Własny jazdy samochodów wydają się być po prostu już nie będzie futurystyczny pomysł. Organizacje takie jak Mercedes, BMW i Tesla posiadają już wydany, lub wydają się być szybko zwolnić, własny jazdy funkcje w którym dać pojazdu ilość możliwość jazdy sam.

Firm technologicznych może być również chcą pionier samodzielnego prowadzenia samochodu. Niedawno Google ogłosił, w którym może skończyć się pokaz jego prototyp sterowników samochodów na drogach tego lata całej Kalifornii.

W szczegółowe oświadczenie pochodzące z BI Intelligence przegląd rynku rzeczywisty własny jazdy auto po prostu analizując stan obecny w własny jazdy pojazdu i dostarczają pogłębionej analizy w szczególny sposób widzimy własny jazdy pojazd postępuje bardziej niż Twoje najbliższe pięć lat. Naszej dogłębnej analizy opisuje ekonomiczny wpływ, który będzie własny jazdy samochodów może mieć wraz z spojrzeć w szczególności obecne przeszkody uniemożliwiające samodzielnego prowadzenia pojazdu przez najbliższych stanie rynku.

Tutaj wydają się być kilka obejmujące kluczowe wynos z sprawozdaniu:

Własny jazdy samochodów nie są kwoty futurystyczny auto Technologia; wewnątrz fakt znajdą Państwo wcześniej samochodów wraz z funkcji samodzielnego prowadzenia pojazdu na drodze. Definiujemy szczególności własny jazdy auto jako wszelkiego rodzaju samochodów za pomocą funkcji, które umożliwiają to w celu przyspieszenia, hamowania, wraz z kierowania samochód nowy kurs z ograniczoną lub może być absolutnie nie interakcji sterownik.

Podzieliliśmy rzeczywisty własny jazdy pojazdu prosto na dwa rodzaje: semi-autonomicznych i całkowicie autonomiczne. Zobacz czy wihcej na: całkowicie autonomiczny pojazd może prowadzić z punktu. Zobacz czy wihcej na: do punktu B wraz z spotkać całą gamę scenariuszy na drodze bez szczególności wymagają dla wszelkiego rodzaju interakcji w sterowniku. Będzie to debiut wewnątrz 2019.

Po prostu do końca w okresie prognozy, przewidujemy, tam będzie prawie 10 nauka jazdy wrocław milionów samochodów za pomocą wśród naszych zdefiniowanych funkcji własny jazdy samochodu.

Całkowicie autonomiczne samochody są dalej podzielone na pojazdy obsługiwane przez użytkownika a także podłączenie. Ponieważ dotyczące pytań prawnych a także ubezpieczenia, sterowane przez użytkownika całkowicie autonomiczne samochodów będzie dotarł do rynku wewnątrz kolejne pięć lat, podczas gdy samochodów będzie prowadzić do być jakieś sposoby na rozszerzone.

Szczególności największe korzyści własny jazdy samochodów są zazwyczaj, że pomogą one ułatwić bezpieczniejsze drogi, a także życie ludzi. w UK KPMG szacuje, że będzie własny jazdy samochodów spowoduje 2500 mniej zgonów od 2014 roku, a także 2030.

Jednak rzeczywiste bariery dla Ciebie własny jazdy samochody pozostają znaczne. koszty trzeba spadła i przepisy wymagają, aby wyjaśnić, o szczególnym własny jazdy auto, funkcje uprzedniego zeby pojazdów pełni rozważyć od głównego nurtu konsumentów.

User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.

W całości, raport:

Wyjaśnia naszej definicji samodzielnego prowadzenia samochodu wraz z przerwami na własny jazdy samochodu prosto do pięciu zakresów dotyczące realne możliwości

Rozmiary istniejących, jak również spodziewane samodzielnego prowadzenia pojazdu rynku, w tym wysyłki prognoz, jak również spodziewane zainstalowanych

Analizuje, jak każdy samochód, a także firm technologicznych są zwykle zbliża się rzeczywisty samochód własny jazdy

Określa wielkie problemy dotyczące samodzielnego prowadzenia bolidu

Ocenia na wydatki, a także prawa zapobiegania rzeczywiste samodzielnego prowadzenia pojazdu przez przybywających na rynku

Zainteresowany, aby uzyskać rzeczywiste pełną reporth tutaj są generalnie dwa sposoby dostępu do niej:

Kupić idealna Pobierz pełny dokument pochodzących z naszego sklepu badań. >> zakupu idealna do pobrania teraz

Zapisz się na pełny dostęp do stać się stanie BI Intelligence i również uzyskać natychmiastowe użycie tego raportu i również ponad 100 niektórych innych fachowo zbadane sprawozdania. Podczas dodatkowy premia zyskasz także stosowanie tylko o wszystkich przyszłych badań wraz z codzienną biuletyny do zapewnienia, że pobyt przed krzywej rzeczywiste, jak również korzyści osobiście i zawodowo. >> dowiedzieć się znacznie więcej teraz