Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 37 38 39 40 41 42 43 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Mon Mar 16, 2009 2:28 pm
Kövi témánk: Külföld!!!

Avagy: Hol jártatok eddig a világban?


Én jártam: Görögország, Írország, New york, Olaszország, Oroszország (Moszkva), Erdély, Csehország, Ausztria, Horvátország, Nagy britannia..... asszem ennyi.... Még... Most meg Német országba megyek rokonok hoz... Ezek közül csak Görögben voltunk Nyaralni, de azóta már ott is van rokonom.....  
PostPosted: Mon Mar 16, 2009 10:53 pm
hát...
Ausztria.
*elbújik*

(khm, komolyra fordítva meg jó nekem itt kishazánkban, meg nincs is miből finanszírozni a külföldi utakat, tehát én csak itt az alig néhány kilométerre levő Ausztriában jártam. ^-^ különösebben nem bánom.)  

MurderousPrincess


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Tue Mar 17, 2009 2:02 pm
MurderousPrincess
hát...
Ausztria.
*elbújik*

(khm, komolyra fordítva meg jó nekem itt kishazánkban, meg nincs is miből finanszírozni a külföldi utakat, tehát én csak itt az alig néhány kilométerre levő Ausztriában jártam. ^-^ különösebben nem bánom.)



Ne bújkálj, nem baj. Amúgy én is töltenék ithon eg jó kis nyaralást nem pedig a rokonokkal gonk gonk gonk  
PostPosted: Thu Mar 19, 2009 2:46 pm
Ausztria.  

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Thu Mar 19, 2009 3:00 pm
oh... új kérdés.....
szal merre jártam eddig?
nah az összes szomszéd ország kipipálva.... valahova csak kirándulgatni valahova vásárolni....
aztán németország, görögország, horvátország tunézia (oda de visszavágyok crying )
öhm.... asszem kifújt.... ennyi
 
PostPosted: Fri Mar 20, 2009 9:47 am
Ausztria, Németország, ezekben voltam huzamosabb ideig (1hét-1hónap) Franciaország, Luxemburg egynapos kirucanás. Amiken csak átutaztam azt inkább nem említem meg, de a jó dolog, hogy ezekből csak egyet fizettem én, a többit úgy pénzeltékXD Különben soha nem jutottam volna ki... Maci, ez nem fair... komolyan, jegyezzél már el és mutass be az egész familiának (mindenkinél töltünk egy hetet) utána meg mondhatod hogy megcsaltalak, és felbontottuk az eljegyzéstXD  

Narcisz


Coralio

PostPosted: Fri Mar 20, 2009 12:38 pm
Hm... Ahol csak úgy megfordultam, az Jugoszlávia (még amíg létezett), Görögország, Szlovákia, Csehország, Franciaország, Hollandia, Anglia...
Ausztria és Németország kicsit más, Németországot legalább ugyanannyira szeretem mint Magyarországot, mostanság néha kicsit jobban is. Ott sok rokonom van... Ausztria meg... Remélem nem lincsel meg érte senki, de történelemórán mindig a Habsburgoknak drukkoltam... xp xp xp Na jó nem MINDIG, de pl. II. József királynak szobrot kéne emelnünk Kossutthal szemben a Parlament előtt...

Ahová mindenképp el szeretnék jutni még, az Japán, Kína, Oroszország, legalább egy észak-afrikai és egy közép-afrikai ország, és Brazília. Ha Obama elnök beváltja a hozzá fűzött reményeimet akkor az Egyesült Államok is visszakerül a listámra. smile  
PostPosted: Fri Mar 20, 2009 2:11 pm
Narcisz
Ausztria, Németország, ezekben voltam huzamosabb ideig (1hét-1hónap) Franciaország, Luxemburg egynapos kirucanás. Amiken csak átutaztam azt inkább nem említem meg, de a jó dolog, hogy ezekből csak egyet fizettem én, a többit úgy pénzeltékXD Különben soha nem jutottam volna ki... Maci, ez nem fair... komolyan, jegyezzél már el és mutass be az egész familiának (mindenkinél töltünk egy hetet) utána meg mondhatod hogy megcsaltalak, és felbontottuk az eljegyzéstXD


Ömm... Ha őszínte akarok lenni akkor elmondanám, hogy direkt abba az irányba haladok, hogy szépen lassan lerázom magamat róluk... Nem akarok ekkora családot... rengeteg ember ráadásul rengetegen össze vannak veszve, kemény 4-5 ember tartja valamilyen színten össze a családott..... köztük a mienk is... Amúgy a listámból kimaradt Erdély... Ahonnan származik a családom.....  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Coralio

PostPosted: Fri Mar 20, 2009 3:55 pm
Medvelaszlo
Ömm... Ha őszínte akarok lenni akkor elmondanám, hogy direkt abba az irányba haladok, hogy szépen lassan lerázom magamat róluk... Nem akarok ekkora családot... rengeteg ember ráadásul rengetegen össze vannak veszve, kemény 4-5 ember tartja valamilyen színten össze a családott..... köztük a mienk is... Amúgy a listámból kimaradt Erdély... Ahonnan származik a családom.....

Jaj ne is mondd... Az én családom így lett a 4-5 éves koromban aktuális 30-40 főből mostanra összvissz 6-10 fő...
Nem is értem hogy testvérek hogy képesek így összeveszni... Nem azt mondom hogy én sose kaptam össze öcsémmel, de hogy éveken keresztül örök harag... confused  
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 8:00 am
Hát én még soha nem voltam ígazábol külföldön. sweatdrop Ezt úgy értem hogy a NAGY Magyarországot körbe jártam de a az ügye nemszámit mer az mind Magyarország csak más a kormány és több a külföldi és ha ojan városban vagy ahol igazán sok akor agyon vernek ha magyarul beszélsz. sweatdrop  

sgergely


Narcisz

PostPosted: Sun Mar 22, 2009 10:54 am
A mi családunk két teljesen független részből áll, ami a szüleimnél találkozik, nem utálják egymást, vagy mi, csak nem tartanak nagy kapcsolatot, mindig külön megyünk hozzájuk, mivel két teljesen más kör, más helyen, és szerintem nincs is ezzel baj (apám oldalát nem szeretem..nem mintha apámat igen.... stare )  
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 10:54 am
Európa nagy része sweatdrop (turnézó néptáncos...), meg a nagybetűs usa New York és Connecticut állama xd  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Sztyanime

Magical Hunter

8,000 Points
  • Somebody Likes You 100
  • Profitable 100
  • Treasure Hunter 100
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 1:28 pm
softwarekiller
Európa nagy része sweatdrop (turnézó néptáncos...), meg a nagybetűs usa New York és Connecticut állama xd

Kis hugica is tart a néptáncosokkal xp csak USA-ban nem, jártam még sad (eddig Írország volt a kedvenc...talán mert arra emlékszem? lol )  
PostPosted: Sun Mar 22, 2009 3:42 pm
Coralio
Medvelaszlo
Ömm... Ha őszínte akarok lenni akkor elmondanám, hogy direkt abba az irányba haladok, hogy szépen lassan lerázom magamat róluk... Nem akarok ekkora családot... rengeteg ember ráadásul rengetegen össze vannak veszve, kemény 4-5 ember tartja valamilyen színten össze a családott..... köztük a mienk is... Amúgy a listámból kimaradt Erdély... Ahonnan származik a családom.....

Jaj ne is mondd... Az én családom így lett a 4-5 éves koromban aktuális 30-40 főből mostanra összvissz 6-10 fő...
Nem is értem hogy testvérek hogy képesek így összeveszni... Nem azt mondom hogy én sose kaptam össze öcsémmel, de hogy éveken keresztül örök harag... confused


Az én családom, ha a külföldieket is számítjuk, akkkor 2-300 fő...
Ezt úgy csináltuk, hogy a sógor, meg annak a testvére, meg annak is a tesója.... és így tovább. mondjuk szerencsére nem számítjuk bele a beháziasítottak családtagok párjait, de ez így is sok nekem.
Idén 3 országba megyek megint.... Most lesz nem sokára (tavaszi szünet) Németország és a többi meg nyáron....Franciaország és, ha minden igaz, a Fülöp szigetekre megyünk mert az egyik rokonom pilóta és ott házasodott meg. Megyünk ház tűznézőbe..... gonk  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Narcisz

PostPosted: Mon Mar 23, 2009 2:31 pm
Medvelaszlo
Coralio
Medvelaszlo
Ömm... Ha őszínte akarok lenni akkor elmondanám, hogy direkt abba az irányba haladok, hogy szépen lassan lerázom magamat róluk... Nem akarok ekkora családot... rengeteg ember ráadásul rengetegen össze vannak veszve, kemény 4-5 ember tartja valamilyen színten össze a családott..... köztük a mienk is... Amúgy a listámból kimaradt Erdély... Ahonnan származik a családom.....

Jaj ne is mondd... Az én családom így lett a 4-5 éves koromban aktuális 30-40 főből mostanra összvissz 6-10 fő...
Nem is értem hogy testvérek hogy képesek így összeveszni... Nem azt mondom hogy én sose kaptam össze öcsémmel, de hogy éveken keresztül örök harag... confused


Az én családom, ha a külföldieket is számítjuk, akkkor 2-300 fő...
Ezt úgy csináltuk, hogy a sógor, meg annak a testvére, meg annak is a tesója.... és így tovább. mondjuk szerencsére nem számítjuk bele a beháziasítottak családtagok párjait, de ez így is sok nekem.
Idén 3 országba megyek megint.... Most lesz nem sokára (tavaszi szünet) Németország és a többi meg nyáron....Franciaország és, ha minden igaz, a Fülöp szigetekre megyünk mert az egyik rokonom pilóta és ott házasodott meg. Megyünk ház tűznézőbe..... gonk

Juj, maci házasodik? Lehetek majd koszúrlá...öhm... pont az mrgreen  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 37 38 39 40 41 42 43 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum