Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Matka-in-law je kdo Brian chce a kdo Brian dostane. S slib a slib dodržen, Becky je urostlý matku a sexy sestru přijít na návštěvu.

S nezaměnitelnou vůní slaniny a kávy probouzí ho, Brian vstal z postele s obrovským dřevin. Poté, co právě počůral pár hodin předtím, než se zdánlivě potřeboval znovu čůrat. To je to, co se mu dostane k pití piva po dvacet jedna hodin. Normálně byste museli čůrat opravdu špatné, jakmile se dostal z postele, on byl více zaujatý v potravinách, než na zmírnění sám.

S Becky ještě v posteli spí vedle něj, on byl více než zvědavý vědět, kdo kuchař vařil snídani. Možná, že mají ducha, který rád vaří. Možná, že je takový hlad, že si představoval, že ucítil slaninu prskající a vaření kávy. Becky používá, aby se zde snídaně po celou dobu, kdy byly poprvé oženil, nyní se oba vždy ve spěchu, většina časů se chytit šálek kávy a spálit pár kousků toastu. Neděle jsou jediné dny, že udělám snídani, ale pouze v případě, že nebyly pozdě párty v sobotu večer. Nyní, více zájem o sex než na jídlo, on nebyl jíst a pít co nejvíce, protože Becky měla její gangbang.

Jako by ji nenapadlo, nebo sen se jí a ona se zázračně objevila, Anna May, Becky matka, stála u kamen dělat snídani, když Brian šel do kuchyně. Jakmile uviděl sexy, téměř neexistující noční košili, která měla na sobě, aniž by příslušný skromnost sobě župan, na okamžik zapomněl, že měl obrovskou erekci, která ztuhlé z jeho pyžama dna. Přidání k jeho nadrženost, je tu něco tak sexy o ženě, vaření snídaně, zatímco nosí sexy noční košili, zvláště když se ta žena zakázané ovoce tak, že jeho matka-in-law byl.

Její boční profil upoutal jeho okamžitou pozornost, jako kdyby tam stál nahý. Vidět erotické dojmy z jejích velkých ňader přes její naprostou noční košile, jakmile vstoupíte do jasně osvětlené kuchyni, napadlo ho, jestli ví, že by mohl vidět tolik jako ona, když viděl. S ní ukazuje tolik její urostlý tělo, oko za p***s, unembarrassed, že zřejmě měl obrovskou erekci v její přítomnosti, byl zvědavý znát její reakci na ni vidět jeho ztopořený úd, který stanový jeho pyžama dna. Poté, co přiznal svou sexuální pocity ke své manželce za její matkou a jeho chlípné touze po své sestře, byl překvapen, že Becky neměla vetovat jeho sexuální přitažlivost k nim. Místo toho, jít spolu s jeho zakázaným chtíčem, povzbuzovala ho se svým slibem, že mu nejen blikat matku a nahá těla sestry, ale také jim blikat jeho p***s. Wow!

Tím, že se probudil pocit, tak nadržený, povzbuzený ve svém exhibicionismu a zvráceně zvrhlé ve své sexuální touhy po její matce, že chce jeho matka-in-law vidět jeho tuhý sloup trčí přímo z jeho pyžama. Ihned, už přemýšlel, co bude její reakce, dostal jeho doufal v odpověď s ní sexuálně erotické pohled. S očima jít přímo na jeho ztopořený p***s a lepit tam, povzbuzovat ho, aby ještě více blikající matka-in-law, ona dvojí vzít. Tak, že vždycky mluvil na prsa jeho matka-in-law, ona teď mluvila s jeho vztyčený čurák.

"Dobré ráno," řekla. "Jak se máš?"

Ve způsobu, jakým se zdravili psa a poplácal ho po hlavě, doufal, že ona pozdravit jeho p***s stejným způsobem. Byl bych pro ni třít hlavu o jeho p***s, jako by jeho tuhý čurák byl špinavý pes. Byl bych rád pro jeho p***s se pohybovat po straně obličeje a sledovat její ústa tak, že pes olizuje strana její tváře se vždy snaží napíchnout jeho jazyk mezi rty. Je-li pouze jeho p***s mohl mluvit, jeho čurák jí odpovědět. Jistě, že se ho ptal, jak to bylo, řeší jeho zvětšené p***s by zíral na jeho erekci tak, jak doufal, že by se i ve způsobu, jakým byl na ní vystavené štěpení zíral teď, ptala se jeho p***s, jak to bylo.

