=======

Čtyři mladé studentky na dovolenou na lyžích muset najít jiné věci na práci, když přebytek nového sněhu je uvězní ve své kajutě. To je osmý v této sérii a pokračuje dobrodružství Tři J je a Sara Mountain Lodge Resort.

Tento příběh by mohl dělat větší smysl, pokud jste si přečetli předchozí dny "Tři J je a na S zalyžovat"

Pro nejvíce se rozdělit, příběhy v této sérii jsou docela mírné.

Pokud hledáte pro náročné věci, zkuste jeden z mých dalších příběhu seriálu.

=======

*******

Ron a Judy, Kevin a Julie, Joan a Sara seděli v kuchyni jíst snídani, když zazvonil Ronova mobil - jeho pravidelné mobil, ne satelit telefon sníh záchrana. Odstoupil od stolu na ni odpovědět a vrátil se o několik minut později vypadá rozrušeně.

"No," řekl, "chceš dobrou zprávu první nebo špatné zprávy."

"Pojďme se dobrý první," odpověděla Julie.

"Domek bude otevřen pro podnikání jako o 9:00 ráno. Oni jsou rezervovány pevné a očekávají, že budou plné kapacity soumraku."

"A ta špatná zpráva?" zeptala se Judy.

"Zjistili, že problém v kabelu k sedačkové lanovky na této straně hory, a to bude muset zůstat vypnout na další den nejméně. Vypadá to, že to trvalo, úder blesku v tomto thundersnow jsme měli těsně před Vánocemi a tam je spálené místo v kabelu. To má zvláštní stroj vyříznout část a re-spoj, takže musí čekat na opravu lidi, aby se sem zítra. "

"Co to má znamenat?" zeptala se Julie.

"To znamená, že máte na výběr mezi zajíček kopci s jeho tahu lana dostat až na malý svah nebo černý diamant svahu na druhé straně. Mogul Hill je více či méně otevřené, ale že je" expert pouze ", i když bylo řádně upravené. Můžeme vám do domku, a můžete dojet na lyžích zpátky dolů do kabiny, ale sedačková lanovka na této straně je ne jít až někdy koncem zítra. "

"Bunny kopec nezní jako hodně legrace, a já si nemyslím, že to zvládnu odborné svahy," řekla Sara. "Já se prostě zůstat tady a dívat se na televizi nebo cokoliv jiného."

"Já zůstanu se Sárou," řekla Joan. "Najdeme něco dělat."

"Vsadím se, že ano," ušklíbl se Judy.

"Všechno, co nemusí být o sexu," harumph Julie. "Dva lidé mohou jen tak sedět a dívat se na televizi společně."

"Možná, že Sára a Joan věděli jsme, že minulý týden předtím, než jsme přišli sem mohli jen sedět a dívat se na televizi spolu celý den," odpověděla Judy, "ale myslím, že jsme se všichni změnili - hodně -. Se v posledních několika dnech"

Sara odpověděl: "Tady je TV se satelitním příjmem a silné připojení k internetu. Joan a já se chystáte výzkumu některé z jejích genealogie, že jsme mluvili o tom druhý den. Vypadá, že by mohlo být nějaké zajímavé věci schované ve skříních její rodiny je strom. "

"Doufám, že se vám nepodařilo najít příliš mnoho koní zloděje a dámy v noci pohřben tam," řekla Judy, když potlačil smích. "Kdo ví, co by se mohlo až když se začal kopat do skříně mé rodiny."

"Mohli bychom se vrátit brzy na oběd a zjistit, jestli jste změnili svůj názor." řekl Ron.

"Ty čtyři pobavit na svazích," řekla Joan. "Budeme tě čekat zpátky asi za tři hodiny. Sara a já budu v pořádku tady."

"Budeme více než v pořádku," začala Sára, a zbytek se připojil ji na závěr ", že budeme v pořádku ... mocný v pořádku."

Ron a Judy, Kevin a Julie se stále směje, když vyšel na palubu a dolů do dvora.

Poté, co odešel, Joan se obrátil k Sáře a řekl: "Tak, to genealogický výzkum začíná dostat se klíč, který mé tety jsou ukryty v tom podivném lavičce oni?"

"Jak jsem řekl," odpověděl Sara, "Vsadím se, že tam je nějaké zajímavé věci schované ve vaší rodině skříně. Proč by jinak jít do tak velké potíže skrývat klíč?"

"Možná bychom neměli hrát se svými hračkami, jako máme s Jurgensen je." odpověděla Joan.

"To asi není vhodné do myčky," navrhl Sara, "protože to, co je v této skříni by se nevejdou do myčky na nádobí. Pokud by se vešly do těch velkých zásuvek, musí to být něco velkého."


"Můžeme začít náš výzkum?" zeptala se Joan.

"Až po tobě," odpověděla Sara s lukem a máchnutím ruky.

Když se dostali dolů, Sára řekla, že půjde ten klíč a vyšel do prostoru pod palubou. Když se vrátila, nesla celou lavičku. "Myslel jsem, že ...," začala, "to divné lavice, nebo co to je, byl pravděpodobně drahé dělali. Má hodně drahé hledá tvrdého dřeva v něm. Velmi Horní část upravuje nahoru a dolů, a to je vyztužen ocelí, kde je dřevo spojuje dohromady. Vsadím se, že to má něco společného s tím, co je v té malé skříni. "

"Tak se podívejme, co je ve skříni," odpověděla Joan, když nastavíte lavice na konci a stiskl tmavé uzel v lese, který se otevřel tajnou zásuvku.

Sara a Joan šli společně do ložnice nalevo a Joan se snažil klíč v zámku. Je odemčený a dveře se otevřely směrem dolů, jako by to byly zavěšené na dně, kde se setkal na podlahu. Ale tam byly žádné panty viditelné. Místo toho, dva kolíky přilepená z okraje spodní části dveří a byly drženy na místě nahoře otevřené držáky, které byly připojeny ke stěně.

"Vypadá to, že jste měl zvednout ho nahoru a ven, až budete mít to se otevřelo," řekla Sara. Joan udělal přesně to. Zdálo se, že několik velkých desek naskládaných na bok v malé skříni.

"Počkej chvilku," řekla Joan, a ona otevřela jednu ze skříně dveře. "Na podlahách v skříních byly vzneseny až asi dvě stopy, takže se můžete posouvat něco opravdu dlouho tam. Pomozte mi přetáhnout ty desky se do hlavní místnosti."

S trochou tahání, chrochtání, a sténal, Sara a Joan vlekl několik velkých desek ze skříně a do hlavní přízemní místnosti. Vrátili se a každý z nich nesl hromadu menších desek do místnosti. Tam byl také střední dřevěná krabice naplněná s černými železnými pásy a šrouby, a velký, polstrovaný deska, která vypadala jako na sedadle podivně tvarovaného křesla.

"Je tu ještě něco velký zastrčený v na druhé straně," poznamenal Sara. "" K dispozici je také malá lavice a velký kožený box nějakého druhu. "Podala lavice a box se Joan a řekl:" Myslím, že mohu klouzat to další věc, se do ložnice a vyzvednout. "

O několik okamžiků později, nosila něco, co vypadalo jako černý půl sudu ven do hlavní místnosti. "Neuvědomil jsem si, že jsou to těžké," řekla. "To, co musí vážit dvacet nebo dvacet-pět libry."

"Víš, co to je?" zeptala se Joan, když odložil černou polstrovanou lavici nebo židli, která vypadala tak, aby odpovídala byla Sara nesl.

"Ach, ano," odpověděla Sára. "Viděl jsem fotky."

Nastavení ho dodala: "A viděl jsem několik velmi zajímavých videí z této věci v akci."

"Co je?"

"Je to Sybian."

"Ale co je to?" zeptala se Joan znovu.

"Bylo by to mnohem jednodušší, aby viděli, co to je v případě, že přílohy byly na místě," odpověděla Sára, když otevřela černé kožené pouzdro, které byly rovněž ve skříni. Zvedla tvaru T kus měkkého, růžového plastu a nastavte ji na horní černé kožené půl sudu.

"Je to vibrátor?" řekla Joan, její tvář ukazuje její zjevné překvapení.

"Ach ne," odpověděla Sára, "je to mnohem, mnohem víc, než jen vibrátor. To je B52 vibrátorů. Sybian je horní linie, náběžné hrany, žena masturbační stroj na celém světě. Stojí nad tisíc dolarů a doplňky může běžet, že až téměř dva tisíce. to vibruje, rotuje, pulzuje a jen asi každý druhý "jedl", s výjimkou zvykal na vás. Tyto věci vám může dát tolik potěšení, které mohou skutečně být použity k mučení .


"Ne, díky," odpověděla Joan, "už jsem měl můj mozek v prdeli z stroji jednou tento týden."

"Ale já jsem to," řekla Sára se štěně psa výrazem ve tváři. Její oči se leskly nad slzami. "Myslíte si, že Sandy a Mandy by vadilo, kdyby mi dal to zkušební jízdu? Jsem si jistý, že přílohy lze prát a dezinfikovat, i když nelze zcela projít myčkou."

