasodott meg. Megyünk ház tűznézőbe..... gonk

Juj, maci házasodik? Lehetek majd koszúrlá...öhm... pont az mrgreen


Ömmm... nem én hanem az unoka tesóm (2.-od unoka tesó confused ) Amúgy én max 26-27-től kezdenék már a házasságon gondolkodni... addig még sok minden történhet....  
PostPosted: Mon Mar 23, 2009 11:42 pm
Norvégia (2 év)......Németország (3 év)....Ausztria (haverok....sok látogatás)
Olaszország, Svédország, Brazilia, Lengyelország, Bulgária (csak úgy kutyafutta nyaralás)
Vágy: Ausztrália, Új-Zéland...na ja és USA  

stranger12

Invisible Sweetheart


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Tue Mar 24, 2009 11:15 pm
stranger12
Norvégia (2 év)......Németország (3 év)....Ausztria (haverok....sok látogatás)
Olaszország, Svédország, Brazilia, Lengyelország, Bulgária (csak úgy kutyafutta nyaralás)
Vágy: Ausztrália, Új-Zéland...na ja és USA


Jó kis helyek... Én de meg nézném Norvégiát! De ott nincs rokonom stare ....  
PostPosted: Mon Mar 30, 2009 3:32 pm
Ha már szóba került Ausztria és Németország... XD Ezen meg fogtok halni.
http://www.youtube.com/watch?v=ufuqTGCZ8WM&NR=1

Aki tud japánul az a keigót is figyelje meg, nagyon aranyos...  

Coralio


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Tue Mar 31, 2009 12:11 pm
Coralio
Ha már szóba került Ausztria és Németország... XD Ezen meg fogtok halni.
http://www.youtube.com/watch?v=ufuqTGCZ8WM&NR=1

Aki tud japánul az a keigót is figyelje meg, nagyon aranyos...
Aranyos xp  
PostPosted: Sat Apr 04, 2009 11:35 am
Nah... Mivel elutaztam ezert beszämolot keszitek nektek. A klavi sajnos Nemet ezert bocsi, hogy nincs mindig ekezet....

Nos elsö nap.....
reggel 7:30 körül indultunk el es kb 6:30-ra ertünk ide Villingenbe. Az utat felesben vezetük le anyummal, mivel en jobban navigälok a terkeppel mint ö, ezert volt az, hogy a husszu reszeknel en vezetem, az ätvezetöknel ö.
Valami szerencse folytän 40 percel elöbb ertünk Villingenbe mint ahogy szämitottak, de azt az idöt 40 perc pakolässal töltötük el...... Kaptunk pannirozott csirket amojan "nemetes" modon, de csak annyi hogy kicsit füszeres volt... Nagyäbol ennyi.... De holnap ha tudok meg irok.....  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Sun Apr 05, 2009 6:23 am
Főzöl nekik valami igazán macisat? Hagy egyenek valami jót is 3nodding  
PostPosted: Sun Apr 05, 2009 1:06 pm
stranger12
Főzöl nekik valami igazán macisat? Hagy egyenek valami jót is 3nodding


Föztem volna ha oda engedtek volna....

Mindegy...2. nap:
Reggel egy bö sokäs räntottäval kezdtük a napot es utänna (kis pihenö utän) elindultunk a heji törtelnelmi muzeumba. Kelta erdekessegek voltak, engem a kardok es a kesek fogtak meg de a ruhäk is jok voltak. MEgneztük ott a helyi törtenelmet amit a reneszänsztol vezettek vissza.
Utänna haza mentünk ebedelni.(en aludtam egy kicsit.... nem birom meg ezt a magaslati levegöt annyira...) Aztän el mentünk meg nezni egy repülögep muzeumot... a legöregebb gep az 1945-ös volt. egesz szepen karban tartottäk.... Nah miutän vegig neztük elmentünk a Duna forräshoz... Azt hittük, hogy valami kis erecske lesz amit ät lehet ugrani....aztän kiderült hogy meg sem... alulrol tör fel es egy kastely közeleben van.... egy csatornänkeresztül folytatja utjät a vizhez.....
Uhh nagyäbol ennyi volt ma.... most vacsiztunk es holnap megyünk franciaorszägba.... azt sajna nem tudom, hogy lesz-e net.... ha lesz is azt sem tudom, hogy mennyi ideig.....  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

sgergely

PostPosted: Mon Apr 06, 2009 10:25 am
Majd ha hazajössz töltsd fel a képeket is nekünk! blaugh  
PostPosted: Wed Apr 08, 2009 1:36 pm
sgergely
Majd ha hazajössz töltsd fel a képeket is nekünk! blaugh

Uhh lemaradtam, de csak mert el voltunk..... Ömm készítetünk eddig 1000 képet... végig nézni is sok lenne...... Nem hogy fel tölteni.... Majd meg oldom valahogy...
Lássuk....
3. Nap:
Strassburg-ban voltam Franciaországban. Gyönyörű város.... Azok a csodás épületek... Én kicsit öregnek találtam őket, de állítólag nem azok mert 1 éve újjították fel őket.... nos nem látszott rajta. Megnéztem a strassburgi teplomot....Na az HATALMAS volt.... A legmagasabb tornya:142 m magas volt!!! Felnézni is nehéz volt rá.... Ott fagyiztunk, megnéztünk 1-2 múzeuot ami a helyi történelmet mutatta be... Jah meg ettem IGAZI FRANCIAI CROASSON-t!!! Vicces volt.... Jah a Francia utak borzalmasak... olyan együgyü volt aki tervezte..... tele volt Strassburg egy irányú utakal.... majdnem az egész várost meg kellet kerülni mire kijutottunk....

