Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Allison vložit kartu do čtečky na hotelové dveře a do místnosti vstoupil se svou přítelkyní Samanthou v závěsu. "Bobby, jsi tady?" zavolala, když odložila své nákupní tašky a rozhlédl se kolem. Byla v semináři celý den a pak šel s Samanthou udělat malý nákup. Bylo to hezké, že Bobby byl schopen, aby ji doprovodil na semináři a trávit čas s ní ve večerních hodinách, když byla volná.

"Žádné stopy po něm," řekla Samantha, "musí pracovat ven." Allison začal vytáhnout oblečení si koupila.

"To je krásný a velmi erotické halenka" komentoval Samantha. "On se bude líbit a že horké sukně" pokračovala, "to jistě otočit hlavu. Hell, každého člověka hlavu."

Allison odstranit tagy a znovu se na ně podíval. "Můžu používat počítač zkontrolovat můj e-mail?" Samantha zeptal se. "My i-telefon nefunguje."

"Jistě," odpověděl Allison, stále obdivovat její nákupy, "je to na stole." Samantha hit tlačítko a obrazovka ožila s chatu mezi Bobbym a někoho jménem Lisa Paříže.

"Euuuwww" řekla Samantha, když se podívala na burze a pak volal Allison nad. Allison začala číst výměnu.

Lisa Paříže: Ach ano ... a ty jsi hard rock ... s pre-c** lesknoucí se na vašem penisu ... chci to táááák špatné ...

Bobby: moje dva prsty jemně vmasírujte jste

Bobby: chceš, abych v tobě

?

Bobby: chci vám nejprve c** se mých úst

Lisa Paříže: moje boky pohybuje nahoru a dolů, a moje ruce přijít se připojit k ruce, jak masírovat prsa ...

Bobby: ano Lisa ano

Bobby: moje ruce jsou plné prsa a ty bradavky jsou poukazem mezi prsty

Bobby: máte pocit, mi je mačkat a můj jazyk máchal svou tlačítko

Bobby: rychleji a rychleji můj jazyk funguje,

Lisa Paříže: ohhhh ano ... abych c** těžké ... ach jo ... mě křičet tvé jméno ... ach Bobby ... moje kočička bolesti pro uvolnění ... jazyk můj klitoris ... zmáčknout my prsa ... Já jsem sténání ... prosím, aby mi c** .. mmmmmmm ... Ach Bobby ... váš jazyk je tak dobrý ... ooohhh nezastavíme ...

Allison udeřil obrazovku notebooku dolů. "Ten parchant," zvolala!. "Já, já ho zabiju." Ona byla určitě v rozpacích výměny, a to zejména s Samantha ji objevil. "Omlouvám se Samantha," řekl Allison, její oči zaťaté zuby.

"Žádný problém Allison, lidé budou mít muži. Radši jít" Samantha řekla, když ji popadl tašky a zamířil ke dveřím. "Já vám zítra ráno vidět."

Allison seděl zmatený, co dělat. Takže jsem se odejít na večer, počkejte, až přijde domů, nebo ještě lépe ho naučit dobré lekci? Hmmm, půjdu s ní, učí ho dobrou lekci. Rozhodla se, že po krátké chvíli. Allison zvedla plášť a zamířil ven udělat nějaké větší nákupy. Bude potřebovat pár věcí naučit Bobby dobrá lekce.

Když se vrátila do místnosti Bobby dostat ven ze sprchy. Vyšel z koupelny s ručníkem kolem pasu. "Jak byl nákupy tam, zlatíčko?" Zeptal se Bobby, když položil ruce kolem pasu a políbil ji.

"Hmm, spousta legrace." Allison řekl, když se podívala na jeho široká ramena, prsní svaly tvořil, a jeho valcha abs.

"To rád slyším" řekl. Vešel do ložnice, aby se oblékl.

Allison vyčistit a dát o svém novém kabátě. Když vyšla Bobby si ji znovu a hvízdl. "My, ty vypadáš sexy v tom." Bobby ji políbil na ústa a poté se umístí měkké polibky na straně krku. Neměl tam zastavit a pokračoval dolů po hrudi a snažil se, aby jeho cestu dolů k jejím ňadrům.

"Woo tam námořník. Neslyšel jsem svoboda hovor zněl. Musíme se držet našeho rezervace."

Celý večer, Bobby ukázal, jak nadržený byl a jak se nemohl dočkat, až se Allison zpět do místnosti a v posteli. Když se vrátil do pokoje Bobby pomalu svlékl Allison a položil ji na postel. Pak se svlékl a lehl si na ni s rukama rovně, rozkročit se nad její hlavou.

"Hmm," řekl Allison, když se dostanete do přejela rukama nahoru a dolů jeho tónovaný zbraní a pak se po nich na ramenou a hrudníku. Milovala jeho silné zobáky pokryté jemnou srstí. Vždycky rád přejela prsty přes to, cítila pevné svaly pod. Bobby přesunul vedle ní na postel a začal hladit její ňadra. Jeho prsty lehce sledovat obrys každého prsu a bradavky, které teď ukázal ke stropu.

Po několika minutách se zastavil hladil Allison prsa a pomalu odtáhl prsty dolů po břiše a pak obcházel své ohanbí na cestě dolů stehně. Přestěhoval se na posteli a jemně ji chytil za kotník a přinesl ji ke rtům. Podpora nohu pod kolenem s jeho levou rukou a nohou s jeho pravou rukou, Bobby začal líbat její kotník. Jeho rty se pak cestoval do svého palce, který si vzal do úst. Jeho teplé, vlhké a měkké ústa zakryla si prst a ona cítila jeho jazyk vířící nad a kolem něj.

Allison si povzdechl si užívat potěšení, že ji poskytuje. Po jednom Bobby vzal její další prsty do úst, aby Allison roztavit do postele. Po vyjmutí ústa od jejích prstů přejel jazykem v plosce nohou a pak se přestěhoval svou cestu až nohu na lýtku. On se střídal mezi polibky a dlouhými tahy jazykem, který nastíní její lýtkový sval. Tiše zasténala a věřil, že jeho měkké pohlazení nemůže být uzavřeno jiným mužem. On jí vždy ukázal, jak moc zbožňoval její tělo věnovat pozornost každé části. Bobby postupoval pomalu, a když se dostal koleno udělal oční kontakt s ní. I přes nízké hladiny osvětlení, viděla jeho oddanost ke svému tělu a touhu potěšení, že v jeho očích. On pokračoval v líbání strany a za část jejího kolene a pak začal dlouhou pomalou cestu do její tónovaný stehna.

Allison emitovány další měkké sténání o schválení jako jeho technika ní vzbudil další. Opět střídavě mezi polibky, dlouhé ploché tahy jazykem, stejně jako dlouhé tenké tahy s jeho špičkou svého jazyka Bobby začal řídit Allison šílený touhou. Allison mohla už cítit její v****a připravuje pro nadcházející slavnosti. To již bylo bahno s jejími šťávami, které se pomalu stékající vnitřek jejích stehen a na listu. Když postupoval do poloviny vnitřní straně stehna, by Allison netají svou radost déle.

"Ach Bobby," zasténala. "Jste se zblázním." Její sténání pokračovala každý hlasitější než řízení. Toto povzbudilo Bobby vzít svůj čas, aby se vybudovat touhu tak, že by docházet k patě curling orgasmus.

Její dýchání se namáhavě se přestěhovala své ruce na její prsa a začal je masírovat. Jak Bobby se na ni podíval, jeho p***s rostl těžší. Nic víc sexy než žena masírovat její ňadra, pomyslel si. Jak Bobby uzavřené na její pochvy, jeho tvrdé p***s třel nohu. Pocit, jak moc byl přidán pouze do Allison vzrušení.

Chemie mezi dvěma z nich byl vždy elektrický; každé krmení z akcí ostatních. Nemohla se dočkat, až cítila, jak jeho dlouhé tvrdé hřídel ji zadáním. S hlavou jen krátké vzdálenosti od pochvy, Bobby cítil její sladké šťávy, její ženské odpověď na jeho mužských činností. Podíval se na její vagíny, rty přeplněný krví, tlačítko na její klitoris vrcholit z ochranného krytí, mohl teď vidět její šťávy a věděla, že její v****a byla již dobře namazaný. Když se jeho jazyk začal sledovat kůži kolem pochvy, Allison masíroval její prsa s mnohem větší razancí. Bobby překvapil Allison s jedním široké, ploché mrtvice jeho jazykem přes její pochvy. Paže Allison pak vystřelila k ní a ona sevřela hrst prostěradlo s každým rukou a svíjel se sem a tam na posteli. Zopakoval tuto akci a pak ji hladil klitoris s odesláním jeho firma jazyk pulsy potěšení do celého těla. Opakovaně hladit její klitoris s jeho jazykem jel Allison naprosto šílený touhou.

"Ach bože, Bobby, držet to ve mně." Allison požádal.

Bobby povinen žádost Allison a vrazil jazyk hluboko uvnitř její pochvy, její silné sladké šťávy povlak svůj jazyk a rty. Bobby byl sám nadšený a šílený touhou. Vytáhl jazyk a cucal Allison klitoris do úst. Začal máchal svou tlačítko špičkou svého jazyka a následně s vířivém pohybu. Allison se svíjel na posteli, zatímco její orgasmus začal stavět. Bobby položil ruku pod obě tváře její zadek a zvedl ji, aby se mohl lépe uplatnit svou techniku.

Allison zasténala, když ucítila orgasmus vybudovat hluboko uvnitř ní. "Ano Bobby, ano, řídit mě divoká, abych c** s jazykem." Bobby cucal její klitoris těžké a hodil to rychle za následek Allison vzpírá nahoru a dolů, jak jeho ruce držel její zadek.

"Do prdele," řekla, když dosáhl bušení srdce orgasmus.

Jako její orgasmus ustoupila, Bobby zpomalil a pak zastavil jeho útok na její klitoris. Bobby začal líbat jeho cestu Allison tónovaný tělo. Cítila jeho tvrdé p***s cestovat do její stehna tak, aby seděl v přední části pochvy. Allison vytáhl Bobbyho hlavu a řídit jej tak, aby jejich rty se setkaly.

Oni políbil vášnivě, jako by to byl poslední polibek, že jeden z nich by se nikdy zažít. Allison ochutnal její sladké šťávy na rtech, když nasál jeho jazyk do úst a pohladil ji se svým vlastním jazykem, jako by to byl jeho p***s. Allison musela ho mít hned. Natáhl se řídit jeho pulzující člen do její mokré pochvy. Naplnil vše o ní s jedním hlubokým zdvihem a začala zažít ten pocit, že už dlouho čekala. Bobby pomalu stáhl a spustil své boky, což umožňuje jeho milenec cítit jeho p***s stimulovat každou nervových zakončení v pochvě.

Opět, položil ruce pod tvářích jí jemné zadek a zvedl ho, aby hlava jeho penisu ukázal přímo na svém "G" na místě pro maximální stimulaci. Náraz proběhl Allison, jak jeho p***s klouzal po hřebenech její "G" místě. Začala zažít další tělo, otřásl orgasmus. Po několika nezávislých křečí, věděl, že její orgasmus skončila a on se pomalu sklonila zadek do postele. Allison, chtěl Bobby až na vrchol stejně tvrdě jako ona, ovinula nohy kolem něj. Mohla si své tělo a věděl, že je blízko k Cumming sám.

"To mě poser tvrdé," zašeptal Allison do ucha, její dech lechtal chlupy uvnitř ucha.

Nadšený z jejích pěveckých touhy, Bobby řídil jeho tvrdé p***s do Allison znovu a znovu, dokud byli oba na pokraji vyvrcholení. "To mě poser Bobby, ******** me, abych c**."

"Podívej se mi do očí Allison." Bobby požádal pomalým tichým hlasem.

Allison podívala se mu do očí a spojeny. Být schopen vidět do duše každého jiné, to nebylo dlouho předtím, než se obě vybuchly v mysl vyfukování orgasmy.

Padající k posteli a podporovat se na loktech, něžně ji políbil na měkké rty. Bobby pokračoval umístit lehké měkké polibky na čelo, oční víčka, tváře, krku a uší. Ani slovo bylo třeba mluví, když se překulil na bok a přitáhl si ji do náruče. S hlavou položenou na jeho hrudi, naslouchala svému srdci vinutí dolů z vášnivé milování, které právě zažil. Jeho prsty ji hladil záda a ramena a pak skončil, jako vždy, ve vlasech, prsty pracovat svou cestu skrz její jemnou hnědé vlasy jako hřebenem, až usnuli v náručí toho druhého.

Druhý den se probudil, když usnul v náručí toho druhého. Allison věděl, že to bude den jako žádný jiný v jedné ze svých životů. Bobby měl nějaké pochůzek a Allison viděla ho polibkem. Allison odešla do semináře a čekal, až odpoledne, aby se dospělo. Bylo by to pak, že Bobby bude učit své lekce.

To bylo šestnáct hodin, když Bobby vstoupila do hotelového pokoje. "Allison, jsem zpátky."

"Buď se ve chvíli," odpověděl Allison. Allison vyšel z ložnice na sobě černou koženou korzet, krátkou černou koženou sukni, černé punčochy zajištěny s podvazkový pás, černé jehlové boty, a jezdeckým bičíkem. Její dlouhé hnědé vlasy do drdolu a měla na sobě její černé brýle s obroučkami. Určitě měl tu fantazii, super-hot knihovnice vzhled. Korzet dělal málo zakrýt prsa a to těsně přiléhat, takže nic představivosti. Udeřila na bičíkem v ruce a přikázal Bobbymu, aby se k ní.

"Řekl jsem, pojď sem," zopakoval Allison.

Bobby se zasmál, když si myslel, že to byla jen hrát.

"Vezmi si šaty."

Bobby byl pořád směje, když začal brát své šaty. Poté, co hodil košili, sáhl po Allison. Stiskla mu ruku s bičíkem, odesílání ostré bodnutí do ruky.

"Nedotýkejte se mě, pokud jsem vám svolení," řekl Allison. "Získat zbytek oblečení off."

Bobby svlékl do jeho skivvies.

"Všechno pryč."

Bobby sundal skivvies a hodil je na hromadu. Allison šel za Bobbym a řekl mu, aby dal ruce za zády. Jakmile to udělal, vytáhla pouta, která jí zastrčenou za ní a aplikovat je na zápěstích.

"Oooo," řekl, "mám se bát?"

Pak vytáhl pásku a dejte ji na něj.

"My, my, máme opět číst Cosmo? Jak zažehnout svůj sexuální život?" Bobby se zasmál.

Allison pak vytáhl pár pěnových špunty do uší, které se používá na pistole řady. "Hodlám dát tyto špunty do uší do uší a já chci, abyste se dostat na kolena a se hýbat," řekl Allison, což mu světlo rána na zadek s jezdeckým bičíkem. Obrátila se špunty do uší mezi palcem a ukazováčkem a strčil je do jeho uší. Usoudila, že každý zvuk by být dostatečně tlumený.

Bobby tam klečel asi 5 minut, se zavázanýma očima a se špunty do uší dovnitř pozice byla stále nepříjemná, a přemýšlel, co se děje. Po několika minutách, začal mít trochu obavy. Netrvá to ani 5 minut a otevře vám cestu k nekonečným nocím plným erotiky.. Spontánně se sejdete se členem, se kterým jste se seznámili na chatu a užijte si sex. Na schůzku s vámi může vyrazit jak žena, tak treba swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, prostě partner každého pohlaví a orientace, co vás zajímá. Pokud budete mít v seznamce štěstí, budete se moci sejít třeba už dnes večer. At už toužíte po čemkoliv, u nás to dostanete, kdy si zamanete.

Nevzdávejte naději, určite mezi našimi uživateli existuje ideální sexy partner pro dlouhé večery i pro vás. Pomoc je na ceste - pokud vás vzrušují bokovky a rádi byste svůj vztah ozvláštnili pomocí nových kontaktů, jistě si mezi našimi registrovanými členy vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající někoho do trojky. Mužete se v nich cítit bezpecne, vše je totiž diskrétní a duverné a vaše informace jsou s námi v bezpecí. Naše filozofie je, že si každý zaslouží erotické partnery, kterí mu poskytnou to, po cem jeho srdce touží. Na Seznamce je spousta možností poznat lidi se stejnými zálibami a oblíbenými praktikami pro sex v Praze, Ostravě, nebo třeba v Brně.

Vše je velmi intuitivní, od registrace do Seznamky po vyplnění profilu, prohlížení profilu ostatních a psaní zpráv lidem, které brzy budete oslovovat slovem láska. At už pro vás platí jedno ci druhé, na Seznamce jiste najdete kontakty na toho pravého ci tu pravou pro svuj vysnený free sex. Se Seznamkou je velmi jednoduché takovou známost najít. Je jen na vás, kolik partnerů naší službou zkontaktujete. Hledáte sexy partnera pro erotické hrátky bez hranic.

Nezávazný sex v Brně - vůbec vás nenutíme k tomu, abyste nejdřív dobre poznal ty, se kterými chcete mít sex v Brně. je u nás zaregistrována spousta singles z Prahy, Brna, Ostravy i dalších mest ČR. Neláká vás láska na celý život, spokojíte se s přátelstvím, rande nebo snad hledáte pár, ke kterému byste se mohli v sexu připojit. Kdo by si nepřál jiskřivý sexuální život plný vášně. Tak proc nenapsat rovnou dvema nebo trem - ženy se jiste budou tešit z vaší pozornosti.

Láká vás sex v Českých Budějovicích s baculkami, holkami odvedle, svůdnými páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. Myslíte si, že každý pár v chatu je zoufale tragický. U nás jistě najdete protějšek, odpovídající vašim představám, pro divoký sex v Brně. Zaregistrujte se, vyzkoušejte naši službu a rozhodnete se, zda je tento partner neco pro vás. Konečně si přestaňte klást takové hloupé a zbytečné otázky.

To se jí nebude líbit.

Krátce poté, Allison vytáhl špunty do uší ven.

"Vidím, že jste byli na Literotica včera odpoledne, je to pravda?"

Bobby odpověděl: "Ano, jen při pohledu na některé příběhy."

"A dáma v Paříži?" Allison řekl, jako kdyby byla výslechu svědka na stojan.

Bobby polkl. "Co Lady Paříže?" řekl.

Pískání na bičíkem projíždíte klidné vzduchu byl k nerozeznání, dokud nebylo příliš pozdě, bít Bobby přímo na zadek. "Au!" Bobby odpověděl.

"Musím vás znovu zeptat?"

"OK, jsem si povídal s ní. Bylo to nevinné věci," řekl Bobby.

"Dobře, jsem rád, že jsme schopni se dohodnout, že jste on-line chatování s ní."

Bobby se zeptat, kam to jde. Allison nebyl na něj naštvaný, že jen chtěl trochu pobavit a naučit ho lekci. Ona pak se odstraní Bobbyho pásku. Jeho oči začaly nastavit na světlo. Jako jeho vize upravit, viděl Allison před ním a on začal dělat z další postavy v místnosti. Zpočátku si myslel, že vidí věci. Pak si uvědomil, že on měl pravdu, přišla žena v zaměření za Allison. Bobby si náhle uvědomil, že klečel nahý před cizí ženou s rukama za zády. Bobby byl v rozpacích a nevěděl, co má dělat. S jeho penisu smršťování, Bobby se pokusil vstát. Allison ho tlačil zpátky a udeřil ho s jezdeckým bičíkem na přední straně stehna, jen pár centimetrů od jeho smršťování penisu. Stávka ho přesvědčil, aby se pokusila znovu.

"Nehýbej se. Víte, Bobby," Allison uvedl, jak ho pomalu kroužil, "já nejsem naštvaná s vámi, jen trochu v rozpacích. Jsem atraktivní žena a náš sex je fantastické. Není žádný důvod pro vás pustit se sám na on-line chatu, a to zejména pomocí našeho přihlášení. Můj přítel Samantha se zeptal, jestli by mohla kontrolovat svůj e-mail a nechala jsem ji v domnění, že nic z toho, až se objevil svou chatu. Ona se urazila a já jsem byl v rozpacích, zcela trochu. A teď je řada na vás stydět. " A s tím jezdecký bičík udeřil Bobbyho holý zadek znovu.

"Do prdele!" Řekl Bobby, když se podíval na ženy.

"Samantha je členem mé seminární skupiny, a ona nemá nic společného se dnes večer, tak jsem ji pozval do některých občerstvení. Nevadí ti to, že jsi Bobby?"

Bobby byl pomalý reagovat a že výzva Allison používat její nově nalezenou hračku, která se houpal a hit Bobbyho zadek znovu. "Oooo! Samozřejmě, že to nevadí." Řekl Bobby.

"Dobře, pojď sem." Řekla, že se Bobby. Bobby vstal a přešel k Allison. Vzala jeho scvrklé p***s do ruky a otočil se Samanthou. "To je obvykle větší, myslím, že je trochu v rozpacích. Oh," řekl Allison, protože pulsní a trhl v ruce. "Musí být obešel."

