Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 29 30 31 32 33 34 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


Narcisz

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 11:13 am
nekünk volt egy, akit óviban visszatartottak, aztán elsőben bukott párszor, 2-3 franc se tudja már.... ) és az anyja végig azt szajkozta hogy "csak pikkelnek rá a tanárok" nem az ön fia egyszerűen agresziv, verekedős (főleg engem szeretett) és lassan 10 évesen nem tudja egyedül elolvasni a piroska és a farkast.... stare és szerintem jobb ha valaki negyedik elött bukik, ha már muszáj, mert ha nincsenek alapok hiába magas a torony, el fog dőlni....  
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 11:58 am
Nálunk is ketten buktak elsőben. Aztán valaki másodikban.
Nekem meg rosszabb lett a bizim, mint kéne. (Bár hármas benne a legrosszabb jegy, de abból négy is van. sad )
 

HaganeNoAnna

Ruthless Shapeshifter

14,700 Points
  • Cheercrusher 50
  • PvP 200
  • Battle: Cleric 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat Jan 24, 2009 3:11 pm
Az én osztályomban a 25 főből kemény 6-an buknak átlagban 3 tantárgyból....  
PostPosted: Sun Jan 25, 2009 3:22 pm
Narcisz
nekünk volt egy, akit óviban visszatartottak, aztán elsőben bukott párszor, 2-3 franc se tudja már.... ) és az anyja végig azt szajkozta hogy "csak pikkelnek rá a tanárok" nem az ön fia egyszerűen agresziv, verekedős (főleg engem szeretett) és lassan 10 évesen nem tudja egyedül elolvasni a piroska és a farkast.... stare és szerintem jobb ha valaki negyedik elött bukik, ha már muszáj, mert ha nincsenek alapok hiába magas a torony, el fog dőlni....
Ez olyan tipikus... (már ha szabad a "másik oldalról" beszélnem biggrin ). Bejön a szülő: a tanár nem szereti a gyerekét... stare (szülő is szerethetné kicsit jobban..) Meg nem foglalkoznak a gyerekével. (Otthon se, de az titok.. mad ). De ha szigorú vagy, akkor a gyerek szabadságát korlátozom (ld.: büntetés), és ez csak feszültséget szít a gyerekben, és otthon szegény gyerekkel nem lehet bírni. Na ja, a suliban se lehetett vele bírni, talán azért kapott büntetést. Nem végzett a házijával, otthon este nyolcig kellett tanulni vele. Hát basszus, és alsós koromban öttől nyolcig tanultam minden délután napközi után... Általában egyedül. Ha "nem lehetett bírni a gyerekkel" kaptam két pofont aztán csönd volt. Büntetést kapott a gyerek az iskolában? Nem a tanárral kezdtek vitatkozni a szüleim, hanem úgy elvertek otthon, hogy egy életre megjegyeztem, hogy mit ne csináljak legközelebb...
Amúgy a Nárcisz által említett családot nem ismerve, de szerintem ahol a gyerek eleve agresszív és ennyiszer visszamaradt, ott otthon valami nagyon nincs rendben a családban... confused (És ilyenkor általában azt hiszik a szülők, hogy az iskola majd kijavítja az ő hibáikat... lol.. o comment) stare  

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200

Narcisz

PostPosted: Mon Jan 26, 2009 10:26 am
softwarekiller
Narcisz
nekünk volt egy, akit óviban visszatartottak, aztán elsőben bukott párszor, 2-3 franc se tudja már.... ) és az anyja végig azt szajkozta hogy "csak pikkelnek rá a tanárok" nem az ön fia egyszerűen agresziv, verekedős (főleg engem szeretett) és lassan 10 évesen nem tudja egyedül elolvasni a piroska és a farkast.... stare és szerintem jobb ha valaki negyedik elött bukik, ha már muszáj, mert ha nincsenek alapok hiába magas a torony, el fog dőlni....
Ez olyan tipikus... (már ha szabad a "másik oldalról" beszélnem biggrin ). Bejön a szülő: a tanár nem szereti a gyerekét... stare (szülő is szerethetné kicsit jobban..) Meg nem foglalkoznak a gyerekével. (Otthon se, de az titok.. mad ). De ha szigorú vagy, akkor a gyerek szabadságát korlátozom (ld.: büntetés), és ez csak feszültséget szít a gyerekben, és otthon szegény gyerekkel nem lehet bírni. Na ja, a suliban se lehetett vele bírni, talán azért kapott büntetést. Nem végzett a házijával, otthon este nyolcig kellett tanulni vele. Hát basszus, és alsós koromban öttől nyolcig tanultam minden délután napközi után... Általában egyedül. Ha "nem lehetett bírni a gyerekkel" kaptam két pofont aztán csönd volt. Büntetést kapott a gyerek az iskolában? Nem a tanárral kezdtek vitatkozni a szüleim, hanem úgy elvertek otthon, hogy egy életre megjegyeztem, hogy mit ne csináljak legközelebb...
Amúgy a Nárcisz által említett családot nem ismerve, de szerintem ahol a gyerek eleve agresszív és ennyiszer visszamaradt, ott otthon valami nagyon nincs rendben a családban... confused (És ilyenkor általában azt hiszik a szülők, hogy az iskola majd kijavítja az ő hibáikat... lol.. o comment) stare

Hát mondjuk az erőszakról nem mondok véleményt, de igaz, hogy ott baj van , ha a gyerek a haverja (jelen esetben én) szeme láttára nyugodtan k.....a az anyját, az meg lepofozza...még mindig elöttem... az elöbb gyerekre visszatérve meg csak annyit hogy szellemileg visszamaradot volt, csak hiába mondták ezt a szülöknek nem hitték el senkitől, bármenyi diplomája volt, nem csoda, az anyja se volt túl okosabb stare De az igaz, hogy lehet normálisan nevelni egy gyereket. Én anyám se pszichologus, mégis képes volt normális, gondolkodó lényt faragni (mégha néha nem is látszikXD) Az a baj, hogy senki nem hajlandó magára válalni a gyereket, főleg nem a szülő. Az hagyja h magában lófráljon, vagy tévézen (én is néztem kicsinek, anyámmal, nem egyedül!) a szomszéd is, nincs munkájuk, 4 gyerekük van, mégis amikor anyám hazajön munkából ők mennek a kocsmába, legfiatalabb gyerek 8.... Azt ha baj lesz, persze lehet hibáztatni a társadalmat, az iskolát, a médiát, de mégis neki kellett volna "megvédenie" ezektől, megtanitania kezelni az információt, és a helyzeteket. ÉN is néztem dbz-t mégsem ugrottam ki az ablakon várva a felhőt, mert elmondták, hogy az csak kitalált, és ha én meghalok...meghaltam, vége. Nah, most ki osztottam a témátXD  
PostPosted: Wed Jan 28, 2009 9:25 am
Nem is kicsit...beált a totális le döbbenés....  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Narcisz

PostPosted: Wed Jan 28, 2009 9:42 am
Bocsi...de ha egyszer elkezdem nincs olyan isten ami meg tudna állítani.. és ez az erőst röviditett verzió sweatdrop nagy a szám, és fel tudok háborodni...könnyen... főleg a hülyeségen...  
PostPosted: Wed Jan 28, 2009 10:55 am
Narcisz
Bocsi...de ha egyszer elkezdem nincs olyan isten ami meg tudna állítani.. és ez az erőst röviditett verzió sweatdrop nagy a szám, és fel tudok háborodni...könnyen... főleg a hülyeségen...

azon én is..de nagyon... és képes vagyok napokig azon rágódni... confused  

El_Kharina

4,150 Points
  • Treasure Hunter 100
  • Window Shopper 100
  • Profitable 100

Narcisz

PostPosted: Wed Jan 28, 2009 12:23 pm
Szerintem ha nem valami már meglévő tüdő vagy szívnyavalyám visz el, akkor tuti egy gyomorfekély a sok idegrángástólXD ezért szoktam utána visszaesni arra szintre amivel néha gaiazokXD vagy ami allat rajzolok, már ha hagynak az istenek, és nem veszik el tőlem a cerkáimat scream scream mindegy, mi másra jó a yaoi mrgreen ideális idegnyugtató, ha kicsi remegő tócsává folysz szét...  
PostPosted: Fri Jan 30, 2009 6:05 am
Narcisz
Szerintem ha nem valami már meglévő tüdő vagy szívnyavalyám visz el, akkor tuti egy gyomorfekély a sok idegrángástólXD ezért szoktam utána visszaesni arra szintre amivel néha gaiazokXD vagy ami allat rajzolok, már ha hagynak az istenek, és nem veszik el tőlem a cerkáimat scream scream mindegy, mi másra jó a yaoi mrgreen ideális idegnyugtató, ha kicsi remegő tócsává folysz szét...

inkább ad ki magadból ami felgyülemlett feszültség mer a negatív gondolatok és energiák rossz hatással vannak az ember hangulatára és egészségére 4laugh  

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Narcisz

PostPosted: Fri Jan 30, 2009 6:12 am
Höm... a szüleim és a haverjaim nem értékelik, haszétverem a szobámat sikitva, vagy beverem ököllel a montirort meg ha körmeimmel véresre karmolom az alkoromat hirtelen dühömben...esetleg cerkát szúrok a lábamba vagy adig ütöm a vonalzót a bokámhoz míg el nem törik..... szóval inkább elfolytom, elöbb utóbb ez leszXD  
PostPosted: Fri Jan 30, 2009 12:56 pm
Narcisz
Höm... a szüleim és a haverjaim nem értékelik, haszétverem a szobámat sikitva, vagy beverem ököllel a montirort meg ha körmeimmel véresre karmolom az alkoromat hirtelen dühömben...esetleg cerkát szúrok a lábamba vagy adig ütöm a vonalzót a bokámhoz míg el nem törik..... szóval inkább elfolytom, elöbb utóbb ez leszXD

nyüsz... eek az ön- és környezetcsonkítás sose megoldás a feszültséglevezetésére.... én inkább arra gondoltam írd ki magadból a dolgokat, oszd meg velünk sweatdrop
am jó kis film twisted
 

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jan 30, 2009 1:00 pm
Cukiii..... blaugh razz  
PostPosted: Fri Jan 30, 2009 1:41 pm
Nyugi, a környezetemet nem bántom, az csak vágy maradXD Nah igen, de vannak dolgok amiket nem lehet elmondani, vagy csak hülyeségekXD nincs még egy olyan ember aki ennyi dolgon ilyen mértékben fel tudná húzni magát... főleg mostanában
jah, jó kis zene szeretem néha jót teszXD  

Narcisz


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat Jan 31, 2009 11:48 am
Najó Újtéma.... "maradék"
Avagy az a akja maradék ami már-már életre kel. Volt? Van? Elköltözött?

Nálunk van egy kis üveg eper lekvár....30 éves! Anyum nem akarja kidobni mert emlék a déditől...Szerintem mászkálgat a spejzban és egerekkel táplálkozik..... gonk gonk gonk  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 29 30 31 32 33 34 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum