Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply GAIA Kérdések és Válaszok
Ismerkedés-beszélgetés Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Szeretnél ismerkedni?
Igen
95%
 95%  [ 61 ]
Nem
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 64


angelscrime

PostPosted: Thu Jun 12, 2008 7:52 am
softwarekiller
Nyelvvizsga menni fog.. nekem is ment biggrin
London szép hely.. bár csak pár órát láttam testközelből.. mit csinálsz kint, csak túra, vagy hosszabb ideig maradsz?
16 én is lennék még egy darabig... Szülinapi köszöntés (többek között) a borzdély topik a terefere subban biggrin wink


Köszönöm a bíztatást, bízom a nyelvvizsga sikerében! smile Majd megírom az eredményt, ha jó soká sikerül kijavítaniuk az írásbelit, és a szóbelin is túlesem.
Londont egy utazási iroda szervezéséből közelítenénk meg, 1 hét egész napos programokkal... Csorog a nyálam, ha csak rá gondolok. biggrin


Medvelaszlo
Az igen! Sok sikert a vizsgákhoz! wink


Köszönöm! 4laugh


softwarekiller
Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes


Én meg ehhez szurkolok, hogy sikerüljön! biggrin Bár bevallom őszintén, nem igazán tudom, miből áll egy államvizsga... confused
 
PostPosted: Thu Jun 12, 2008 10:34 am
Osztom angelscrime hozzászólását... énse tudom miből áll egy államvizsga xp
 

Satirico

6,150 Points
  • Autobiographer 200
  • Consumer 100
  • Dressed Up 200

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200
PostPosted: Thu Jun 12, 2008 11:27 am
Bár jövő héten lesz, de én sem tudom xp
Ekkor van a szakdolgozat védés, amiből nekem mindjárt kettő is lesz... (mivel kétszakos vagyok, ezért két szakdogát kellett írni...), aztán mindkét szaknak van külön A-B tételsora... 15-20 tétel.
Húzol, aztán vagy szívsz, vagy nem... az elmúlt 4 év anyagából hozták össze mindkét tételsort, szóval ha hasonlítanom kéne, akkor majdnem, mint az érettségi... (majdnem)  
PostPosted: Thu Jun 12, 2008 2:11 pm
0xXPinkyXx0
umm Cyaasztok énkeh Pinky vok és sikerült elérnem 12. éwem redface mrgreen mrgreen neckhtek jól sikerült a bizi? már akinek még van isesmi rofl


Nos nekem 2 db 3-mast leszámítva mind jeles lett. Egyépként nem gáz hogy csak 12-vagy. Az öcsém is annyi. mrgreen  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Thu Jun 12, 2008 2:23 pm
Satirico
softwarekiller
Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes
>Satirico/a biggrin - sok sikert az angolhoz (meg persze a japánhoz is.. xd ) Fanficet hol lehet olvasni? Én csak paródiákat írok néha, érdekelne, mások miket írnak biggrin

Thx biggrin
Pinky-nek meg: nekem elég gáz lett a bizim anyum azt mondta hogy csak 1db 3masom lehet ehhez képest lesz sztem 3 db xd élve megnyúznak majd érte az biztos biggrin
Macinak meg: a japán még nagyon talonban van mert anyu jövőre jogsit akar nekem biggrin (de olyan kedves már nem lesz hogy az autót is biztosítja hozzá xd )- A ragnát meg régen szerettem de 4-5évig voltam kocka és elég volt, mamár csak azér játszom esetleg fun szerveren hogy utána lerajzolhassam a karit a cool cuccokban rolleyes (kicsit elegem lett a társaságból :F )- Amúgy te játszottál valahol? smile