"Ach ano, vidím to teď." Řekla Samantha. Samantha byla drobná brunetka s tenkým tělem. Její olivová pleť a velké hnědé oči byly rysy jeden nemohl zapomenout. Měla na sobě letní šaty, které zobrazuje nejen vrcholky jejích dostatek "C" pohárových prsa, ale předváděl její krásné pevné nohy stejně.

"Dívej se, pojďme se podívat, co se stane s tím." Allison řekl, když se naklonila a políbila rostoucí člena. Bobbyho p***s reagoval okamžitě roste v ruce.

"Ach, že se zdá, že pomohl," řekl Samantha. "Můžu se podívat, co se dá dělat?"

Jasně, odpověděl Allison. Dodala, další červený lem na Bobbyho zadek. "No, jít, Bobby," nařídil Allison.

Bobby, přemýšlel, když by tohle všechno skončí, přešel k Samantha s rukama stále spoutanýma za zády.

"No, zdá se, že klesl opět trochu. Myslím, že může být stále v rozpacích," jako Bobby stál před Samanthou, natáhla se a vzal Bobbyho p***s do ruky. Ona mu dala pár úderů a opět začala opět růst.

Allison houpal na bičíkem ještě jednou přidá další růžovou Welt. "Nemůžu uvěřit, že by se těžko v jiném ženská ruka. Omlouvám se Samantha, jak barbarský."

"To je v pořádku se mnou Allison, není důvod se omlouvat. Jsem něco jako, že, ho v této poloze a my dámy v řízení."

"Ano, myslím, že máte pravdu," souhlasil Allison.

Samantha stále Bobby p***s do ruky a začal třít hlavu s palcem. Bobbyho reakce byla normální a bezprostřední. Každý pocit trapnosti byl pryč, když se stal nadšený jejím dotykem a ztvrdly téměř dosahuje maximální délky a obvodu.

"Wow, to je tak velký, jak jste řekl, že je. Miluji tvar hlavy, velmi velký a lem kolem hlavy velmi odlišné." Samantha řekla, zatímco ona nastínil hlavu Bobbyho penisu.

Bobbyho p***s začal škubat v její ruku a Allison ho udeřil znovu s jezdeckým bičíkem. Bobby sebou škubl a jeho p***s okamžitě reagoval tím, změkčení,

Ozvalo se zaklepání na dveře a řekl hlas, "Pokojová služba."

"Otevřete dveře pokojová služba, Bobby."

"Nemůžu, jsem na sobě nic."

SWACK! (Další rychlý úder na koni plodiny.)

"Neptal jsem se, jestli jste na sobě nic, říkal jsem ti, abys otevřel dveře." Bobby se ani nepohnul, dokud Allison zvedl jezdecký bičík znovu. Jak Bobby šel ke dveřím v buff Allison se obrátil k Samantha a poznamenal: "On potřebuje pracovat na disciplíně."

Bobby se otočil zády ke dveřím a stiskl kliku dolů jej otevřete jen trhliny. Pokojová služba chlap podíval škvírou v prázdné místnosti a ne pohnout, dokud ho Allison volal dovnitř

Ten chlap otevřel dveře na zbytek cesty, a když tlačil vozík dovnitř, uviděl za dveřmi Bobby. Údiv na Bobbyho s jeho nyní zmenšuje p***s tam pro všechny vidět, člověk se podíval přímo na dámy, zatímco on se snažil v košíku s jahodami, čokoládou, šlehačkou a láhev šampaňského. Položil položky na stůl před ženami a otevřel láhev šampaňského, než chodit ke dveřím. Předtím, než vyjdete ze dveří, pokojová služba chlap dal Bobby ještě naposledy podíval a zavrtěl hlavou.

"Dig," řekl Allison se Samanthou, když nalil jim oběma sklenku šampaňského. Oba začali užívat jahody. Allison pak kapala nějakou čokoládovou omáčkou pryč z jahody na její boty. "Hmm, nelze plýtvat, že. Bobby, lízat, že čokoláda z mé boty." Allison řekl, když zvedla botu a začala poklepáním na jezdecký bičík na noze stolu jako připomínka. Získání nápovědy, Bobby přešel k ní a s rukama stále spoutanýma za zády, začal lízat off čokoládu.

squareshield6035
Community Member
squareshield6035
Prev | Next»
Archive | Home

 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!