Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
S tolika stromů, by Blaze dostat jasnou představu o smykové rozsahu, jak velký Riodanol byl ze vzdáleného pohledu. Ale protože pokračoval v chůzi, rostoucí délka době, kdy byly při dosažení cílové Callista vést je, aby mu dal dojem, že toto město bylo stejně velké jako ty, viděl v jiných zemích. Četné domy a zahrady plné plazas obejít.

Jen o tom, kdy Blaze nohy začaly bolet spolu s jeho putování očima od všech památek, které dosáhly na královský palác. Jeho unavené oči ještě podařilo otevřít široký jako pohled vzal dech. Architektura takového elegance, že slova nemohl popsat, co viděl v tomto velkém paláci bydlení v lesní mýtině. Je smíchán se tak přirozeně, s lesy, které se zdálo část lesa sám. Zdálo se, jako by mávnutím kouzelného proutku hladil a přesvědčil přírodu růst v některých módy tvořit strukturu. Jak šli nahoru po širokých schodech k hlavnímu vchodu, jeho pohled byl vypracován obloze výškou, jako kdyby se snaží rozsahem překračují mohutné sekvoje.

Stráže otevřely dveře umožnit jim vstup. Jakmile jste uvnitř, Blaze přemýšlel, jestli je uvnitř budovy začít. Vines vylezla podporou kamenné sloupy a menší stromy vysázeny v různých lokalitách. Vonné zahrady podobně jako ty Stavros naplnil hodně z vnitřku jako služebníci spíše na ně. Malé fontány se nachází uvnitř velké předsíně a chodby s klidnou zvuk jejich tekoucí vodou. Mladý válečník myslela, že když tam byl někdy být pohled na posmrtný život a jeho krásy, to musí být ono.

Silver Enchantress šel jim prostřednictvím tohoto bludiště krásy přírody s jistotou směru, do kterého vstoupil velký velký sál. Velké vitráže s výjevy z přírody a elfů v jednotě kolem nich, nechal sluneční světlo přes v nesčetných barev. Na vzdáleném konci chodby na vyvýšeném stupínku, štíhlé postava seděla na trůnu s několika účastníků po jejím boku. Před ní byla malá postava v brnění, které z Blaze je dech. Mohl by to být?

"Královna Roselei potřebujeme vaši pomoc tentokrát!" hrubý hlas se rozléhal chodbou, když se přiblížili. "Celou tu dobu jsme se bránili svobodný svět tím, že drží hordy zla na druhé straně Velké Boaz zdi bez stížností. Go ..."

Jeho hlas se vytratil, když vytáhl zezadu, a krátká postava se otočila, aby se na ně nevrle. Je to opravdu bylo! Trpaslík! Krátký podsaditý muž z čisté svaloviny. Trpaslík tvář sobě impozantní hnědavě červené vousy po celé jeho divokých rysů. Černé oči se leskly, když se podíval na ně před návštěvou Callista, uznání tváření. Kývl na ně obrátil zpět ke královně.

"Ty krvavé prevíti se hromadit v sil, jako nikdy předtím. A Slovo pochází z některé z našich zvědů, že jsou možná i další tvorové s nimi. Už jsme ověřili zabít na orka. To zvěd přivezl zelená prasečí hlavu na důkaz. Něco velkého se děje ... Já jsem nejlepší láhev trpasličího piva vsadit na to! "

Královna poslouchal to vše s velkým zájmem. Její světlé modré oči podíval na trpaslíka ze silných vlastností vůdce ještě stále drží bledou krásu. Štíhlé prsty líně si pohrával s její dlouhé blond vlasy, když by všechny tyto informace znovu. Její oči se zaleskly každou chvíli a pak Callistou a jejích hostů, než se soustředit na trpaslíka znovu.

"Velvyslanec Flynn, vaše obavy jsou jasně odůvodněné, pokud takové ukáže pravda. Trpaslíci byli vždy bojoval statečně proti zlu, které žijí tak blízko, a za to jsme vděční," promluvila tichým hlasem. "Uvedu tento zájem až radě okamžitě a porodíš poptávky poslat velký počet našich sil na pomoc trpaslíkům. To je to nejmenší, co můžeme udělat pro ty, kteří udělali tolik."

Flynn hluboce uklonil královně elfů před otočením o. S krátkým pokývnutím k nim, trpaslík odkráčel zpět chodbou s těžkými úderů z jeho bot. I když se zdálo, drsné kolem hran, Blaze cítil žádné nepřátelství, ale společný laskavost od trpaslíka. Již se mu líbila chlapíka.

"Královna Roselei," řekl Callista s lukem, ve kterém zbytek z nich následuje, s výjimkou Rae samozřejmě.

"Callista!" Královna se zasmála, vstala a zavrtěla hlavou. Královský elf na sobě zelené šaty sestoupil z pódia, aby je přivítal. "Víš, lepší než to. Bez ohledu na to, kdo je přítomen, vždy můžete zavolat mě Allora."

Blaze sledoval dva elfové úsměv na jeden jiný, než objímat pevně, jako dlouho ztracené přátele. Vydali se navzájem a královniny oči potuloval se podívat na zbytek z nich zvědavě. Callista byla rychlá představit všechny z nich ke královně.

"Všichni jsou tady se mnou jako hosté se zúčastní oslavy," dokončil Callista. Její jantarové oči se podíval Blaze. "A zdá se, že osud mají společný zájem na elfy v těchto dnech. Young Blaze zde byla napadena velmi osoba, která způsobí, že trpaslíci potíže."

"Opravdu teď ..." broukal Allora tiše jako ty oči se v Blaze znovu s obnoveným zájmem.

Blaze cítil přemožen v rozpacích na tolik pozornosti a šoural nohama nervózně. Cítil, jak se její oči rozebírá jeho bytí ve snaze, aby ho soudit o tom, jak takový by mohl být s mladým člověkem. Cítil pytli na zádech a malým zasyčením. Ohlédl se a spatřil Kendra kývat hlavou ke královně. Zdá se, že se stal určený Explainer!

"A-ano, Vaše Veličenstvo ..." koktal a nevěděl, kde začít.

"Prosím," královna elfů krásně usmál, "Jen Allora. Jakékoliv přátelé Callistou jsou mí přátelé."

Blaze přikývl a zhluboka se nadechl, než promluvil. "Allora, jsme byli posláni Stavros, aby se vůdce tvořící armády, že trpaslíci zní, jako by už všiml tváření. Tato armáda je sjednocení mnoha zlých závodů o Koas v touze po otevřené války po nás všech. Pokud nebudeme jednat hned, zdá se, že budeme všichni čelit úplné zničení nebo zotročení. "

Allora se na něj ohromeně nemluvnost. Ačkoliv si je vědom rostoucího situace, zřejmě královna nečekal, že to bude tak zlé. Bylo to na vyšší úrovni potíží a ohrožení svého lidu. Její oči se mírně posunula ze strany na stranu, jak Blaze věděl, že s ohledem na důsledky, jako o konfliktu přichází o.

"Děkuji vám, Blaze," zašeptala, než opět hledá pro všechny z nich. "To vám dá větší podporu pro zasílání síly na pomoc trpaslíkům. Více než kdy jindy je to doba, kdy nemůžeme ignorovat problémy světa. Z tohoto osvícení, jsme vám zavázáni. My účastníci přijmou vás nejlepší Hotelové pokoje v paláci. "

Allora usmál se jim všem ještě jednou před nabízení jejich dobrý den. Bez dalších okolků, když vykročil chodbou ke pochyb o tom, svolat radu s ohledem na zprávy, kterou právě obdržel. Callista po její starý přítel se usmál, než začnete jim do jednoho služebníka čeká, aby se do jejich pokojů.

*******************

Kendra byla v dilematu. Succubus si povzdechl, když seděla na posteli přemýšlel svůj problém. Bylo to něco, co by nikdy předvídat, za normálních podmínek. Exotická krása se díval v plné délce zrcadla naproti ní, když se na sebe podívala. Míč bude konat zítra v noci byly by všichni tančit v krásné příležitosti. Chtěla nyní příležitosti s Richardem. Ale problém byl ...

Kožený. Celé její outfit byl jediný ona. Pochybovala, jako oblečení bylo velmi vhodné. Podíval se dolů na svou vestu a vidí hluboko opálený dekolt mezi tkaničky, byla si jistá, jako je oblečení by nebylo vhodné. Milovala svou sexy oblečení, a to byl její životní styl, který by se nikdy nezmění. Ale jen jednou, přála si, aby měla šaty nebo šaty. Nemohla se zeptat Nadine pro její bílé šaty, protože lycan potřeba nosit hned. Kromě toho, že by vypadala strašně sexy v tenké šaty.

Ozvalo se zaklepání na dveře přitáhl její pozornost od svého odrazu. "Pojďte dál," odpověděla.

Demoness zamrkal, když cudná žena elf otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Elf oblečený v služky oblečení zíral na ni v širokém oči úžasem. Kendra zamrkal a uvědomil si, že tato dívka nesmí mít nikdy neviděl ženu jako ona předtím. Lehce uculoval, když smyslově vstal z postele a přešel k elf. Zastavila se před služebnou a zadíval se do elf očí.

"Ano?" zavrněla tiše.

Elf zavrtěl sama ze svého omámení transu z smyslná bohyně před ní, "I. .. Je mi líto, paní. Jsem tu, abych vás do šatny."

"Šatna?"

"Ano," řekla dívka se stydlivě. "Lady Malthenniel že byste chtěli mít šaty na zítra večer, protože jste byli v nouzi jednoho."

Kendra zíral na elf překvapeně na tomto zjevení. Jak se Callista znám? Předpokládala, že to může být jasně patrné, že ona postrádala oblečení ona potřebuje, ale přesto jí dělal žádnou zmínku o které si přejí účastnit. Tento Silver Enchantress se ukázala být stále tajemný ve svých vlastních cestách. Téměř totéž ostatní, musí myslet na sebe, pomyslel si Kendra s úšklebkem. Kývl na elfa vést cestu, succubus následoval dívku dolů do chodby na chvíli před dosažením dveře.

Otevření a posílení zevnitř, Kendra zalapal po dechu. Stovky šatů a šatů lemovaly stěny dlouhé a úzké místnosti. Utěrky všeho druhu z hedvábí do měkké tkaničky byli všichni přítomní. Paleta různých barev a vyšívání, že každý šaty jedinečný svým vlastním způsobem, a to ani vzdáleně podobná jiné. Dokonce i ženy, kteří neměli myslet hodně šatů, Kendra byl více než spokojen s výběrem před ní.

"Jsem zde, abych vám pomohou najít, co se chtějí nosit, má paní," řekl elf dívka po jejím boku.

A Kendra byla vděčná. Při pohledu na všechny tyto šaty, mohla projít všechny z nich, a to by trvalo jí dny, najít ten správný. To bylo v případě, že správné šaty pro ni byla obsažena v této místnosti se začínají. Během několika příštích hodin, elf dívka přišla vědět jménem Teelana vybral několik šaty najednou. Měla by pomoci Kendra do šatů po ona plně sundala oblečení. Teelana často podíval se závistí u Kendra v celé postavě.

Kendra nemohl vinit dívku, když byla provedena se, že je dokonalá žena z důvodu její existence jako svádění démon. Doufala, že dívka nebyla soudit sama příliš tvrdě ve srovnání. Byla si jistá, Teelana by vyrůst do jemné štíhlé krásy se elfí muži by jít volně přes. Ale to štíhlý krása zdálo se, že problém, který nyní čelí. Většina ze všech šatů v místnosti byly vyrobeny pro ženy elfy. V některých šatů, prostě nemohli dostat dolů přes její plné boky. V jiných, její velká prsa hrozilo, že buď vyskočí nebo roztržení tkaniny. Kendra si povzdechl. Zřejmě jen velmi málo žen, byly velké na prsou a boků, jako Callistou byl. Byla v naději, že bude, ale její tělo bylo příliš zaoblená.

Bylo už k večeru, když se konečně našel. Teelana vykřikl z nejvzdálenějšího konce místnosti a spěchal k ní s tím, co našla. Její vlastní zelené oči se rozšířily na to, co elf dívku držel ve svých rukou, než že úsměv se pomalu šíří ty svěží vanilkové rty jejích.

"Je to perfektní," zavrněla vědomě.