"Nemyslím si, že mé tety by nevadilo," řekla Joan. "..., Zejména pokud nebudeme jim to říct."

Joan se rozhlédl po místnosti a pokračoval: "Ale dříve, než budete šukat své vlastní mozek s tímto tisíc dolaru robertek, uvidíme, jestli se nám podaří zjistit, co zbytek této věci je."

"Teď, když jsem přemýšlel těžké provedení BDSM," řekla Sára, když se rozhlédl kolem sebe, "Myslím, že dlouhé prkna jsme vytáhli ze skříně jsou svatého Ondřeje kříž." Ukázala na dlouhých a těžkých desek na podlaze, "Podívejte, můžete říct, kde se desky kříž a šrouby drží dohromady ve velké X tvaru. Tyto kratší desky s panty na nich se musí připojit k sloupky a krátké Délky řetězce jít mezi nimi držet vše, co se jako obří umělcova malířského stojanu. To polstrované věc, která vypadá jako horní židle je pravděpodobně tělo podložka na středu kříže. "

"To ponechává ty ostatní desky s půl otvory v nich a všechny krátké kousky s deskami a závěsy k nim." řekla Joan.

Sara chodil po místnosti držel některé kousky v ruce. Náhle se otočil a zamířil k lavičce. "To je základ pro to," řekla a ukázala na na Sybian. To je důvod, proč má šest nohou. Prostřední nohy jsou na popruh vaše nohy. Kovové držáky držet Sybian na místě, a šrouby s okem zapuštěné do konce připojte na řetězy připojené k .... "Rozhlédla se po místnosti a najednou řekl:" ... ty šrouby s okem do poloviny paprsky. S nebo bez Sybian upnuta na svém místě, lavice mohou být drženy přímo mezi trámy ve středu místnosti. "

Obešla místnosti víc kroucení velký kus dřeva v ruce, který měl jednu velkou a dvě malé půlkružnic cut out z něj. "A to je pranýř, který se montuje na horní lavici, pokud Sybian tam není. Podívejte, když dáte dva velké kusy dohromady, tvoří velký otvor pro krk a menší otvory pro zápěstí."

Přešla k lavičce a obrátil se některé úpravy. "To může být zvýšena na téměř pět nohama ve vzduchu. To by neměl jít tak vysoko, jen aby se sybian koně, ale pokud to pranýř byly upnuté na místě, bylo by to jen správnou výšku."


Sára si dala ruce v bok a podíval se Joan. "Vaše tety, Sandy a Mandy, jsou dvě naprosto Kinky dámy. Jak jsi dopadlo tak rovně?"

"Pokud si myslíte, záměrně ztrácí, takže jsem nakonec strávil celou noc v electro-sex otroctví jako" rovný "Byl bych nerad, aby to, co považujete za" zkroucené. "

"Vydrž," řekl Sara s širokým úsměvem. "Ty by mohly mít šanci vidět, jak twisted mohu být." Ona pak nesl lavice do středu místnosti mezi dvěma nosníky s kruhem a začal připevnění nohou řetězy ke čtyřem rohům. Je rovněž spojovány čtyři řetězy na stropní trámy.

"Vidím, jak se to má fungovat," řekla se spokojeným úsměvem. "Podívejte se, jak tento držák jde do lesa a rouby Do těchto držáků na koncích Sybian. Někdo udělal nějaké úpravy na vnitřní základní desce, takže to může být pevně na svém místě na tohoto koně, spíše než jen nastavení na podlahu nebo na posteli. "

Sara nastavit polštářek tlusté pryže na horní lavici. Je to přesně zapadají. "Nejsem si jistý, co to pad je pro. Možná, že to řídí hluk nebo nechá stroj vibruje volněji." Měla Joan jí pomoci nastavit Sybian na místě a společně upravit výšku lavici tak, aby horní část přístroje byla těsně pod pasu.

Pak přešel k příslušenství věci, a přivezl střední velikosti přílohu d***o a téměř ploché jeden s velkým nub ve středu. "Dalo by se vlastně zůstat pannou, a používat tento stroj," vysvětlila. "Ve skutečnosti, s tím jedním," zvedl plochý nástavec, "nebudete ani muset sundat oblečení." Usmála se a dodala: "Pokud to nevadilo dostat všechno mokrý a lepkavý."

Když dal přílohu d***o na místě, ona pokračovala vysvětlit Joan, "muž, který vynalezl to říká, že nemáte opravdu potřeba nic a těsnění uvnitř vás k orgasmu svého života. To je důvod, proč to vibruje a otáčí se spíše než strkat jako člověk. Pokud bych mohl najít muže, který by mohl otáčet a vibrace, možná bych změnit strany. "

Sara zkontrolovat, že vše bylo správně na svém místě, a řekl: "Začnu s tímhle a pracovat až do dvojitého jeden penetrační nebo možná dokonce, že extra velké monstrum."

"Nenoste z drahých strojů mé tety," řekla Joan sarkasticky.

"Myslím, že budu dělat Julie na vás," řekla Sara.

"Co tím myslíš?" zeptala se Joan.

"Chci, abys mě svázat do toho jako Sandy a Mandy si to nastavit pro a pak se nad ovládacími prvky. Můžete dělat, co se rychlosti, intenzity a množství rotace. Chci vám ukázat, že jsem úplně věřit. "

"Rotace?" odpověděla Joan.

"Ano, rotace," odpověděla Sára. "Tys neposlouchal? To není jen vibrovat." Zvedla ukazováček a zatočil se v malých kruzích, "Je to také otáčí a třese. Při plné intenzitě, to má být schopni učinit zmrazené jeptiška vrcholu během několika minut."

"Ha!" zasmál Joan. "Vezměte na sebe mé slovo pro to, některé z těchto přetrvávajících jeptišek", nejsou tak chladno, jak byste si mohli myslet. Ze střešní palubě jednoho dědečka v letních domů, jsme byli schopni dívat se dolů do údolí na zadním dvoře kláštera . Měli velký bazén tam. Tam byly vysoké zdi, takže myslím, že sestry si myslel, že je nikdo neviděl v jejich bikinách. Byli jsme jen dům s výhledem na blaf, a nebyli jsme tam většinu času, takže myslím, že zapomněl o nás. "

"Mimochodem, můžete vždycky, když matka představená byla mimo město, protože když byla pryč, takže byly obleky. Nikdy jsem neviděl nic jiného. Nebyli to perverzní, nebo do veřejného sex nebo něco podobného. To se však jako položit kolem Slunce nahé. Asi si mysleli, koupání bez plavek je smrtelný hřích, který by jim poslat rovnou do pekla, ale stále to udělal. kněz asi musel dát studenou sprchu po vyslechnutí jejich doznání, že za týden. "

Sára se zasmála. "Šel jsem do veřejné školy, pamatuješ? Ale když jsem se přiznal všechno, co jsem dělal na kněze, byl by pravděpodobně muset běžet bosý a nahý zadkem ven do sněhu jen se ochladit."

"Takže co přesně chceš dělat, a kdy?" Zeptala se Joan.

Sara skončil utažení všech svorek a úprav na lavičce a přešel ke zdi, aby zapojte Sybian. Zvedla jednu ze sad manžety na zápěstí. "Tyto manžety mají dvě sady D-kroužky na nich. To je proto, že mají připojit dvě sady řetězů, po jednom z každého konce nosníku. Tak moje ruce jsou drženy na místě, stejně jako lavice se koná v místě. "

Zvedla dva široké pásy, které byly v příslušenství věci. "Tyto pásy se zalomí kolem mých kotníků a ty střední nohy na lavičce, takže nemůžu vstát mimo Sybian. Pokud jste upravili lavice dost vysoké, bylo by to čistě mučení se moje kunda výkonu celou svou váhu na tom bušení hřebeni. Ale já jsem to nastavit, takže můžu mít některé nebo většinu svého váhy na nohy. "

"Takže vše, co musíte udělat, je připoutat mě na místě, zapněte ji, a zase mě dál." Sára se zasmála. "Opravdu chci vidět, co můj vnitřní oheň dělá, když se zabývá potěšení spíše než směs radosti a bolesti."

"Pokud opravdu chcete udělat, udělám to za tebe."

"Chci to," odpověděla Sara, když přehodil nohu až nad Sybian, nabodl sebe na vibrátor, a usadil se do "sedla".

"OK" řekla Joan a začala balit zápěstí pouta kolem Sara zápěstí. Poté, co je měl na svém místě se ruku a vytáhl jeden z řetězců k jednomu z manžety. Vzhledem k tomu, že byl před Sara, ona nejprve připojen řetězy z této strany, a vytáhl Sara vpřed na Sybian, ale poté, co Joan se protáhl na druhou sadu řetězů se a prudce je na místě, Sára se konala velmi vzpřímeně na stroj.

Zeptala se: "Chceš sedět tam, kde potřebujete být?"

Sara odpověděl, "Ano," a Joan vázán Sara nohy do středu nohy lavičky.

"Počkej," řekla Sara. "To není správné. S rukama pevně držet takhle, nemůžu ohnout dopředu a tam je příliš velký tlak proti mé přední uvnitř z robertek. Možná budeme muset jít s tím rovnou nubbly věc."

"Nebo možná jste neměli všechno přišel přesně v pořádku," odpověděla Joan, když se stěhoval Sara nohu dopředu a nastavte ji na malé římse trochu způsobů, jak se ze spodní části přední nohy. Joan připoutal nohu na svém místě a udělal to samé na druhou nohu. Sára teď vypadala, jako by byli na koni velmi podivné motocykl. Sara si musel myslet to samé, protože řekla, "Vroom, Vroom," a otočil ji za ruku, jako by byly ovládání plynu na kole.

"Podívejme se, co to dělá," řekla Joan, "a to, co děláte v reakci."

Rozsvítila jednotku a Sybian začal pobrukovat tiše pod Sara. Ona zvýšené amplitudy vibrací a řekla Sára: "Wow!"

Řekla Joan sladce, "Pojďme se podívat, co tato kontrola dělá."

Sara vytáhl proti zápěstí omezení, a řekl: "Ach, mám pocit, že pohybující se uvnitř mě."

Joan hrála s ovládáním na chvíli a zvuk stroje - a Sara - pohybovala v tónu a intenzity. Nakonec byla více či méně spokojeni s kombinací a postavil se před Sara.

Sara začala lehce sténat a řekl: "To je opravdu intenzivní."

Joan se stěhoval ovládací prvky znovu a Sara začal říkat: "Ano ... ano ... ano ..." Podívala se na Joan a řekl: "Čistá radost je mnohem lepší než čistá bolest." Poté, co se zhluboka nadechl ona pokračovala: "... právo směs radosti a bolesti je opravdu pěkné, taky."

Naklonila hlavu dozadu tak, že její hrdlo bylo zcela otevřené a zasténal hluboce. "Ale čistá radost je opravdu, ale opravdu, opravdu pěkné."

Joan se díval, jak Sára pak začal chodit do potěšení, když se tak často pryč do bolesti - dávat své tělo na to ... kymácející se pocity vroucí v ní ... nechal její tělo a mysl stoupat společně a odděleně vzhůru do zdroj svého vnitřního ohně.

"Nech to na této úrovni, a dovolte mi, abych na chvíli plavat tady," zamumlala Joan. "Právě teď, chci, aby to trvat věčně."

"Navždy je dlouhá doba," řekla Joan. "Chystám se jít máčet v horké vaně a bude zpátky za 15 minut."

Sara je jediná odpověď byla dlouhá "mmmmmmmmmmmmmmmmmm", když se vlnila své tělo od zápěstí, které se konaly v místě řetězů a její pánve, která se konala v místě na Sybian je vzpřímené robertek.

Joan se k odchodu, ale Sára zavolal na ni, "Joan, předtím, než jdete, ukaž mi své tělo. Chci se představit své tělo, jak jsem jít výš a výš."

Joan se zasmál. "Sáro, jsi divný ..., ale OK." Rychle sklouzl jí teplákové soupravě a spodní prádlo, a postavil se před Sara.

"Stejně jako to, co vidíte?" zeptala se, když se pomalu otočil kolem. Když ji opět čelí, Sara jí dal to, co lze popsat pouze jako úsměv spokojenosti a pak zavřela oči a znovu se vrátil do dlouhého "mmmmmmmmmmmmmmmm", jak se houpal v Sybian sedle.

Joan jí vzdušný polibek a šel nahoru po schodech do horké vany. O patnáct minut později cestovali zpět přes palubu, aby znovu vstoupit do kabiny a zkontrolovat Sara. Zalapala po dechu, nicméně, když se dveře nejsou snímek otevřít pro ni. Přes tahá za dveřmi a zabouchl pěstmi sklo, to by nebylo otevřeno.

Rozběhla se zoufale dolů po schodech na palubu a kolem přední části kabiny. Spuštění nahoru po schodech Popadla kliku předních dveří, ale také by se ani nehnuly. Přední dveře byly zamčené!

Myslela si, že z auta a jízdu až do lodge na pomoc. Skutečnost, že ona byla nahá by ji zastavil, ale klíče byly uvnitř kabiny. Myslela běží na sousední kabiny, ale nejbližší je téměř kilometr po silnici, a ona měla žádnou záruku, že by někdo tam být. Rozběhla se zpátky ke dveřím pod palubou. Mohlo by to být otevřený ... ale to nebylo.