Autoři Poznámka: Díky za skvělou odpověď kapitoly jedna, tady je další kapitola, další budou následovat. Omlouvám se, jestli tam pravopisné chyby, jako v kapitole 1, hledal jsem víc než jednou, doufám, že jsem to tentokrát pravdu.

Kapitola druhá: Asistent sahá do školy

Je pondělí ráno a Andrea je pročítal zprávy na její chytrý telefon, ona lepší signál pomocí magie, aby si to pracovat v jeskyni, a zdálo se, že funguje, obrátila ho s velkým úsměvem na tváři. "Jak jsem se vůbec žít, aniž by jeden z nich?"

Než se zachytil Debbie, ona prozkoumat nový svět za několik měsíců, a dozvěděl se, jak moc o novém světě, stejně jako to šlo, musela vědět hodně, než se zachytil Debbie a uspěla. Ona pokračovala opustit jeskyni, zatímco Debbie měla zůstat skryta v případě, že byl spatřen; nyní o 15 let později, Andrea věděl, že je to bezpečné, aby ji poslat do školy a svést mladého muže být oběť.

Podívala se na hodinky a viděl, že má 30 minut do školy začal. Zasténala nahlas. "Jsi připravená?"

"Téměř moje paní." Debbie zavolal. Typické, když Debbie je technicky 33 teď, pořád má tělo a mysl na 18 let starý školy dívky. Takže se chystá na škole se bude chvíli trvat.

"Tak si pospěš, musíme odejít brzy!"

"Dobře." Debbie přišla za rohem a Andrea se usmála, Debbie má na sobě kostkovanou sukni z tmavě červeného ječmene dělat kolena, s párem stehna vysoké podpatky boty, ona je také na sobě černé tílko, která se zdála trochu těsný jí předváděl ji dostatek štěpení. Měla černý make-up na to, aby jí mírný gotický vzhled a vlasy mírně potemněl, ale stále červené a měl prameny jdou dolů ji na čelo. "Tak co?"

Andrea přešel a objala Debbie krku. "Nádherná, muži a dívky budou bojovat se nad tebou."

"Děkuji paní."

"Ach, vy nejste odstranit vaše náhrdelník, rozumíš? Ale pokud se dostanete do problémů se všemi tyrany nebo chcete-li se bavit, točit se před jejich očima a můžete je hypnotizovat!" Říká Andrea radostně.

Debbie se usmála. "Ooh, zní legrace, můžu cast nějaká kouzla taky?"

Andrea políbil Debbie na čelo a podíval se na ni. "Jen ty malé, nedávejte příliš velkou pozornost na sebe, mohou tyto lidé všimnout změny." Andrea vsunula ruku pod Debbie sukni a začal ji pomalu prst, Debbie lehce zasténala. "No, co budu dělat celý den s mým sexy asistentka ve škole celý den?" Andrea předstíral, že o tom přemýšlet. "Já vím, koupím ti sexy oblečení na nošení pro mě dnes večer, jak na to?"

"Ach ano, paní, zvuky zábava!"

***

Později Debbie sedí v ředitelně na místní vysoké škole čeká být viděn, to není stejné školy Debbie šla před ní Andrea zachytil, to je pravidelná školní není striktní katolická škola. Rozhlédla se po kanceláři, jen stůl, židle a pravidelné kancelářské věci. Debbie byla jen pohrával s jejím náhrdelníku, když se otevřely dveře a vstoupil do jistiny. Má šedé vlasy a je v jeho polovině čtyřicátých let a vypadá docela přísná. Podívá se na Debbie pohledu nesouhlasně se na její oblečení. "Jméno mladá paní?"

Debbie bylo řečeno, její paní používat falešné jméno jako její starý název bude vyvolávají spoustu otázek. "Shelly, Shelly Smith." Řekla Debbie.

"No Shelly, musím vás varovat Nesouhlasím vašeho oblečení, i když to není v uniformě škola, nemohu si mé studentky vypadat jako způsob, jak děláte."

Debbie se podíval zvědavý na to, co měl na mysli "Co způsob, pane?"

"Jako Slut nebo kurva, paní Smithovi. Ne, já dnes tě pryč, ale myslím, že lepší z vás, pozítří, jasné?"

Zavolal mi kurva? Myslel Debbie. Debbie cítila vztek bublající v ní. "Mám lepší nápad. Budu nosit, co jsem zatraceně dobře, prosím, a budete ji a cum ve svých kalhotách pokaždé, když mě vidí rádi. Ve skutečnosti, budete se perverzní starý muž, který masturbuje při pohledu na nás horké kusy ass 18 let dívky. "

Ředitelé oči vypadaly, jako by se chystal explodovat. "Jak se opovažuješ mladá dámo! Ne, já si tě mít v této škole, jste ... Co to děláš?"

Debbie začala točit náhrdelník před jistin očí, nemohl vzít pryč od něj. Jen zatočil mezi prsty, ale nikdy ji odstraní z krku. "To je pravda, podívejte se na pěkně červený šperk, volá vás není to nemůžete odtrhnout můžete.?"

Hlavní vypadal zmateně. "Ne .. Nelze ... podívej ... pryč."

"Dobře, dívej se točit a točit, vaše mysl zatočí s ní, aby vaše mysl tak, závratě a otevřená sugesci." Debbie se usmála jako hlavní vypadal zmateně.

"Otevřít ... do ... návrh."

"Dobrá, jste zvrhlík."

"Zvrhlík, ano."

Debbie se podíval dolů a viděl, že teď měl jasnou kost v jeho kalhotách. "Miluješ tak, jak jsem šaty, a tak sexy."

"Ano, tak sexy."

"Nemáte žádné námitky, co každý 18 roků stará dívka může nosit do školy, jak chcete, aby se oblékli jako děvky."

"Ano, šaty jako Sluts."

"Ve skutečnosti, budete cum v kalhotách pokaždé, když mě vidí, a budete masturbovat myslet na mě a každých 18 letá dívka ve škole. Jste rád, že zvrhlík a nebudete subtilní o tom vůbec."

"Ne, jemná, bude jasné."

"To je dobře, když jsem švihněte prsty tato nová persona převezme."

Debbie dal náhrdelník zpět a luskla prsty. Hlavní Podíval se na ni s chtíčem v očích a začal sedět rychle, jak se cítil, jak mu péro chystá explodovat z pohledu na dívku před sebou. "Takže Shelly ... vítejte ... na škole a ach bože." Debbie se pomalu sklonil, aby mu dal dobrý výhled na její prsa. "Doufám, že se vám ... nyní školy stejně jako já .... ach bože!" On cums do kalhot a dechů hluboce, jak se uzdraví.

"Děkuji vám, pane, půjdu do školy teď musí co?"

"Ano, prosím!"

Debbie vstane a opustí principy kancelář, směje se a jde do asistentka ředitele a zvedne její plán třídy.

***

Později, v době oběda Debbie vypadal znuděně v zrcadle, ona byla ve třech nudných přednáškách a nenašel chlapce přesto, někteří jí všiml, ale ona ukázala nedostatek zájmu o ně. Musela najít ten správný pro svou paní; musel být mladý a silný rituál pracovat. Jen si přál, Andrea jí mohl říct, co rituál je a co to je. Andrea řekla, že brzy znát a musí být překvapení pro ni.

Debbie otevřela kabelku a vytáhla make-up zásoby udělat nějaký re-dotýkat. Ona dělá její make-up v zrcadle, když se otevřou dveře a v krocích čtyři vedoucí roztleskávačky všechny chatování a smáli, jejich uniformy jsou dlouhým rukávem těsný top s školy iniciály na to se sukní, která dosáhla výšky kolen. Jedna dívka je vysoký a blond a samozřejmě vůdce; ona také měla největší prsa na D šálku nejméně. Jedním z nich je brunetka s B šálku, ale měl úžasné obličejové rysy dělat jí sluší, ten s černými vlasy s ňadry B Cup, jakož i další kratší blond dívka s krátkými vlasy a velké přesýpací hodiny postava s jejími C prsa. Zastaví-li místo Debbie. Vysoký na ni pohlédne. "No dobře, co máme tady holky?"

Debbie se otočí a usměje se. Ona používá její kouzlo oslovit a smysly, které jsou všechny 18 let, co fun věk pro hraní s! "Ahoj." Debbie říká.

"Ahoj." Říká, že vysoký blond jeden posměšně, ostatní smát. "Já jsem Amanda, jste?"

"Shelly." Odpověděla Debbie.

"No, to tady." S poukazem na bruneta. "Je Alice. Pak je Michelle." S poukazem na černé vlasy dívka. "A roztomilá, kdo je Samantha." Ukázal na malý blondýnka. "A to je naše koupelna." Řekla Amanda zatímco ostatní se zasmáli.

"Aha, tak promiň, jsem neviděl slova Roztleskávačky coura prostor na vnější straně." Řekla Debbie s úšklebkem.

Oni se přestal smát a zadíval se na ni. Michelle vykročil vpřed. "Ale budete platit za dané Goth dívce."

"Ano, souhlasím, nechá umýt vlasy na záchodě budeme? Uvidíme, jestli můžeme umýt ústa se trochu stejně." Řekla Amanda.

Oni vykročil vpřed, aby ji chytit, ale vyštěkla prsty a všichni ztuhli na místě. Jejich oči se potuloval ve strachu, co se stalo? Proč nemohli pohnout? Debbie se usmála a přešla ke dveřím, položila prst na něj a zámek klikli zamykání je dovnitř "Ach jo, co mám s tebou dělat čtyři?" Debbie šla do roztomilá blondýnka Samantha a pohladil ji po vlasech, ona pak ji zvedl mírně a odtáhli ji do popředí, takže další tři viděli, co se chystá udělat.

"Ale ona je roztomilá ne? Příliš roztomilý pro kluky." Položila mu ruce na ramena. Najednou nemohla hýbat hlavou a mluví.

"Co jsi to udělal?"

"Pst, buď zticha Samantha, budu dělat lépe." Debbie si odkašlala. Ona pak položila ruku mezi Samantha nohy a dotkl se její kundička. Samantha zalapala po dechu a nemohl dělat nic jiného. "Za to, že taková mrcha, dovolte mi, abych vám trochu svědění." Samantha začala cítit ohromující nadrženost přijde nad ní jako její klitoris svědí něco. Debbie položil ruku na její hlavu. "Myšlenky mužů půjde z cesty, myšlenky dívek se dát přednost v jízdě." Samantha náhle viděl zmrzlé dívky v jiným způsobem, teď chce dotknout a kurva je, a myšlenka chlapců místo vzrušující ji nyní nudit ji, kdo chce kluka? Dívky jsou sexy a zábavnější. Nemohla setřást pocit a svědění v její klitoris byl nepomáhá. "Abychom vám pomohli v této nové žehnej, já jsem teď tvůj nový milenkou." Myšlenka uctívání Debbie ji nyní nadšený ještě víc a její kundička byla tak mokrá, že její kalhotky teď měl jasnou mokrou náplast mezi nohama.

Debbie ji pustil před zmrazeny a ona spadla na zem, okamžitě zírali na třít kundičku přes kalhotky, když se podíval na Debbie s touhou. "Má paní, jak vám mohu posloužit?"

"Můžete mi může dát službu." Debbie řekla, když se vyhrnula sukni ukazuje černé tanga, Samantha okamžitě šel rovnou mezi nohy a začal ji olizovat ven. "Ach ano, víte, jak používat tento jazyk!" Ona pokračovala lízat a dráždit Debbie klitoris, bylo to non-stop. Tlak stále roste její klitoris a Samantha prostě nezastavil, ona pokračovala v práci svého jazyka do Debbie cummed. "Ano, ano!" vykřikla, když cummed na Samantin tváři. Samantha odnesl prázdné úsměvem na tváři. "Hodná holka, teď vidíš vaše sexy přátelé zmrazené?"

Samantha se rozhlédl. "Ano."

"Jako odměnu za tak dobré s tímto jazykem, dám vám jeden z těchto dívek, jako nové sexuální otrokyni." Debbie cítila, že si zaslouží odměnu.

Samantha vypadal vzrušený a šel rovnou k Michelle černé vlasy dívka. "Chci svou paní, dovolte mi, abych se její paní."

Debbie luskla prsty, takže Michelle mohl opět hýbat hlavou. "Ne, je mi líto, neposílejte! Udělám cokoliv, prosím."

"Nebojte se, žádné kouzlo bude obsazení na vás." Řekla Debbie se zlověstným úsměvem.

Michelle ulevilo. "Opravdu?"

"Ano, stačí se podívat na tohle místo." Debbie začala točit náhrdelník. Michelle se podíval dolů a najednou nemohl odtrhnout.

"Ne .. zastavit ... prosím."

"Dívej se to točit kolem dokola, vám sledovat, že ne? Tak relaxační."

"Ano, tak relaxaci."

"Jak se zkroutí, vaše mysl zatočí s ní, takže se otevřený návrhům."

"Ano ... otevřít."

"Twirling dostane tak silný, vaše oči začnou cítit těžký, ne?"

"Ano, tak těžké." Michelle se snaží udržet oči otevřené na náhrdelníku.

"Cítíte se sami sklouznutí do hlubokého spánku. Tvé oči jsou zavřené a pádu hlouběji a hlouběji do hlubokého spánku."

Michelle oči zavřít a hlava jí pád na stranu. Debbie přestane točit náhrdelník a přejde k Michelle a hladí ji po vlasech. "Michelle, slyšíš mě?"

"Ano." Michelle odpovědi, zatímco spal.

"To je dobře, protože jsem počítat 10-1, budete padat hlouběji a hlouběji do spánku, když jsem dosáhnout 1, nebudu již mluvit s vámi, ale vaše podvědomí, a vaše podvědomí mě musí poslouchat, vy Rozumíš? "

"Ano."

"Dobrá, 10 máte pocit, vaše mysl padala hlouběji, 9 jeho pádu tak hluboko ji obejmout, 8,7,6 vaše mysl je tak hluboce spí, 5,4,3, vaše podvědomí o převzetí vaší vědomé mysli se hlouběji a hlouběji do spánku, 2,1 Jste hluboce spí a vaše podvědomí je otevřený pro návrh a musí mě poslouchat. "

"Ano, musí poslouchat."

"Hodná holka Michelle. Když jsem lapat prsty budete probouzet, ale nebudete mít stejné Michelle už. Nyní bude submisivní Lesbian Sex Slave."

"Submisivní lesbický sex otrok!"

"Ano, budete poslouchat jen své paní."

"Musím poslouchat svou paní."

"Vaše paní je Samantha."

"Samantha je moje milenka."

"Hodná holka, jaké jsou vaše příkazy?"

"Já už nejsem stejná Michelle;. Jsem submisivní Lesbian Sex Slave mé paní Samantha"

Debbie vítězoslavně se usmál. Cítila, jak se zase mokrý. "To je dobře."

Debbie luskla prsty a Michelle se probudil, když se nyní může pohybovat a ona okamžitě jde na kolena uklonil se Samanthou. "Má paní, jak vám mohu posloužit?"

"Svést mě otroka."

Michelle vstane a začne hladit a líbat Samantha. Toulat ruce po celém těle, bude pod navzájem sukně dotknout jejich nejintimnější oblasti. Brzy desky byly odejde a začali hrát s navzájem prsa od sání k jejich lízání. Debbie začne prstem sama sleduje tyto dvě roztleskávačky kurva navzájem. Brzy Michelle je na kolenou s hlavou mezi Samantha nohama olizoval se na její kundu. Samantha začne sténat a špetka její bradavky, zatímco její nová sexuální otrok jde dolů na ni.

Debbie slyšet Amanda sténat ve frustraci, a ona se otočí zpátky k Amandě a Alice. "Ale málem bych zapomněl na vás dva vzrušení. Myslím, že změna je nutná na vás dva stejně." Debbie má ruce a když přináší je dolů dvě trubky modré energie sestoupí na Amandu a Alice, když zapadne prsty a oba se znovu pohybovat, ale nemůže dostat ven z trubek magie.

"Pusťte nás ven!" Amanda volá.

"Omlouvám se, prosím, pojďme." Alice se ptá.

"Vidíte, Amanda, zeptala se Alice pěkně, takže se dostane odměnu, obávám se." Debbie přejde do Alicina Tube a dotkne se jej, a to bude jasnější a jasnější uvnitř trubice do Alice nemůže vidět už. Debbie zavře oči a soustředí; slyší Alice orgasmu v trubce. "Transformace má drahá." Brzy trubka byla tak jasná, že zmizel, Alice stála již ve svém Roztleskávačky uniformě, teď nosí černé kožené horní odhalení její dekolt a drží je až do, aby vypadaly větší, ona také nosí černé kožené rukavice, které jdou až na loket , černá kožená tanga s stehna vysoké boty, v ruce v žokej bičem a její vlasy se nyní nachází v těsné culíku.

Alice se dívá na její nové oblečení a začne se třít kundičku přes řemen. "Ach ano, líbí se mi nové já! Kde je můj otrok?"

Debbie naznačuje Amanda stále v ní trubka pohledu strach při pohledu na Alici. "Tady je, jen musím dostat ji připraven." Amanda zoufale zavrtěla hlavou na Debbie.

"Ne, Shelly, prosím!" Amanda prosí.

"Příliš pozdě na to, být zdvořilý." Ona říká, že když se dotkne trubku a zavře oči a koncentráty. Trubka dostane jasnější a jasnější, až Amanda nemůže být vidět už. Amanda je možné slyšet orgasmu v trubici jako její transformace probíhá. "Už tam skoro jsme!" Trubka dostane tak jasné, je náhle zmizí. Amanda tam stojí v výsměch svého roztleskávačka kostýmu, ale její vrchol je nahrazena černou podprsenku a její nová černá sukně je tak krátký, můžete vidět její černé bikini dna pod. Dívá se bojí na Alici a dostane na kolena.

"Ale prosím, paní, byl jsem špatná holka, musím být potrestán jsem byl tak špatný!" Amanda prosí o její paní.

Alice kroky znovu a přináší bič si na Amandině zadku. "Vy jste se špinavou děvku. Musíte být potrestán ty děvko." Ona biče Amanda zadek znovu a ona sténá.

"Ano, má paní, já jsem byla špatná holka, musím být potrestán vás. Jsem jako děvka." Amanda začne třít kundičku, když ji Alice biče, její sténání a sténání dostat Debbie off.

"Kdo řekl, že bys mohl potěšení sebe?" Požadavky Alice.

Amanda vypadá strach. "Je mi líto, paní, já jsem tak mokrá a nadržená."

"Budete mě první služby, pak můžete masturbovat, jak jsem bičovat vás!" Alice vyžaduje. Amanda se plazí na své paní a začne ústně radost Alice.

Debbie se podívá na holky baví a ví, že nemůže mít je takhle, když odejdou, to přinese i tolik pozornosti jako varovala její paní. Ona šlehne prsty a všichni zmrazení na místě, Alice stále dominuje Amanda a Samantha stále olizoval z její otrok Michelle.

"Když necháte Koupelna se vrátíte do svých normálních roztleskávačka já a ve škole budete mít stejný, ale v soukromí si bude vaše nové persony, trvale. Užijte si to."

Ona zaskočí prsty znovu a pokračovat ve své činnosti. Debbie je sleduje a začne masturbovat, Samantha oznámení a šeptá do ucha Michelle. Michelle táhne od Samantha a otočí směrem k Debbie, vstane a jde k ní. "Moje paní vyžaduje Mohu vám pomoci s vašimi potřebami."

Michelle pak dostane na kolena znovu a dá hlavu mezi Debbie nohy. Jako její jazyk pracuje jeho cestu do její kundičky, Samantha se šel znovu a začne líbat Debbie. "Děkuji vám za otroky paní."

Ona pak zvedne Debbie vrcholu a začne sát na její ňadra. Debbie se může cítit orgasmus rostoucí, s Michelle jazykem v její píči a Samantha sání její prsa, její smysly jsou na přetížení. Tahá Samantha off ňadry a táhne ji k polibku. Debbie hladí vystaveny prsa Samanta a Samantha dělá to samé na Debbie, brzy Debbie je Cumming na Samanthu a ona křičí nahlas. "Děkuji vám, vraťte se baví vás dva, musím jít."

Debbie hodinky jako Samantha a Michelle se vrátit k tomu, co dělají, a pak vytáhne svůj shora dolů a narovná sama ven, Debbie dotýká dveře a odemkne, když vyjde ven a vidí Principal stál u dveří brzdí kost hledáte u některých starších dívek. Vidí Debbie a snaží se držet zpátky Cumming v jeho kalhotách. "Shelly, co se to tam děje?" Ptá se slyšení sténání.

Debbie se usměje. "Podívejte se."

Chodí jí do koupelny; Debbie stojí, jak slyší. "Holky, co jste ... Ach bože, ach bože." Křičí, když se cummed do kalhot zase při pohledu na ně. Debbie se směje, když stojí mimo. "No, děkuju holky." On vystoupí na koupelnu v potu a pochoduje pryč, Debbie se směje ještě víc a pak si pamatuje její poslání.