Defensywnej jazdy A Car kursy w Nowym Jorku

W Nowym Jorku obronne podróży kursy, lub być może odwiedzający szkoły, faktycznie nazywa się punkt, a także program redukcji ubezpieczenia (PIRP). Ten program bezpieczeństwa określonego sterownika kompleksowe zapewnia osoba z wiedzy, jak również technik osoba musi przekształcić w sejf oraz sterownika zgodnego z prawem.

User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.

Po pomyślnym ukończeniu PIRP, można usunąć około 4 czynniki ze swoim Nowym Jorku podróży rekord.

Nowy Jork defensywnej jazdy Program dostawców

Na Hawajach związane z Nowego Jorku masz tendencję do mieć możliwość podjęcia obrony kursu podróży przez dostawcę zatwierdzonego klasie. Swój własny program szkolny musi być w stanie prowadzić z certyfikowanego instruktora i być może trzeba iść do wewnątrz osoby twój cały okres trwania programu (320 uszczegółowienie instrukcji).

Inną opcją, aby zakończyć swój punkt i ubezpieczenia trafnych instytucji program redukcji jest rzeczywiście go przyjąć za pośrednictwem zatwierdzonego dostawcy on-line. Zobacz czy wihcej na: PIRPs On line posiadają okaże się aby być bardzo znanego ze względu na możliwość dostępu do programu przez całą dobę, pochodzących z wszędzie tam, gdzie osoba może wykryć połączenia z Internetem. Szczególną moc wstrzymać swój kurs i również wznowić gdy wszystko jest gotowe, jest naprawdę dużo liczniejszy wygodny wybór do indywidualnych potrzeb bieżących, jeśli masz nowe napięty harmonogram.

Ruch New York College wymagania

Jeśli osoba wybrać, aby ukończyć defensywnej jazdy program online, to zazwyczaj chcą być zakończone w ciągu pewnej liczby rejestracji. Sprawdzić z dostawcą kurs dla dodatkowych informacji. W przypadku, gdy to robisz nie koniecznie skutecznie przejść kurs wewnątrz czas, ktoś może spaść krótki kurs i nie skończy się zakwalifikował się do uzyskania refundacji.

Tutaj są na ogół kilka podstawowych specyfikacje być uprawnieni do zniżki na kurs PIRP:

Osoba musi mieć ważne NY prawo jazdy.

Jeśli zakończeniu konkretnego programu aby odrzucić wszelkie bilet ruchu:

Ktoś musi nie były wymieniane odnoszące się do dużo dużo więcej niż nowe pojedyncze naruszenie.

nie wolno już są cytowane podczas generowania pojazdów przemysłowych.

Jeśli chcesz zawsze być w stanie odrzucić bilet ruchu, zazwyczaj można nie posiadasz dostęp do wcześniej ukończył nowy program Uniwersytetu odwiedzający w ciągu ostatnich miesięcy bieżącego dla Twojej dokładnie ten sam cel (zwykle wewnątrz przeszłości 12 do 18 miesięcy). Sprawdź za pomocą NY DMV lub może sąd rozpoznający sprawę dla dalszych informacji.

Reklama

Nowy Jork defensywnej jazdy oczywiście szkoła jazdy wrocław szczegóły

Po zakończeniu produkcyjnych związanych z zatwierdzonych obronne podróży kurs/ruchu university w Nowym Jorku:

Bezpiecznego wytwarzania wiedzy zostaną odświeżone.

Osoby można łatwo usunąć maksymalnie 4 czynniki od twój DMV NYS jazdy rekord samochodu.

dostaniesz nowy 10% redukcji cen ubezpieczeń przez trzy lata.

Na zakończenie obronne generowania programu zapobiegania kurs/wypadku nie będzie:

uniknięcia obowiązkowych odwołania lub może być zawieszenie licencji kierowcy Nowy Jork.

Złagodzić twój obowiązek, aby stać się stanie wydać kierowca obowiązek oceny.

Po przejechaniu skutecznie defensywny kurs prawo jazdy, kurs dostawca będzie mail świadectwo zawarcia:

w ciągu 45 dni, jeśli bierzesz oczywiście w klasie.

LUB

w 14 dni przedsiębiorstwo, jeśli kompletny kurs opartych na sieci web.

Skoro ktoś bieżących własnych dużych Apple odwiedzający Uniwersytet finalizacji certyfikacji do firmy ubezpieczeniowej, wewnątrz 90 dni po kurs realizacji, odpowiedzialność i kolizji premium redukcji powinny wejść w życie. Jeśli osoba przedstawienie własnych kwalifikacji dotyczących zawarcia większej niż 90 dni po osoba ukończyć kurs, obecnego dostawcy ubezpieczeń może wydać aktualne rabatu premii skuteczne z datą przedstawione.

Jeśli nigdy nie uzyskać własne kwalifikacje wewnątrz prawo osiem tygodni po ukończeniu określonego kursu, osoba musi natychmiast się całej dotknąć z dostawcę program podróży obronne. Ten konkretny program można łatwo wziąć raz na 3 lata w końcu jest w stanie utrzymać ubezpieczenia obniżenie świadczeń.

Istotne jest, w który można zauważyć wnioski związane z ruchem szkoły/PIRP nie wyklucza ogólne premium wzrost, jak również zwiększa udział dopisane do wypadków lub naruszenia.