V nadržený, jak se cítil v tu chvíli, tak by rád do prdele prsa jeho matka-in-law před rozloučení rty s jeho p***s. Žena tak dobře a tak laskavý, ale z jiného a další nevinné generace, napadlo ho, jestli jí olizovat p***s. Napadlo ho, jestli by mu umožnila c** v ústech. Napadlo ho, jestli polkla. Napadlo ho, jestli chce ho stejně jako on ji chtěl. Jakmile si myslel, že s ní dělat palačinky, měl vizualizaci smetany Anna May je velká prsa se c** tak, že sirup potažené své placky.

Jako by mu odvahu k tomu, aby její zíral na jeho erekci, byl tak v pokušení vytáhnout svůj p***s, aby jí ukázal, jak šťastný, jeho p***s byl jí vidět. Tvrdé a připraven k akci, si přál, aby ona oslovit svou mateřskou ruku a dotkla se jeho p***s a cítit jeho p***s přes pyžamo ve způsobu, jakým se tak chce oslovit své nadržená ruku dotknout se jí prsa a cítit její zadek skrze ni noční košile. Přesto, něco, co nikdy předtím neviděl z něj, že stačilo, že se jí zamával tuhý erekci, i když skryté uvnitř jeho pyžama dna. S ní bliká mu ji téměř nahá prsa, to tak chtěl, aby jí blikat jeho nahé p***s.

Miloval, jak jeho matka-in-law nosí ty Oh, takže těsné tlačítka halenky, které zdánlivě mají velikost příliš malá. S její velká prsa tlačí open její knoflíkových dírek, aby mu ji vidět vystavené, low cut podprsenku a dekolt, věděl, že kdyby se postavil na stranu mohla vidět více z jeho p***s. Pózování, aby mohla vidět více z jeho částečně vystavené penisu, věděl, že tam bylo hodně husté, dlouhé, chlupaté, růžové kůži byly jasně viditelné, že jeho matka-in-law mohli vidět prostřednictvím svého otevřel, pee otvor. To znamená, že když se dívá a sexuálně vzrušující, že je více než hledáte, skoro hořící palačinky, ona zírala. Zřejmě tím, že nosí takový odhalující noční košili před ní vždy nadržený syn-in-law, Anna May je stejně voyeur, když je exhibicionista. S ní zíral na jeho p***s a on zíral na všechno, co se ukazuje, třel spánek z očí, aby se ujistil, že ho vidí, co vidí, a nebyl sen. Jako kdyby byl osvětlen reflektorem, jasné ranní slunce, které zaplavily oknem Kuchyně je zřejmé, že ona byla na sobě nic pod její průsvitnou, téměř průhledné, sexy noční košile. Ach, můj Bože, jak horký je to? Zřejmě vidí jasný, volný obrys jeho matka-in-law nahé, křivky těla přes tenkou látku její noční košili, a to ani při pohledu pryč dost dlouho blikat oči, podíval se na ni, jako kdyby byl viděl téměř nahý duch .

"Nevěděl jsem, že jste byli na návštěvě," řekl dělat nečinnosti rozhovor jako jeho omluvu zírat už vůbec, že ​​jeho matka-in-law ukazoval.

"Není v plánu v předstihu, nevěděl jsem, že jsem byl na návštěvě jeden. Becky zavolal a požádal mě, abych přišel," řekla, že mu sexy úsměv, který žádná matka-in-law by nikdy dát její nadržený syn- in-law, který tam stál s mohutnou erekcí, zatímco ona tam stála v její sexy noční košili.

Jako by ochoten to udělat, tak tím, že úmyslně pulzující jeho píchnutí, ve svém chabém pokusu dráždit Anna května se ho dotknout, si přál, aby jeho p***s se hrabat z jeho pyžama a aby překvapení vzhled. Ve způsobu, jakým její potulný noční košile popruh padl a horní část noční košili uvolněné vystavit ještě více plnosti své nádherné prsa, když si to budou přát, že její oko by se mávnutím kouzelného proutku vypadnout z noční košili, zatímco ona převrácený palačinky. S její velká prsa vrtění a její noční košile horní spouštění s ní každý jemný, byť erotické pohybu, jen o trochu víc, a on mohl vidět její dvorce. Uchvácen sexy pohled na vrcholky jejích masitých ňader, i když jen její noční košile padne jen o málo nižší její bradavka bude úplně vystavena.

