Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
rampantutility203 Journal rampantutility203 Personal Journal


rampantutility203
Community Member
avatar
0 comments
Socky Ch. 03
"No, co se může změnit, ale myslím, že se to již byla stanovena," zasmál se Jim. Podíval se na svého otce-v-právo a usmál se. "Díky, tati." Bylo to poprvé, co se kdy mu, že volal.

Jacob se usmál. "Rádo se stalo synu. Ach ano, ještě jedna věc. Mluvil jsem se starým přítelem včera před stopy se setkají a on bude vám volá. On je stavebník a rád bych si s tebou promluvit o vývoji této zemi . Řekl mi něco o tě dobíjení pro váš dům. "

"Myslím, že vím, jak jste se stal tak bohatý," usmál se Jim.

Jacob se rozhlédl. "Jestli se vy dva dělat věci správně Jacob Creek může být elitní místo k životu v Glendale."

"Promluvím si s Emily o tom," zasmál se Jim.

"Emily?"

"Ona miluje Jacob Creek, jak to je teď. Když jsem to bordel až se možná nikdy mluvit se mnou znovu."

"Do prdele nenechte se to stalo," řekl Jacob vážně. "Musíte být velmi hrdý otec."

Jim cítil, jak mu oči trhat. "Nemáš ani ponětí."

*****

Později odpoledne Jacob a Betty Cameron měl jejich první jídlo někdy v mobilním domě. Starší pár byl tak šťastný, že s jejich dcerou a její rodinou znovu, že to bylo jedno, kde bylo jídlo. To bylo později jako Emily a její dědeček šel po polní cestě směrem na škole, že Emily vzala ho za ruku.

"Dědeček Myslím, že půjdu vzít Brandon."

Jacob se usmál. "Ptal se tě o ruku?"

"Ne tak docela ... no trochu?"

"Jsi trochu moc mladý na to myslet, že právě teď," Jacob se usmál. "Ale pamatuj si, že je to tvůj život, takže se nemusíte vůbec nikomu říct, že chcete, měli byste s tím dělat."

Emily ji stiskl a usmál se. "No tak já tě závodit do školy domu." To bylo jen asi dvacet kroků. Udělala to jako vtip, ale najednou jí děda vzal pryč s jeho třtiny létání vedle jeho zadek nohy.

Emily skončil druhý, ale to jí nevadilo.

To bylo později večer před Prarodiče odešel, že Betty dala Emily starou vlasy kapelu, která měla na sobě před mnoha lety, když běžela trať Penn State. Na přední straně to byl malý lev.

"Díky babička," řekla Emily.

*****

Na další dva měsíce letěl a celý stát věděl, kdo Emily Miller byl. Spolu s Missy se náhle stal tým porazit. Bylo to na státní finále se konalo v Penn State, že Emily a Sarah Jenkins opět setkali. Tentokrát to byla Sarah, který byl velmi nervózní.

"No to je to," usmál se Sarah jako dva obešel startovní čáře třesoucí se nohy a ruce, aby se uvolnit. "Slyšel jsem, že se chystáte do Marylandu."

"Ano," odpověděla Emily. "Měli jste si vybrat školu ještě?"

"University of Virginia."

"Hej ... to je ACC taky že jo?" Emily se usmála.

"Ano ... takže myslím, že budeme vidět každého jiný znovu," Sarah se usmála. Přestěhovali se do svých pozic, a když zbraň znělo odjeli spolu.

Oba byli mistři, jak oni dokončili první kolo mrtvý ještě. Šlo to, že způsob, jak se v polovině cesty kolem, když oba vypuklo do otevřeného pomlčkou na půl míle. Celý stadion se zastavil, když sledoval, ani dívka prozradit ani o píď. Nikdo mluvil, nebo dokonce dýchat, když se blížili k cílové čáře a vykročil přes něj ve stejnou dobu. Byla to fotografie dokončena.

Emily a Sarah dát přestávky na a otočil se směrem k sobě. "Myslím, že jsme oba jen porazit státní rekord," usmál se Sarah, jak se objímali při čekání na výsledky. Soudci se díval na video, až nakonec jeden ukázal na obrazovku a druhý pokýval hlavou. Otočili se a řekl něco ke dvěma autobusy. Trenér James najednou začala skákat nahoru a dolů, což znamená, samozřejmě, že Emily vyhrál.

"Gratuluji," řekla Sarah zklamán, ale ne překvapen. "Uvidíme se v míli."

Trenér přiběhl k ní a objal ji. "Nyní drží rekord stát v půl míle. Váš čas byl 2:11:52 a Sarah byla 02:11:56."

"Je to méně než druhý od sebe," zalapal po dechu Emily. "Ale jak mohou přesně měřit, že?"

Trenér se usmál a dotkl malý obláček vlasy trčí ven přes lva na hlavu kapely. "Ty doslova porazil ji na vlasy."

Emily se podívala i do stánků na její babička. "Děkuji vám," řekla s vědomím, že ji neslyšel, ale možná, že by si rty.

Missy vyhrál 200 yardů pomlčka dříve, ale přišel v druhé na 100 yardů závodu. Glendale držel štíhlou marži Ridgewood když Emily a Sarah přistoupil k lince. Sára se natáhla a vytáhla tmavě hnědé vlasy, málo a oba se rozesmáli.

Emily věděla míle byla její nejlepší závod a udělal nějaké extra cvičit s Elvisem a Boner. Věděla, že by mohl zůstat i se Sarah a doufal, že v posledním kole její příprava by převzít.

"Ach Bože, já jsem tak nervózní," řekla Janet Miller seděl v části Glendale High rodičů.

"Vím, že jste kopal nohu za posledních 30 minut," zasmál se Jim. Všichni viděli Emily otočit a podívat se směrem k nim a vlny.

"GO GET IT EMILY!" Betty Cameron křičel před Jacob zahnutý rameno s holí vytáhnout ji zpět dolů vedle něj.

Emily úsměv ji opustil, když se díval dolů na trati a čekal na pistoli. "BANG!" Najednou byli pryč a ona běžela její poslední vysoká škola rasa. "Pace sami," pomyslela si, zatímco po Sarah o půl kroku. Byly krk na krk na konci prvního kola a se opět dát velký prostor mezi nimi a ostatními.

"Wonka ... Wonka!" Slyšela, jak míjeli roztleskávačky Glendale a kapelu. Opět byli dokonce na půl míle.

"Nemohu se dívat," řekla Janet položila hlavu do dlaní, ale ona vykoukla přes prsty. "GO Emily!"

Sarah se usmála, protože ona dal nějaké extra klimatizace s najal trenéra, jak míjeli konec třetího kola. Jedno kolo jet a ani dívka ustoupit. Posádky TV kamery běžely přes vnitřní pole s těžkými kamerami na ramenou, když se blížili poslední polovinu závodu.

Sweat korálky nyní tvoří a měnily se na kapky na Sarah čele jako její dech se stal pracovali. "Je to stroj?" Ptala se sama sebe při pohledu vedle ní na Emily, která ani Vypadáš unaveně. Sarah zírala před sebe a začala poslední kop na lince, když Emily náhle vzlétl. "Do prdele."

"DOGS EMILY!" Trenér James křičel a křičel, když viděl, jak získat velký náskok na předchozí státní Champ. "psi!"

Emily tělo byl stroj nyní, který byl formován vyběhlo na kopec, aby Brandon domu v posledních několika týdnech. Běh na ploché dráze je jako běh kopce dolů.

"Ach můj bože!" Janet zvolal se slzami radosti, když její krásná nádherná dcera překročil cílovou čáru vedoucí Glendale svou první státní šampionát v každém sportu. Sarah byla celých pět sekundy za ní.

"Vyhrál jsem!" Emily mysl křičela, ale ne zvuk vyšel z úst. Okamžitě se otočil a uviděl Sarah s úsměvem. "Myslím, že budu přenášet z ACC," druhá dívka řekla, když objal. Když se rozcházeli Sarah vytáhl Emily za ruku. "Kdo je Elvis a Boner?"

"My trenéři," zachichotala se Emily. Poté, co že to bylo jen rozostření pro Emily. Každý, kdo ji chtěl obejmout a televizní pořady udělali krátký rozhovor.

"Pořád jsem si boty na tatínka," zachichotala se Emily, když objala muže, který uvízl s ní tak dlouho.

"Napadlo mě, jestli se chystají přijít pryč," zasmál se Jim. Emily viděla Brandon stál za ním poslední v řadě čeká na svůj tah na he dívku, kterou miloval tak moc.

"Ahoj," řekla Emily se slzami v očích. Otřel jednoho pryč a vytáhla zpocené tělo jeho.

"Řekl jsem Georgetown, že jsem přišla," zašeptal Brandon. "Můžeme získat byt v blízkosti obou škol."

"Byt?" Řekla Emily. "Nemyslím si, že můj otec dovolí, že."

"Už jsem s ním mluvil."

"Mluvil jsi s ... ho ... o ... bytě?"

"Ano ... a zeptal jsem se ho, jestli bych mohl mít oprávnění si tě vzít."

Emily se zastavilo srdce. Podívala se na všech klidných rodiče, členy rodiny, kolegy a roztleskávačky a kapely jako Brandon padl na kolena před ní. Dokonce i televizní kamery byly ukázal na ni.

"Emily Vezmeš si mě?" Jeho úsměv by tály každá žena srdce.

Emily, který nenáviděl pozornost v tu chvíli bylo jedno, jestli celý svět sledoval. "Ano ... Ach bože ... ANO!"

Najednou se celý stadion i ostatní týmy začaly tleskat a jásat. Emily vytáhl ho ke rtům a dal mu své nejlepší polibek.

Epilog:

Emily byla výrazná žena v Marylandu, ale dokázal, že Terrapins nebyly pomalé. Poté, co a Missy vedl terps na mistrovství ACC jejich prváci sezónu vzali svůj tým do finále NCAA následující rok, kdy Emily rekord v USA. O dva roky později v Číně Emily získal zlatou kov pro svou zemi. Brandon hrál v Georgetownu a vzal je do Cotton Bowl, kde oni prohráli s Texasu. Emily byla v hledišti křičí, "Willie! ... Willie!"

Na Jacob Creek lidi umístil velký nápis v dolní části kopce těsně předtím, než jste se obrátil přímo na Cameron Estates.

"Vítejte na Jacoba Creek. Rodiště Emily Miller, který přinesl domů zlato."

Poté, co její prarodiče zemřela a těsně po porodila Brandon Jr. Emily začala stipendijního fondu pro všechny děti, které žijí v Jacob Creek. Ona a Brandon postavil největší dům v Cameron Estates a každé ráno kolem 06:00 si ji můžete chytit běžící vedle svého malého syna a manžela. Elvis a Boner Jrs. běžel za ním.

*

konec ...
 
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Play with GCash
Play with Platinum

Customize your own avatar now!

Join Now

Have an account? Login Now!