Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Anime
Full moon wo Sagashite,Kamikaze Kaito Jeanne Goto Page: [] [<] 1 2 3 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Ismered a KKJ-t vagy a FMWS-t?
  Igen!!!!(L)
View Results

l karoliina l

PostPosted: Sun Mar 16, 2008 10:43 am
Légyszi lépjetek be!!!
Magyar anime fan club
Köszi:Oichi  
PostPosted: Mon Mar 17, 2008 10:07 am
Én már beléptem xd  

Sztyanime

Magical Hunter

8,000 Points
  • Somebody Likes You 100
  • Profitable 100
  • Treasure Hunter 100

softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200
PostPosted: Tue Mar 18, 2008 4:49 am
jelentkezőket vedd fel xd  
PostPosted: Wed Mar 19, 2008 10:56 am
Köszi heart  

l karoliina l


softwarekiller
Vice Captain

Generous Genius

5,350 Points
  • Citizen 200
  • Happy Birthday! 100
  • Wall Street 200
PostPosted: Wed Mar 19, 2008 4:18 pm
jelentkezőket vedd fel... xd
(moderator panel / requests (második link) - ACCEPT, ha valakit elfogadsz (pl. engem...)  
PostPosted: Sun Mar 30, 2008 7:00 am
Arina összes munkája gyönyörű, és a történetek is nagyon jól ki vannak dolgozva! Mindegyikben van valami csavar, ami az egészet a feje tetejére állítja, és csak még izgalmasabb lesz tőle az egész. heart

A KKJ-t én is először németül láttam (végig), utána japánul is megnéztem, aztán megrendeltem a manga első két kötetét, és rájöttem, hogy sokkal jobb ^^

A Full Moon-ból még csak az animét láttam, és azt hallottam, hogy a mangához képest nagyon elszúrták... de elég aranyos volt, a zenék pedig nagyon szépek.

A Shinshi Doumei Cross is érdekes, de sajnos egyelőre csak neten tudom olvasni. (pedig már meg lehet rendelni az első 3-4 kötetet)  

Akira Nakamura


Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer

PostPosted: Sun Mar 15, 2009 3:07 am
Hello itt. Én anno valamelyik német csatornéán láttam kicsit animében a Kamikazet és tök megtetszett Jeanne külseje, első látásra kicsit Sailor Moonra emlékeztetett... Sajna akkor még nemigen néztem utána ill nemigen tudtam utána nézni mi a címe...
Aztán valahogy ráakadtam a manga.hu-ra és ott a Kamikaze-ra elolvastam magyarul és tök megkedveltem smile Később a Full Moon-ba is beleolvastam az oldalon kíváncsiságból, az is aranyos smile Arina (a szerző) szerintem nagyon szépen rajzol, "őrá jellenző" sítlusa van történetileg is meg rajzolásbna is...
Kanadában aztán (rokonoknál voltam) megvettem angolul az első kötetet, hogy 1 kedvenc manga 1 részét kézben is forgathassam (nem nagyon szeretem csak a gépen olvasni), majd nemrég egy sci-fi talin találkoztam egy újabb Arina Tanemura művel, a Time Stranger Kyoko-val, megvettem a 2. kötetét angolul (csak az volt ott sajnos) és aztán a manga.hu-n megtaláltam a többi kötet fejezeteit magyarul.... Az is tetszik, ajánlom smile  
PostPosted: Mon Mar 16, 2009 11:54 am
Én most tervezem KKJ-t elolvasni, csak még nem volt rá időm sweatdrop De nagyon szépen rajzol Arina-sensei whee Azon kevesek közé tartozik, akiknek egyedi, csakis rájuk jellemzű rajzstílusuk van 3nodding (Lásd: Yazawa Ai, akinek a Kagen no Tsuki című mangája olvasásakor jöttem rá, hogy milyen hasonló az összes karaktere-de csak rajzilag whee )  

Zsocachan


Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer

PostPosted: Wed Jun 17, 2009 8:33 am
Hello itt is! Full Moont kicsit ismerem, a manga elejét, szerintem szép és aranyos, bár kicsit tipikus a "küzd az álmodért"-féle történet. Persze nem baj. smile
Kaito-ból animét nem nagyon láttam, csak kicsit régen, tökre Sailor Moon benyomásomn lett róla a haja meg a ruhája miatt (legalábbis azt hiszem az volt és később ráismertem megint). A mangát már teljesen elolvastam, az szerintem nagyon jó ^^ Igaz nem vagyok túl vallásos, de attól még tetszik smile
Arinától a Time Stranegr Kyokot ismerem még, 1 sci-fi talin vettem 1 mangaárustól a 2es kötetét angolul és nem megkövezni, de a manga.hu-n fejezetem be a többi részét. (A KKJ-t is, abból is csak az 1. kötet van meg angolul mert Kanadában nem tudtam volna megvenni mind a 7 kötetet)
Summa summarm mind1ik nagyon jó ^^ Többi Arina máről pl I.ON. csak futólag hallottam/láttam.  
PostPosted: Fri May 21, 2010 1:05 am
A mangáik jobbak. Ez az egyetlen amit mondhatok. A Fullmoon anime története el van *****ve. A dalok azért jók.  

