Welcome to Gaia! ::

<3 </3

visitor counter <3

+1 1 100.0% [ 47 ]
Total Votes:[ 47 ]
<< < 1 2 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 102 103 104 > >> »|

SongwriterPatries rolled 5 6-sided dice: 6, 4, 5, 3, 5 Total: 23 (5-30)

Tactical Enchantress

20,090 Points
  • Battle: Mage 100
  • Bookworm 100
  • Elysium's Gatekeeper 100
SongwriterPatries
SongwriterPatries
1#

Total of points 500 0


2#


3#

Tactical Enchantress

20,090 Points
  • Battle: Mage 100
  • Bookworm 100
  • Elysium's Gatekeeper 100
SongwriterPatries
SongwriterPatries
SongwriterPatries
1#

Total of points 500 0


2#


3#


Total of points 500 30

Sweet Singing

Purple-eyed Dreamer

In those silent shades of grey
I will find a place



No, niestety, czasem one i tak działają D:
Tu masz rację, wkurza mnei jak ktoś upiera się, że jest błąd, ale nie powie co i jak a wystarczyłoby po prostu 'ucho za małe, zrób większe', do tego nei trzeba specjalnych uprawnień przecież. A specjalistycznego słownictwa to i ja nei znam ;D
Nie ma mnie chyba w żadnej z takich grup. Będę musiała koniecznie poszukać, fajna sprawa. dzięki temu można się rozwinąć (i tutorialom ;D)
Ale znalazłam fajny tutorial jak malowac akwarelami i kawą, zawsze mnei zastanawiało jak takie orzmyte kropki zrobić a wiesz jak sie je robi? Na mokrej jeszcze kartce robi się kroplę zmywacza do paznokci albo alkoholu. Normalnie ach emotion_bigheart

to escape the endless night
to find a new sun
"Dreams come true; without that possibility...


Ale czasami tak jest, ma się wrażenie że z pracą jest coś nie tak, ale co dokładnie się nie potrafi wskazać ;D
Poszukaj, niektóre oferują pełną krytykę włącznie z tymi gwiazdkami za różne elementy pracy c:
O, ale numer D: dobrze byłoby sobie zakraplacz kupić, żeby je było łatwiej nanosić. Chociaż w sumie mi i tak nawet sztuczka z solą nigdy nie wychodziła OTL

... nature would not incite us to have them."

Lady Ignea rolled 5 6-sided dice: 3, 4, 1, 6, 4 Total: 18 (5-30)

Sweet Singing

"Dreams come true; without that possibility...

heart

... nature would not incite us to have them."

Purple-eyed Dreamer rolled 5 6-sided dice: 6, 2, 4, 2, 3 Total: 17 (5-30)

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Roll 1

to escape the endless night
to find a new sun

Purple-eyed Dreamer rolled 5 6-sided dice: 5, 6, 5, 4, 3 Total: 23 (5-30)

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Roll 2
------
small straight + 30 pts, 483 total

to escape the endless night
to find a new sun

Purple-eyed Dreamer rolled 5 6-sided dice: 3, 1, 1, 4, 6 Total: 15 (5-30)

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Roll 3

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

Lady Ignea
"Dreams come true; without that possibility...


Ale czasami tak jest, ma się wrażenie że z pracą jest coś nie tak, ale co dokładnie się nie potrafi wskazać ;D
Poszukaj, niektóre oferują pełną krytykę włącznie z tymi gwiazdkami za różne elementy pracy c:
O, ale numer D: dobrze byłoby sobie zakraplacz kupić, żeby je było łatwiej nanosić. Chociaż w sumie mi i tak nawet sztuczka z solą nigdy nie wychodziła OTL

... nature would not incite us to have them."

In those silent shades of grey
I will find a place



Nie wiem,nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, żebym nie wiedziała co i jak a nie mam się za żadną artystkę.
Jaki numer z solą? A ten alkohol i zmywacz pani nanosił zwykłym pędzelkiem. Myślę, że igła albo wykałaczka namoczona w nich tez mogłaby dać dobry efekt, jeśli chodzi o mniejsze kropelki.

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Bump 1

to escape the endless night
to find a new sun

Lady Ignea rolled 5 6-sided dice: 1, 4, 2, 2, 5 Total: 14 (5-30)

Sweet Singing

"Dreams come true; without that possibility...

heart

... nature would not incite us to have them."

Moonlight Healer

poikpoik
niestety, ludzie są niestali w uczuciach. Chociaż w moim przypadku nawet nie o to chodzi, ze coś bardzo sie zmieniło, może po prostu wymagam od nich więcej, niż mogą mi zaoferowac. Bo niestety, czy tez stety, wolę trzymać się z chłopakami, a to jest zupełnie inny świat, tym bardziej, że faceci chyba mają zakorzenione lekceważenie kobiet. Albo mi sie ciągle tak wydaje, jestem niedowartościowana i skłonna do nadinterpretacji.
Sztuka jest bardzo subiektywna, w zasadzie te współczesne twory sztuki są bardziej dla artystów, niz dla odbiorców, chociaż są i zwykli ludzie, co potrafia sie w tym połapac P: ja dopiero zaczynam sie ustosunkowywac do sztuki współczesnej, nigdy wcześniej sie tym nie interesowałam i mi sie nie podobało
na vindumavii chyba mam tylko prace robione przed studiami (pomijając jeden pejzaż olejny i parę akwareli), może kiedys zrobię jakis update tam ale mam za duzo prac, żeby wszystko tam wrzucac P: nawet nie porobiłam im zdjęc lol
no, chyba wiem o którą idun chodzi P: ona tez była krytykowana?

In those silent shades of grey
I will find a place



Przede wszystkim to ja widzę, że Ty masz to, co ja, choć nie pokazuję tego zazwyczaj po sobie. Jak ktoś sprawia, że czujesz się źle, to na siłę usprawiedliwiasz to zachowanie i szukasz winy w sobie. Niestety, nie umiem się z tego wyleczyć, tylko biadolę, że tak mam, więc jeśli coś wymyślisz, daj mi znac koniecznie :< I przyznam Ci się, że ja też wolę facetów od dziewczyn, gdy chodzi o przyjaźń. Ale to pewnie też przez to, że zostałam zraniona mocno w przeszłości. Teraz boje się ludzi nazwać przyjaciółmi, nieważne jak jestem z nimi blisko.
No coś Ty, to Ty tak malowałaś jeszcze przed studiami? Ja myślałam, ze to wszystko to już na studiach! =O
No tak, cienie tam są ponoć za słabe. Te, o których mówiłaś w kontekście walorów, że są dobre. Ale najbardziej mnie wkurza to, że w galeriach ci ludzie mają praktycznie w ogóle niepocieniowane prace, więc o co im w ogóle chodzi, tego nie mogę pojąć :/

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Bump 2

It's going to take ages D:

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Bump 3

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



emotion_bigheart

to escape the endless night
to find a new sun

Moonlight Healer

In those silent shades of grey
I will find a place



Bump 4

to escape the endless night
to find a new sun

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum