Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Kapitola 7: Morning After

Pomalu Monee se probudil v šeru časného rána, se míchá a pak v šeru viděla jsem ji držel pevně v náručí a spí klidně. Ona hladil mé tváře s láskou a dívat se, když viděl, že můj p***s stále pohřben v ní.

Začervenala, pomalu se ze mě a dělat hlasitý praskavý zvuk, když můj baňatý p***s hlavu vytáhla její kundu. Monee bity její dolní rty, cítila prázdnotu její kunda a její oteklý nafouklé stydké pysky, pak si lehla vedle mě a díval se na mě klidně spí, na rozdíl od mladé šelmy, že z vášnivé lásky, a šukat do přírody opustit minulou noc.

Pomalu, její ruce se vlekl po její pupek, pak se k jejímu rozkroku, ona byla naplněná až po okraj, takže plná po divoké lásky včera v noci, a ona to věděla jako žena, že ona stojí šanci na tak vysokou úroveň, aby se impregnované po včerejší noci .

Stačí, když se vlekl se tu myšlenku jsem zamumlala něco ve spánku, a otočil se, mé dlouhé ruce objímání s ní, zatímco nohy zamotané vtip její.

Monee se usmál, ¡§ Jaký velký kluk pořád je, ¡¨ a opatrně vzdálil do mých rukou a nohou, pak si přitiskla velké měkké hnědé kozy ke rtům, instinktivně jsem se začít kojit ve spánku.

Monee zasténal slabě, cítil zuby okusování a sání, její oči se misty jako její ruce třes, pohybující se dolů a můj ztopořený p***s tělová do svých rukou a začne hladit mě znovu.

Její dotek byl jemný a uklidňující, ale její dech rostou mělké, jak jsem sát těžší a těžší, ve spánku, zdánlivě v dobrých snech lisovaných jsem víc na hrudi a sát na její neodbytně.

Monee cítil její tělo spáleno s touhou znovu, její sténání se stal hlasitější jak její ruce busying se s můj p***s.

¡§ Mmm mmm ¡¨ Pomalu jsem se probudil, najít sám sebe sát její velké kozy, zatímco ona dává můj p***s pěknou ruční práci.

Zvedla jsem svou tvář a usmál se na ni, ona sklopila oči a řekl tiše ještě v malém hlasem, ¡§ Dobré ráno moje, moje, ¡¨ přestala mrtvý ve vodě, když se snaží najít správný způsob, jak mě oslovit.

Její mysl pracuje rychle, jak se snaží najít správný způsob, jak mě oslovit, ale najít ji docela trapné situaci. Její obličej zrudl, když se opírá hlavu o mé širokými rameny.

Úsměv stočený na rtech, když jsem vytáhnout ji ještě blíž ke mně a přitiskl mé teď tvrdý jako ocelový p***s proti její baculatá dole, Monee zalapal po dechu, cítil teplo vyzařující z mé směny a do její kůže.

Usmála jsem se, ve zcela zlobivé způsobem, a mají obličej mezi mé svalnaté nohy, když jsem držet hrst její hedvábnou srstí. Monee byl zmatený, co mám v úmyslu dělat v situaci, jako je tato, ale brzy zjistil, že se ode mě.

Olízl jsem si rty a řekl, ¡§ Vykuř mi Monee, sát mi těžko, ¡¨ v náročném a dominující tón.

Její mysl závodil, ona nikdy nasál ptáka dříve, to bylo považováno za velmi, velmi nadržená, co dělat v Indii, a její pevná výchova neudělal nic, aby jí pomohl ve věcech, které sexuální záležitosti.

Tak pomalu, že se sehne a vezme mi zuřící p***s do svých rukou, a začíná lízat po mé tlusté hřídele. Nechal jsem se sténání, zavřel oči, když jsem si její mokré měkký jazyk lízání celého můj p***s. Pak otevřela své svůdné plné rty a políbil ji na špičku mého penisu, než pomalu se můj p***s do její horké vlhké úst.

Stiskl jsem její hlavu trochu dolů a spolkla polovinu můj vztekle p***s do úst, málem pozvracela, ale daří se udržet na sání. Jsem hlasitě zasténal, když se začne bob hlavu nahoru a dolů na mém hřídel a používat její jazyk lízat po celém mém hřídel.

Její obličej byl rudý s plachost, když nasál na můj p***s, ale poddajnost v její krvi ovládal své myšlenky, když se začne chovat jako oddaný indické ženy a sluhy.

Můj p***s pulzovala s její jazyk a ústa tvrdě pracovat na tom, a zasténal jsem hlasitěji a hlasitěji, cítil sám stále více oteklé, kterou sekund. I kartáč prsty přes její hedvábné naolejované vlasy, jak se houpat hlavou nahoru a dolů na můj p***s; ona je nezkušená, ale přesto dělají vše, co mohou, aby mě potěšil.

Její jazyk je měkká a mokrá, když mě a ústa olízl tak horké a příjemné, polykat můj p***s celý do úst, se snaží podojit můj hřídel. Držel jsem v ruce s mými a pomalu vrazil můj p***s nahoru bušit ústa, Monee vzhlédl, a v jejích očích jsem četl mateřskou pohled a poddajnost, když poslušně olizovat můj p***s.

I zasténal hlasitě jako Monee pečlivě okusoval můj p***s hlavu, stimuluje mé tělo a odesílání elektriku až mi mráz po zádech a že mě sténat nahlas. Moje velké koule utaženy, jak jsem zasténal, a pak jsem zatnout zuby, propukl celý uvnitř její horké pusy, ale překvapilo, že se rychle začne polykat všechny horké semena stříkající na zadní straně krku.

Pořád Cumming na dobrých 30 sekund a pak jsem vypustil označení jako můj p***s pomalu iu nás stávají částečně vztyčené. Monee začne lízat a cucat mi vyčistěte její jazyk znovu, vychutnával chuť svého muže semen v ústech a nosní dírky.

Pomalu jsme se obě chytit dech znovu a pak se rychle sprchu dohromady, Monee nyní otřete její tělo plně se smetanou ke koupání a pak používat své tělo jako hadr na mytí nádobí, aby mi čistit pod sprchou, a nikdy jsem se pustil náhodou dát Její dostatek prsa k sobě, nebo si pohrávat s hustou hustou džungli její kundičky.

Stačí, když budeme utírat sami suché, můj žaludek zavrčel jsem se smál, ¡§ Ach, vypadá, že je třeba rychle něco sníst, moje břicho je si stěžovat na mé veškeré práce a ne jíst politiku. ¡¨

Monee se zasmál, a pak se začervenal, když si vzpomene až příliš jasné, jaké ¡§ JOB ¡¨ jsem dělal na ni. Poté, co na sobě jsem v krátkém a tričko, jsem šel s Monee do svého pokoje a pozoroval ji proměnil v měkké lesní zelené sárí s výšivkou halenka s jemnou barvu krému. ]

I vyzvednout novou spodničku a pěšky se k Monee a pomáhá jí dostat se na ni, ona řekla něco měkkého hindsky, že nemám úplně pochopit, a když jsem se zeptal, Monee jen tiše usmál a řekl, že byl oběť vděčnosti svým bohům, ale chytil jsem záblesk v jejích očích, že není modlitba, a něco víc smyslná.

Její myšlenky byly sladká, jak jsem vám Monee dostat na spodničky, a nevzdal šanci třít její klitoris s mými prsty.

Monee tiše zasténal a řekl jí exotické přízvukem tónem, že bych měl dostat do práce poté, co se vaří mi snídani a pak by měla začít dělat nějaké uklidit v obývacím pokoji.

Připomněl jsem Monee, že dnes je sobota, a nemám práci v sobotu, pak jsem se zabalit své dlouhé paže kolem pasu a zabořil jí krk a zašeptal a olízl ucho, ¡§ Co myslíš, že máme něco víc. ¡¨

Monee zalapal po dechu, a trval na tom, polovinu v hindštině a polovinu jí lámanou angličtinou, že to není prospěšné pro mladý muž, že ano, tak shovívavý beze zbytku v sexu, ale ona se nesměle řekla s hlavou opřenou mém rameni, že když jsem se tak přání, můžu si ji dnes večer.

¡§ awwww ¡¨ zakňučel jsem a ona hladil mé tváře, jako matka, a četl jsem z jejích měkkých smyslné hnědé oči, ¡§ Buď hodný chlapec. ¡¨

Po ní se dostaneme do kuchyně / jídelny a natáhl jsem se trochu, a nalít sám šálek studeného mléka, a když jsem polykal ho, držím oči hladově na její velmi širokými prsy, si představoval, jaké by to bylo, jako pít mléko z jejích velkých tukových bradavky.

Monee se usmál a cítil její srdce zesvětluje, ona vybrala 4 vejce, některé čerstvé houby, které jí plátky na malé kousky, pak se začnou posouvat houby s míchanými vejci Fry. Zatímco se zabýval sama s vejci, jsem místo nějaký přípitek v toustovač a zahřejte ji, přičemž se Jahodový džem a máslo z lednice a položte je na velký jídelní stůl.

Pak jsem jít a vytáhnout oponu stranou, nechal jasné slunce svítí skrz okna, dům je teplý na dotyk a příjemné, a vůně prskající houbovou omeletu na pánvi dělá mi slintat s velkou chutí.

¡§ Ding ¡¨ jsem si topinku z topinkovače a platí džemy a máslo rovnoměrně na přípitek a pak odříznout kalené strany s tupým chleba nožem.

Kuchyně je bolestný s velmi měkkou lesní zeleně, stejně jako sárí ona je teď na sobě, a když jsem se podíval, v jasném slunci, ona vypadá jako exotické bohyně lesa, ¡§ Velmi nahé bohyně v náručí, ¡¨ jsem skoro řekl nahlas, když mám pocit, známé míchání v mých šortkách.

Zhluboka jsem se nadechl a uklidnil jsem se právě včas, aby se usmál na Monee, když umístíte talíř houbové omelety na jídelní stůl a sedí vedle mě.

Dnes neměla nosit její Bindi, maang, ani ona se Mangal Sutra na, navíc, nechala vlasy volně padl na záda stejně, oni zářit jako nejjemnějšího saténu a hedvábí spojit dohromady. Ztěžka jsem polkla, a usmál se, za opravdu moje volba byla správná.

¡§ Steve, snídaně je připravena pro vás, pane, ¡¨ Monee, viděl jsem ztratil v myšlenkách upoutala mou pozornost zpátky na potraviny znovu.

Usmála jsem se jasně a začít jíst s ní. Monee jedl pomalu a byl vždy připraven sloužit své potřeby a přání. Monee na druhou stranu, když její boky se stěhoval, zdravý rozum pad tře její chlupatou kundu a ona si nemohla pomoci, ale přemýšlet o tom, můj p***s se ponořit hluboko do jejího těla, a orání ji tak silně, včera v noci.

¡§ Je to můj osud, ¡¨ myslí na sebe, ¡§ já, já nezanechali cudnost, a, a moje, moje budoucnost teď leží s ním, můj, ach můj manžel a pán. ¡¨

Překvapeně i na sebe, že by mě uznávají jako svého pána a manžela, Monee rychle dojedl a uklidil stůl a snažil se uvažovat o její nové uznání.

Po snídani jsem se vybrat knihu z mé sbírky a sedět na zadní dveře lavičku a cítil, jak slunce svítí dolů na zahradě, když jsem začal číst knihu. Monee chodil kolem ve svém pokoji poté, co se uklidil kuchyň, ruce stále tlačit na břicho, přemýšlel co když, co když ona je s dítětem, co se má dělat.

Ne, to není možné, je to, že není člověk silný, ale může to být. ¡§ ¡¨ Ne, řekla si, to není možné, jen jsme měli, kdysi, nikdo je to silný, může ho. Ale to by nemělo být tak špatné, nesoucí jeho děti, se jí nezeptal bohy propůjčit děti v jejím lůně pusté.

Ale její rodina, ach, jak ona může čelit jim teď. Jak může doufat, že o návratu do svého domova a rodiny, když se dozvěděl o takové nestoudné aktu. Byl to není povinností každého vdané ženy k ochraně její cudnost a ctít svého manžela.

Ale tady je, vzdát se jí cudnost a jednal z chtíče v posteli mladého muže s věkem jen svého mladšího bratra, a dokonce ho pokorně uznat za svého nového pána a manžela, nemyslitelné.

Toto je akt šílenství, Monee konečně stojí skutečnost, že její akce by a bude i nadále odsouzen v její vesnici a ona se zřekla a odsoudil jakékoliv cti jako žena.

Zděšený, Monee pomalu přecházet po dřevěných schodech a díval se z okna, jsem tam byl, seděl a četl.

Kousla se do rtů, a rozhodl, že ona je tady, a že jsem ¡§ ¡se ji ¨, to není její místo myslet na ty věci, všechno, co potřebuje, je, aby se všechno, co chtějí, aby byla, a že je jí povinnost nyní.

squareshield6035
Community Member
 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!