Andro666

7,300 Points
  • Hygienic 200
  • Signature Look 250
  • Citizen 200

Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer

PostPosted: Fri May 21, 2010 6:02 am
Az animét nem láttam, de a KKJ animéből láttam egy kis részt... persze az is más kicsit a mangánál sweatdrop Igaz nem az egészet láttam az animéből.
Ja és most vettem észre hogy régen a 2 hozzászólásomban ismételtem magam némileg sweatdrop  
PostPosted: Thu May 27, 2010 12:06 pm
Én is láttam a KKJ-t németül, és nagyon tetszett. A Fullmoonból csak, hú nem tom hány részt láttam, de tetszik az is. A mangákat nem olvastam, de biztos nagyon jók azok is. Viszont épp vmelyik este olvastam végig a Shinshi Doumei Crosst, és woooow!!! 4laugh Nagyon jó! 3nodding
Szeretem Arina műveit, sztem gyönyörűen rajzol, és tényleg igazán jellegzetes stílusa van, első pillantásra fel lehet ismerni a műveit. smile  

Yui-chan12

Friendly Member

10,300 Points
  • Marathon 300
  • Streaker 200
  • Loiterer 100

Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer

PostPosted: Thu May 27, 2010 12:20 pm
Yui-chan12
Én is láttam a KKJ-t németül, és nagyon tetszett. A Fullmoonból csak, hú nem tom hány részt láttam, de tetszik az is. A mangákat nem olvastam, de biztos nagyon jók azok is. Viszont épp vmelyik este olvastam végig a Shinshi Doumei Crosst, és woooow!!! 4laugh Nagyon jó! 3nodding
Szeretem Arina műveit, sztem gyönyörűen rajzol, és tényleg igazán jellegzetes stílusa van, első pillantásra fel lehet ismerni a műveit. smile


KKJ mangát nagyon ajánlom aranyos szép stb smile manga.hu-n fent van az egész lefordítva akit érdekel és a Full Moon is (abból nem tudom mennyi van lefordítva). Vagy akkor angolul onemanga.com-on.
Full Moonnak csak az elejét olvastam, az is jó, csak még nem ismerem az egészet.  
PostPosted: Sat May 29, 2010 8:59 am
Obilia
Yui-chan12
Én is láttam a KKJ-t németül, és nagyon tetszett. A Fullmoonból csak, hú nem tom hány részt láttam, de tetszik az is. A mangákat nem olvastam, de biztos nagyon jók azok is. Viszont épp vmelyik este olvastam végig a Shinshi Doumei Crosst, és woooow!!! 4laugh Nagyon jó! 3nodding
Szeretem Arina műveit, sztem gyönyörűen rajzol, és tényleg igazán jellegzetes stílusa van, első pillantásra fel lehet ismerni a műveit. smile


KKJ mangát nagyon ajánlom aranyos szép stb smile manga.hu-n fent van az egész lefordítva akit érdekel és a Full Moon is (abból nem tudom mennyi van lefordítva). Vagy akkor angolul onemanga.com-on.
Full Moonnak csak az elejét olvastam, az is jó, csak még nem ismerem az egészet.


A Full Moonból elolvastam azt a pár lefordított fejezetet, de érdekel, úgyhogy sztem elfogom olvasni angolul. Meg majd rávetem magam a KKJ mangára is, csak legyek túl a szóbeliken! sweatdrop  

Yui-chan12

Friendly Member

10,300 Points
  • Marathon 300
  • Streaker 200
  • Loiterer 100

Obi Aoi
Vice Captain

Interstellar Explorer

PostPosted: Sat May 29, 2010 10:11 am
Yui-chan12
Obilia
Yui-chan12
Én is láttam a KKJ-t németül, és nagyon tetszett. A Fullmoonból csak, hú nem tom hány részt láttam, de tetszik az is. A mangákat nem olvastam, de biztos nagyon jók azok is. Viszont épp vmelyik este olvastam végig a Shinshi Doumei Crosst, és woooow!!! 4laugh Nagyon jó! 3nodding
Szeretem Arina műveit, sztem gyönyörűen rajzol, és tényleg igazán jellegzetes stílusa van, első pillantásra fel lehet ismerni a műveit. smile


KKJ mangát nagyon ajánlom aranyos szép stb smile manga.hu-n fent van az egész lefordítva akit érdekel és a Full Moon is (abból nem tudom mennyi van lefordítva). Vagy akkor angolul onemanga.com-on.
Full Moonnak csak az elejét olvastam, az is jó, csak még nem ismerem az egészet.


A Full Moonból elolvastam azt a pár lefordított fejezetet, de érdekel, úgyhogy sztem elfogom olvasni angolul. Meg majd rávetem magam a KKJ mangára is, csak legyek túl a szóbeliken! sweatdrop


Értem. Akkor 1 hajrá a szóbeliken 2 az angolt tuti megtalálod a onemanga.com-on akár KKJ akár Full Moon smile  
Reply
Anime

Goto Page: [] [<] 1 2 3 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum