Boj proti sexismu a patriarchát v afro-americké komunity, to je starost každého sestry. Jmenuji se Kristýna Soleil a jsem mladá černá žena haitského původu žijící ve městě Hartford, Connecticut. Moji rodiče Jean-Pierre a Lucinda Soleil přestěhovala do Connecticutu ze svého rodného města Cap-Haitien na severu Haiti, když jsem byla opravdu mladá. Pokud vím, Hartford byl vždy mým domovem. Teď jsem student na univerzitě v Hartfordu, a také praktik BDSM. Že nejhorlivější všech forem smyslné vyjádření. Nedávno jsem představila svůj nový manžel Mohammed Dahir do nádherného světa BDSM a on se pomalu přizpůsobuje jí. Vidíte, Mohammed je nedávný konvertita ke křesťanství. Vyrůstal v rámci patriarchálního systému islámu v hlavním městě Mogadišu, Somálsko. Žije ve Spojených státech amerických pro už deset let a nedávno našel pravdu v Ježíši Kristu a přijal katolicismus jako jeho nové víry. Mohammed Dahir, můj manžel vzdá islám, zahrnuje katolicismus a rovnost žen. Jako junior místopředseda křesťanských žen Nadace Hartfordu, hrdý katolík a známým feministka, jsem spokojený s hlubokými změnami, můj manžel prošel.

Od chvíle, kdy jsem se setkal Mohammed Dahir v mé třídě sociologie na univerzitě v Hartfordu, chtěl jsem ho. Jak bych nemohla? Stál šest stop dva palce vysoké, štíhlé, světle hnědou kůží, kudrnaté černé vlasy a světle šedýma očima. Na schůzku s vámi může vyrazit jak žena, tak swingers, páry, lesbičky, gayové, bisexuálové, prostě človek každého pohlaví a zájmu, jaké vás zajímá. Pokud vás to vrušuje, proč se nepřihlásit a neužívat si sex, kdy se vám zachce. S dalšími singles můžete zkusit vše, o čem jste dosud pouze snili, ale styděli jste se to udělat. je jedno, kde se nacházíte, seznamka má členy ze všech krajů České republiky - vaše rande tedy opravdu není vůbec daleko. Zaregistrujte se a nechte se unášet na vlnách vášne.

Na Seznamce najdete spoustu nadržených sexy žen a mužu majících stejné erotické smýšlení jako vy. Na Seznamce se nachází ženy, které se nestydí dát najevo, že je sex baví. Uveřejnete pozvánky na erotické události nebo sex párty a pozvete lidi, které byste tam rádi uvítali. Na Seznamce ji jiste najdete - a štestí v podobe nocí plných sexu je na dosah ruky. Jste připraven uskutečnit všechny vaše sny a fantazie.

Nekterí mají občas zapotrebí erotiku okorení novou známostí, aby si zacali více vážit vlastního stálého partnera. Seznamte se s nimi blíž, jen pokud chcete, nikdo vás nebude tlačit k ničemu, co sám nechcete. Pokud se stydíte poslat rovnou zprávu, nebo nemáte cas na vymýšlení dlouhého textu, zkuste štestí a pošlete polibek. Jiste si mezi našimi registrovanými cleny vyberete, at už jste muž, žena, nebo snad pár, hledající nekoho do žhavé trojky bez tabu. Žijete v iluzi, že každá žena v chatu musí být zoufalá tragédka.

V naší databázi se na vás teší nejeden pár z celé České republiky, cekající na váš kontakt. Láká vás sex v Liberci s baculkami, studentkami, nadrženými páry, milf nebo snad máte nejaký speciální fetiš, který byste rádi ukojili. Můžete se domluvit na návšteve swingers clubu, nebo třeba najít štěstí ve focení erotických fotografií. Každý si přece zaslouží partnera, který mu v oblasti zvané erotika poskytne to, co potřebuje. Tak proc nenapsat rovnou dvema nebo trem - ženy se jiste budou tešit z vaší pozornosti.

Milf vám umožní zkusit vše, o čem jste dosud snili, ale styděli jste se to udělat. Už nikdy nebudete usínat sami, užívejte si dle libosti. Nevzdávejte naději, určite pro vás existuje ideální protejšek z Plzně pro dny a noci vyplnené kvalitním sexem. Přihlaste se zdarma a, podělte se s ostatními o svoje zájmy a přání a zažijte jedinečná erotická dobrodružství. Nemusí to tak vůbec být, stačí jen chtít začít s tím něco dělat a být otevřený změnám.

Narodil se v národě Somálska do Abu Dahir, somálské otce a Atifah Abdullah, Saúdské arabské matky. Tento míšenci stud ze Somálska byl jeden sexy b*****d. Mohammed Dahir přestěhoval do státu Minnesota z regionu hlavního města Somálska se svou rodinou asi deset let, než jsme se poprvé potkali. On se přenesl do univerzity Hartford ve státě Connecticut z University of Minnesota v Saint Paul. V okamžiku, kdy tento vysoký Black stud přišel na akademické půdě, a to jak černá mláďata a bílé ženy začaly kroužit kolem něj jako supi. Vysoký, dobře vypadající mladí černoši mají takový vliv na univerzitních žen. A já jsem byl zrovna imunní. Rozhodl jsem se, aby se mu moje.

Nicméně atraktivní byl, tam byly některé věci, o Mohammeda Dahir, které jsem našel nepřijatelné. Pro začátek, v době, kdy jsme se potkali, že stále věří v hluboce patriarchální doktríny islámu. To není v pohodě. Jsem hrdý křesťanka, a není tam žádný způsob, jak v pekle, že bych někdy zvážit přechod náboženství. Teď nemám nic proti islámu, i když si myslím, že je zásadně proti ideálům rovnosti žen a mužů. Feminismus a islám prostě nejdou dohromady. Líbí se mi mít hlasovací právo. Rád je chráněno zákonem proti vražd ze cti, nábožensky schválený domácího násilí a jiných zel. Jo, a myslím, že muži a ženy by mělo být umožněno sdílet stejný prostor uvnitř mešity. A pokud Islám byli opravdu progresivní, že by akceptovali ženské imámů přední muže i ženy v modlitbě spíše než jednoduše předat veškerou moc na člověka. To je patriarchát na nejhorší. Tak či onak, kde jsem byl? Rozhodl jsem se svést Mohammed Dahir. A změnit ho na něco přijatelného pro mě.

Jak se Black křesťanka z Nové Anglie zase somálské-americký muslimský muž se do dobré křesťanské muže se zálibou pro perverzní sex? To se snadněji řekne, než udělá, ale já jsem ten typ ženy, která ráda výzvu. Přiblížil jsem se Mohammed jeden den v knihovně kampusu a to jak jsme se stali přáteli. Mohammed byl docela plachý a opravdu přátelské. Myslel jsem, že všichni muslimští chlapci byly velmi hlučné a panovačná. Myslím, že už jste někdy slyšeli o Saúdské Arábie krále Abdalláha nebo jeho blízkým přítelem ctihodný Louis Farrakhan? Myslel jsem, že Mohammed Dahir by to bylo těch chlapů, ale myslím, že jsem se trochu špatně o nich na některé aspekty. Mohammed byl docela pěkné. Šli jsme kolem kampusu, mluví o všem od politiky k vědě, sociálních otázek a náboženství. Nyní, náboženství bylo choulostivé téma s námi. Mohammed Dahir byl vychován v hluboce konzervativní muslimské zemi. Oba somálské lidé a Saúdové jsou hluboce konzervativní myšlení a kultury. A ten chlap měl somálské otce a Saúdské matku! Musel jsem se opatrně.

Moje názory na téma Mohammeda Dahir náboženství byly dobře známy na akademické půdě. Jsem zarytý křesťan s liberální názory. Jsem v pořádku s stejný-manželství sexu. Jsem proti rasismu a sexismu. A já jsem proti odstranění židovsko-křesťanské hodnoty a učení jako součást struktury západní společnosti. V současné době Evropská unie je pod útokem od severní Afriky a Středního východní přistěhovalce, kteří odmítají se začlenit do správného evropské společnosti a v rozporu se západními hodnotami demokracie a rovnosti žen a mužů, protože jejich represivního náboženství. Jsem proti právu šaría vůbec uchytily v Americe, Evropě, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu nebo jakékoliv jiné civilizované země nebo organizace, která věří v demokracii a rovnosti žen a mužů. Islám zachází se ženami špatně a podporuje násilí proti homosexuálům, ateisté a jiné non-conformists. Nemohl jsem být s někým, kdo věří v takové věci. Nicméně, viděl jsem, že Mohammed Dahir dělal mají potenciál být vykoupen. Na rozdíl od mnoha jiných zahraničních narozených muslimských studentů na akademické půdě, zdálo se, že docela dobře očištěné. Pil pivo. Měl rád rapovou hudbu. Díval se na porno. Sotva kdy šel do mešity. A měl přátele z různých etnických a náboženských prostředí. Nebyl to jeden z těch islámského typu separatistické studentů, kteří se nazývají křesťany a židy o hanlivý výraz "nevěřícím", během debaty o náboženství v moderní společnosti.

Co mě přesvědčily o tom, že Mohammed Dahir může být za záchranu byla vlastně dvě věci. Miloval psy, na jednu věc. Muslimové vždy říkají, že psi jsou haram nebo nečisté. Nemohou vystát nejlepší přítel člověka. Zjistil jsem, že to opravdu smutné. Jo, a islám se zdá plný tisíc pravidla pro ženy a bez pravidel pro muže. Jak je to, že není sexismus? Takový ošklivý dvojí metr. No, Mohammed Dahir nebyl jako ostatní. Miloval psy, a on dělal projekt před naším sociologie třídy, které překvapilo lidí, zejména pocházející z muslimského muže. On podporoval mešitu v Morgantown umožňující muslimských mužů a muslimské ženy, aby se modlili ve stejném prostoru, spíše než aby je oddělit podle pohlaví. Zjistil jsem, že opravdu překvapivé. Mnoho muslimských studentů v Hartford univerzity nesouhlasil s Mohammedem Dahir, ale jeho jsem podpořil. Vyrostli jsme blíže k sobě po této události.

Když mě Mohammed Dahir požádal krátce poté, co jsem souhlasil. Byl super sladká a okouzlující. I padl jsem na něj. Netrvalo dlouho a byli jsme horko a těžký navzájem. Sex je v pořádku. Oba jsme byli velmi vášniví lidé. Dokud se věci vážně. Mohammed mi řekl, že chce, abych si ho vzala, a že bych musel konvertovat k islámu. Řekl jsem mu, sakra ne k síle deseti. Nejsem submisivní žena. Nevěřím, že muži mluví k Bohu. Věřím, že ženy jsou rovné mužům. Islám nebude práce pro mě. Mohammed byl zoufalý o tom. Vycítil jeho slabost, začal jsem tlačit ho pryč. Střetli jsme se nad otázkami, jako je Ground Zero mešita, kterou jsem vytrvale oponoval. Mohammed stal se zvýšeně zoufalý, a začal stahovat ze školy a aktivit kdysi miloval. Pokus o sebevraždu mu přistál v křesťanské nemocnici. Bylo to vlastně na dovolené kněz, který mu zachránil život. Tento incident změnil Mohammeda Dahir život navždy. Teď byl přemýšlel o křesťanství, víře těch, kteří ho zachránil. Když se vrátil ke mně, byl nový člověk. Christian muž. Byl setkání s otcem Lanester, kněze, který mu zachránil život. Když vyšel z nemocnice, Mohammed Dahir byl nový křesťan.

Jsem s radostí přivítal Mohammed Dahir s otevřenou náručí, a přijal jeho nabídku k sňatku šest měsíců později. Vzali jsme se v Saint Joseph katolické církve centra Hartford, Connecticut. Měli jsme líbánky v krásné ostrovy Havaje. Během svatební cesty, představil jsem Mohammed BDSM. A víte co? Byl absolutně miloval ji! Jsem šťastně svázané ruce mého manžela a nohy po pevně ho umístit na záda, než mazací jeho kretén a vkládání tenký zelený připínacím penisem do svého backdoor. Jemně, dělal jsem s ním milovala. Pohladil jsem Mohammed je dlouhý, tlustý černý kohout a zároveň jemně buší do zadku s mým připínacím penisem. Mohammed křičel radostí, když jsem ho v prdeli. S úsměvem jsem se bavil, když mu kurva do zadku. Pohled na něj na záda, nohy ve vzduchu a slintání a zároveň získat prdeli do zadku mě totálně zapnutý. Moje kočička dostane celý mokrý jen z přemýšlení o tom. Posral jsem ho, až prosil o milost. Byla to legrace.