Hehe nekem már megvan a jogsim. mrgreen
Amúgy én is nyomtam a rangát, de eluntam. (monk voltam)
Nekem sokáig túl monoton volt és újjat meg már nem akartam kezdeni.
Ez van. rolleyes wink  
PostPosted: Thu Jun 12, 2008 2:28 pm
softwarekiller
Bár jövő héten lesz, de én sem tudom xp
Ekkor van a szakdolgozat védés, amiből nekem mindjárt kettő is lesz... (mivel kétszakos vagyok, ezért két szakdogát kellett írni...), aztán mindkét szaknak van külön A-B tételsora... 15-20 tétel.
Húzol, aztán vagy szívsz, vagy nem... az elmúlt 4 év anyagából hozták össze mindkét tételsort, szóval ha hasonlítanom kéne, akkor majdnem, mint az érettségi... (majdnem)


WOW!!!!!! eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek eek

Le a kalappal!!!  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Satirico

6,150 Points
  • Autobiographer 200
  • Consumer 100
  • Dressed Up 200
PostPosted: Fri Jun 13, 2008 3:50 am
Medvelaszlo
Satirico
softwarekiller
Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes
>Satirico/a biggrin - sok sikert az angolhoz (meg persze a japánhoz is.. xd ) Fanficet hol lehet olvasni? Én csak paródiákat írok néha, érdekelne, mások miket írnak biggrin

Thx biggrin
Pinky-nek meg: nekem elég gáz lett a bizim anyum azt mondta hogy csak 1db 3masom lehet ehhez képest lesz sztem 3 db xd élve megnyúznak majd érte az biztos biggrin
Macinak meg: a japán még nagyon talonban van mert anyu jövőre jogsit akar nekem biggrin (de olyan kedves már nem lesz hogy az autót is biztosítja hozzá xd )- A ragnát meg régen szerettem de 4-5évig voltam kocka és elég volt, mamár csak azér játszom esetleg fun szerveren hogy utána lerajzolhassam a karit a cool cuccokban rolleyes (kicsit elegem lett a társaságból :F )- Amúgy te játszottál valahol? smile



Hehe nekem már megvan a jogsim. mrgreen
Amúgy én is nyomtam a rangát, de eluntam. (monk voltam)
Nekem sokáig túl monoton volt és újjat meg már nem akartam kezdeni.
Ez van. rolleyes wink


Hűűű nekem lowra-ten volt mindenféle mondjuk adv csak 1-2 (prof-stalki) de én a társaság miatt untam meg (sok volt a kakikeverés/rivalizálás xp )
Szabad kérdeznem meik szerveren voltál? smile

 
PostPosted: Fri Jun 13, 2008 6:53 am
softwarekiller
Bár jövő héten lesz, de én sem tudom xp
Ekkor van a szakdolgozat védés, amiből nekem mindjárt kettő is lesz... (mivel kétszakos vagyok, ezért két szakdogát kellett írni...), aztán mindkét szaknak van külön A-B tételsora... 15-20 tétel.
Húzol, aztán vagy szívsz, vagy nem... az elmúlt 4 év anyagából hozták össze mindkét tételsort, szóval ha hasonlítanom kéne, akkor majdnem, mint az érettségi... (majdnem)


Ez aztán tényleg nem semmi. :O Szeretnék egyszer eljutni én is idáig. eek
 

angelscrime


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Fri Jun 13, 2008 8:19 am
Satirico
Medvelaszlo
Satirico
softwarekiller
Egyetem... na, jövő héten majd vagy sírok vagy nevetek (->államvizsga) Aztán kiderül, hogy munkahely vagy még egy év... rolleyes
>Satirico/a biggrin - sok sikert az angolhoz (meg persze a japánhoz is.. xd ) Fanficet hol lehet olvasni? Én csak paródiákat írok néha, érdekelne, mások miket írnak biggrin

Thx biggrin
Pinky-nek meg: nekem elég gáz lett a bizim anyum azt mondta hogy csak 1db 3masom lehet ehhez képest lesz sztem 3 db xd élve megnyúznak majd érte az biztos biggrin
Macinak meg: a japán még nagyon talonban van mert anyu jövőre jogsit akar nekem biggrin (de olyan kedves már nem lesz hogy az autót is biztosítja hozzá xd )- A ragnát meg régen szerettem de 4-5évig voltam kocka és elég volt, mamár csak azér játszom esetleg fun szerveren hogy utána lerajzolhassam a karit a cool cuccokban rolleyes (kicsit elegem lett a társaságból :F )- Amúgy te játszottál valahol? smile



Hehe nekem már megvan a jogsim. mrgreen
Amúgy én is nyomtam a rangát, de eluntam. (monk voltam)
Nekem sokáig túl monoton volt és újjat meg már nem akartam kezdeni.
Ez van. rolleyes wink


Hűűű nekem lowra-ten volt mindenféle mondjuk adv csak 1-2 (prof-stalki) de én a társaság miatt untam meg (sok volt a kakikeverés/rivalizálás xp )
Szabad kérdeznem meik szerveren voltál? smile



Arra sjana men emlékszem, de tele volt magyarokkal. Külföldiek nem is voltak rajta....  
PostPosted: Fri Jun 13, 2008 8:46 am
Hali, ma volt az évzáró. OKJ papír már a kézben. mrgreen Igaz utólag kiderült, nem teljesen valid a szakmunkám kódolása. Ez szálka a szememben, de a papír megvan és ez a lényeg. Idővel sokkal jobban fog menni, csak gyakorolni kell. User Image
@Softwarekiller: Hajrá! *n_n* Embertelen nehéz lehet, de ne add fel! Lehetőség szerint pihend ki magad előtte való nap. Szakdolgozatvédés miatt meg nem kell aggódnod, ha jól sikerült nem tudnak majd belekötni. wink
 

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat Jun 14, 2008 7:56 am
bibortetu
Hali, ma volt az évzáró. OKJ papír már a kézben. mrgreen Igaz utólag kiderült, nem teljesen valid a szakmunkám kódolása. Ez szálka a szememben, de a papír megvan és ez a lényeg. Idővel sokkal jobban fog menni, csak gyakorolni kell. User Image
@Softwarekiller: Hajrá! *n_n* Embertelen nehéz lehet, de ne add fel! Lehetőség szerint pihend ki magad előtte való nap. Szakdolgozatvédés miatt meg nem kell aggódnod, ha jól sikerült nem tudnak majd belekötni. wink



Hajrá! Gyakorolj sokat! mrgreen
Softwarekiller-nek meg annyi, hogy veled vagyunk!!!!! blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh blaugh  
PostPosted: Sat Jun 14, 2008 9:26 am
Sziasztok! Mizu? Tudom nagyon sokáig eltűntem, sorry mindenkitől, de az a meló................Látom vannak új arcok is!!! wink Gratulálok cica mégegyszer, tudtam hogy sikerülni fog, remélem azért a pozitív energiáim segítettek valamit :XP: whee  

PanSan


Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100
PostPosted: Sat Jun 14, 2008 10:43 am
Csokicsepp
Sziasztok! Mizu? Tudom nagyon sokáig eltűntem, sorry mindenkitől, de az a meló................Látom vannak új arcok is!!! wink Gratulálok cica mégegyszer, tudtam hogy sikerülni fog, remélem azért a pozitív energiáim segítettek valamit :XP: whee


Szia neked is Csokicsepp. smile
Lehet hogy nagy kérés (és az elején is látható), de bemutatkozol?
Tudod. Hobbi, mit szerecc nézni, esetleg zene, vagy ami éppen eszedbe jutt.
Köszi mrgreen

Ui: Nem akartalak leszidni, csak valamennyit tudjunk egymásról. Akik nézik a topikokat..... Köszi wink  
PostPosted: Sat Jun 14, 2008 11:32 am
Huh grat bibor! akkor vedd úgy hogy a rajzom egyben ien gratulációs ajándék is! vagy mi xd
 

Satirico

6,150 Points
  • Autobiographer 200
  • Consumer 100
  • Dressed Up 200

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Sun Jun 15, 2008 3:21 am
Annak veszem, imádom! whee heart heart heart  
Reply
GAIA Kérdések és Válaszok

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 ... 40 41 42 43 [>] [>>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum