*****

Klikněte zde pro poslech. (8,5 min/mp3)

*****

Poté, poruchy spánku, znovu? Já taky, já jen tak ležet tady poslouchat hudbu, dokud neusnu. Někdy si říkám, příběh, tho. Chtěli byste mě rádi, aby vám pomohl ... vám vyprávět pohádku na dobrou noc? Tak dobře, tady je ... Chci, abyste lehnout, a já ti povím příběh ... které vám mohou pomoci uvolnit a usnout. Pokud máte pocit, že chceš, oh já nevím, dotýkat se, jak jsem někdy dělat, když sní, bude mým hostem. To může dokonce pomoci ...

Představte si to. Představte si, že jste tmavý princ, ne ve vizuálním smyslu, ale vaše myšlenky jsou tmavé. Máte vášeň a touhu. Chtějí, třeba .... najít perfektní chytnout. Je to vaše jediná touha ... ty putují často, svíral obrovský tyč mezi nohama. Musíte se ulevilo. Můžete se stát mým oknem na jednu noc. Jsi unavená, ale jste v bolesti .... musíte mít verzi. Jak si odpočinout, jsem se zvědavě podívat ven a objevte vás. Vidím, že jsi hladila svého rozkroku, tak dočkat, až si to ulevilo, a přesto příliš tvrdohlavá, aby se další krok. Můžete jej vyjmout z jeho těsného vězení, hladila ji jen stěží. Ještě, a budete c** tady, a to vám přinese obrovskou bolest.

Moje zvědavost roste, jak se dívám na vás ... sotva hladit. Jak se váš hlad po uvolnění roste, tak dělá moje. Jsi temná jako noc, ale osobnost, jste opatrní na každý pohyb, každý zvuk. Jak jste sotva zdvih, vaše rty přinesou mírné chraplavý nářek. Jak se dívám, jsem tááák chci být tím, kdo obdržíte dárek. I po špičkách ven, přistoupil blíž, abych mohl vidět Mmmmm, drahocenný dar ....

Jsi překvapen, jak uslyšíte můj přístup. Váš tmavý plášť vás chrání, když jsem zíral na svého pulsujícího penisu. Jak se vaše oči spustit nade mnou, zjistíte, moje zvedající ňadra, běh na vrcholu červené víno živůtku ... krásné šaty, s Royal Blue spodniček lemované bílou krajkou. Ty především všimnout mé tvrdé bradavky vykukující někdy tak lehce přes látku.

"Milý děvče (říkáš mně) Mohl bych strávit noc v chatě?"

"Proč ano, určitě můžete." I odpověď. I olíznout rty, jak se dívám na váš p***s roste každý tak trochu s dýcháním. Ty vznikají pokrývající sami, a zadejte svůj práh. Vaše oči bloudit po místnosti a všiml si, pohodlné hledá židli. Jak jste si zase sednout .... jsem zachytit letmý pohled na svého ptáka. Je to fialová hlava pulzující. Můj šťavnaté chytnout bolí to mít ve mně. Jako každý Temný princ zotavuje z dlouhé cesty, můžete upadnout do hlubokého spánku. Minut poté, co jsem tě sledovat, s pohledy na svého rozkroku na které se vztahuje své temné pláště. Moje kočička zvlhčuje, jak si o tom myslím. "Chci, aby zmírnit bolest ...." zašeptal jsem.

Opatrně jsem klečet před vámi, tahání zpět vaše plášť. Vaše stehna a kalhoty jsou otevřené, aby nedošlo k tvorbě modřin vaše již členem bolesti. Jak prsty dotknout, kolena mírně uhnout. I dosáhnout "NEATH mé spodničky a mrtvice mé mokré píči a velkou chutí. Mmmm, jsem sténat tiše. Opatrně, opatrně, jsem se přesunout na místo své plné rty na mé Temný princ je bolestivý p***s. Vzhledem k mé rty sotva dotknout tvrdý p***s, najednou jsem pocit, že jste škubnutí mi vlasy a přitáhl si mě k tobě!

"Fair Maiden, říkáte. Nebyl jsem cucal, v prdeli, hladil, masturboval nebo přijít v době lonnnng. Takže pokud chcete, aby mi fellate, je lepší udělat zatraceně dobrou práci." Jak jsem se dívat se na vás .... šokován, moje první realizace byla .... jsi nespala. Můj druhý byl ... Jsem reallllly bude líbit!

"Nebudete litovat to můj princi, já vám přísahám." Jak umístit své rty na své více než připraven p***s, dívám se vaše oči blízko, jak se sténat rozkoší. Můj první krok je kolo do lahodné kapky precum vytéká. I lízat, sát a líbat svůj p***s k žádnému konci. Mmmmm .... Když jsem to udělal, moje prsty šukat mou horkou díru rychleji .... mnul můj klitoris každou minutu nebo tak .... moje spodničky šumí v rytmu mého pohybu. I točit svůj jazyk kolem pevného potrubí, protože jsem sát delší a těžší. Jak jsem se poslouchat své sténání. Věděl jsem, že ... nám oběma přijde brzy ... velmi brzy.

Váš hot c** vpadne tam se mi do čekajících rtů ... jejich plnění s krémovou dobrotou. Mmmmmm .... moje teplé jazyk rollls nad obrovským fialovým hlavu, já čerpadlo jsem někdy tak hluboko. Jak jsem se pokračovat v čerpání, můžete zvednout bradu, rty vlhké se svými šťávami, a polib mě, pak mě vytáhnout do klína. Zvedací mé spodničky, můžete přejet prstem přes mou mokrou díru, pak přesuňte svůj p***s do mě, a začal pumpovat těžší .... jsme oba jen pár vteřin od příchodu. Jak budete pokračovat v čerpání, rip otevřít můj živůtek a moje prsa pád do vaší tváře. Můžete hladově sát moje bradavky .... Ohhhhhh! Moje sukně šumí ještě těžší, jak budete silně pumpovat do mě. Je čas, abychom se, můj princi. Ohhh! Pojďte za mnou .... teď!