Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Uvědomil jsem si, že jsem jen nováček dívka a nejmladší člen běžeckého týmu, ale Ježíš. Budu devatenáct na jaře, takže nejsem kluk nic víc. No, čekal jsem trochu přetěžování. Ve skutečnosti, jsem si ani nevadilo, že hodně, když mi řekl, že budu muset rozdávat ručníky v chlapecké šatně první týden praxe ... nahý. Jen jsem omotal ručník kolem mě. Když oni argumentovali, že jsem byl jsem nahý pod ručníkem, a oni potřebovali být více konkrétní příště.

Bylo zábavné sledovat průtok vody přes jejich kohouty a roztomilé zadky. To znamená, že dokud se senioři rozhodl, že je čas, aby sprchou a byli jsme z ručníků. Dali mi na výběr sušení je pryč, když na sobě ručník a dát jim to. A teď, mohl jsem si zvolil sám sebe třít po celém Tommy Harper ... opravdu je mi horko ... ale ostatní? V žádném případě. Tak jsem tam stál nahý, zatímco všichni zírali na mě jako idioti.

Můj skutečný problém byl s "zahájení běhu". Bylo mi řečeno, někteří ze starších dívek v týmu, že by se stalo na jednom z teplejších dní, tak jsem měla v plánu na sobě svůj nejmenší sportovní podprsenku a běží šortky. To bylo jednoduché, protože jsem chtěl předvést svůj 34B, Ashley Judd, jako prsa a malý zadek.

Když den po útěku konečně přišel, byl jsem nervózní, aby si to za sebou a být

přijata jako člen týmu. Dostal jsem se k šatně půl hodiny dřív a rychle změnit. Jako pokyn, nosil jsem malou černou podprsenku, která odhalila plnou jednu třetinu mých prsou a neforemná, high-cut běžecké šortky, které ukazovaly jen správné množství mých půlky, aniž by neslušné.

Chůze kolem zrcadla, zastavil jsem se podívat sám sobě. Ze všech úhlů Podíval jsem se dobře. Počkejte, dokud Tommy zachycuje tento akt, pomyslel jsem si.

Jeden po druhém, členové týmu se vynořil z šaten a shromáždili na trávníku před atletického areálu. Byl jsem požádán několikrát s úsměvem kluci, jestli jsem byl připraven. Jen jsem se usmál a řekl: "Ready".

Tým kapitáni, Eric a Kyle, a trenér nastínil vzdálenost a trasu běhu. Zdůraznili, že žádná doba by být, takže jsme mohli udržet vlastní tempo. Bylo nám řečeno, cesta nás vzal mimo akademickou půdu a přes některé tlusté, na samotě lesa s pěší / jogging cesta vinoucí se to. Na konci, Eric uznal, že to byl můj "zasvěcení run", a že všichni v týmu by měl "přivítat Traci na palubě." Usmála jsem se rozpačitě a cítil, jak můj obličej červenat, když jásali.

Začali jsme běžet na snadnou tempem přes travnaté trávníky areálu, kolem kolejí a učeben, a konečně do lesa. Běžel jsem bezmyšlenkovitě, věnovat pozornost pouze na zádech šortky přede mnou-někteří kluci, některé holky. Občas jsem zahlédl obrys chlapa p***s v páru příliš těsných šortkách. Také jsem si všiml, zvuk malých balení kluků běží těsně za mnou. Kluci, které by mě normálně procházejí s lehkostí. Záměrně jsem se houpal boky, jak jsem běžel, za předpokladu, že se mě sledoval tak, jak jsem je pozoroval.

Bylo horko i zpět ve stínu lesa. Pot se rozběhl dolů na krk a mezi mými prsy. Můj podprsenka držela pevněji, než je obvyklé na mých vlhkých kozy, ukazuje své bradavky jasně. Jak jsme dosáhli toho, co se zdá být nejvíce odlehlé oblasti všech lese, slyšel jsem, měkké mluvit v balení za mnou. Téměř okamžitě po tom, dva chlapci byli na obou stranách mě. Každý z nich popadl za paži a dospěli jsme k zastavení.

Za mnou, slyšel jsem, že Eric hlas.

"Traci, nemají žádný zvuk. Nebudeme vám ublížit. Neboj se. Jsme jen tě zahájit. "

Slyšel jsem, že někteří kluci se smát, když jsem byla vedena mimo cestu a do lesa. Šli jsme asi 50 yardů hustým podrostem, zavěšení větví a padlých stromů. Před byla malá mýtina. Ve středu byl podivně vypadající strom, který, brzy jsem zjistil, že byl zbaven kůry z přízemí do prvního setu poboček deset stop až do kufru. Visí z větví byly dvě lana s oky na konci.

V době, kdy jsme se dostali do stromu, šest nebo sedm kluků a pár dívky stáli za mnou. Eric mi řekl, že stát se zády ke stromu.

"Get nahý," řekl.

Stál jsem a nevěřícně zíral. Když opakoval rozkaz a bylo zřejmé, jiní byli nikam nejdu, dokud jsem to udělal, jsem si sundal boty a ponožky. Cítil jsem, pot valit dolů mé tělo, když jsem se naklonil. Ruce se mi třásly, když jsem vstal znovu a sáhl po mé podprsence. S překročil mé ruce, jsem se pomalu zvedl ho přes prsa. Vzduch byl chladný, když to udeřilo mé vlhké, nekryté prsa. Zvedl jsem podprsenku nad mou hlavou, třásl jsem si vlasy zpátky na své místo, jak jsem upustil podprsenku na zem. Okamžitě jsem cítil moje bradavky tvrdnutí. Výrazu tváře zíral na mé polonahé tělo.

Po chvilkové odmlce, dal jsem palce v mých šortkách a tlačil je dolů. Padli na zem a kopal jsem je stranou. Opět jsem cítil chladný vzduch snímek přes holou prdel. Pod úzké náplasti vlasů pokrývající moje kočička cítil jsem mokrý.

Stál jsem rozpačitě, ruce visí mé boky. Pak mi Eric řekl, aby se otočila. Zastavil jsem se, když jsem stál na strom před pokračováním kolem, aniž by čekal na další instrukce.

"Sakra," řekl jeden z kluků. "To je jeden pohodě tělo."

"Myslím, že jsme viděli dost. Je čas, aby ji vyzkoušet, "řekl Eric. "Přivažte ji."

Dva kluci se mi ruce, zvedl je nad hlavu a položil si ruce přes smyčky na lanech. Rychlé remorkér vzhůru na lanech zpřísnila poutka pevně kolem zápěstí. Tam byl jen dost malátný v provazech, že jsem se mohl hýbat rukama mírně. Důvodem bych brzy zjistit.

"Jako kapitánů, bude Kyle a začnu zahájení," řekl Eric s úsměvem. "Traci, můžete požádat být propuštěn kdykoli. Tým se bude hlasovat na konci zahájení spustit, zda jste stále v týmu. Rozumíš mi? "

Přikývla jsem nervózně.

"Chcete pokračovat?"

Znovu jsem přikývla.

Eric si sundal tílko a sundal kalhoty. Jeho velký p***s bylo oteklé, ale ne úplně vztyčené. Měl dobré tělo a já jsem obdivoval jeho zadek v šatně během ručník incidentu. Teď stál centimetrů přede mnou, a to jak z nás nahý, ruce natažené nad hlavou. Byl několik centimetrů vyšší než já, což byla zdůrazněna ještě víc, protože on opustil jeho boty.

Jeho prsty se lehce přesunul přes ramena dolů na mé kozy. Přejel kolem nich před hloubením každý z nich ve svých dlaních. Když stiskl, jeho velké ruce téměř pohltila je a já jsem cítil, že to jasně na mé píči, když stiskl bradavky.

"Neopovažuj si to," naléhala jsem tiše.

Eric pohyboval rukama dolů břiše na mé boky, a konečně, kolem zadku. Ruce se cítil na mém chladném zadek v teple. On masíroval měkké tělo a přitáhl si mě k sobě. Teprve pak jsem si uvědomil, že byl tvrdý, jeho tuhý p***s stisknutí mezi námi. S mým zadku v jeho rukou, políbil mě těžké, nutit jeho jazyk v mých ústech. Promnul si jeho p***s tvrdší proti mně, pohybující se nahoru a dolů, jen pár centimetrů nad mým klitoris. Aniž by si to uvědomovali, jsem rozšířil nohy dál od sebe, částečně na sebe lépe zapřít a částečně z touhy.

Cítil jsem, jak jeden z jeho rukou opustit můj zadek a dostat se mezi mými stehny.

"Roztáhni nohy," zašeptal Eric mi do ucha.

Pohnul rukou výš mého stehna, až se dotkl mé kundy. Jsem sebou škubl při jeho doteku a zvedl se na prsty u nohou, když mi jeho prst zadán. Byl testování je zjistit, jestli jsem byl připraven. A já jsem byl.

Vedl svůj p***s ke vchodu do mé kundy a tlačil. Kousek po kousku mě vstoupil. Zavřela jsem oči a cítil, jak tuhý nástroj pokračovat dál a dál dovnitř. Cheers ze stále rostoucí dav kolem nás přivedl mě zpátky do reality. Brzy Ericovy koule přitiskl mé píči. Jsem zasténala tiše, nesporně těší pocit z něj ve mně.

To trvalo jen mu pár minut, aby c**. Zvedl mě do zadní části stehen, takže moje nohy byly omotané kolem pasu. Mě zvedl do zadku, když narazil do mě divoce, chrochtání hlasitě pokaždé, když střílel c** na mě. Cítila jsem teplý tekuté směsi s vlastní pěst a vytékat, když se stáhl. Výkřiky ozval se z davu a já jsem mohl vidět mnoho lidi s zjevné tvrdé Firefox čerpání pěstmi do vzduchu a fandit.

Kyle rychle se Ericův odehrává uvnitř mě. Nebyl tak velký jako ostatní kapitána, ale stále roztažený svou kundu pěkně. Byl menší než Eric a byl schopen sát mé kozy, když mi v prdeli. To mě přivedlo blíž k mé vlastní orgasmus, ale bojoval jsem ho zpátky a zíral na otevření mezi stromy a soustředit se na nic jiného, ​​než ten chlap Cumming znovu a znovu v mé kundy.

Když se mé oči se vrátil do davu kolem mě, byl jsem překvapen, vidět několik dalších nahá těla, včetně Tommyho a další ženské člen týmu. Tommy měl vrah tělo, s pohádkovou abs, velké ramena a paže, malý pas, a v okamžiku, obrovský p***s. Nahá dívka stojící vedle něj bylo opravdu roztomilé, malé prsy junior, který byl vždy přátelský ke mně. Dnes bych zjistit proč.

"Otoč se, Traci," Eric říkal ke mně. "Lean dopředu, položte ruce na strom a roztáhni nohy."

Lana sotva mi umožnilo dostat se na strom. Když jsem byl umístěn jako nařízeno, pár rukou omotané kolem mých prsou. Jemně se hladil mé tělo. Stejně jako jsem se začal dívat za sebe, cítil jsem obrovský kohout dotknout prdel. Tommy se opřel o mně a hladil jeho p***s nahoru a dolů v mém trhliny.

"Uvolněte se a užijte si to," promluvil tiše do ucha.

Otočila jsem se čelem ke stromu a zavřel jsem oči a modlila se, že by mě do prdele; ale děsím toho, co by se stalo, kdyby to udělal. Slyšel jsem šustění těsně za mnou a dalším fandit z davu. V přesném okamžiku, kdy jsem se cítil Tommyho p***s dotknout mých kunda rty, něco nádherně mokrá a měkká zasáhla můj klitoris. Jazyk. Poté, co Tommy mě vstoupil, ústa. Mladá žena mi bylo sání, zatímco nádherný chlap mě vrazil zezadu.

Její měkké ruce svíral zadní část stehen, zatímco její jazyk pracoval na mém klitorisu. Pár centimetrů nižší, nejtěžší, nejdelší p***s jsem měl někdy pocit, že se pomalu posuvné dovnitř a ven. Někdy se zastaví, takže jen tip byl, pak narazil zpátky na mě.

Byl jsem na pokraji prosí je, aby přestali. Zoufale jsem chtěl, aby c**. Moje mysl závodil s klady a zápory pokračovat, když dvě silné ruce sevřel boky pevně. Tommyho tempo zrychlil a jeho sténání sílil, až málem vykřikl s nástupem svého prvního orgasmu. Cítil jsem se otřásl jeho p***s jako c** vstal z jeho koulí a do mé kundy. Dívčin zavřené tlamě těsně kolem mého plně delší klitoris a zaječela jsem.

"Oh, kurva. K čertu s tebou. K čertu s tebou, "vykřikl jsem.

Tommy mě tlačil téměř přes strom s posledním tahem a ztratil jsem ho. Můj orgasmus začal v mém žaludku a explodoval po celé mé tělo, centrování na dívčině jazykem, jak to olízl zuřivě na můj klitoris. Vlna za vlnou mě praštil a já jsem ztratil přehled o všech čas a prostor. Jsem chytil lana pevně a vytáhl jako další orgasmus střílel z jednoho konce na druhý mě.

"Aaaahhhhhhh, hovno. To mě poser, "zvolal jsem.

Ale Tommy se vytáhl mě, zcela vyčerpán. Pouze dívka zůstala až do konce mě. Počkala, až moje tělo přestat třást, pak se i ona se stěhoval do strany. Opřela jsem se o strom vyčerpáním, nechat moje tělo viset na lanech.

Za další hodinu, členové týmu obou pohlaví napadl mé tělo z každého úhlu. Ale vše, co jsem mohl myslet bylo Tommy a dívka.

Nenáviděl jsem je.

squareshield6035
Community Member
 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!