Jak dla Ciebie wybrać szkołę jazdy samochodu A

Czy jesteś nowy sterownik młodzieży lub nawet doświadczony kierowca chce zaoszczędzić wiele funduszy na auto ubezpieczenia, wybierając najlepsze jazdy instytucja może być opisana jako trudny proces. Przyszłych studentów należy wierzyć o elementy, takie jak koszt i umieszczenie bez uzyskiwania w celu poświęcenia jakości nauczania. Czytaj dalej, aby odkryć, co sprawdzić dotyczące Kiedy osoba sklep szkołę podróży.

Zobacz 9 lubiany instytucji edukacyjnych A»

Kroki dla Ciebie do podjęcia do wyboru każdej szkole Podróże

Krok 1: Decydują potrzeby szkoły Twojego obecnego auta A jazdy

W prawie wszystkich państwach, nowe sterowniki poniżej wieku 18 musi podjąć kierowcy edukacja kursy w przygotowaniu dotyczące zarabiać własne prawo jazdy. Kolegium dzielnic zapewniają zazwyczaj kierowcy programy edukacyjne, ale wielu uczniów wybrać do podjęcia tych kursów wewnątrz prywatną, akredytowane szkoły jazdy.

Doświadczonych kierowców często przejdź do instrukcji aplikacji jak również, ponieważ ilość firm ubezpieczeniowych zapewnia zniżki do kierowców, których aktualizacji ich edukacji z akredytowaną szkołą generowania. W takich przypadkach określonego sterownika dla dorosłych muszą uzyskać wewnątrz kontakcie z jego, jak również jej agent ubezpieczeniowy dla szczególnych warunków.

Krok 2: należy wziąć pod uwagę koszt

A wielki edukacji i uczenia się w ramach generowanie będzie nieoceniona, wiele skojarzonych z osób musi obejść ograniczony budżet. Kosztów czesnego różnić w zależności od generowania szkoły, więc ustawienie każdym przedziale cenowym można zawęzić na wyszukiwanie. Jedynie wybór uczelni, ponieważ jest to najtańsze jest najprawdopodobniej nie konkretnej metody największe, bo środowisku niedofinansowane zrozumienie jest najbardziej prawdopodobne, aby dostarczyć niskiej jakości edukacji. Alternatywnie należy dążyć do swojej najwyższej jakości, bardzo najlepiej oceniane szkół w zestawie kosztuje zakres.

Krok 3: Myśleć o lokalizacji

Sterowniki należy również ustawić maksymalną odległość, którą jesteś przygotowane podróży w odniesieniu do instrukcji, gdyż koszty podróży będzie miało wpływ na koszt uczestnictwa. Wykonywania w związku z tym nawet pomogą zawęzić wyszukiwanie. Wiele nowych sterowników postanowili przejść kursy z domu nawet online kierowca programy szkoleniowe, które zapewniają zazwyczaj każdego szkolenia nowych sterowników i aplikacji ubezpieczeń zniżki dla dorosłych. Choć wygodne, on-line programy zastąpić w klasie części kierowcy Ed spotkać i nie dostarczają praktyczne praktyki, dlatego wielu zazwyczaj nie są potwierdzane przez Departament Stanu dotyczące pojazdów silnikowych (DMV).

Krok 4: przeprowadzić przeszukanie

Zestaw akredytowanych szkół generowania zawsze mogą być nabywane od stanu licencjonowania DMV. Dorosły sterownik próbuje spełnić wymagania firmy zasięg powinien dostać w kontakcie z ich samochodów agent ubezpieczeniowy wykaz zatwierdzonych szkół. Przyszłych studentów może również poszukiwać zalecenia przez organizacje zawodowe, które sponsoruje akredytowanych szkół, takich jak jazda Association Uniwersytetu samochód A z obu Ameryk, Inc., USA (www.thedsaa.org) amerykański kierowca i odwiedzający bezpieczeństwa szkoły stowarzyszenia (. www.adtsea.org) lub AAA klubu (. www.aaa.com).

Krok 5: Ocena szkół

Oceny oparte na takie aspekty jak klasy wielkości, utrzymania obiektu, skład programu, a także Instruktorzy Szkoły. To może być przeprowadzane przez po prostu badania rzeczywistej szkoły stron, jak również konsumentów Przegląd stron internetowych takich jak Yelp.com, lub może studentów może po prostu odwiedź rzeczywistej szkoły i również analizować je osoby. Pojawiają się dotyczące instrukcji nowoczesnych urządzeń takich jak jak data klasie zapewnia i program materiału, symulatory wraz z nowszych modeli samochodów.

Instrukcje samochody potrzeby aby być wyposażony w zaawansowane funkcje, jak pasażer aspekt hamulców lub być może dodatkowe koła kierownicy do użytku instruktora podczas sytuacji kryzysowych. AAA wymiany sugeruje próby w celu znalezienia aplikacji w których span 6-10 tygodni i dlatego są prowadzone przez po prostu instruktorów, którzy ukończyli bardzo najmniej obejmujące 3 kursy rozwoju ekspertów (. www.aaaexchange.com).

User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.