*****************

Následující den byl nepřetržitý ruch v rámci přípravy na oslavu později ten den. To, co nově příchozí do města byly vidět tento den bylo jen ocas-end z dlouhé únavné přípravy. Bylo už k večeru a událost již v plném proudu. Rae se opřel o jeden z pouličních luceren s rukama založenýma na prsou. Její červené oči sledoval, jak se elfové soubor do paláce všichni oblečeni se na jejich malou tanec. Drowess si odfrkl, když se dívala s odporem. Jak její závod nebyl schopen překonat tyto slaboši byl za ní. Prostě se těšil na den, kdy by mohl opustit tento krysí díra.

Tyra byla pryč putování město zkoumá fascinovaně s těmito lidmi slyšela jen o. Nadine byl pryč v zahradách obklopujících palác. Rae se ušklíbl, když si pohrával s myšlenkou Catwoman najít nějaké rostlina přitahující kočky mezi různými květinami. Ale vrah neměl pocit, že zkoumání tohoto faul místo. Měla již obdrželi přivítání čekala od elfů.

Povzdechla si a podívala se zpět do paláce, jak noc se vlekla. Kdyby nic jiného, ​​tato noc byla pro Kendra a Blaze těšit společně. Večer začal dostat až v drowess zůstal v jejím temném plášti hněvu. S nic lepšího na práci, její myšlenky se obrátily k Callistou. Drowess zasyčel s vroucí hněv. Ona si stále pamatují její šok a čistý nedůvěru zpět v té kabině. Silver Enchantress, jediný, kdo může zachránit Blaze, byl vithing elf! Vithing elf, který měl více síly, než ona, vrchní sestra Matka jednoho z nejmocnějších domů v celé podsvětí? Nemohla tomu uvěřit! Ona by to přijmout!

Přesto Blaze byl v tom samém paláci s Kendra v tomto okamžiku. Zdravé a jemné, jako by se nic nestalo jemu. To vše díky tu děvku! Rae znovu zasyčel, když se zaťatou pěstí. Mohla by žít se každá bytost, překonal její kouzlo, když to přišlo k uložení její Patron. Každá bytost, ale zatraceně elf! Pohrdala všechny elfy přirozeně, ale nenáviděla Callista s větší vášní!

"Promiňte, madam," řekl hlas.

Odsekl jí zlostně rudé oči ke zdroji, takže mladý muž elf skok z nebezpečného vzhled doznívající s afterthoughts z kouzelnice. Bliká z ní těkavé nálady, drowess studoval mladého elfa před sebou. Vyzkoušejte to sami a užijte si sex v Pardubicích, Litvínově, Kolíně nebo třeba v Vyškově tak, jak jste si ho vysnili. Není důležité, odkud pocházíte, členové v naší databázi jsou ze všech krajů České republiky. Nevzdávejte se tak snadno, určite pro vás existuje perfektní sexy partner pro dlouhé noci, ve kterých bude mít hlavní slovo erotika. Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat erotické orgie. Sex seznamka vám 7 dní v týdnu, 24 hodin denně nabízí unikátní možnost zapojit se do erotického chatu s nadrženými členy, nebo neztrácet čas a rovnou si domluvit rande.

To je jen jedna z našich služeb, která delá naši seznamku zábavnou a úspěšnou, přitom ale velmi snadnou na ovládání a navigaci. Pomoc je na ceste - pokud vás berou nevěry a rádi byste svůj vztah ozvláštnili pomocí nových kontaktů, jistě si mezi našimi registrovanými členy vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající někoho do trojky. Uveřejněte pozvánku na sexy událost nebo sex párty a pozvěte lidi, které byste tam rádi uvítali. Sex, jak ho ješte neznáte: Díky Seznamce mužete zažít sex na jednu noc s různými lidmi. Nemusmte se ostýchat kontaktovat všechny, kdo vás zaujmou.

