
Number Ordered - 23

Above are our lovely 4 grams. All nice spiffy and cute!
There are a few things you'll need to know.
- Each gram costs 2,500g.
- You may only buy one of each per person a day.
- You may only buy yourself one of each a day.
- When you fill out the form for a gram you can get it to count as the raffle for the real pet.
- If you bough the person the gram already and just want it as the raffle ticket that can be done.
- Trades go to the mule.
- No more than 5 grams per post please.
- You will be the one to drop them off.
Forms are in the next post.
