Jako kdyby byla striptérka, že mu vlastní, sexy, pomalý, striptýzové show, s ním již mají obrovskou erekci, si přál, aby jeho matka-in-law by nabídnout mu tanec na klíně. Sedí na něj před ním, zatímco dusit jeho tvář v jejích prsou, jako by její kozy byly dva obrovské polštáře, bych se rád pro ni pověsit ty velké prsa v jeho tváři. Povzbuzen svými vyhřívanými pohledy jeho erekce, jako by se jeho p***s byl operní hvězda mim a její pohledy byly jeho opona Bravos, si přál, aby jeho p***s by přídavek vzhled vzít tuhý luk. Pokud je jeho p***s dělal osvobodit od svého pyžama dna, jedná-li nevěděl, jeho p***s byl tak vystaven a trčí z pyžamu a uvažoval, co její reakce by byla vidět jeho vystaven píchnutí. Byla by strašně urazil, nebo sexuálně vzrušený? Chcete se dívat, nebo by to vypadat dál?

"Kdy jste se sem dostali Anna May?" Napadlo ho, jestli Becky mladší sestra, Susannah se zde na návštěvě příliš.

Poté, co ji viděl jen zezadu a ze strany, když se k němu otočila, jako by ho prosil, aby se jí dotkl, jeho oči se rozšířily, jeho touhu po ní zvýšené, a jeho p***s ztvrdl. Tak, že se zřejmě viděl vystavenou stranu jeho penisu, když ji stál bokem, když mu ona stála čelem, jasně viděl nejen dojmy bradavky provedené v noční košili, ale také její tmavé dvorce a celý urostlý nástin jejích ňader. Ach, můj Bože, nikdy se ho neviděl tolik jeho matka-in-law nahé tělo. Jako kdyby měl mokrý sen, zatímco plně při vědomí, když si myslel, že ejakulovat přímo tam v pyžamu.

Jako by její světle modré noční košile byla vyrobena z průhledného, ​​barevný celofán, věděla, že by mohl vidět tolik její ladná těla? Líbilo se jí to, že by mohl vidět tolik její smyslné tělo? Nebo se ho škádlila tím způsobem, že doufal, že ji škádlil? Měla ho škádlí tím, že ukazuje mu většinu svých vystavených prsou stejně jako on doufal, že ji škádlil tím, že ukazuje jí na stranu jeho vystavené p***s?

S big tits běží v jejich rodině, Becky prsa jsou jen o něco menší než matčiných velkými ňadry. Becky plný šálek C a s Annou května pravděpodobně malý D cup, Susannah musel být obrovský, dvojité D cup, ještě více zřejmá její malé postavy. Jako kdyby tam byl zakázaný les pod noční košili, že by rád, aby se s prsty, jazykem, a / nebo jeho p***s, temný stín její huňatý, ochlupení se má za to, že měla na sobě černé kalhotky, když Neměla na sobě žádné kalhotky vůbec.

"Včera pozdě v noci," řekla zíral dolů na šikmé deset tun jeho p***s z jeho pyžama spodní znovu ještě předtím, než její syn-in-law její nejlepší jižní belle úsměv.

"Ach," řekl, zatímco přemýšlel, co jiného by mohl říci, že prodlužují mu na ni zíral.

Chtěla, aby ji chytit zíral dojmem jeho erekce z jeho pyžama dna? Zatímco si představoval nahou, věděla, že se na ni díval tak, že se na něj díval? Brian usoudil, že pokud jeho matka-in-law nebyl rozpačitý o ukazuje mu její téměř nahé tělo a většina jejích velkých prsou, než by se neměl cítit provinile, ukazuje jí své obrovské erekci. Tit pro kohout, exhibicionismu a voyeurství v celé své kráse, miloval hraní této sexy hru blikat.

"Copak Becky ti jsme přišli?" Podívala se na něj, aby jí znovu ten sexy úsměv.

"Ne," řekl vrací její sexy vzhled s oduševnělou chtíče.

Hotovo s palačinek, Anna May přešel k její syn-v-právo, aby mu pusu a stiskl tak pevně, aby ho představit, jaké by to bylo, do prdele jeho sexy matka-in-law. Napíchávat její měkké břicho s jeho tuhou penisu, jeho p***s byl tak tvrdý, že se ani ohnout, když přitiskla téměř nahé tělo proti jeho téměř nahé tělo. Napadlo ho, jestli cítila, jak jeho čurák ji bodat. Jak to, že není cítit jeho p***s ji strkat? Napadlo ho, jestli jí objal ho jen stisknout jeho p***s proti ní tak, že ho milovala, když jí stiskla kozy proti němu. Takže v pokušení dostat se do šálku jí sladké, urostlý zadek v ruce, to trvalo celý sebeovládání se neměl k tomu, že se Becky matky. Obsah místo k odpočinku ruce na horní části zadečku a prsty odpočinku nižší prozkoumat více ze svého kola, pevný zadek, dala mu pusu na rty, která trvala trochu déle, než by měl mít.

"Omlouvám se, že jsem vynechal vaši narozeniny minulý týden Brian. Opožděný Happy Birthday s vámi," řekla při pohledu do jeho očí, jako kdyby byli milenci, než dávat mu další polibek.

"To je v pořádku. Byl to jen další narozeniny," řekl náhle přemýšlet o tom, Becky má Gangbang sex s Jackem, Tony, Mike, a Jim.

Tentokrát otočila hlavu na stranu a zavřela oči, její polibek trval o něco déle, a to tak chtěl, aby jí proklouznout jeho jazyk. Nepříjemný okamžik se jeho p***s tlačí její měkké břicho a její velká prsa přitiskl svalnaté hrudi, byl rád, když přerušil polibek, než on dělal ze sebe blázna a francouzský políbila jeho matka-in-law.

"Jen další narozeniny? Každé narozeniny jsou mezníkem v životě," podívala se na něj a zasmála se. Jako by ho hladil v tom, jak se dělá se psem, běžela pomalu ruku na hruď a břicho. Náhodně nebo záměrně, její dlouhé, pěstěné prsty krátce oprášil jeho p***s, než se stáhla ruku pryč. "Co je to pocit, být čtyřicet?"

Doufat, že lichotky mu dostane vše, co od ní chce, a s ní nevypadá na svůj věk a s ním nemají lhát, když ji pochválil.

"Myslím, že by nevěděl, co to je, být čtyřicet bytost, že nejste čtyřicet dosud," řekl poťouchle smát, přičemž krok zpět, než udělal něco, co bych pak litoval.

Zasmála se, ale tak, že se načechraná vlasy, mohl říct, že se jí líbilo věnovat zvýšenou pozornost, že ji platit.

"Přál bych si. Jsem také minulost padesát a byli hrdým členem AARP na několik let," řekla.

"No, nevypadáš jako důchodce mě," řekl balení ruku kolem pasu, aby jí ještě pusu. "Vypadáte o deset let mladší než vy. Vypadáš čtyřicet-něco místo padesát-něco," řekl naklonil se do ní.

"Děkuji vám," řekla.

S její velká prsa opřenou o ruce a předloktí, cítil těžkou váhu svého Big Tit. Byl to pokušení otočit ruku dlaní vzhůru a šálek její prsa, zatímco prsty její bradavky. Jen pár centimetrů, její bradavka byla tam. Místo toho, on byl spokojený, že peer down noční košili vrcholu na jejím výstřihu a na vrcholky ňader, která byla zobrazování.

"Chcete-li odpovědět na vaši otázku, jaké to je být starý čtyřicet let, cítím se starý," řekl pohybu paži pryč, zatímco přemýšlel, co jeho matka-in-law by dělal, kdyby ji chytil za zadek a tápal její prsa.


Ztráta jeho odpor, si přál, aby měl tu drzost, aby ji vzal do náruče a políbil ji znovu, když se dotknete a pocit na všech místech, která si ráda bych se dotknout a cítit ji. Zvláště poté, co ho políbila třikrát, přemýšlel, co by to bylo na francouzský polibek matka-in-law, byl tak v pokušení rozloučit rty s jazykem, zatímco cítil její velká prsa a / nebo její urostlý zadek přes noční košili. Po Becky měla svou zábavu s ní Gangbang, protože věděl, že tam bude žádné následky od jeho manželky, on už měl pokračovat od Becky svést nejen matku, ale i její sestru. Jenže nevěděl, jak Anna května by se cítil o sexu s její syn-in-law. Po tom, co mu Becky řekla o její matka je lechtivý, jak pro něj získat nějaké levné, volné pocit příjemné její prsa, byl tak v pokušení ji lechtat. Napadlo ho, jestli mu lechtal ji, když náhodou na účel cítil její prsa, jestli ho by lechtat, když náhodou schválně, cítil, jak mu p***s.

Uvědomil si, že on byl tak mladistvých ve svých chabých pokusech svést jeho matka-in-law, jako Becky slíbil, že by potřeboval pomoc od jeho manželky vidět všechno, co chtěl a potřeboval vidět Anny května. K tomu, aby tady tak brzy pozvat svou matku, její blikání plán muselo být něco dobrého. S ním jí již objednávat nové auto, plánuje přestavět kuchyň, a kupovat jí kožich a diamantový prsten, ona byla zaneprázdněná, že mu to chtěl taky. Přinutil se chovat, nechtěl zničit co Becky měl v plánu, ovládl se z francouzské líbání a cítit se jeho tchyně. Přinutil se, aby se necítili její velká prsa a prstem jí už vztyčené bradavky. Přesto, takže chtěl za cítit její kulatý, pevný zadek, že tak chtěl, aby ji lechtat. Přesto, nechtěl zničit Becky je plán polechtat svou matku, když právě ze sprchy a na sobě jen ručník, rozhodl se čekat na svůj čas a čekat na jeho manželku pomáhat, aby viděl svou matku nahou.

Již sexuálně vzrušuje všechno, co už viděl jeho urostlý matka-in-law, a vše, co se mu ukazuje na ni, jen si přál, aby byli oba nazí, když ho objala a stiskl ho. Místo napíchávat její měkké bříško se svým tuhým p***s, dovnitř a ven a nahoru a dolů, byl by rád, aby napíchnout jí teplé, mokré píči s jeho tvrdé péro. Nelze si pomoci od pohledu, pošilhávání skutečnosti, Brian zíral na dlouhé linie štěpení jeho matka-in-law byl vždy hrdý na to, ukázat, muže. Od pošťáka, aby řidiči UPS a FedEx Do obchodu s potravinami akciových úředníků, že to není člověk, že jeho matka-in-law není blýskl jim její dekolt. Po masturboval nad myšlenkami její topless a / nebo nahá stokrát před, když si představil, jak se dívá stejně jako Becky vypadá nahý.

Nadšeni, že tento víkend by mohl být nejlepší víkend svého života, po Becky nejen slíbil blikat nahé tělo své matky k němu, ale také aby blikat jeho p***s do její matce, nemohl dočkat, až uvidím, co měl v plánu. Jen si přál jeho sexy sestra-v-právo, Susannah, bylo i zde. Zabít dvě mouchy jednou ranou, je, že Susannah byla coura, kdo v rodině, bych se rád viděl Becky je 30-rok-starý, mladší sestra nazí taky. Byl bych rád viděl reakci na Becky je mladší sestra tváři, když jeho manželka blýskl jeho p***s do její sestrou. S její matka vypadá jako starší verze jeho manželka, jeho sestra-in-law byl mladší verze Becky taky. Samozřejmě pro jednoho vypadat tolik jako ostatní, genofond v této rodině byla velmi silná.

S Annou Může pouze 19-let-starý, když Becky se narodil a díval deset let mladší než její 54-rok-starý věk, pokud Becky vypadalo něco jako její máma dvacet let, když jí bylo 54-let-starý, že bych 't jedno, jak se dívá takhle vůbec. Rozhodně ne Becky, ne Susannah, a ne Anna May, nechtěl kopnout některý z těchto horkých žen z postele jíst sušenky. Jeho matka-in-law byla definice MILF a věrný definici slova, bych se rád do prdele své tchyně. Byl bych rád za jeho matka-in-law a podívala se na něj s její velké, hnědé oči, zatímco sání jeho péro. Ve způsobu, jakým Jack vykřikl v Becky úst, byl by rád nejen ejakulovat v jeho matka-in-law v ústech, ale také v jeho sestra-in-law úst příliš.

Nejste si jisti, proč se tak chtěl mít sex se svou matkou-v-právo, když měl mladší verzi ní s Becky v posteli už, že to udělal. Není pochyb o tom, pravděpodobně ze stejného důvodu, proč by chtěl mít sex se svou sexy sestru-v-právo je stejný důvod, proč chtěl mít sex s jeho urostlý matka-v-právo. Udržet to všechno v rodině, jak horký by to jít od Becky k matce a sestře. Ve způsobu, jakým Becky měla gangbang s jeho čtyřmi, nadržených přátel, bych se rád mít trojku s matkou a sestrou. Bohužel se svou sestrou, které zde nejsou, by se spokojit s jeden-na-jeden sex s matkou.

Protože jeho manželka byla již její sexuální pohyby na jeho čtyřech, nadržený přátele tím, že souhlasí, že mají gangbang, byl rád, že jeho otec-in-law byl již v obrázku, aby mohl dělat svou sexuální pohyby na jeho matku, in-law a sestra-v-právo. Rozvedený brzy poté, co porodila Susannah, nechápal, proč někdo, kdo vypadá jako ona nebyla spojil s jiným mužem. Měla několik data a několik, krátké romantické setkání, Anna May neměl jinou stabilní muže v jejím životě. Je pravda, že to není snadné pro ženy s zavazadla dvě malé děti najít muže, aby se na této odpovědnosti, ale její dobrý vzhled a urostlý tělo bylo sladký dezert, že každý člověk může spolknout po poskytnutí pokračující podporu jejich jídla.

squareshield6035
Community Member
 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!