Nekterí touží po erotické nevere, aby si uvedomili, jak moc potrebují svého partnera. Najdete tady sexy partnery z Plzně, kteří touží po tom, užít si s vámi sex vašeho života. Jste nárocní a pripraveni konecne v reálném živote uskutecnit všechny vaše sny a fantazie. Taky se vám stává, že každý den přemýšlíte, jestli náhodou od života nechcete moc, když toužíte po skvělém sexu. Každý si zaslouží sexy partnera, který mu při sexu v Českých Budějovicích poskytne přesně to, co potřebuje - free sex bez závazků.

je jedno, kde se nacházíte, Seznamka má členy ze všech krajů České republiky - vaše seznamkové štěstí tedy opravdu není vůbec daleko. Už vás unavuje váš vztah a sexuální život vás nenaplnuje. Už máte po krk vašeho nefunkčního vztahu a sexuálního života. Proč o svých touhách jen sníte, když je můžete jednoduše zrealizovat. Proc se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech.

jiní žijí v partnerském vztahu, který si vzájemnou nevěrou čas od casu okorenují. Pro nás, jakožto seznamovací stránku, je prioritou najít vám sexy partnera pro sex v Šumperku k vaší plné spokojenosti, abyste meli možnost prožít sexuální dobrodružství dle svých predstav. Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, jistě najdete někoho, kdo vám je rád vyplní. Nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte, rozsáhlá databáze Seznamky zahrnuje členy ze všech míst České republiky - takže jistě nepřijdete zkrátka, at už jste odkudkoliv. Zaregistrujte se, sami si vyzkoušejte naši službu a rozhodnete se, zda jsou tito singles z Ostravy něco pro vás - jistě nebudete zklamáni.

Byl oblečen formálně k tanci a vypadal, že je ekvivalent Blaze věku. Věděla, že je mnohem starší, než její lidské milence, ale chvíli trvalo, než pro elfové zrát někdy. Do plachý vzhled tohoto elfa, to byl jeden z nich.

"XAS?" řekla chladně.

"Promiňte, paní. Jen jsem si všiml, stojíš tady úplně sám," řekl elf, šoupání nohama nervózně. "Je mi jedno, co ostatní říkají o vás. Jsi tak krásná. Chtěli byste přijít na ples se mnou?"

Rae rudé oči se rozšířily na to, než se jí podařilo stěží potlačit smích. Tento elf žádal ji o tanec? Drowess a zapřísáhlý nepřítel jeho rasy? Ušklíbla se a pohlédla na něj. Pro jednou, necítila nenávist. Jednalo se o první elf, aby ji baví ve svém okouzlujícím a roztomilé způsobem. Způsob, jakým se s ní přiblížil jí řekl, že se pravděpodobně nikdy ponořena do pěkné mokré cunny než jeden.

"No," řekla tiše broukal byla ona odstrčila od lampy a pomalu kroužil mladého muže. Jako pavouk dělá jeho web-chycen oběť. "Bereš docela riziko v tom, aby se mladý muž ... Ty by mohly být vyloučeni z vašich lidí právě viděl se mnou ..."

Elf ztuhl a tam stál vyzývavě, nedíval se zastrašit opustit ze strachu z exilu. "Nezajímá mě, madam. Moji lidé jsou špatné a válka musí skončit. Jistě existují drow, kteří chtějí mír taky?"

"XAS. Nechceš vědět, co děláme pro ně," ušklíbla se temně. "Ale oni skončí mrtvý dost jistý."

Mladý elf vypadal zaraženě v tomto zjevení. Pobavený Rae se zastavil před ním a studoval ty velké modré oči. Taková nevinnost ještě přesvědčení, v co věřil v. On skutečně věřil, že by mohl být mír mezi oběma závody. Eilistraee by líbí tento mladý muž.

"Existuje mnoho, které nejsou ani připraveni, ani ochotna odpustit akce za posledních několik tisíciletí," řekla tiše broukal a povzdechl si. Za normálních okolností by se chtěla hračku s tímto elfem dále před trhá srdce, ale malá část její sympatizoval s ním. Tma se to všechno! Děláš mě jít měkké Blaze, pomyslela si s úšklebkem.

"Díky, ale ne, díky, holka," řekla s lehkým úsměvem a zavrtěla hlavou. Drowess se naklonil a políbil ho na tvář s jejími tmavými rty, než tahání zpět se škodolibým úšklebkem. "Kromě toho, by se opravdu chcete být se mnou .... Já kousnout ..."

Mrkla a odkráčel, takže omámený mladý elf dotýká jeho tváře, kde ho políbila. Je lepší být opatrný s těmi vírami jeho nebo on skončíš ve vážných potížích, pomyslela si.

Ale něco jiného je na mysli teď, když se odstěhovala směrem k centru černočerné uprostřed noci. Rae cítila, že něco není v pořádku ... Byla si jistá, že by se mi zjistit, co se trápí a to buď ...

********************

Blaze byl v úžasu, když čekal na širokých schodech vedoucích dolů do bohatě zdobené taneční sál. Podíváme se na sebe, cítil zvláštní sobě tento oblek, že elfové mají podle něj. Bylo to podobné pár smokingu, které viděl starosty města a další bohaté členy Kyros opotřebení při festivalu tance. Ale to, co měl na sobě nevypadal jako dusí nosit. Ve skutečnosti, když zjistil, že je velmi pohodlné a lehké.

Zeptal se, ostatní se k němu, ale všechny odmítl. Tyra byl jistý, že tam byl žádný způsob, jak elfové mohli najít něco pro své velké smyslné tělo nosit. Nadine z nějakého důvodu se vyhnul při představě, tance, ale neměl strkat nos do proč. Rae, samozřejmě, byl neoblomný ve nechodí a trefně řekl mu, aby si tentokrát s Kendra. To byl pravý důvod, čekal se v dolní části schodiště. Pro Kendra.

Sluneční světlo sláblo se západem slunce, jak se kapela začala navázat další krásné melodie s jejich smyčcových nástrojů houslí a harfy. Všichni elfové byli oblečeni v nádheře. Žasl nad nimi a teď věděl, proč mnoho odkazoval se na elfy jako nejkrásnější závod v existenci. Zahlédl Allora Roselei stál nad jejím masivním narozeninový dort a směje se s několika pánů a dam v některých jest, které byly provedeny. Neviděl Callista kdekoliv.

To bylo během tohoto hledání pro ni, že celá místnost naplní stovky elfů ztichlo. Rychlost, aby dělal to zdát, že celá místnost měla svůj dech ukradli. Bliká ve zmatku, Blaze se rozhlédl elfů a viděl každý z nich hledí v jednom směru. Za ním. Otočil se podívat nahoru po schodech, Blaze cítil jeho dech ho nechat na to, co zažil.

Vážený Stavros .......

Kendra stál na vrcholu schodiště tak, že ji nikdy neviděl. Demoness na sobě krásné hedvábné šaty, které bylo perfektní barvy na její dlouhé měkké vlasy. Na rameno kapely visel nízko na pažích, takže ramena holé. To byl řez nízká přední, ale ne příliš, aby bylo neslušné. Jen tolik, když odhalí trochu štěpení a kulatost jejích plných ňader. Tenká zelená křídla objala boky spolu s šaty provokativně. Kendra se obrátil k elfí dívce a usmál se s několika mluveného slova. Tento obrat ukázala šaty do zad byl řez hluboko nízká, odhalující měkké opečené kůže elegantních lopatkami a dlouhé údolí zádech.

Celý pokoj mlčel jako Kendra se obrátil zpátky k nim a zvedl lem šatů. I v tomto formálním oblečení a vanilkové barvy vysoké podpatky, succubus sestoupil ze schodů tak, aby tekla smyslnost. Krásné ani začít ji popsat. Uvědomil si, že v tu chvíli, že nejkrásnější závod ve všech zemích byl v úžasu této jedné ženy. A elfové sledoval tento bohyně klesání a úsměv, když šel do ohromené člověka.

Succubus broukal, když přitiskla se k němu, prsty jemně tlačí jeho otevřená ústa zavřená. "Budeme muset zjistit, o tom, že čelisti tvůj, chovu ..."

"Kendra .... Ty ... Ty šaty ..." zakopl slovy k ní dřív, než ho rychle umlčel s prstem na rtech

Hudba začala znovu spustí na povzbuzení královny jako Kendra vzal za ruku s ní a vedl ho ven na taneční parket. Většina elfů utrhl ze svého omámení a začal se chovat normálně. Ti muži, kteří neměli a stále zíral na Kendra obdržel zlé plácnutí proinflační hlavách jejich společnicemi. Celou tu dobu, Kendra se opřel o rameno jako láska udeřil teenager a byl uculoval uvnitř sebe po celou dobu. Ach, jak jedla to vše se!

squareshield6035
Community Member
 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!