4. nap:
Elmentünk Rustba ahol az Europa park van.... Életem legnagyobb vidám parkja. A rokonom (Juci) szerint akkora mint Disney land..... Olyan is volt.... Volt benne valami szürke egér(vagy patkány?) aki tökre hasonlított Mickey egérre, csak szürke és elöl van rendes egér foga..... A röhely akkor volt amikor meg láttam a "barátait" nah... ennyit a védjegyről....
Nos... amiket kipróbáltam mind-mind 10-es para listán 10-esek voltak. Persze a családal fel ültünk kevésbé félelmetesekre, de az egészett élveztem. 2 kedvencem volt az egyik olya hullám vasút volt amelyik össze-vissza pörgött, a másik meg fel vitt 10 emelet magasra és 8-9 emelett zuhanás után meg ismételte többször is kissebb magasságokból... Mind a kettő hánytató volt, de én nagyon élveztem!!!!

5. nap:
Triberg-et látogatuk meg. ott van a világ legnagyobb kakukos órálya és egy olyan nemzeti park ahol tele volt mókusokkal el dobtál egy földi mogyorót, upsz! El is tűnt vele, ha meg vissza jött mert el dobtál még egyett akkor még lehetett látni az előzőt a pofazacskójában. Volt pár érdekes vízesés(jól el is áztem benne) utánna egy nagy Fekete erdő kirándulás volt aztán elég hamar végre haza jötünk... ez alatt a két nap alatt egy kis kibérelhető szállodában voltunk ahova csak előző nap tették be a netett, de nem engedték, hogy használjam....

Nah ennyi a továbbiakat holnap...  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Thu Apr 09, 2009 1:18 pm
6. nap:
Dög meleg... egész nap 20 fok felett volt a hőmérséklet....(gondolhatjátok..) Rokonom(Juci) kitalála, hogy menjünk el a Titi tó-hoz. Le is mentünk mivel meleg volt elkezdtünk fayizni, de amikor meg láttuk a vizet dőltünk a röhögéstől!!!!
Az eredeti tervben az volt, hogy körbe hajózzuk a tavat....naja...de nem úgy, hogy 40 cm-es jég van a tavon..... abban a melegben még mindíg volt 40 cm-es jég..... persze a tó szélén nem de beljebb még meg volt. Juci meg kérdezte, hogy hogy lehet ez erre el mesélték, hogy a tó nagyon mély, nagy is és alapból véve hideg szokott lenni mivel a hegyekben van fent. Egy jót nevetünk ezen és az időnk maradék részét az ottani boltokon vezetük le.
Találtam magamnak egy újjab kalapot és egy jó kis Svájci zsebórát, jah azt el is felejtettem.... a tónak a városa a Német-svájci határon fekszik....
Nagyából ennyi volt mára....
Holnap folytatás.....  
PostPosted: Thu Apr 23, 2009 1:33 pm
7. nap:
Az első "pihenő nap" mivel vásárolni voltak anyum és juci így az Unterkirach Játszóháznál lettetek minket és nekem kellet felügyelni a gyerekekre. Aranyos hely volt rengteg csúzda, mászóka volt, de a legjobb volt ott egy kicsi tó szerűség és rajta 2 tutaély hozzá 2 nagyon hosszú bot azzal lehetett "hajókázni" a vizen. egésznap fel-alá rohangáltam a gyerekek után.... de lényegében én is jól éreztem magamat.

8. nap 3 helyen jártunk:
Bischofzell, Kradolf, Konstanz-Sealife


Bischofzell: Város nézés... egy érdekes kis város benne egy halom kis kúttal. Húsvét alkalmával tele díszítik virágokkal és ezért néztük meg.

Kradolf: Rokon látogatás.... elmentünk a 2 unoka tesómat meg látogatni (nekünk csak Gizi) aki meg is hívott ebédelni a kocsmályába. Sajnos már nem üzemel úgy mint régen csak hétvégenként, de így is sokkabn külömbözött a többitől. itt pl lehetett enni is nem csak inni. És helyi "kocsma játékokkal" múlattam az időt ott... arról viszont most túl hosszú lenne beszélni...

Konstanz-Sealife: mint a neve is mutatja egy tropikárium szerűségben voltunk. A külömbség csak annyi volt a magyar országi tropikáriumhoz képest hogy jobbak voltak a díszítések, amúgy egy az egyben ugya az volt. jah meg senki sem beszélt magyarul....csak mi....


Nos nagyából ennyi lett volna... 9. nap haza uaztunk és alig vártam hogy a saját ágyamon aludjak mivel ott egy fel fújható matracon aludtam.... Ha valakinek van extra kérdése válaszolok rá szívesen(már ha tudok)  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Sztyanime

Magical Hunter

8,000 Points
  • Somebody Likes You 100
  • Profitable 100
  • Treasure Hunter 100
PostPosted: Sun Apr 26, 2009 10:32 am

wáá tiszta jó lehetett. Már én is úgy szeretnék szabadulni valahova messze crying pl.: Japán xd blaugh
 
PostPosted: Sun Apr 26, 2009 12:41 pm
Most azon igyekszem hogy kivállagossak egy olyan 20 db képet ami jó lesz nektek bemutatónak csak macerás úgy fel tölteni, hogy közben szarakszik a netem confused  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Sun Apr 26, 2009 2:10 pm
Sztyanime

wáá tiszta jó lehetett. Már én is úgy szeretnék szabadulni valahova messze crying pl.: Japán xd blaugh
oda énis megyek veleeeeed!!! szted találunk elég nagy bőröndöt amibe bele férek?? eek  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 38 39 40 41 42 43 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum