Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Irreversible Vol.4 - Kaisetsu! Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 20 21 22 23

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Volfram

Angelic Lunatic

8,900 Points
  • Bookworm 100
  • Beta Explorer 0
  • Team Rina 200
PostPosted: Thu Sep 29, 2011 11:42 am
Ááááh!!! Ez elmebeteg lett xp . Csak egy off topic kérdésem van xd Milyen érzés megölni azt a karaktert aki Te vagy?  
PostPosted: Thu Sep 29, 2011 7:37 pm
Volfram
Ááááh!!! Ez elmebeteg lett xp . Csak egy off topic kérdésem van xd Milyen érzés megölni azt a karaktert aki Te vagy?

Hát... ezen még nem gondolkodtam... sweatdrop  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Mon Oct 10, 2011 3:11 pm
Kezdjetek sikoltozni. A következő részben, körülbelül 20, igen, HÚSZ új szereplő fog bemutatkozni.

És, bár még az utolsó fejezet nem jött ki a negyedik felvonásból, de az ötödik játék portréja már kész. A November 5én tartandó Gaia találkozón fogom leleplezni.  
PostPosted: Wed Oct 12, 2011 7:41 am
Wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee~ whee (akkor lesz miből gyilkost találni)

Öh úgy emlékszem volt egy olyan hinted a mostnia kapcsoltkeresős feladatban, hogy: "amit Mal keres, Harold tudja hol van és Társaságnak megvan" . Vagy legalábbis valami hasonló volt. Nem tudnád megírni ide? Múltkor véletlenül eszembejutott és egy hozzá tartózó válasz is... De mire másnap kijózanodva le akartam írni már nem tudtam felidézni xd .  

Volfram

Angelic Lunatic

8,900 Points
  • Bookworm 100
  • Beta Explorer 0
  • Team Rina 200

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Wed Oct 12, 2011 9:14 am
Volfram
Wheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee~ whee (akkor lesz miből gyilkost találni)

Öh úgy emlékszem volt egy olyan hinted a mostnia kapcsoltkeresős feladatban, hogy: "amit Mal keres, Harold tudja hol van és Társaságnak megvan" . Vagy legalábbis valami hasonló volt. Nem tudnád megírni ide? Múltkor véletlenül eszembejutott és egy hozzá tartózó válasz is... De mire másnap kijózanodva le akartam írni már nem tudtam felidézni xd .

Fú... Emlékszem, hogy mondtam valami ilyesmit, de, hogy pontosan hogyan hangzott, arra sajnos nem emlékszem. Minden esetre elárulhatom, hogy jóval több van a háttérben, mint azt bárki is gondolná. biggrin

Igyekszem kihozni a jelenlegi játék befejezését, még a találkozó előtt. Az a legnagyobb bajom, hogy el kell kezdenem lezárni a szálakat, vagy legalábbis elkezdeni előkészíteni őket a lezáráshoz. Ezt nehéz összeegyeztetni a játék jelenlegi szabályzatával. Meg amúgy is... most venné át a történet a szerepet, amibe egy játékot nehéz beleszőni. Ezért késlekedek ennyit...  
PostPosted: Thu Nov 10, 2011 2:35 am
Lelepleztem a Gaia találkozón az ötödik játék portréját. A nagyközönség, viszont, csak azután láthatja, miután a negyedik rész befejeződött. Sorry...

edit:
Ezt az egyet, már előre leszögezhetem: A befejezés keserédes lesz...  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Tue Jan 03, 2012 11:35 pm
Sokáig kellett rá várni, bevallom, az én hibámból, de végre felkerült a befejezés. Azt hiszem, több kérdést vetett fel, mint válaszolt meg, de... haladunk a visszafordíthatatlan befejezés felé...

Jó olvasást!

Már dolgozok az ötödik játékon...  
Reply
Rich Mob

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 20 21 22 23
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum