Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

ADVERTISEMENT

View User's Journal

Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Přistání bylo pomalé a snadné. Erin políbil na vnitřní straně stehna, břicho, a rty. Poloviční úsměv tvořil na Rae tváři a Erin zadíval se na ni. "Myslím, že to stálo za to počkat." Rae se tiše zasmál, ale neodpověděl. Nemohla tvořit myšlenky, tak jako tak. Erin stočil k ní a zavřela oči. Rae prsty tančily nahoru a dolů zpěváka rameno a zíral na tmavý strop.

Valentýn. . .

Vzduch byl chladný únor, hrozba sněhu visí v atmosféře. Tara byla zabalená v teplém kabátě, který Rae koupil její Vánoce před poslední. Clay Ashe řídil auto a jí právě léčeni na vynikající večeři při svíčkách, ale schoulila do kabátu, srdce jí bolelo u svého bývalého milence. Většinu času, mohla sama přesvědčit, že oni udělali to nejlepší rozhodnutí pro všechny zúčastněné, ale byly chvíle, její touha po Raegan http://skorpion0075.blog.com/2014/10/19/touzis-po-dokonale-eroticke-seznamce/ Hall cítil hmatatelné.

Ona chodila Clay na střední škole a její matka zařídila pro ně běžet do sebe. Její matka nikdy nepřijal její vztah s Rae a prakticky nuceni Clay na ni. Byli chodit pravidelně od Vánoc. Tara ho nemilovala. Nedokázala si představit, milovat ho. I když byl atraktivní, ona nebyla přitahuje. Bojovala její přitažlivost k ženám, když byl na střední škole, a když ona byla vdaná za Billyho Myers, ale od chvíle, kdy vzhledem k touze s Rae, nemohla ignorovat.

Nebyl to jen její přitažlivost pro ženy, které jí vedených z opravdu těší Clay je společnost. Ona šla do Knoxville a navštívil pár gay klubů, protože ona rozešla s Rae, a tam bylo krásné ženy, tam venku, kteří se projevili zájem. Tyto ženy měly stejný problém, že Clay měl. Žádný z nich Raegan Hall.

Tara povzdechl tiše, její dech zamlžení okna, když sledoval, jak se pouliční světla kolem. Přes tmavé auto, Clay se natáhl a zmáčknout ruku. Držel ji za chvíli, a pak vklouzl dlaní po stehně. Sklouzl do vnitřní noze, tlačí sukni, jak se pohnul. Tara klidně ho popadl za zápěstí a přesunul ji pryč. Ten ucukl a sevřel volant tak pevně, že mu zbělely klouby.

"Kde jsou ty děti dneska?" zeptal se skrz zaťaté zuby.

Obrátila svou pozornost od okna. Zeptal se na tuto otázku, jakmile přijel, aby ji vyzvednout. Ona odpověděla pak, ale zopakovala informace v jeho prospěch. "Rodiče Billyho."

"Máte jít vyzvednout?"

Zavrtěla se zpět k oknu, její hlas apatický. "Jsou strávil noc." Nesnášela, když Will a Rachel strávili noc s prarodiči. Vzhledem k tomu, Rae opustil, malý byt cítil velké a prázdné, když děti byly pryč. Vedle ní, Clay posunul a zdálo se, relaxovat. Tara nad tím, kde Rae tráví Valentýna. V loňském roce strávili den spolu. Tara představil Raegan k matce. Možná, že v poslední den svatého Valentýna byl začátek konce pro ně. Reakce rodičů na její vztah s Tarou už otevřela http://www.dailystrength.org/people/4206603/journal/11468787 oči, jak svět pohledu homosexuály. Tara si myslel, že je připravena jednat se světem, ale když rodiče Billyho hrozil žalovat pro péči o děti, ona zmrazené strachem.

Myslela si, že o volání Rae, když Clay ji vysadil a přemýšlel, jak by se její ex reagovat. Mohla by sama sebe přesvědčit, že Raegan bude doma, a to i na Valentýna. Posadila se trochu v autě, napůl úsměv tvořit na rtech, když si představil, co by řekl.

Když Clay zaparkoval auto na svém bytovém komplexu, Tara vytrhl z její odklad na překvapení a smutku, protože věděla, že nemůže volat Rae. Telefonování Rae by dráždit jen své emoce. Nemohli být spolu. Tara by to neudělal Rae srdce nebo její vlastní. Clay obešel auto a otevřel jí dveře. Dovolila mu, aby jí pomohl z auta a chodit s ní po schodech. U dveří svého bytu, Rae stále na mysli, ona se k němu otočila. "Měl jsem příjemný čas v noci. Den Šťastný Valentýna."

Položil ruku na dveře za ní, naklonil se do ní. S jeho druhou stranu, hrál s límcem bundu, a pak zasunul ho do krku do šálku tváři a čelisti. Naklonil se, aby ji políbil, ale těsně předtím, než se jeho rty dotkly jejích, odvrátila. On se závitem jí prsty do vlasů a sevřel je v pěst, tahali ji za vlasy. "Jsem unavená z této hry, Tara," zavrčel skrz sevřené zuby. Popadl ji za klíče z ruky, odemkl dveře a tlačil ji dovnitř. Ona klopýtla a ležel na podlaze, když ji následoval dovnitř. Vyškrábala dozadu, když se otočil a zamkl dveře a otočil se západka.

"Clay," zalapala po dechu, když se k ní přiblížil. Její hlas byl plný zmatku a překvapení. Sehnul se a vytáhl ji na nohy, jeho sevření kousání do její horní části paže. "Clay, co to děláš?"

"Řeknu vám, co dělám, beru to, co si zasloužím jste hráli ostýchavé se mnou a já jsem dostal trochu víc než pusu na tvář po dobu dvou měsíců jsem přes to jste... 're bude šířit své nohy pro mě a prosit mě víc. " On ji hodil na gauč, kde spala.

Tara cítila, jak jí buší srdce strachy, když sledoval, jak jeho ruce jít do jeho chodu. On postupoval směrem k ní a ona se pokusila o útěk, ale spadl na ni. Vytrhl jí blůzu, tlačítka objevovat, když prudce je otevřel a strčil ruku dovnitř. On hrubě chytil ji za prsa a stiskl ji. Odstrčil jí podprsenku stranou a stiskl bradavku, kroucení, dokud vykřikla. Jeho prsty se zakousl do jejího měkkého masa. Více otočila ve snaze uniknout, hrubší jeho dotek se stalo.

Přitáhl si sukni až k pasu a stáhl jí kalhotky stranou. Přinutil se třemi prsty v ní a ona sebou trhla, snažila se odtáhnout, když prudce vrazil dovnitř a ven. Položil mu ruku na krku a přitiskla se. Obě ruce šel k jeho paži a snažil se tlačit ho pryč, ale ona nemohla pohnout svou sílu. Nemohla dýchat a začala panikařit, její tělo Zkracování a snažila se ho shodit. Její hlava se cítil lehký a místnost se začala točit. Stejně jako místnost začala tmavnout, odtáhl pryč. Ona nasál kyslík do svých plic, ani si všiml, že vytáhl prsty.

Odstrčil jí nohy otevřené a klekl si mezi nimi, vytáhl svůj p***s z kalhot. Svět se vrátil k ní, když strčil ji dovnitř její těsné kanálu. Bolest explodovala v ní, jak se odtrhla křehké stěny. Neměla muže uvnitř ní, protože Rachel byla koncipována a neměl sex od Rae opustila v srpnu. Byl tlačení, jeho boky narazila do ní, když tlačil se hlouběji, zapomíná na její reakci.

"Váš p***y lízání kurva nemohl to udělat, aby vás, mohla? Nemohla opravdu seru na tebe," vyštěkl, když jeho boky se vzepřel silou. Slzy jí stékaly po tvářích a ona kousla koleno, aby se z křičí na bolest coursingu skrze ni. Poplácal její tvář. Zvuk byl tak uspokojit zavrčel a znovu udeřil ji. Její tvář chvěla, kde navázal kontakt.

Jeho boky se pohybovaly více agresivně, kritizovat její tělo, jak se otřásla a ven z ní. Natáhl se mezi nimi a začal třít její klitoris prstem. "Chceš zapomenout na kunda zelenáč? No tak, dej si na mě," zavrčel jí do ucha.

A pak se její tělo zradil ji. Bolest se stala méně jako vlhkost potažené její stěny a jeho pohyby se staly jednodušší. Její klitoris utažené a vlny pocit vyzařován přes jámy žaludku. Vydechla překvapeně a on vzal zvuk jako povzbuzení, zrychlil tempo. Jeho prst otáčí rychleji, což spirály zvýšit. Její slzy volně proudila, vzlyk zachytil v hrdle. Položila si ruce na obličej a modlila se, že by se dokončit brzy, a to by bylo po všem, dokonce i jako zasténání uniklo ze rtů.

"Věděl jsem, že bych to," zavrčel. Jeho slova byla jako led, ale její tělo bylo už příliš daleko. Třásla se, bradavky těžké, protože on pokračoval chrochtání nad ní. "Bez ohledu na to, co říkáte, že nejste lesba. Už nikdy nebudete přemýšlet o tom Lesbo znovu." Znovu a klenuté zabručel, sténal nízká, když vyprázdnil do ní.

On pokračoval pracovat prst, houpací její klitoris, budování přirozené instinkty svého těla, dokud se trhla a stáhla. Tam byl žádný potěšení orgasmu. Je to prostě stalo, protože její tělo bylo manipulováno.

Byla udýchaná a stále plakala, její vzlyky stáčení její tělo. Vytáhl z ní a zapnul si kalhoty. Obrátila pryč, aby se tváří v tvář na zadní straně pohovky. Pohladil ji po zádech a promluvil blahosklonným tónem. "Tam, tam. Věděl jsem, že bych to. Nemusíte mi děkovat."

"Vypadni," zasyčela. "Vypadni z mého domu."

"Budete se cítit lépe zítra," ujistil. "Zavolám ti potom."

Slyšela, zámky na dveřích kliknutí a pak se otevřely a zavřely. Vědět, že byla sama, plakala ještě víc.

V Nashvillu. . .

Telefon zvoní vytrhl Raegan Síň ze spánku. Nebylo klidný spánek. Ona není opravdu spal dobře od srpna. Její srdce rozbušilo, když hleděl na tmavý strop, vědom Erin McAllister nahé tělo zkroucené vedle ní. Telefon znovu zazvonil a Rae se posadil zpříma. Věděla, že vyzvánění. Ona odmotaného se od krytů a zašátral po tmě pro džín. Vytáhla je, jak vzala telefon z kapsy. "Tara?" zašeptala, název uvízl v hrdle.

Slyšela pláč první. "Dobrý den. Tara?" Rae opakovat.

"Máš mě ještě rád?" Zeptala se Tara.

Rae ztuhl ve své snaze o košili, její obočí zkroucené. "Co je?"

"Máš mě ještě rád?"

"Rae?" Erin volal z postele.

"Protože jestli mě pořád miluješ, chci, abys šel se mnou," pokračoval Tara.

"Rae? Kdo to mluvíš?" Zeptal Erin.

Rae podívala přes rameno na Erin a snažil se ji umlčet, ale už bylo příliš pozdě. "Ach můj bože," řekla Tara. "Vy jste s někým. I. .. Je mi to tak líto. Cítím se jako blázen." S tím, Tara zavěsil.

Rae zaklel a strčil znovu volit, nakonec umístění košili. Ona vklouzla do rukávů, jak vešla do Erin obývacím pokoji. Tara zazvonil telefon a šel do hlasové schránky. "Tara, med, zvednout telefon."

Zavěsila a popadla klíče. "Co se děje?" Zeptal Erin omámený hlas. Stála ve dveřích ložnice zabalené do přikrývky z postele.

Rae se podívala na mladou ženu a talentovaný zpěvák a nic necítila. Její srdce bylo zamrzlé v panice na Tara. "Musím jít," řekla s vědomím, žádné vysvětlení nabídla by nedávalo žádný smysl.

"Je všechno v pořádku?" Erin zpovídal, jak se šoural přes pokoj. Tón jejího hlasu byl skutečně týká, a které z Rae nenávidí sama sebe ještě víc.

"Já nevím," odpověděl Rae upřímně. "Musím jít. Budu s tebou mluvit za pár dní." Erin se obrátil tvář vzhůru v očekávání k polibku. Neochotně, Rae se sklonil a políbil na koutek Erin úst a pak spěchal ven ze dveří před jejím milencem z posledních dvou měsících by mohlo klást žádné další otázky. Odstrčila znovu vytočit znovu, ale Tara ještě neodpověděl. "Tara, zavolej mi."

Rae věděla, Tara by se zavolat zpátky a když vklouzl za volant svého auta, věděla, že nechtěla, aby se vrátila k hovoru. Rae věděla, co dělat v případě, že se někdy bude mít klidnou noc znovu a nechtěla Tara se snaží, aby jí to rozmluvit.

Hudba výkonný vytáhl do parkovací místo na Tara činžovního domu šest hodin později. Přestala v jejím domě dost dlouho, aby se osprchovat a sbalit tašku. Slunce se člení na hory, když se řítil do východního Tennessee. Dívala se na budovy, strach z toho, co by mohla najít, když šla po schodech nahoru. Tara hlas nesl takové zoufalství, když jí volal včera večer, že to chlazené Rae krev. Kromě toho, že neví, jak by Tara reagovat na ní objevil bez ohlášení. Mohla jen doufat, že žena, kterou miluje opravdu chtěl její slova minulou noc.

Zjistila, že sedí v autě by neodhalily žádné odpovědi, se dostala ven a šel nahoru po schodech, srdce jí bušilo víc bolestně při každém kroku. Ona začala klepat na dveře, ale nechtěl probudit děti. Její třesoucí se rukou vzal klíč Tara jí dal před rokem a nikdy vzít zpět. Ona klikli na zámek a otevřel dveře. Je to chytil a ona se zamračila, když si uvědomila, že Tara měla dveře připoutaný. Zaklepala lehce na něj a volal otvorem. "Tara, její Rae. Pusť mě dovnitř Tara? Prosím."

"Jdi pryč," řekla Tara.

"Ne Pusť mě dovnitř, prosím, baby."

"Já nejsem dítě," odpověděla Tara zlomeným http://thinkablebandan09.blogs.experienceproject.com/4114221.html hlasem.

Rae mohl říct Tara hlas byl blíž, aby si bral jako povzbuzení. "Nenechala jsi mi odpovědět na vaši otázku včera v noci." Odmlčela se a poslouchal, Tara reagovat. Druhá žena mlčela. "Já pořád tě miluju. Nemůžu přestat milovat."

"Kdo jsi byl včera večer?"

Rae začala říkat: "Nikdo," ale nechtěla lhát Tara. Ona také chtěla říci: "Nikdo důležitý," ale věděla, že by to lež, taky. "Někdo, kdo by nikdy naplnit moje srdce tak jako ty," řekla konečně odpověděl. "Tara, otevřete dveře. Pusť mě dovnitř, prosím, já tě miluju."

Dveře se ke konci a Rae ustoupil, třásla a čekala, co se bude Tara dělat. Srdce jí prudce stoupla, když uslyšela řetězu snímek ze šroubu a dveře znovu otevřít. Strčila do chvíle, kdy by mohla a otočila se, aby se Tara do náruče. Založila si ruce kolem Tary, přitáhl si ji k sobě milence. Jen po chvilce váhání, Tara vklouzla rukama kolem Rae pasu. Položila ji na tvář proti Rae rameno a plakala tiše.

Kapitola 8

PŘÍPRAVKY

Měl jsem v plánu spát v tomto neděli ráno, ale k mému překvapení, cítil jsem její snímek z postele kolem deváté hodině. Dal jsem jí hrubý čas v sobotu v noci a čekal, že bude vyčerpán. Vždycky jednou spát jako kámen, ale pak probudí brzy a cítit se naprosto svěží.

Dveře do koupelny zavřené. Po pár minutách jsem slyšel syčení sprchy. Věděl jsem, že si vzala ty minut odstranit její límec a tři sady manžet ona nosí od té noci před.

Postel byla vlhká nepořádek. Měli jsme šli do postele, zpocený a potil ještě v horkém jihu noci. Tam bylo jistě víc než pot na těchto listech stejně.

Překulil jsem se a otočil nohy na podlahu. Popadl svůj hábit z prádelníku, hodil jsem ho přes ramena a ořezán do kuchyně. Stejně jako káva dokončení vaření a nalil jsem svůj první pohár, sprcha zastavil. Opět tam byl interval, než se otevřely dveře koupelny a vyšel na chodbu. Naklonila se za rohem, aby se podíval do ložnice, myslel potvrdit, že jsem byl ještě spí. Měla na sobě jen její límec a tři nespojené sady manžety na zápěstí, lokty a kotníky.

"Jsem tady," řekl jsem. "V kuchyni".

Rychle Padla na kolena, lícem dolů a zadek ve vzduchu. Ona sepjala ruce za zády. "Odpusť mi, Pane. Nečekal jsem, že ... jsem nedostal šanci, aby vás pořádně probudit."

"A jak bys to udělal, že?" Zeptal jsem se, už znal odpověď.

"S mým ústům, pane, jak jste nařídil. Se svými rty a jazykem," odpověděla, aniž by vzhlédl.

"Vezměme si odpustil," zasmál jsem se. "Klekněte si."

Byla zobrazena sebe pro mě, kolena široký, trup vzpřímený, hlavu skloněnou. Její ruce zůstal sepjaté za zády. "

"Chtěli byste si šálek kávy, děvky?"

"Ano, pane," řekla tiše. "Pokud vás to potěší." )

"Pojď sem, a pak."

"Samozřejmě, pane." Dopadla na všechny čtyři lézt pomalu do kuchyně. Zastavení vedle mě, se sklopenou tváří na zem a sepjala ruce za zády. Cítil jsem její rty jemně hladit můj kotník. Nalila jsem kávu do dvou bílý porcelán večeře ve stylu šálky a přidal mléko. Zvedl jsem šálky a neochotně vytáhl nohy od jejích měkkých rtů, přistoupil ke kuchyňskému stolu a sat. Nastavení šálky přede mnou, mávl jsem rukou na protější židli.

"Posaďte se. Odpočiňte si na chvíli," řekl jsem jí.

Klekla si, hlavu skloněnou, aby se zabránilo můj pohled a odpověděl: "Já bych raději kleknout."

"Ano?"

"Pokud vás to potěší, pane, já bych raději kleknout," dodala spěšně.

"Na holou dlaždice, děvky?"

"Ano, pane. Myslím si zaslouží více. Zklamal jsem tě ...." Ona přišoural na kolenou najít místo vedle stolu. Ona se znovu uklonil lícem dolů na podlahu.

"Uklidni se, jsi v pořádku. Překvapilo tě, to je všechno. Říkal jsem si, že odpuštěno. Budu rozhodnout, jestli jsi mi nepodařilo. Máš to?"

"Ano, pane."

"A teď pít kávu a pojďme mluvit o vteřinu."

Klekla si a vzala hrnek do obou rukou. Její bradavky byly v úrovni stolu. Napila se z kouřící kávy a rychle odložil hrnek.

"Byl jsem docela drsné na vás včera večer," začal jsem.

"Ano, pane," Rychle se podíval se mi do očí, téměř potají. Její rty zkroucené. Snažila se skrýt úsměv. "Byl jsi tvrdě na mě. Ale bylo to trest jste se rozhodli pro mou neposlušnost."

"A jak jsi mě neposlechnout?"

"Přišel jsem, Mistře, proti svému přímému velení. Pětkrát."

"Řekl jsem, aby to pro vás, aby mě poslouchat?"

"Ne, pane. Nemohl jsem poslouchat tě." Zvedla svůj šálek a podržel ji ve svých sepjatýma rukama, pod desku stolu.

"Bylo to fér, aby vás potrestal, a pak?"

"Souhlasím vaše přání opravit mé chování, Mistře." Zhluboka se napil kávy, pak další. Už se snaží zakrýt úsměv jí podíval přímo na mě, odvážně. "Přijímám tvou právo mě trestat z jakéhokoliv důvodu budete chtít. Souhlasím, že mě může trestat bezdůvodně, ale přání, aby tak učinily."

Pomalu jsem zavrtěla hlavou a usmála se na ni. "Pak budete mít žádné výhrady týkající se vašeho rozhodnutí stát se mým otrokem."

"Ne, pane. Nic."

"Ani po včerejší noci?"

"Ne, pane, zvláště ne po včerejší noci."

"Nemyslím si, že jsem se docela pochopit, že."

"Včera v noci, pane, jsi mi úplně vaše. Vzal jsi všechno, co kromě svou důvěru v Tebe, svou víru v tebe, můj závislost na vás. To je to, co chci, pane, co si přeji, aby se vaše úplně, srdce , mysl a tělo. "

"A vy jste absolutně jisti, že?"

"Ano, přesně tak."

"Pokud jste to jisté, pak je to to, co budu čekat. Absolutní podání."

"Ano, pane." Ona odložila hrnek s kávou a sklonila hlavu.

Mohl jsem vidět koutky úst se objevil přes kaskádu vlasy. Pořád se usmíval.

Dopil jsem kávu v tichu. Ona vypil většinu z ní v rychlých doušcích, jak jsme mluvili. Nastavení svůj prázdný hrnek na stůl, vstal jsem a podíval se na její nahé podobě. Klekla si, sklonil hlavu a ruce sepjaté za zády. Byla sotva pohyboval, protože jsme přestali mluvit.

"Postel je nepořádek," řekl jsem. "Změna listů a začít snídani. Musím se osprchovat." Jak jsem prošel jí zamířil do koupelny, vzal jsem hrst jejích vlasů a přitáhl si její hlavu dozadu. Jsem se sklonil a políbil ji tvrdě na ústa. Naše jazyky zápasili krátce předtím, než jsem se vytrhl a hodil ji po vlasech. Rychle sklonila hlavu.

"Co čekáte? Dej se do práce," dožadoval jsem se, než jsem zavřela dveře http://atwaxwlmvid.blog.com/2014/10/20/touzis-po-diskretni-sex-seznamce/ do koupelny.

Seděl jsem u kuchyňského stolu a pozoroval ji pobaveně, když jsem jedl můj míchaná vejce, toast a džem, pak usrkl svůj druhý šálek kávy. Klekla si uprostřed podlahy, naklonil se nad ní snídaně talíř. Mísa plná pomerančové šťávy se posadil na podlahu vedle talíře.

Mohl jsem dělal jídlo snídaně těžší pro ni, vázáním ruce za nebo prostě objednávání ji používat. Jak to bylo, když byl opět ve své "uniformy" s manžetami kotníku spojených asi úpatí řetězce a zápěstích jediným odkazem.

Jsem jí dovolil žádné nádobí. Ona nepořádně šíří máslo a džem na její toast s konečky prstů. Jíst přípitek nebyl žádný problém, že by se snadno zvednout ji k ústům, ale http://mrpatrikevich.blog.com/2014/10/19/sexy-seznamka-pro-kazdeho/ vejce byla jiná věc. Po několika neúspěšných pokusech s různými technikami, se jí podařilo držet kousek vajíčka mezi prsty obou rukou a navigovat jej k ústům, než se vytékala pryč. Byla odhodlaná to všechno sníst, zřejmě s vědomím, že bych trval na tom stejně. Dokončovací vejce, zvedla talíř a lízal ji v čistotě drobků a vejce. Naklonila se nad její misky a hltali pomerančový džus, kočičí.

"Mohu uklidit nádobí, pane?" zeptala se, vzhlédl od prázdnou misku.

"Jen do toho."

Vstala, zvedla talíř a misku, a umístil je do dřezu. Pak si vyčistit své nádobí ze stolu a začal běžet na nádobí. "Jsi dojedli, děvka?"

"Ano, pane, samozřejmě," odpověděla, když stříkal mýdlo do dřezu, držel láhev oběma rukama.

"Nemyslím si, že ano," řekl jsem a ukázal na tři žluté kapiček vajec v podlaze.

"Je mi líto, pane. Jak jsem mohl být tak neopatrný?" řekla s úsměvem. Nabrala si houbu a sklonil se, aby vytřít rozlitý vejce. "Přestaň." Řekl jsem. Ztuhla v polovině výpad. "Jez."

"Ale Pane, je to na podlaze."

"Ty vyčistit tu podlahu nebo ne?"

"Ano, pane, ale já ..."

"Sněz to."

"Ano, Mistře. Pokud samozřejmě. Pokud vás to potěší, pane." Padla na kolena, sklonil a opatrně olízla si každou kapku vajíčka z podlahy. Olízla rozlohu asi patnáct centimetrů napříč kolem každé vejce místě, takže na podlahu mokrá, lesklé a bez poskvrny.

"Velmi dobře, děvka," řekl jsem. "Ty se mohou stát dokončit nádobí."

Vstala, čelem ke mně. Podívala se na své vázané ruce a držel je na mě vidět. "Pane," zeptala se, "mohl byste prosím vydat ruce, abych mohl umýt nádobí Obávám se, že budu něco rozbít,.. Moje ruce jsou tak neohrabané takhle"

"Nerad bych, aby se na vás potrestat za porušení talíř," usmál jsem se. Vzal jsem její ruce do svých a uvolní spojení mezi jejími manžety na zápěstí.

"Děkuji vám, pane." Usmála se na mě a začal se obrátit k dřezu.

"Moment," řekl jsem, utahovací svou přilnavost na zápěstích. "Nebudu dělat to tak jednoduché."

Sevřela rty a podíval se dolů na podlahu. "Ne, pane. Samozřejmě, že ne." Vytáhl jsem krátký řetěz z mé kapsy u kalhot a připnutý na obou koncích jí pouta.

"Tady to je. Restrained, ale není zakázán. To by mělo být zcela provozuschopné."

"Ano, pane, docela," odvětila, vytáhl ji za zápěstí od sebe řinčení řetězu. Její hlas kapal sarkasmus. Rozhodl jsem se ignorovat její tón.

"Po dokončení nádobí, si naše jídlo a pití dohromady pro náš piknik. Mám pár věcí, aby se připravili."

Otočila se a ponořil její svázané ruce do mýdlové vody.

Ji plácl jsem jednou, těžké, na každém zadek tváře mé dlaně, než jsem se od ní odvrátil.

"Děkuji vám, pane," Sotva jsem ji slyšel říkat, když jsem odešel z kuchyně.

Vše bylo připraveno pro naše piknik v horách. Měli jsme sýr, víno, hořčice, paštika, nakládaná zelenina a ovoce balené v ledu v malé chladiče v zadní podlahové desky vozu. Deka, chléb. a některé speciální dobroty jsem měl připravené byly v batohu na zadním sedadle.

Samozřejmě, že jsem se nechal její šaty jít ven. Ona řekla: "Stěží, ale oblečený." Sedla si vedle mě v malé červené bikiny top a pár žluté vysoké řezu, kůže napjaté nylon běžeckých šortkách. Myslel jsem, že to asi minimum, aby jí zabránil dostat zatčen, kdybychom byli zastaveni v provozu.

Startování motoru, podíval jsem se kolem sebe, jako by se chystal k sobě z našeho parkovací místo. Zastavil jsem se a zavrtěla hlavou, předstírá, že je překvapen, že jsem "zapomněl" něco.

"Mistr?" zeptala se.

"Málem jsem si nepamatoval," řekl jsem, brát pár wraparound sluneční brýle, které jsem měl připravené předchozí den z mé kapsy u košile.

"Vem si tohle," přikázal jsem a podal jí je. Vklouzla brýle přes oči

"Já cant't vidět," řekla hlava těkal ze strany na stranu a hledal světlo.

"Ne," odpověděl jsem, "Maloval jsem se na čočky."

"To je střední, pane. Jak budu vědět, kam jedeme?"

"Ty ne," řekl http://independent.academia.edu/KirkNewmani/Posts jsem suše. Natáhl jsem ruku a zkroutila levou bradavku přes tenkou látku jejího vrcholu.

"Au!"

"To bylo pro mě volá znamenat, děvko."

"Děkuji vám, pane. Můžu vždy spolehnout na vás, abyste mě opravte." Koutek úst zkroutil v sotva znatelné úsměvem.

"Držte ruce za záda." Naklonila se dopředu, vklouzl rukama za zády a opřel se.

"To není moc příjemné, pane. Jak daleko pojedeme?"

"Nemusíte to vědět," odpověděl jsem. "Ty si stěžuješ?"

"Ne, pane, já bych to neudělal." Její úsměv rostl širší. "Byl to jen postřeh."

"Pozorování. Samozřejmě." Natáhl jsem se po ní, zvedl závoru a upustil otevřete přihrádku. Golfový míček válí na dveře.

"Otevřete široký."

"Musím, pane?"

"Ano."

"A teď?"

"A teď, děvka." Opět vylepšil jsem její bradavku.

"Au!"

Vyskočila jsem golfový míček do pusy dřív, než měl šanci ji zavřít.

"Všichni připraveni?"

"Nnnnhhnnnnh." Energicky přikývla.

Nicole splněny a můj p***s byl v ústech a Deena se smála.

"Ach můj Bože Jít Snooki!" smála se jako Nicole ústa dychtivě poskakoval nahoru a dolů na můj p***s.

"Snooki"? Co je to za jméno to je? Byl jsem příliš nervózní sledování tohoto videa, protože hrál na mém notebooku uvažovat o původ jména jako "Snooki".

Nicole, nebo Snooki jak se teď zdálo, byl rozhodně do své práce, když olízl a olizovat po celé délce mého penisu jako velký nanuk. Celou tu dobu Deena byla chichotání.

"Ukažte prsa, Snooks!" řekla se smíchem

Snooki snadno tlačil její prsa spolu s fotoaparátem a Deena přiblížení objektu tak, aby se zblízka, dokonce se snažil balení je kolem mého ptáka.

"To nemohu udělat, že s ním!" smála se, když spadl dozadu na postel.

"Nemůžu uvěřit, že spí." Deena zamumlal jen tak hlasitě, aby pro mikrofon slyšet.

"Já ho probudit." Snooki řekl

Vstala blízko mého ucha a začal šeptat v něm. Nějak jsem se probudil a otočil se, aby ji políbil.

"Musíš do prdele a Deena, Jime." Řekla, že když jsem se posadil trochu. Jak jsem neviděla kamera je za mnou, pravděpodobně proto, že byla tak malá a místnosti byla tma.

"Jo ... OK ... Pojď sem Deena." I řekl nezřetelná hlasové

"Vezmu kameru." Snooki řekl

Nejistý kamera se mi ukázal líbání Deena dychtivě a cítil její prsa.

"Ach, jo! Polib ji na prsa Jime! Polib její prsa!" řekla, že Jersey přízvuk

Nějak jsem vyhověl a bradavky byly jistě postavit jako kamera ukázala, když zvětšených Deena hlavy byl hozen zpět a ona byla těžce dýchal.

"Ach, podívejte se na to píči ..." řekl Snooki, když přiblížení tam a pak se vrátil k mému stále tvrdé péro.

"Sedněte si na jeho p***s, Dee. Chci se dívat, jak ho do prdele."

"Ne .." ona "jako první ty." Zasténal

"Ach jo!" řekla a podala fotoaparát zpět do Deena.

Proč jsem všechno pamatovat? Proč jsem nebyl natáčení to? Myslím, ujistěte se, že je to asi sen každého guys "k filmu, nebo být v pornu, ale jednou jsem součástí jedné a nepamatuji si to?

Roztřesený kamery se ukázalo Snooki vrcholu péro a její křehké tělo odrazí nahoru a dolů.

"Ach jo Ach můj bože ... to je ... tak .... kurva" ... velký! " zasténala

"Lepší než Paulie?" Deena řekl, když natáčela

"Ach, Seru Paulie!" křičela, aby Deena smát

Deena se dostal do blízkosti mého obličeje

"Líbí se ti kurva ji, Jime?"

"Ach jo ... ona je niiiiice ..." nezřetelná jsem "cítit její prsa ..."

"Ale jistě!" zachichotala

Deena nějak držel kameru ven pod úhlem, kde jsem viděl ji lízat Snooki v prsa, zatímco ona mě v prdeli, dělat ji sténání o to víc erotiky. Kamera se otočil k Deena tváři.

"Já mu to kurva vedle." Usmála

"Jo, jo?" Snooki odpověděl mimo kameru se smíchem

Fotoaparát třásl víc, a zdálo se, rozevírací ukázat Deena je ultra-hladké kočička.

"Podívejte se, jak mokrá jsem?" Slyšel jsem, že její Mumble v dívčím hlasem, "já budu kurva Jim teď."

Pár prstů se objevil a začal třít její kundička. Slyšel jsem, jak těžký dech opět následuje hlasitější sténání z Snooki. Deena okamžitě vypnula fotoaparát zpět do svého přítele, který byl mnohem blíž ke mně teď, když ležela dopředu a zdálo se, že mě líbat.

"Podívej se na ten zadek!" Deena řekl, když se přiblížíte na její zadek tváře

"Ty jsi pornohvězda Snooks!" zachichotala

Snooki tělo bylo zvedala nahoru a dolů, z tohoto úhlu.

Deena plácl její zadek tvrdě.

"Teď jsem na řadě, bee-yotch!" zachichotala

Snooki byl stále na vrcholu mnou a nějak se zdálo vyčerpán dříve, než jí sjel mě. Deena neohrabaně přiblížení na tváři své přátele.

"Bylo to dobrý, zlato?" zeptala

Snooki držel ji za ruku na její tváři, ale byl stále ještě dýchal, Deena se obrátil na kameru ukázat svou tvář.

"Snooki je všechno v prdeli ven." Řekla s úsměvem ", teď je řada na mně."

Fotoaparát vibroval a zatřásl, když se zdálo, že se pohybuje před tím, než byl relativně stabilní, pak jsem zaslechl tiché zasténání a grunt pocházejí z Deena. Fotoaparát byl ukázal dolů na mě. Deena se na mě, jako její přítel byl předtím. Můj obličej se zdálo výrazu, a to nezdálo jako moje oči byly otevřené a http://adamantemissary08.jimdo.com to buď.

Bože, je to, jak každá dívka jsem se mě viděl?

Člověče, já jsem odsouzen!

Deena Nezdálo se, že nevadí, když se houpala nahoru a dolů na mě.

"Nech mě držet fotoaparát." Slyšel jsem, že Snooki řekl mimo kameru "Znamená to, že dobrý pocit?"

"Skvělé!" Deena řekl udýchaně

Nyní Snooki byl jeden hrál s objektivem zoom na fotoaparátu, pohybující se sem a tam, zatímco její přítel mi v prdeli.

"Seru na něj, Dee!" Snooki řekl nadšeně: "To je tak kurva hot dívat!"

Stáhla fotoaparát zpět na zobrazení Deena tělo oblouku a hlavu klesnout zpět a dlouhé, sexy sténání pochází z ní.

"Ach můj bože! Oh můj bože! Oh můj bože! On přichází!"

"Wow!" Řekl Snooki vzrušeně

Deena byl jeden těžce oddychoval nyní, jak se pohnula dopředu a políbil mě. Snooki stále filmování, když políbil mě dlouho a láskyplně. Snooki otočil kameru kolem ukázat svou tvář.

"To byla legrace!" zahihňala.

Fotoaparát se náhle vypne.

Posadila jsem se zpátky na své místo a zhluboka se nadechl.

Neměl jsem žádnou vzpomínku na to všechno. Teprve teď jsem mohl dát dohromady, co se stalo, teď jsem věděl, že druhá dívka, kterou jsem viděla hádat se s Nicole / Snooki byl tento tajemný Deena žena. Možná, že kdyby ona zůstala v místnosti trochu déle, možná bych vědět, co přimělo její boj s ostatními. Ale na druhou stranu jsem byl tak opilý, jsem přemýšlel, jestli bych mohl vzpomenout na své vlastní jméno.

Zavřel jsem notebook a začal sbírat sám sobě.

Když jsem konečně dorazil domů, byl jsem porazil. Smokie kočka byl rád, že mě vidí, jako vždy. Měl jsem hromadu časopisů, který přišel, když jsem byl pryč. Ale můj oblíbený kožené křeslo volá mé jméno, chlapec měl stýskalo se mi to. Byl jsem ještě na východním pobřeží čas a moje oči byly stále těžší. Než jsem se nadála, byla jsem podřimoval s NBC News v pozadí, ale mohl bych ještě vyzvednout několik kousků to mezi mé zavírání očí;

"Na pořadu dnes večer ... nový skandál v. .. nové ekonomické ukazatele vykazují určitý trend ..." to bylo vše, co z audio rozmazání ke mně. Myslím, že to je to, co se stane, když letíte, ale jeden úsek zprávy mě probudil;

"Je to video, které se vynořil na internetu ukazuje to, co někteří nazývají rušivé chování v exkluzivním přímořském letovisku vedoucích pracovníků Eagle Group, přední finanční společnost nedávno příjemcem vládní výpomoci. Náš Washington šéf výboru Laura D'Atri má příběh ... "

Byl jsem nějak vzhůru ve větší míře, když jsem slyšel slova "beach resort"

"... Bylo to v letovisku Villa Del Sol, že římsko-themed strana byla na videokazetě, to ukazuje několik vedoucích pracovníků s ženami, údajně placenými společnicemi, kteří byli v letadlech v na firemních trysky do střediska. Jets, které společnost uvedla, že by mohla již nemůže dovolit udržovat, a také tvrdil, že prodal v dražbě. Ačkoli registrační čísla odpovídají letadel vlastněných Eagle Group. "

Video ukázala muže různého věku v bílé smokingy v doprovodu dívky v římském stylu oblečení, tváře žen byly elektronicky zakryty, protože hravě styku s muži.

Takže to je to, co znamená odkaz Caligula. Možná, že to byl její způsob, jak mi říct, co tato strana je vše kolem. Byl jsem svědkem firemní skandál? Zpráva pokračovala;

"... Strana byla drahá záležitost, ženy oblečené jako římských úředníků. Zdrojem v resortu tvrdí, že zhýralost pokračoval po celou noc. Jiný zdroj tvrdí, herečka Sofia Vergara byl v resortu, ale je to jasné, zda byla host Eagle Group, i když je viděn s nezjištěným mužem procházky hotelu k výtahu ... "

Bezpečnostní páska ukázal jí klopýtal přes hotel s někým, kdo vypadal jako ...

"Uh-oh" řekl jsem nahlas

Věděl jsem, že jsem na té pásce se Sofií, a jeden z těch "římské dívky" byl Laura Austin, můj kamarád z LA

"... Nevada senátor a GOP Vedoucí Pat Geary přislíbil plnou dotaz bude do tohoto incidentu spolu s obviněními členové Kongresu mohou byli tam. To se uvidí přesně, jaké sankce by mohla být uložena pro případ Eagle Group. A byly pověsti o další videa důkazy teprve přijde, že by mohl zaplést neznámé členy Kongresu a Senátu ... Laura D'Atri, NBC News, Washington. "

Nejen, že jsem svědkem firemní skandál, ale já jsem mohl být zachycen v tom taky!

"Huh-boy ..." řekl jsem si pro sebe

Možná, že když jsem ležela http://www.blogigo.com/eminenthamper3896/Sexy-seznamka-pro-v-echny/11/ nízko, to přežene, jako když jsem byl "záhadný muž" spatřen v Burger King s Lindsay Lohan. Hollywood byl bzučení o tom videu na chvíli, ale nic pocházelo z toho.

Jo, to je ono. Položte nízké "Hollywood" Jime, poníží.

To bude fungovat.

Lisa by vědět, co dělat.

Byla to jedna myšlenka, která mě stále v pohybu, stále mi funguje celé dopoledne. Ale ne proto, že jsem nevěděl, co mám dělat. Ne proto, že jsem si myslela, že bych si na něco, co jsem hadn't - Bůh, tam nemůže být nic, co bych nepomyslel, bez úhlu, že jsem nebyl považován - ale proto, že jsem už nemohl věřit sám sebe udělat správnou věc.

Tam nebyl čas jí zavolat. Jak to bylo, tak bych málem ujel autobus do práce. Jsem se osprchoval, pak strávil příliš dlouho při pohledu na letáku, který byl dodán s paketem antikoncepce, snaží se přijít na to, jak vážné to bylo, že jsem si nevzala pilulku od neděle, a že dnes byl v pátek. Ale v mém panickém stavu tisku vypadalo směšně malé, formulace nepochopitelné. Nemohl jsem se rozhodnout, jestli mám vzít pilulku jako normální nebo zda bych měl vzít dva. Nakonec jsem si to užíval. Těhotenství bylo to nejmenší z mých starostí. Byla to jedna věc, kterou jsem mohl udělat něco.

Kromě toho, že jsem asi ne ...

Díval jsem se, že děti si hrají v pískovně, dva roky starý Matthew neohrabaně vyplnění kbelík s rýčem, který byl skoro stejně velký jako on, tři roky starý Kayleigh práce s plastovým hrábě, česání písek hladký znovu za ním, zatímco on nabral do každé lopatou, vyčítá mu, kazí její práci. Jednou jsem se konečně připustil, že James nechtěl děti, aby rozhodnutí o rozdělení z něj bylo snadné. Nemohl jsem přemýšlet o bezdětný budoucnost - práce s nimi nebylo dost. Chtěl jsem sám. To, co jsem nečekal před čtyřmi lety bylo to, že jsem se možná nikdy najít partnera, na to, aby jim.

Ale teď, pomyslel jsem si, moje najednou třesoucí se prsty vkrádá se do mého podbřišku, tam už by mohl být malý život ve mně ...

Zvuk vyzváněcího handbell zevnitř starého viktoriánského domu se mi start. Oběd. Zaokrouhleno jsem děti, honí několik dolů z prolézačkou, jiní z Wendy domu, přičemž je uvnitř, aby si myli ruce. Byl jsem na auto-pilot, čeká na pendlovky v hale udeřit dvanáct, takže jsem mohl uniknout -. Tak, že bych mohl jít a setkat Lisa

I když, jak jsem chtěl, aby jí řekl, nevěděl jsem, myslel jsem, řítí po silnici zpět do města dvacet minut později. Jedna věc byla jistá. Lisa - je Lisa - wouldn't držet zpátky na to, co si myslí o svých akcích. Věděl jsem, co bude následovat - a já bych jí nedivím vůbec, že ​​to říkám

.

Jak jsem mohl být tak hloupý? Byl jsem dvacet-osmroky let, ale jsem se choval jako naivní teenager. Ano, tam to bylo opět -, že slovo "naivní". Důvěra muže Jen bych se setkal s mým zdravím - se svým životem. Jsem měla nechráněný pohlavní styk. A teď jsem se muset postavit čelem k tomu, co jsem udělala. Přejít na kliniku a nechat vyšetřit na nemoci jsem ani nechtěl myslet. Potenciální důsledky byly děsivé.

Budova ASG byl právě před námi, jeho skleněné věže zářily ve slunečním světle. Tam bylo před vřavou lety, když bych chtěl postavit, puristé prohlašovat, že to bylo úplně mimo souladu s charakterem starého města. Ale pro mě to byl symbol domova, mezník, který by mohl být vidět na míle daleko, jak hodně z části mého rodiště se jako jedenácté století, katedrála.

A tam byl Lisa čekal před hlavním vchodem, poskakuje z nohy na nohu. I když se dívá mým směrem ona mě ještě neviděl a já jsem mohl vidět zamračení na její tváři, když se podívala na hodinky. "Jdeš pozdě!" stěžovala si, špinění mě konečně.

Navzdory mému vnitřnímu zmatku jsem se pousmál. Trpělivost nikdy být jedna z ctností mého nejlepšího přítele. ". Já vím, já vím, je mi líto Jeden z chlapců narazil hlavu tak, jak jsem byl -".

"Nevadí, že," přerušila ho, zavrtěla hlavou blond energicky. "Co se sakra stalo minulou noc? Nemůžu uvěřit, že jsi mě zavolal."

"Aha." Snažila jsem se polknout knedlík v krku, neví úplně kde začít. "No -"

! ". Griff stál vás po všech potížích jsem šel, nevděčný blbec jsem měl právo jít k němu, můžu ti říct nemůžu uvěřit, že to udělal -."

"Hele, na tom nezáleží," řekl jsem rychle, šokován, když zjistila, že už věděl. Ale pak, samozřejmě, že ano. Měla by jsem viděl svého šéfa, že ráno - she'd se ho zeptal, hned jak se datum šel. "Myslím, že měl rozmyslet To je v pořádku chápu -.".

"No, nemám sakra pochopit Slíbil mi, že bych se tam -".

"Opravdu - to nevadí -"

"A vy jste -" ona bodl prstem na mě. ". Mohl jsi telefonoval Mohl jsi mi poslal text Kdybych věděl, mohl jsem mu zavolal pryč a dostal ho přetáhli ho k Buttercross za kůži na krku -..."


"Lisa!" Dal jsem nepříjemný smích, protože věděl, že už to dál, tím déle bude trvat, než jsem jí mohla říct, co se vlastně stalo v noci. "Prosím - nezáleží na tom, jsem si jistý, že měl své důvody -., A kromě toho - kdyby opravdu nechtěl se mnou setkat, pak možná je lepší, že -"

"Ach, ale to je právě to," řekla, tlačí ji za ruku přes můj a tahal mě zpátky ke vchodu. "On to chci se s vámi setkat."

"Co Ne - počkejte -"

Ale Lisa mě už pohon uvnitř. "Řekl jsem mu, že jsem byl na obědě s vámi a že jsem tě přivést nahoru tak, aby jste ho mohli setkat," řekla a přitáhla mě přes do výtahu. "Takže vy dva můžete vymlátit čas na další den."

"Další - další den" Díval jsem se na ni v hrůze, jak se otevřely dveře před námi, půl tuctu lidí rozlití ven do haly. "Ne - nemohu to udělat právě teď -"

"Samozřejmě, že můžeš." Ona mě odtáhl do nyní prázdného vozu, stisknout tlačítko na horním patře. "Nebuď srab. Hazardovat."

Žít nebezpečně? Ale žít nebezpečně bylo přesně to, co se mi dostal do mé současné dilema ... "Ne - vy tomu nerozumíte," polkl jsem, jak se dveře zavřely, můj žaludek potácí, jak jsme začali stoupat. "Já nejsem kuře, ale opravdu nejsem to jen -. Ach bože -"

Pokud to byl film, bylo by to už byla ta část, kdy jsem narazila na tlačítko jasně červená "STOP", zdvih vrzání se náhle zastavil. A pak jsem mohla říct jí všechno, se jí pochopit, že pořádání rande se svým šéfem byl to poslední, co jsem chtěl udělat, že jsem nemohl snést pomyšlení, že setkání s jiným mužem hned, ne po včerejší noci. Ne po Adamovi ... Ale to nebyl film, a tam se nezdá být červené tlačítko.

"Podívej," pokračoval jsem, moje ústa bude sucho, když jsem sledoval, jak se čísla rostou na displeji z tekutých krystalů nad ovládacím panelu. "Je to něco, co opravdu potřebujete, aby -" Ale než jsem stačil říct nic víc se http://social.xfire.com/blog/stakingcontaine11/11910317/ ozvalo hlasité ping a dveře se znovu otevřen

.

"Tak jsme tady," řekla Lisa vesele, znovu popadl mě za ruku a nutí mě z výtahu. "Ahoj Jasmine." Mávla lehkomyslně na dívku sedící za recepcí. "Nevíte náhodou, jestli Griff je stále ještě ve své kanceláři?"

"Myslím, že jo," slyšel jsem holka odpověď, můj pohled, co byl okamžitě vtažen do okna na její levé straně.

Drahý Bože ... Nemohl jsem si představit, jak se žádnou práci s cílem takového. Nikdy jsem nebyl v budově ASG dříve, tak bych neměl žádnou skutečnou představu o tom, jak vysoké to bylo. Mohl bych vidět na míle daleko, okna s výhledem přes město směrem na východ. Východ slunce by to bylo velkolepé odsud ...

"Dobrý, ne?" Řekla Lisa, nahlížel přes rameno. "Pokud se vám líbí takové věci, samozřejmě."

"Ach, já." Vzpomněl jsem si jí říkal mi, že budova byla domovem mnoha podniků a že ASG neměl ve skutečnosti vlastní to, že právě obsadili horní patro. "ASG budova" nebyl ani jeho vlastní jméno, jen ten, který se zasekl po celé diskuse o tom, zda by měla být postavena. ASG Architekti navrhl jako svého vlajkového projektu - a to se určitě dostal z nich všiml. "Tak pojď," řekla rázně, že mě skočit. Na chvíli jsem skoro zapomněl, proč jsme tam byli.

"Ach bože," vydechla jsem, zažívá novou vlnu nevolnosti. "Lisa - prosím -"

"Necháš toho?" Obrátila oči v sloup, ohlašovat mě dveřmi za recepcí. "Pojďme si to máme za sebou, a pak můžeme mít nějaký oběd."

Chodba byla krátká, dveře se před námi dokořán. Viděl jsem obrovský stůl a zadní s vysokým opěradlem hnědé kožené křeslo, jeho obyvatel, kteří otočil kolem čelit okno. Dosažení dveře, mohl jsem dobře pochopit, proč.

Je-li pohled z okna v recepci byl velkolepý, to bylo dech beroucí. Tváří v tvář na jih, od podlahy ke stropu se rozhlédl po sv Kateřiny Hill, odtud téměř dokonalý kopule korunovaný se stromy, hradby doby železné hradiště byly jasně viditelné, travnatá stráň mírně stoupající z vody loukami, zelenající se polední slunce. Zdálo se, že dost blízko na dotek.

"Griff?" Lisa oslovil opěradlo židle. "Přivedl jsem někoho, kdo vás poznávám."

V nedostatečnými sekund před křeslo dokončila svou sto osmdesát stupňů rotace Všiml jsem si obraz na stěně. Fotografie. Dva muži, jedna žena. I zde jsem mohl identifikovat jednoho z mužů. Bylo Anton, majitel Mill House Hotel. Bych vědět, že vousy kdekoliv. Stáli před vodního kola.

Můj pohled sklouzl ke stolu, na menší fotografii ve stříbrném rámečku, tentokrát zobrazující se smíchem žena. Docela v jejím koncem dvacátých let bych asi, vlasy dlouhé, zlaté opona přes ramena. Seděla se zkříženýma nohama na trávníku, knihy otevřené na klíně, jako by jí někdo zaskočen.

A konečně jsem viděla úzký dřevěný blok na přední hraně stolu. Viděl jeden palec vysoký zlacená písmena napříč před ním, hláskovat jméno velkými písmeny.

ADAM GRIFFIN

"Griff, to je Emma."

Na chvíli, nemohl jsem se pohnout, nemohl dýchat, stále ochromená těmito lesklými malými písmeny, mé srdce bušilo v uších. Ale pak, to nebylo, jako bych potřeboval zjistit, kdo seděl v křesle. Už jsem věděl, že teplo z tohoto pohledu.

"Dobrý den, Emma," řekl tiše.

Při zvuku jeho hlasu mi prudce zvedla hlavu, oči splnění jeho, pohled, který prošel mezi námi rychlý a intenzivní. A najednou, v mé mysli jsem ho slyšel, jak jsem ho slyšel již dříve, že ráno, křičí mé jméno, když explodovala ve mně ...

"Ale ty nejsi blond!"

"Co je?" Lisa se na mě podíval, jako bych se zbláznil. "Ne -" ahoj Griff, nice to meet you' - prostě "? Nejste blond" Vím, že se postavil vás, ale - "

"Říkal jsi, že byla blond." Díval jsem se na ni vyčítavě, tolik emocí brodit asi v mé hlavě jsem sotva věděl, který z nich zabývat jako první. "Říkal jsi, že byla blond, a že měl modré oči a že mu bylo šest stop vysoký."

"No -" Lisa se zdálo v rozpacích, když se podívala ze mě na Adama. Viděl jsem začátky jeho úsměvu a najednou jeden z mých zmatených emocí bojoval svou cestu na povrch. Fury ... Jak se opovažuješ se najít to legrační?

"Dobře, tak to není zrovna blond," připustila. "Jeho vlasy je světle hnědá a pak A -." Naklonila se kupředu a zadíval se mu do očí, Adamův úsměv rozšíření "- oh Jsou hnědé taky." Pokrčila rameny. "No dobře. Nechápu, jaký rozdíl to dělá. Stál vás. Není to, jako by tam byl a ty jsi ho nepoznal."

"Ale -" Uvědomil jsem si, že nic, co bych mohl říci v reakci, není bez rozdávání, že tam byl -. Az nějakého důvodu, nechtěl jsem to udělat

"Je mi to opravdu líto." Adam Nezdálo se, že chcete dát hru pryč buď oči změkčení, protože moje opět setkali. "Neměl jsem vstal vás."

"Tak proč jsi?"

Jeho ústa mírně zkroucený. "Vzhledem k tomu, že jsem idiot."

Jsem sebou trhla při jeho výběru slov; se opakoval, co řekl, když jsme se poprvé setkali.

"Podívej se," dal Lisa v, vypadá spíše zmateně, "já jsem přinesl Emma tady, takže můžete vyřešit další termín -"

"Ano, máš pravdu," řekl a kývl rázně. "Tak jdem na to -" Ale pak se zarazil, jeho pohled ještě zcela na mně. "Chcete-li, že je."

Lisa si odfrkl, zjevně zapomíná na to, co se děje mezi námi. "Samozřejmě, že chce Proboha, co mám udělat, aby se vy dva -.?"

Adam náhle přitiskl si ruku na hlavu, zasténal. "Sakra - soubor McLellan Nechal jsem ho v Mikova kanceláři Ahoj..?" Natočil Lise spekulativní pohled. "Vím, že jsi oficiálně na oběd, ale nemyslím si, že byste mohli jít a najít pro mě, mohli byste Mám schůzku s nimi později a -?"

"Já jdu, jdu," řekla, obrátila oči a zálohování z místnosti. "Ale v době, kdy se vrátím, vy dva potřebujete mít pevné datum, jo?" Pak se zastavil ve dveřích, zamračil se na Adama. "Co to k čertu jsi dělal včera v noci, Griff? Vypadáš hrozně krvavý dnes. Copak jsi spát, nebo tak něco?" A aniž by čekal na odpověď, byla pryč.

Díval jsem se v tichosti jako Adam vstal ze židle a obešel stůl. "Lisa," řekl a potřásl hlavou, pohybující se kolem mě zavřít dveře. "Musíš ji miluju."

"Říkal jsi, že mi zavolá." Ještě v šoku, jsem začala cítit velmi zvláštní. Hot a závratě a unavený ... "Říkal jsi, že mi zavolá -.. Ale nevěděl jsem, jak jsem nikdy vám dal moje číslo" Dokonce i můj hlas nezněl jako moje vlastní.

"Aha, dobře." Usmál se, když se vrátil ke mně. "Věděl jsem, že bych mohl požádat Lisa vaše číslo, uvidíte."

"Ale já ne." Zírala jsem na něj, zjišťují, že je těžké soustředit se, mé nohy třes. "Nevěděl jsem, že tak jsem nemohl vidět, jak jsi chtěl, aby mi zavolal a pak mi došlo, že jsem nevěděl nic o tobě -.. Opravdu to mohl jsi lhal o. všechno. "

"Emma ...." Jeho úsměv se vytratil náhle. "Ach - ne , miláčku - ne ..."

"Říkal jsi, že nikdy neměl jednu noc to bylo na seznamu věcí, které se za-než zemřete A já myslel, -... Myslel jsem, že jsem byl možná jen, že Váš jednu noc To jsem. "d dělal hrozné mis-ta--ake -"

"Emma!" Moje podlomila kolena, když mě přehnala proti němu, slzy tekly můj obličej. "Ale miláčku, to ne. Je mi to líto ..."

A najednou jsem byl ve stavu beztíže, ve vzduchu byla prováděna v rámci úřadu v Adamově silnými pažemi. "Lisa -". Polkla jsem a posadil se se mnou v té obrovské hnědé židli, přitáhl si mě na klín

"Bude chvíli trvat." Mě pevně držel jednou rukou, když se natáhl k psacímu stolu a sebral soubor. I přes rozostření mých slz jsem viděl název "McLellan" na vrcholu. "Je tu strašná spousta souborů v Mike kanceláři." Hodil soubor zpět a začal se cítit pod sebou, zápasí s něčím v kapse. "A ona nepřijde rovnou, pokud zavřel dveře je. Nepsané pravidlo, na tomto místě. Tady." On produkoval další z těch velkých bílých kapesníků a já jsem udělal zvuk, který byl napůl smích, napůl vzlyk. "Já opravdu chci tenhle zpátky," dobíral si ji, otřel mi po tvářích jemnými prsty.

"Adam". I když jsem ještě nemohl mluvit více než šeptem, už jsem se cítil mnohem lépe za to, že plakala. Čistící, mám. "Ne - ne" Griff "?"

Trhl sebou. "Ne, to je něco, co všichni mi říkají, ale já to vlastně, jako by to všechno moc. Chyba Mikova. Když jsme se poprvé zřídit ve spolupráci řekl, že by bylo příliš matoucí, aby mi zavolal Adam. Jsme Adams, Stokes a Griffin, vidíte -... Mike Adams, Graham Stokes a Adam Griffin Usoudil, že jsme nemohli mít Adams a Adama Tak začal mi říkat Griff "

Díval jsem se. "Ty - ty jsi G v ASG architektů?"

Přikývl vážně.

"Ach - Bože"

"Ne, Griffin ," opravil ji s úsměvem. "Tak vidíš, že jsi v pořádku." Upustil kapesník do klína a pak natáhl ruku, protahuje své dlouhé, štíhlé prsty. "Nějaký umělec. Pokud můžete volat, že architekt umělec." Vrhl pohled přes k protější stěně a poprvé jsem si všiml na rýsovacím prkně a počítač tam.

Dal jsem si odfrkl náhlého pochopení. "Ty -! You podvod Věděl jsi, že jsem učitelce v mateřské škole - Lisa vám řekl, že nemá nic společného s vaší babičky vás učí, jak si ruce!".

On byl stále s úsměvem. "Byla opravdu moudrý starý pták ačkoli."

"Co jiného Lisa ti?" Zeptala jsem se, moje mysl opět vrčení, snažil se vzpomenout si, co dalšího jsme si povídali o minulé noci. Pak penny klesl. "Řekla ti o Jamesovi."

"Trochu." Měl milost vypadat nesměle. "Dost, abych se, že on byl posedlý sám sebou b*****d. A abych byl upřímný, to bylo to, co mě zajímalo, o vás. Jak jsi mohl zůstat s ním tak dlouho. Ať vám chovat takhle." < br />

Ztěžka jsem polkla. Nemohl jsem uvěřit, že jsem v těchto dnech. "Takže -" Já váhal, poslední kousek skládačky do sebe zapadalo, když jsem si uvědomil, co předsudky musel dělal. "Ty si nebyli jisti, že jste vlastně chtěl se se mnou setkat, jsi?"

"Ne, ale ne kvůli tomu, přesně," dodal rychle, když jsem napjatý v hrůze, paže utažení kolem mě. ... "Ale protože jsem věděl, jak snadné by bylo, aby ti ublížil Emma, ​​musíte pochopit Po Claire zemřela, nebyla jsem si jistá, co jsem kdy chtěla být s nikým jiným bych vzhledem k mé srdce k ní - a Ztratil jsem ji. jsem si nemyslel, že bych mohl někdy to riskovat znovu. "

Můj pohled padl na fotografii na stole. "To je ona, ne?" Kousla jsem se do rtu, když přikývl. "Byla krásná."

"Děkuji vám." Když klesl polibek na mém chrámu jsem musel bojovat, aby potlačila zachvění v kontaktu. "Po chvíli, všichni kolem mě začali říkat mi, že by se měl pohybovat na a najít jinou ženu. Ale nemohl jsem." Krátce, poněkud hořce zasmál. "Vím, že to myslela dobře, ale nakonec jsem se nabídl, že jít do Skotska za rok konzultovat na projektu, jen se dostat pryč od toho všeho. Prodal jsem náš dům, protože jsem si nebyl jistý, že se vrátím, a Věděl jsem, že kdybych to udělal, tak bych nechtěl žít v něm. A, oh, Skotsko bylo skvělé. "

Vydal povzdech. "Konečně jsem se dostal trochu prostoru, nějaký čas, abych si pročistil hlavu, přijít na to, co jsem chtěl dělat po zbytek svého života. To je to, když jsem dělal ten seskok padákem. Chtěl jsem začít žít znovu. Ale věděl jsem s jistotou že jsem se nikdy nechci další dlouhodobý vztah. "

Mé srdce se propadla http://www.dailystrength.org/people/4212143/journal/11487413 na jeho slova. Měl stále pocit, že způsob, jakým?

"A pak jsem se vrátil sem Rozhodl jsem se zůstat, tak jsem si koupil dvě postele byt -. Tam nezdálo některý bod v získávání cokoli, co větší, ale v okamžiku, kdy jsem se vrátil do práce, všechno otravovat o hledání. někdo nový začala znovu. jen horší. Lidé se zdálo, že si myslí, že, jak to bylo dva roky, co Claire zemřela bych měl chodit jinou ženu, každý večer v týdnu. Jako by se mnou něco špatně, protože jsem nebyl. Ve skutečnosti , "usmál se náhle," Lisa, i mě zeptal, jestli jsem gay. "

Věděl jsem, že měl. "Takže - jste opravdu neměl chodit s někým jiným?"

Zavrtěl hlavou. "A nebyl jsem v úmyslu buď. Ale, jak víte, Lisa měli jiné představy. Bůh." Ušklíbl se. "Ta ženská je jako buldozer."

"Spíš jako buldok. Se kosti."

"Jen o něco lépe vypadá." Vyměnili jsme si úsměvy. Lisa byla blondýna bomba. "Ale miláčku, víc se mi o tobě, víc jsem si uvědomoval, že souhlasíte s rande naslepo s vámi byl opravdu špatný nápad."

"Proč?" Je to stále bolelo, aby ho slyšeli říkat to.

"Věděl jsem, že když jsme si padli do oka, tak pravděpodobně budete chtít více než jedno datum Hell -.. Že byste si zaslouží více než jeden mizerný den Zasloužil sis mnohem lépe než já." Zaváhal. "Ale já jsem neměl v úmyslu, aby vás postavil jsem se, že rezervace v Mill House Hotel -."

"Navrhli jste, že vodní kolo, ne?" Přerušila jsem ho, podíval se na obraz na stěně.

Přikývl a usmál se. "A Bůh mi pomoz, jsem si dokonce koupil knihu romantické poezie poměrně drahé antologii Shelley, Keats a Wordsworth, musím říct -., A musel jsem si koupit celou krvavou hromadu karafiáty - žena na květ stánek by mi nedovolí koupit jen jeden a jsem se na Buttercross brzy -.. asi deset minut předtím, než jste "

Sfoukl další povzdech. "Tak jsem tam byl, stále více a více nervózní a přemýšlel, jak ji hrát. A rozhodl jsem, že se chovají jako celkové parchant, takže byste nechtěli, aby mě znovu vidět a Lisa by mě nechat na pokoji." Zamračil se. "Pak jsem si uvědomil, že když jsem chtěl udělat to, že byste se lépe přemýšlet jsem neobjevila vůbec."

Sherry se opřel celou cestu přes stůl a položila pravé koleno tak, Sean mohl mít dobrý výhled na její svraštělé kretén znovu, když se čerpá hluboko a tvrdě ještě jednou. Povzbuzovala ho bušit těžší a hrát si s ní kretén. Brzy sténá v jiném silný orgasmus s jeho velký p***s do její pochvy a prst hluboko v její mírně buclatý bílý zadek. Ona je tak horký, že jen pár vteřin později, ona je přes okraj, opět Cumming hlasitě a ztratil v tuto chvíli. To opravdu dostane Sean děje a začne strkat těžší. Sherry se může cítit jeho těžké černé koule tříštící se její ochablé bílé zadku.

Ona je natažený přes stůl, otloukání na aranžování květin a prostírání jako její mladý černý milenec ji ošuká zuřivě na stole v kuchyni. V tomto bodě, se převaluje a leží na zádech s koleny zpět a její ruce nad její hlavou drží na okraj stolu, aby podepřel své vlastní. Příměstské matka začala říkat mu, jak moc chtěla jeho horké, mladé černé semeno hluboko uvnitř ní, jeho zvíře jako p***s tahá za její oteklé kočička rty znovu se ponořil do a ven z ní v dlouhých, hlubokých tahy muže s obrovský p***s a zkušenosti potěšit dámy. Oni jsou opravdu hluboko do rytmu kurva a mohou být slyšet po celém domě se ho plácl do ní tvrdě, stejně jako zvuk tabulky vrzající hlasitě pod nimi.

Sherry si nemohl pomoci, ale být zapnutý tím, že měl sex se studentem, hvězdy sportovce, který se ujal svého syna Kevina a ji svedl. "Uhhhhh ... do prdele mi prosím ... Sean ..." zafuněl starší žena. Sean miloval je schopen potěšení jako sexy starší bílé ženy jako ona. Tato žena se pronásledoval své nedávné sny, jejichž sexy bílé nohy lákal ho, aby věděl, jen to, co bylo pod její konzervativní sukně a fotbal máma kalhoty. Ve skutečnosti mu připomínala postavy z "Desperate Housewives", ten, kdo rozhodl se zůstat doma a vychovávat své hlučné děti. Sean mysl naslouchali zpět na den, kdy se poprvé setkal s paní Loxterkamp, ​​tak, že vypadala ve dveřích s těmito krycích šortky z Wal-Mart. Ona vždycky vyskočí v jeho mládí sexuální fantazie od té doby pracuje jako dvoře kluka či pro svou rodinu. Paní Loxterkamp bylo vše, co osmnáctiletá chtěl, že v loňském roce na střední škole.

Situace se začala rychle ohřát v kuchyni. Paní Loxterkamp miloval, jak Sean uctíván její krásnou bílou prdel. Měl ji sklonil nad kuchyňský stůl, čerstvě v prdeli, ruce natažené vyřazovat více prostírání a květiny, které její manžel jí dal na její čtyřicáté narozeniny, že její rodina v poslední době slaví. Otočila se a vytáhl z ní již zmačkané sukni, aby mohla předvést svůj zadek pro něj. Naklonila se přes stůl, sahá oběma rukama, které jsou rozloženy po tvářích daleko od sebe a vyhrkl: "Sněz mi zadek!" On dělá, co říká, a začal hodovat na její citlivá, dobře-svraštělé, růžové řiť. Sean skočil po příležitosti udělat takovou výstřední věc s jeho jednou nevinnou předměstí máma, že teď má svou cestu s tak lewdly v kuchyni, že dříve byl nastavení tam první erotická setkání, kdy se poprvé vzal svobody s ní. "Ohhhhhhhh ..." bylo vše, co Sherry by se říci, jako Sean odborně pracoval svou mladou jazyk. Moudře využil své dlouhé prsty do práce její klitoris a během několika minut on měl jeho "přítel" Kevin máma svíjet se rozkoší na kuchyňském stole.

Otočila se a rozkročil nohy, aby jí bylo dost blízko, aby dosažení zpět a hrát si s jeho velký p***s znovu. Sherry nemohla vydržet dlouho. Jen miloval pocit jeho obrovský černý p***s ji rozdělit a vyplnění ji. Vstala a dát nohu na židli, takže ji může čerpat hluboko zezadu. Byl tak vysoký, že se musí vylézt na stůl pro pohodlnější úhel. Dívala se, jak čerpat mezi jejíma nohama, když viděl jeho těžké koule houpat sem a tam s každým tahem. Sherry miloval, že byste mohli skutečně slyšet, jak nedbalý mokré byla.

Sherry pak chtěl vidět akci trochu lépe, a tak se překulila na zadku a vsunul svůj p***s zpátky do ní. Stěží popsat, jak horký to bylo vidět, že silná černá tyč jen létání a ven z její těsné bílá kočička, s její oteklé, růžové rty tahá za něj. Položila holé bílé nohy na ramena, aby mohla uchopení jeho p***s ještě pevněji. Sherry nemohla uvěřit, že se nechala tento mladý černý kluk montáž jí, jaký byl. Jako chlípné zvíře hodil její krásné dlouhé nohy přes jeho čokoládové uhlí ramena. Láskyplně centrování jeho mužství do sladkého trhliny, kde se sexy pilíře chtíče vyplněno snů Sean byl škádlil ho tak dlouho. Podařilo se mu pracovat ústa na její prsty, odesílání sexuální proud na ženy středního věku. Dívala se na něj ze své submisivní pozice a vzal mentální obraz její černý milenec při své bílé prsty do úst, zatímco jí rozkoš se svým silným nástrojem. Vzpomněla si na pocit, cítil, jak mu otok ptáka s nohou v den, kdy upadla na trhliny v příjezdové cestě, a nakonec zaplatit kurva ho nohy dříve v kuchyni. Mladý černý hřebec se nemohl dočkat, potěšit svou bílou paní.

A prosím udělal, celé dopoledne dlouho Sherry Loxterkamp. V letech sledování, sluchu a cítil, jak mu p***s uklouznutí v její oteklé kočička, Sherry ztratil ve svém pátém orgasmu, naříká hlasitě jako přišla. Tam bylo něco velmi výstřední a zlobivé o získání prdeli mladý, koně-hung black stud právo na své vlastní kuchyni na stole! To jen povzbuzuje chuť k jídlu pro více. Naklonila se dopředu, aby ho políbila a on ji zvedl ze stolu a odrazil ji na jeho hřídeli. To bylo velmi intenzivní moment pro oba z nich. Hrdelní steny jsou slyšet ozvěna mimo kuchyňské zdi, jak bezohledné bílé matka dala do její nejhlubší fantazie a odrazil sebe do intenzivní orgasmus, že se jí prsty curl, jako nikdy předtím.

Pak chtěl ji zezadu znovu, když vyklouzl, aby se mohla otočit. Obdivoval její zející díru a zatopené rty ... mmmmmm! Zastavili se na krátkou chvíli políbit a měnit pozice. Ona ho prosí, aby ji naplnit svou krémovou zatížení a začne tlačit zpět na jeho p***s, posílat ji do dalšího orgasmu, zatímco on pokračoval se vrhnout do ní. Sean ji chytil za zadek a začal ji tahat zuřivě na jeho p***s, vrazil tvrdě a rychle. Mohli jste vidět její kočička rty natažené široká kolem něj. Brzy je slyšet sténání, když začne stříkat, a vyložit svůj potlačovaný až mladistvý chtíč, hluboko uvnitř Sherry slonová kost růžová těla.

"Ohhhhhhhh Godddddddd, dítě, uh, jo, ... ty jsi moje děvka! ... Ehm ... ahhhhhhh!" Bylo všechno, co mohl křičet.

Pomalu zasunul svůj p***s ven a dlouhý, tlustý lano c** lije přímo z ní a padá na okraji svého i použité stolu, a oni slyšeli, že Splat hlasitě na podlaze v kuchyni. Pak, když se opřel se na židli, aby jí podporu teď roztřesené nohy, ještě sperma začalo vytékat a streamování z ní. Sean usmál se na "c** bubliny" formě kolem zející růžový otvor její kundičky.

Sherry se podíval dolů a všiml si jeho obrovský zašpiněná, strávil p***s stále roste půli noze. Sáhla dolů a uchopil jeho potěšení dávat černou mužství a promnul 10 "kohout s ní pamlsek bílé ruce, které nikdy známý pocit skutečného muže p***s. Ona byla v úctě k jeho rostoucí erekci. Sean byl Mladý sportovec, který měl dostatek lásky, aby ji dát ještě. Ona opravdu začala se zapne, když si všimla, že je to tak dlouho, že hlava byla sama pěnění ještě jednou, visící, a vrcholit z jeho ukrytí kůže, touží ji zadat děloha znovu. Ona brzy se těší aperitiv ... Sada velkých, černých kuliček, které jsou pěkné a těžké s jeho mužné mladé semene. Klekla si před něj sát jeho matice pytel, když držel obrovský p***s. Pak posadil se, aby si ji cucat jeho obrovské ebenové tyče na chvíli, jak se mu rock-tvrdé.

Sherry pak odložil štíhlé tělo dolů na podlaze v kuchyni a začal uctívat jeho mužství se svým nevinným úst. Tento vdaná bílá žena byla nyní nechal mladý černý kluk facku její zralou bílou prdel, že další roky jejího zadku potřásl jako ze slonoviny želatiny, když provedl klamné akt na mladého muže. Sean jen zasténal souhlasně, díval se vidět bílá žena obrátila kurva děvka sát jeho zuřící černého kohouta. Miloval, jak její jazyk cítil, ochutnávky a pracuje na jeho dychtivé pee-díra. I když by nevejde na celou věc do pusy si záležet, aby pěnu s jejím jazykem, aby si to lesklé a vlhké s ní sliny. Pracovala na svém vlastním tempem, s použitím své pamlsek bílé ruce, aby vám radost jeho hřídel. Sherry se v pižmový pach mužského Sean rozkroku, které se mísí s ní vaginální šťávy. Vůně řídil její divoké s větší touhou, si všiml, že její manžel nikdy neměl tu vůni, dokonce i při jeho sweatiest.

Sean běžel skutečnost ve své hlavě, že právě před půl hodinou to bílá paní byla středního věku běloška, ​​učitel, ženatý a měl dítě jeho věku. Pokud by měly být chycen v té chvíli myslel, byl si jistý, jak se lynčovaní tak či onak. Ale, když se podíval vzhůru v době, kdy v mikrovlnné troubě, která se tak často zapečené Sherry Loxterkamp v rodinné sušenky, věděl, že měl po celou dobu na světě.

Po Cumming v krásné bílé dámy úst na podlaze v kuchyni. Sean se rozhodl, že chce strávit celý den s ní, nebo alespoň tak dlouho, jak jen to šlo, dokud se očekávalo, že Kevin a její manžel Jim se vrátil domů. Sherry se podíval hluboko do jejího mladého milence hnědé oči a byl okouzlen jimi. Udržet oči na oči, Sean smetl ji do náruče, nechal krásné nohy dámy viset z jeho objetí, jako by byli novomanželé. Sherry věděla, že tato myšlenka byla nemožnost, protože ona byla ten mladík zaměstnavatel, nemluvě o "šťastně" vdaná matka. Sherry Loxterkamp byl typický druh fotbal máma žena, konzervativní člověk od přírody; její mysl nemohl zpracovat, co se děje. Sean nabral Sherry do náruče a vzal ji do svého domu po schodech po celou dobu líbání ji hluboce, uniká tam rád šťávy po celé jejich tváře, svévolně ochutnávka navzájem lásku, zatímco absolvování výběrového řízení, představuje fotografie rodiny Loxterkamp, ​​všechny s úsměvem ve více nevinných dní, jak hříšné interracial milovníci šel nahoru po schodech.

Sean udělal jeho cestu do první ložnice uviděl, který byl Kevin je. "Ach neee, ne tady Sean ..." šokován žena křičela v šoku. Její černý milenec neměl v úmyslu poslouchat její protesty. On dělal jeho cestu do ložnice svého syna.

Když vstoupili Kevinovu ložnice, Sean ji opatrně umístěn na nohy proti němu ve středu místnosti. Sherry kůže běžel růžové jako její bledá pleť prozradil tajemství svého těla. Sean se podíval hluboko do jejích rozmazané oči. Věděl, že vyhrál, že on teď měl cenu přesně tam, kde ji chtěl. Touha po jeho černého kohouta je to, co řídil církev-děje Bílá paní na smilnit s mladými sportovci. Pravdou bylo, že Sherry http://www.purevolume.com/listeners/apatheticradica41/posts/1138455/Sexy+seznamka. Loxterkamp nebylo, nemohl přestat myslet na Seana. Od té doby onoho osudného dne, kdy mu odpověděl poptávku manželovu pro šikovného člověka na opravu do loděnice. Dokonce i poté, s vědomím, že její syn Kevin, a šel do školy spolu, pořád nemohla dostat sama přestat myslet o tom, jak Sean ebony tělo bylo vytesané do dokonalosti, na způsob, potu operlený pryč z hlavy a kůže. Často se ve sprše přemýšlel, co jeho černé kůže vypadala jako všechny zpěněný proti její vrásčitá kůže.

Oni políbil vášnivě, poznávání navzájem subjektů s uvedením jejich rty a ruce. Oba si užil kontrastu jejich těl. Jeho silná a ostře řezanou, tma jako v noci, a tyčící se s jistotou přes její plachý, cudná bílá středního věku orgánu, barevné s občasným piha a vrásky. Její tělo se nechat gravitace převzít. Sherry stál před Seanem v celé její nahé hanby. Její zpustošené stydké pysky otevřené, když tváří v tvář se na nahé černé chlapce před sebou, přičemž v jeho had jako přívěsek, který přišel, aby život pro ni. Sherry cítila tak polichocen, že Sean opravdu cítit touhu a potřebu pro ni. To byl pocit, že nikdy skutečně pocit, jako žena, která byla vdaná tak dlouho.

Sean se nestaral, jestli je to tak na vdávání, jak dívky svého věku; on měl rád perverzní fakt, že byl starší a ženatý. Ačkoli pouze 18, Sean byl již zkušenosti ve způsobech lásky. Věděl, že brzy v jeho sexuálním vývoji, že to bude výstřední "matka" ********. Byl teď, když nechal Kevin máma ho líbat vášnivě, když stál před ním po právě s nejžhavější sex v jejich životě. Sean miloval ji držel zavalitý bílý zadek, masíroval jí zadek. Připadalo mi to jako masitý kus těsto na pizzu. Miloval ji slyšel sténání pokaždé, když plácl ji.

Paní Loxterkamp třásla v očekávání, co se bude dít dál. Sean byl sportovec, skutečně černá exemplář muže. Mohl by dělat, co chce k ní. "Klekněte si." Zeptal se jí. Třesoucí se v chtíč vyplněno deliriu; Sherry poklekl před mladého černocha. Erotická vysoká spěchal přes Sean tělo, když sledoval, jak dříve prim a správné bílá paní dělat, když byl poučen udělat. Její modré oči šumivé jasně jako její snubní prsten. Vzal zlý potěšení ze sledování paní Loxterkamp klesnout na kolena v ložnici svého syna. "Já vím, co opravdu chcete ..." a s tím se otočil jí čelit jeho hladký, svalnatou černou prdel. Sherry věděla, že to je její bod zlomu. To byl její zasvěcení do jejích nejhlubších sexuální touhy, skutečný zlom v jejím životě. Přesto, začala naklánět do Sean hladký černý zadek a svraštělé až políbit nejvíce zakázáno míst.

Nemohla slyšet vyzvánění telefonu a stroj vyzvednutí. Hlas nad strojem bylo to Principal Wilson žádá Sherry, ptát, proč nebyla ve škole dnes ráno. Kdyby se mu podařilo jen vidět důvod, proč se rozhodla hrát hákovitý z jejích vyučovací povinnosti? Ptala se sama sebe, když svévolně líbání Seanovo černou prdel. Její jazyk se pomalu, pak chtivě, prozkoumal crack jeho mladý černý zadek. "UHH ... ty jsi můj ošklivý mrcha." Bylo vše, mladý muž mohl vyhrkl.

Byla připravena k potěšení svého visel mladý milenec žádným způsobem, že by mohla. To znamená, že zoufalá žena v domácnosti s nejvíce sexy tajemství všech-interracial sex.

Ten hravě hodil středního věku, milence na neudržované posteli svého syna, jako by byla panenka. Ona pokračovala a políbila ho v posteli svého syna, mezi všemi jeho dospívajících věcí, včetně intimních rodinných obrázků, a příležitostné atletické obrazy svého syna. Sean rychle sklonil hlavu k její mokrý, chlupatý rozkrok. On začal lízat na její stydké pysky. "Stop Sean ..." bylo všechno, co mohl říci, zatímco její tělo dával cestu k mladíkovi dychtivým jazykem. Sherry začal mít slzy sexuální extáze stékají její tvář s vědomím, že nesl na cizoložnice aféře s Kevinovi týmovým kolegou Seanem. Její obratný milenec odborně pracoval ji do chaotický, orgasmu chvíli.

Sean se stěhoval až mezi nohy a vášnivě ji políbil na rty, jak jeho p***s začal nyní tření Sherry horké kundičky. Vstoupil do ní kurva její hluboká. Milovali se navzájem přímo tam Kevinovi posteli. Udělala poznámku pro sebe, že bude mít čas na mytí listy dříve, než její syn se vrátil domů. Pak se rychle vrátil do svého chtíče a rozkoš sama se Seanem. Postel zaskřípala s rytmickým pohybem Sean tlačení, když v prdeli Sherry, zasahující hluboko do její duše. Miloval díval se jí do očí a viděl hlubokou touhu a poctivý lásku, kterou ona měla pro něj v tu chvíli. "Ach Sean ... Miluji tě tak muchhhhh ..." bylo všechno, co pořádný žena by se říct. Miloval pocit nohou poklepal těsně kolem něj, zatímco on pracoval její tělo více, a přitom ji líbal s opravdovou vášní, které vyplývají z jeho potlačovaný až pocity pro ni.

Věděl, že je na vrcholu znovu Cumming. On časované svou sopečnou orgasmus k ní. Milence jel tam vzájemných orgasmů za pět minut. Sherry zabořil nehty do jejího milence černé zadku, když se ve vůni její špinavě hnědé vlasy. Leželi na svých milostných šťáv po určitou dobu, která odpoledne.

"Proč já?" zeptala se ho, jak se přitulila spolu ve špinavé posteli svého syna.

"Pššš," řekla a pohladila ho po vlasech. "Miluju tě, miláčku. Dělám. Omlouvám se. Jen jsi mě překvapil tak se to všechno."

Odtáhl se, podíval se na ni. Z celé pláže, slyšel holčička smát, zvuk je jízda na oceán vítr, dovádění s vlnami, rostoucí ve vzduchu jako výsměch.

"Tak budeš mě vzít?" Dusil slov více, než řekl jim. Nenáviděl, jak se ztratil kontrolu nad sebou. Nemohl si vzpomenout, kdy naposledy plakala.

Polkla, políbila ho na tvář. "Josh. Miluju tě. A věř mi, chci říct, ano, právě teď., Ale nemyslím si, že bychom měli učinit toto rozhodnutí dosud." Chystal se protestovat, ale ona zvedla ruku. "Všechno se stalo tak rychle, Josh. A existuje mnoho věcí, aby zvážila. Vaše rodina žije v Kalifornii. Jste sedmnáct roků mladší než já. Chceš mít hodně dětí? Jsem nemohl dát, že na vás. Možná jeden nebo dva, ale Josh, myslím, že jsem skoro čtyřicet let! Co si o mně myslíš, když jsi třicet pět, a já jsem v mých padesátých letech? Nebo když jsi padesát Jsem skoro sedmdesát? "

"Já myslím, že jsi nejkrásnější žena na světě," řekl. "Monica, sakra, copak to nechápeš? Miluji tě, já tě miluju. Copak to nechápeš?"

"Já vím," řekla, ale stále přemýšlel. Kdyby věděla, jak moc ji miluje, ona by ani být zvyšování tyto obavy. "Ale láska, jen sama o sobě, není dost, Josh. Existuje tolik věcí, které si myslí, že přes, mluvit stále. Jste opravdu ochoten strávit svůj život zde, na severovýchodě? A já vím, že nemám Mluvil o tom hodně, ale já jsem pořád člověk víry, Josh. může mi to být jeptiškou už, ale já se nikdy odejít od toho, co věřím. Pokud bychom měli mít děti ... "

Zvedl ruku, teď sám. "Nezajímá mě," řekl. "Já jen vím, že nemůžu žít bez tebe, že chci strávit celý život s tebou. Nic jiného záležitosti."

Usmála se, její výraz změkl. "Uděláš pro mě něco?"

"Cokoliv, víte, že."

"Jdi domů v létě, myslím, že o tom více. Přemýšlejte o tom, co jsem právě řekl, jo? Zkuste zápasit se všemi praktickými věcmi, které jsou tak snadno přehlédnout na začátku. Přemýšlejte o budoucnosti naši budoucnost, co se to bude líbit. Není to jen o sexu, a to buď. " Zasmála se. "Ale všechno. To, co se vzdáváš. Obětech budete muset udělat. A jestli jsi si jistý, opravdu jisti, že http://roplosmijihin.blog.com/2014/10/21/sex-seznamka-2/ chcete, aby http://www.dailystrength.org/people/4206097/journal/11479431 se oženil v tak mladém věku. Můžeš to pro mě udělat? "

"Ale ..."

"A ... když se vrátil v srpnu, pokud máte stále pocit, že stejně jako vy teď, zeptejte se mě pak. Dobře?"

"A co by se vaše odpověď?"

"Myslím, že víš," řekla a políbila ho.

"Nic se změna mezi podnikem a pak," řekl. "Nic."

Ona se jen usmál, tajemně. Co to znamená? A jak ho mohla pochybovat? Proč by si nechtěl se jí zeptat, v srpnu? Copak si opravdu myslíš, že bych šel domů, dohromady s několika teenagerů v Kalifornii, a zapomenout na ni, přichází k poznání, že není připraven na manželství? Nikdy. Nikdy v deset bilionů rok.

Je naštvaný ho, protože jsem ho léčil jako malé dítě, jako kdyby si nebyli jisti jeho vlastních pocitů. Kdyby byl třicet místo dvaceti, pochyboval, že by reagoval takhle.

Další myšlenka ho trápila. Řekla potřebují čas být sám, i letos v létě? Řekla třeba zjistit, zda ona sama, byla připravena se vdát? Horší je, že jsem chtěla hrát na hřišti s ním pryč? Po tom všem, že byl její jediný milenec. Již není jeptiška, uvědomte si, poprvé svého zuřícího sexuality a její vliv na muže, možná chtěla zažít pár dalších lidi, než se usadí.

Ale co bylo použití? Všechny tyto spekulace by ho jen tak jet do matice-bin. Měla všechno, ale řekl mu, že by přijal jeho návrh, pokud se ještě chtěl projít s věcmi, když se vrátil. On doufal, že řekne ano dnes, ale aspoň jí to řekl, že ne. A když se vrátil na konci léta, by se mu prokázat, že s ní to, co už věděl. Pokud je to test, by to projít, a dal k odpočinku veškeré pochybnosti, že mohli mít.

"Pojďme dovnitř," řekl pak. "Děkuji vám za pochopení," řekla poté, co byli zpátky ve svém pokoji. "A za všechno, co jste pro mě udělal. Jsi mi zkazil, Josh. Opravdu máme."

Zasmál se. "To nic není, Monica. Jen počkej. To nic není."

"Nic?" Objala kolem něj, políbila ho. "Ty se cítím jako princezna, když jsme spolu, Josh." Znovu se políbili. Její rty byly tak touží po jeho. On říkal, že měl čeho bát. Měla by být jeho snoubenka v době, kdy začal jeho ročníku. "A děkuji vám za souhlas se vrátit do Kalifornie, a počkejte chvíli ..."

Znovu ji políbil. "Pokud mě požádal, abych do pekla pro vás," řekl, "já bych jít."

Stiskla ho tak pevně, že skoro bolelo, a položila hlavu na jeho rameno. "Budu vám chybět letos v létě, Joshi."

"Bude to naposledy, co jsme kdy od sebe," řekl.

Karina ležel a předstíral, že spí, dokud Richard opustil své postele ráno. Poslouchala, jak se muži nasedli na koně a opustili tábor. Počkala několik minut déle, jen aby se ujistil, že jsou úplně z dohledu tábora. Pak se rychle oblečená v pohodlném oblečení. Našla kalhoty chlapecké do košem na prádlo den předtím, a ona se oblékl je do šatů, aby jí nohy by neměly být rozčiloval neoprávněně proti sedla. Vzhledem k tomu, že nebylo v dámském sedle, musela by jezdit obkročmo, jako člověk. Podívala se na sebe a nakrčila nos. Nebylo to moc jezdeckého kostýmu, ale to bylo to nejlepší, co mohla udělat v krátké době. Sebrala své předpisy a tajně plížila ze stanu.

Tam byl měsíc v úplňku a hvězdy jasně zářily na obloze. Zatímco Karina byl rád, že se světla měsíc půjčil jí musela dávat pozor, aby zůstali ve stínu stanů, jak ona dělala jí cestu k místu, kde byli drženi koně. Nemyslela si, že někdo jiný v táboře byl vzhůru, ale ona nebyla ochotna riskovat.

Ona se nachází sedlo a uzdu, že by bylo třeba, spolu s měkkým, bavlněné přikrývky. Tiše, ona dělala jí cestu k místu, kde malé klisna si vybrala byla pastva, a kůň zvedl hlavu a zaržál tiše, když se přiblížila. Karina jí nabídl malý kousek ovoce, a kůň žvýkal šťastně, když ji osedlal a upravit uzdu. Když bylo vše připraveno, Karina používá ručník svázat její svazek ustanovení k zadní části sedla, pak vedla klisnu z tábora. Když jí bylo dost daleko, že nikdo by ji slyšel, když nasedl na koně a zastavil ji směrem k jihu.

Karina se rozhodl cestovat po míli nebo tak na jihu obrátil přímo na západ směrem k řece Nil. Chtěla vesničané si myslet, ona cestovala v jiném směru, v případě, že našli její stopy. Pokud Richard věřil, že byl veden do pouště, kde se jistě zahyne, že by mohl být v pokušení strávit nějaký čas ji hledat. Určitě by se obávají o své nenarozené dítě, ne-li pro ni. To jí může koupit čas, když potřebný k dosažení svého domova a ochrání jejího otce.

Když se odhaduje, že jel tak daleko, aby hodit mimo trať, otočila se na západ a řekl tichou modlitbu, která byla skutečně ubírá správným směrem. Doufejme, slabý vítr, který foukal by mělo stačit vymazat své stopy, než někdo byl schopen ji sledovat.

Trio hodin uplynulo v době, kdy slunce konečně vstal. Do té doby, vzduch byl chladný, ale Karina rychle začal mít pocit, tmavě modré šaty měla na sobě její vlastní soukromou trouba. Ona trhal u krku a snažil se uvolnit některé z tepla, které nechal postavit pod. Pot stékal mezi ňadry, a její tvář už začíná zase jasně růžovou. Přála si, aby si myslela, že se přinést něco dělat stín.

Karina byl opatrný pít často z džbány na vodu si připravila, a sdílela velkoryse s jejím hoře. Poslední věc, kterou potřeboval, bylo, aby se pletl v poušti, protože její kůň zhroutil žízní.

Cítila se, jako by byl na http://unsightlyhomici26.jigsy.com/entries/general/hledáš-kvalitní-sex-seznamku cestách navždy, ale věděla, že to nebylo ani poledne, založený na pozici jasné slunce na obloze. Její rty se cítil suché a popraskané, a ona cítila, jako její pleť byla v jednom ohni, ale tlačil stále kupředu, modlil se, že by dosáhnout svého domova v čase.

*********

Richard přijel do vesnice se svými muži po celém dopoledne. Dal svého koně dobře rubdown a poslal ho pást v nedalekém křoví, než se vydáte do svého stanu. Zvedl víko a zamířil dovnitř jen aby zjistil, stan prázdný. Karina musí být s Fatimy někde v táboře, přemítal, jak se změnil jeho zaprášené šaty.

Všiml si, že postel se dnes ráno nebyl napřímil ještě, a jeho oči se na místo, kde jí všechno koupání byly uspořádány na malém stole. Byli tam všichni, uspořádány úhledně stejně jako obvykle. Přistoupil blíž a viděl, že mýdlo a ručník byly suché. Na zápal na zadní straně krku vstal, jak přemítal o tom, jak si vždy vzal koupel, než se vrátil do tábora. Proč se to tak dneska neudělal?

On opustil stan s dlouhými kroky a šel hledat Fatimy. Našel ji s několika dalšími ženami, pracuje na přípravu snídaně.

"Kde je Karina?" zeptal se bez úvodu.

Fatima přestala práce a podívala se na něj poplašeně. "Není to ve stanu?" Na jeho netrpělivým zavrtěním hlavy, cítila pocit strachu prosakovat skrze ni. "Já jsem ji neviděl celé dopoledne. Předpokládal jsem vstala a šla se vykoupat, jako obvykle, a já jsem ji rušit."

Richard se otočil na podpatku a šel na otázku nějaké další vesničany, ale nikdo dnes ráno viděl ji. Jeden z jeho mužů vykřikl, a Richard se rozhlédl kolem, aby ho viděl závodní směrem k němu.

"Jedna z klisen chybí, a sedlo a uzdu taky!" zalapal po dechu.

Richard udělal rychlý okruh podél okrajů tábora a našel dvě sady stopy, jeden člověk o správné velikosti pro Karina a jeden z koní byla vedoucí. Otisky zamířil na jih, do srdce pouště. Nebylo nic, na míle daleko v tomto směru.

Richard cítil, jak mu srdce ztuhnout do chladného kousku strachu. Sakra! Byl si jistý, že zasáhl dost strach do Karina mysli po svém otci, že ona by nikdy snažit uniknout. Teď byla sama někde uprostřed pouště! A na koni ne méně!

Je zřejmé, že si nepomyslela, proč on a jeho muži pracoval pouze své koně před rozedněním. Pouštní žár byl příliš krutý pro člověka nebo zvířete během vrcholu dne. Jen ti nejstatečnější duše pokusili cestovat, když slunce stálo vysoko, a to i tehdy, učinili tak pouze na velbloudech, ne koně! Bůh mu pomoz, musel ji najít, než bude příliš pozdě!

Richard vyštěkl příkazy pro své muže získat některá ustanovení pro něj, a osedlal velblouda sám. Velbloudi byli faul-dobromyslně zvířata, a obvykle se snažil, aby se zabránilo jejich použití, ale byly chvíle, jako je tento, kdy bylo rozhodující jejich služby. Rozběhl se do svého stanu a vybírá položky potřebné k vybudování make-shift stan a oblékla dlouhé bílé roucho a šátek.

On se vrátil do velblouda a našel Amir načítání jeho ustanovení týkající se zadní části sedla. Richard vážně se na něj podíval.

"V případě, že se nevrátím do tří dnů, budete vědět, že je něco v nepořádku. Když noc padá večer, poslat nějaké lidi do Káhiry s instrukcemi, aby se skrývají všude kolem domu Sinclaira. Pokud se nějakým zázrakem objeví Karina ... přinést Slovo se mnou. Je to jasné? "

Amir přikývl, ale dal Richardovi tázavý pohled. "Takže vy nechcete, abychom ji znovu unést?"

Richard se odvrátil, když zavrtěl hlavou. "Ne, už jsem způsobil jí příliš mnoho bolesti. Neměla jsem z ní část mé pomsty začít. Pokud se jí to umožňuje bezpečně domů, bude se tam zůstat."

Amir oči se rozzářily schválení. "Tak, to je všechno, co je na tom? Ty bys ji nechat jít, stejně jako, že?"

Richard dal frustrovaný zavrčení. "Nemám čas na diskusi právě teď. Musím ji najít, dokud je ještě čas." Otočil se před Amir mohl odpovědět a nasedl na tvrdohlavý velblouda. Kopat ji zlomyslně, když nasměroval ji ve směru Karina šla po své stopy v klusu.

**********

Karina hlava plavala, jak se snažila udržet svou rovnováhu na koni. Byla tak sexy, že si myslel, její mozek byl jistě smažené v její hlavě. Nalila malý kousek vody nad hlavou dříve, ale to bylo k dispozici pouze minimální množství úlevu.

I když byl nervózní, aby to doma, ona by se ráda se zastavila k odpočinku, ale nebyl nikde v dohledu, kde by mohla nalézt sebemenší kousek stínu. Její kůň klopýtl stále kupředu, její hlava visela nízko a apatická. Karina strach, že kůň cítil ne silnější než ona, ale bylo příliš pozdě na to vrátit a hlava pro obce.

Neměla tušení, jak daleko přišla, nebo kolik vzdálenost byl ponechán ve své cestě. Nicméně, ona byla vyřešena včera, že by buď dělat to doma, nebo zemře. Ona prostě nehodlal vrátit se do tábora, kde se Richard znovu jsem ji na jeho milosrdenství.

Najednou klisna splašil a rychle ustoupil stranou. Karina byla sesouvání v sedle a nebyl připraven k rychlému pohybu. Ona spadla na zem a přistál na břiše, s tváří v písku. Posadila se a proklínal koně, protože klisna běžel kousek dál a pak se otočil a podíval se na ni s širokým, vystrašený pohled.

"K čertu s tebou, ty hloupý hloupý zvíře!" jí nadával, zíral na koně.

Snažila se plivat na písek z úst a přejel ji z její tváře. Pohyb zachytil její pohled a otočila se rychle vidět had stočený ne dva metry od ní. Její oči se rozšířily strachem, a ztuhla, když přemýšlel o tom, jak se dostat z této situace. Velmi pomalu se uvolnil od hada, drží dech. Stačí, když si myslela, že by mohla uniknout bez úhony, had udeřil na ni a kousla do kotníku. Karina vykřikla a míchaná pryč, protože had stáhla se připravit na další útok, pokud je to nutné.

Palčivá bolest hořel kotník, jak Karina narazil na klisnu. Kůň byl stále plachá, ale Karina s ní mluvil konejšivým hlasem, a ona se uklidnila dost pro ni, aby popadla uzdu. Karina pocit, jako by její kotník byl v jednom ohni. Zasténala ve strachu. Neměla ponětí, jak jedovatý had byl, nebo jak dlouho musela najít někoho, kdo by jí pomohl.

Odtrhla pruh z lemu šatů a svázané ji pevně kolem nohou, těsně pod kolena. Podívala se na oblohu. Slunce bylo kolem středu a odhadla, že bylo kolem dvou hodin. Kousla se do rtu v nerozhodnosti. Neměla ani tušení, jak moc ještě musela cestovat do dosažení pomoc, ale věděla, že to bylo nejméně šest nebo sedm hodin zpět do tábora. Ať tak či onak, ona pravděpodobně nebude dělat to v čase.

Zhluboka se nadechla a znovu se otočil koně na východ. Neměla tušení, jak daleko byla od svého zamýšleného místa určení, a pomoc může být jen něco málo přes další sadu dun. Byla to náhoda stojí za to, a možná jediná šance, musela přežít!

**********

Richard pobídl velblouda na vytrvalé tempo. Byl po Karina stopách celé odpoledne, a všiml si, jak se kůň klopýtal. Klisna byla jistě unavený, ale bál se více o stavu svého jezdce.

Zamračil se, když přišel na místo, kde Karina spadl z koně. Mohl jasně vidět místo, kde spadla, a pak si všiml vzory v písku, kde zmije se odplazil pryč. Dech se mu zadrhl v hrdle a pocit strachu, kterou zažívá celý den se do studené tvrdé bulky čistého strachu. Kopl do velblouda do běhu. Musel najít Karina a rychle!

Utíkal přes další dvě duny, než zahlédl nepatrný pohyb v mlhavé dálce. Prudce velblouda do šílenství a zavřel vzdálenost během několika minut, ale když se každou minutu bylo drahé, zdálo se, že hodiny se jí dosáhnout.

Karina se zhroutil dopředu na krk koně, a její paže visely zplihle z jejích stran. Richard seskočil a vytrhl ji z unaveného koně. Díky bohu, že je stále naživu, ale musel si pospíšit! Byla v bezvědomí, a to znamenalo, že je to už nějaký čas, od chvíle, kdy byl pokousán.

Položil ji na písek a rychle zjistil, že kousnutí na jejím kotníku. Její noha byla oteklá na téměř dvojnásobek své normální velikosti. Řekl, že rychlý děkovnou modlitbu, když si všiml, že jí uvázal pevně škrtidlo kolem nohy. Rozběhl se ke svému velbloudovi a vytáhl lék sadu malý, že jeho sedlo taška.

Vrátíme-li se strany Karina, on dribloval obsah malé lahvičky dolů krku, se snaží udržet moc v běhu z jejích ochablých úst. Pohladil ji po krku, aby ji přemluvit, aby polykat, když se modlil, aby se dostal dost z bylin do ní v čase, aby ji zachránil. Tam byl žádný způsob, jak vědět jistě, aby se mohl jen doufat v to nejlepší.

On rozvázal uzel v turniketu a převázal hadřík kolem kotníku pro zakryla ránu. Pak se obrátil ke svému velbloudovi a rychle zjistil, že materiály, které přivezl, aby stan. Během několika minut, on postavil malý přístřešek pro ně, pokud alespoň by být chráněny před nejhorší odpoledním žáru.

Roztáhl deku na zemi uvnitř stanu a pak zvedl Karina přivést ji dovnitř. Její hlava visela bezvládně jako odnesl ji do deky, a srdce mu sevřel strachem. Prosím tě, Bože, nenech ji umřít, modlil znovu a znovu.

Svlékl si šaty a kalhoty z její bezvládné tělo. Obličej a krk byly zle spálen. Cítil, jak se její čelo a zamračil se na horečnaté teplo cítil. Cítil, jak se pod jejím podpaží, a kůže byla stejně teplá. Musel ji vychladnout.

Běžel zpátky do velblouda a přinesl několik skinů naplněných vodou. Přál si, aby voda byla chladnější, ale to bylo to nejlepší, co mohl udělat za daných okolností. Smáčení malý hadřík, se koupal Karina obličej a ruce s vodou.

Mírně zasténala, a ona otevřela oči a zadívala se na něj. Přimhouřila oči na něj zamrkal a oči http://www.blogigo.com/befittingjurist48/Hled-spolehlivou-sex-seznamku/9/ se jí několikrát a snažil se soustředit na jeho tváři.

"Jak jsi mě našel?" zaskřehotala.

Richard se podíval na její ponuře. "Sheer štěstí a nic jiného. Málem jsem tě najít včas!"

Jeho hlas byl drsný a zněl velmi rozzlobený. Karina zavřela oči, hlava se jí krátce plaval. Když se svět přestal točit, když je znovu otevřel oči.

"Mohl bych dostat trochu vody?"

Richard držel hlavu v klíně a dribloval vody v koutku úst, jak polkla vděčně. Jak ji položil zpět na zem, mu jemně odhrnula vlasy z obličeje.

"Malý blázen! Co jste si sakra myslel, tahání hloupý kousek, jako je tohle?" Jeho hněv byl urychlen jeho strach, že ji ztratí, a zíral na ni.

Karina odvrátila tvář od něj a povzdechl si. "Nenechám si vzít mé dítě ode mě pryč."

Řekla, že ta slova pevně, a Richard se na ni v naprosté překvapení. On si myslel, že jen to, že se snaží uniknout z něj, ne že by se bál, že přijdete o své dítě. Díval se na ni dlouhou chvíli, než odpověděl.

"Takže byste místo sebe a dítě v ohrožení se snaží přejít poušť sama?" zeptal se.

Karina spolkl knedlík v krku, než se obrátil k němu. "Bylo to za to riziko stojí. Bych umřel, než bych dát své dítě pryč."

Řekla, že slova tiše, ale slyšel odhodlání v hlase. Podíval se na ni další dlouhé chvíli předtím, než vstal.

"Lež klidně a odpočinku. Nesmíte pohnout. Postarám se o zvířata, a pak se vrátím."

Richard odešel ze stanu, a Karina se snažil uvolnit. Její hlava třeštila bolestí, a měla pocit, jako by její noha byla v jednom ohni. Zalily slzami v očích, když přemýšlel o dítě nosila. By mělo být poškozeny kvůli hadímu uštknutí? Modlila se vroucně, že ne. Ona by nikdy neodpustí případné poškození přišel na své dítě, protože její pokusu o útěk. Slzy naprosté frustrace a strachu, stékaly jí po tvářích bez povšimnutí, jak čekala a modlila se.

Před stanem, Richard dělal jeho vlastní modlí. Prosím tě, Bože, nenech ji umřít! Zopakoval modlitbu skoro jako mantru, když odsedlal své unavené zvířata. Nechtěl jakékoliv škody přijít na své dítě, ale to byl strach ze ztráty Karina, že se mu proniknout do studený pot.

Richard nevěděl mnoho o léčení. To bylo většinou doménou žen v obci. Jediné, co si pamatoval o horečky bylo, aby se pokusila udržet člověka v pohodě a klidu. Byl by to jeho nejlepší, a on mohl držet jen modlit, že stačilo, aby ji zachránil.

*********

Karina mlátil na deku. Hot! Tak horké! Musela se dostat pryč od intenzivního tepla. Její tělo se cítil, jako by to bylo v jednom ohni. Otevřela oči na pouhé štěrbiny a viděl Richard sklonil se nad ní. Jeho obličej vypadal, že plavat v a rozostřený, a ona mžoural očima ve snaze ho vidět jasněji. Její jazyk se cítil oteklé, a když se pokusila něco říct, to vyšlo jako nesouvislé mumlání.

"Psst. Nesnaž se mluvit. Neopustím tě," ujistil ji.

Cítila, jak se něco zajímavého snímku přes obličej a krk, a mumlala svou vděčnost, než zavřela oči. Ona driftoval v snové oparu. Rozhlédla se kolem sebe a viděl mnoho tváří shlukování kolem ní.

"Mohu mít tento tanec, slečno Sinclair?" usmívající se mladý muž zeptal se jí.

Kývla hlavou na přijetí. Potom, ona byla se otočil na podlahu strhující valčíku. Snažila se držet čas s kroky, ale oni byli pro ni příliš rychle. Cítila závrať.

"Musím odpočívat! Jsem tak unavená. Tak unavená."

"Ano, musíte odpočívat," uklidňující hlas paní White ujistila ji, hladil chladnou vodu na tváři po celou dobu.

Karina se na ni podíval, ale její vychovatelky, uviděla krásnou tvář své matky ohýbání se nad ní. Karina sáhl po ní.

"Neopouštěj mě. Chci, abys zůstal se mnou!" Ta slova vyšla jako mučivé vzlyky, a její matka jemně hladil vlasy z obličeje.

"Neboj se, má drahá. Neopustím tě, ale musíš ležet a odpočívat."

Najednou Karina přemýšlel o svých důvodech se snaží uniknout. "Ne, musím odejít. Musím se dostat pryč od něj," řekla vztekal. "On má jinou ženu pod mým nosem! Nenávidím ho!" Fňukala poslední.

Silné paže zvedl ji, a ona cítila vody driblovat do úst. Polkla poslušně, než se driftoval opět do svých snů. Pokusila se zvednout, ale její otec ji držel dolů ramena, obličej přísný.

"Budete si vzít lorda Rawlins! Nezajímá mě, jestli jste ho nenávidět. Bude váš manžel!"

Zavrtěla hlavou v popření a obrátil se utéct od něj. Musela utéct. Běžela dlouhou chodbou, a tam bylo mnoho dveří. Šla na nejbližší z nich a snažil se ho, ale to by se neotevře. Rozběhla se další, jen aby zjistil, že jsou zamčené stejně. Žádný z dveří se otevře až došla na konec chodby. Ona otevřela poslední dveře a vstoupil do bohaté ložnice.

Muž stál zády k ní a díval se do krbu, a ona se k němu zezadu. Když ho téměř dosáhli, otočil se a zalapala po dechu vidět, že to byl Pán Rawlins.

Usmál se na ni, a přišel k ní s úšklebkem na tváři. "To bude moje žena. Jste můj dělat, co bych rád." prohlásil chladně před uzavřením vzdálenost mezi nimi, aby ji vytáhnout proti jeho hrudi.

"Ne!" kvílela, když bojoval proti němu. "Pusťte mě, já tě nenávidím! Nenávidím tě! Nedotýkej se mě!" Snažila ještě těžší, ale silné paže ji pevně držet.

"To je v pořádku, nebudu ti ublížit," uklidňoval ji hlas, a když vzhlédl, uviděl, že to byl Richard, který ji držel.

On snesl, aby ji políbil, a ona se vrátila mu polibek s radostí. Sebral ji a odnesl ji do obrovské péřové postele, kde se svlékl si šaty a položil ji na zem na tlusté matrace. On se svlékl a připojil se k ní na postel, hladil ji vyhřívaný tělo. Rukama hladil její prsa a stehna, a ona sténala rozkoší. Pro jednou, jeho dotek ji opustil pocit chladu, nikoli vyhřívaný, a ona se lehce zamračila se zmateně. Ona otevřela oči, a Pán Rawlins pošilhával se na ni.

"Ne!" Ona se snažila vymanit z jeho hmotnosti, ale on byl příliš silný pro ni. Jeho ruce byly všude, dotýkat se jí po celém těle. Jeho dotek opustila pocit chladu. Zkuste, jak by mohla, nedokázala zbavit sama z jeho rukou, a vzlykala její frustraci. "Prosím, nechte mě na pokoji! Nedotýkej se mě!" prosila.

"To je v pořádku Karina. Nebudu ti ublížit. Ležet," řekl konejšivý hlas u jejího ucha.

Lord Rawlins a jeho ložnici se rozpustí kolem ní. Karina zvedla těžká víčka vidět Richard sklonil se nad ní, sledování obličeje a krku s chladným, vlhkým hadříkem. Položil jí ruku na čelo a zamračil se hluboce. Co dělal přemýšlela, jak se snažila posadit, ale stiskl jí ramena zpátky na deku.

madlyboyfriend762
Community Member
madlyboyfriend762
« Prev Set | Next Set »
Archive | Home

 • 11/02/14 to 10/26/14 (1)
 • 10/26/14 to 10/19/14 (11)
 • 10/19/14 to 10/12/14 (1)
 • 09/28/14 to 09/21/14 (5)
 • 08/31/14 to 08/24/14 (5)
 • 08/24/14 to 08/17/14 (5)
 • 08/17/14 to 08/10/14 (6)
 • 08/10/14 to 08/03/14 (10)
 • 08/03/14 to 07/27/14 (2)
 • 07/27/14 to 07/20/14 (1) •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!