Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

ADVERTISEMENT

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
joyoushangover574 Journal joyoushangover574 Personal Journal


joyoushangover574
Community Member
avatar
0 comments
Odznak hanby Ch. 12
Passion V James hrabství X

Odznak hanby

Tím, D. C. Roi

Kapitola dvanáct

Zástupce šerifa Luke Thomas dorazil domů ráno po velmi nudné noční směny. Žil v malém dvoupokojovém druhém patře byt v domě Lorraine a Marvin Keelera od chvíle, kdy začal pracovat pro oddělení šerifa. Luke byl sirotek. Jeho rodiče byli zabiti při automobilové nehodě, když mu bylo devět, a on si byl zvýšen starší tetou a strýcem, který odešel na Floridu rok Luke dokončil vysokou školu.

Byl s oddělením James šerif kraje je po dobu dvou let. Začal s oddělením několik měsíců poté, co vystudoval vysokou školu s bakalářským titulem v oblasti vymáhání práva.

Lukášův otec byl právník, a když byl mladší, myslel Luke by vyrostl být právník, taky. Ale je fakt, že úhledný právník se podařilo dostat opilého řidiče, který zabil své lidi pryč s lehkou větu změnil jeho výběr kariéry. Rozhodl se, že by se stal policajtem, to nejlepší policajt vůbec byl, kdo učinil tak dobrou práci, žádný právník by byl schopen se dostat lidi zatkl off.

Poté, co jeho rodiče zemřeli, jeho teta a strýc vzal ho a dal mu dobrý domov a výchovu, který byl skoro tak dobré, jako by to byl, kdyby jeho rodiče žili.

Pan Keeler byl na silnici hodně, což znamenalo, že jeho bytná strávil značné množství času sám.

Luke, bolestně plachý mladý muž, strávil docela dost času sám, taky, a blízké přátelství vyvinutý mezi ním a jeho bytné jako výsledek. Jedl poměrně málo z jeho jídel s paní Keeler. Dostal ve zvyku svržení v roce na ni poté, co dokončil práci. U kávy, musel se vztahují příběhy o věci, které se staly během jeho směny a příběhy další policisté řekli, taky.

Lorraine Keeler byl velmi atraktivní žena, a jak se sblížili, Luke uvědomil, že se vyvíjí zamilovanost do ní. Ale rád svého manžela, taky, a rozdrtit brzy se vyvinul do blízkého přátelství, a to jak s panem a paní s Keelera.

Když Luke vstoupil do Keelerův přízemí bytu, bylo ticho a téměř cítila prázdná. To ho překvapilo. Obvykle, paní Keeler čekal a měl kávu a koblihy čekají. Ona se zdá, že rád slyší jeho příběhy o podivných věcech, s nimiž se setkávají při práci.

Luke si nebyl jistý, co má dělat. "Lorrie, jste tady?" zavolal, když kráčel chodbou k místu, kde se nachází na Keelerův ložnice.

"Luku, je ... je to tak?" Jeho bytná volal z její ložnice.

"Ano, jsem to já, Lorrie," odpověděl Luke. Nebyl si jistý, ale myslel si, její hlas zněl legrační. "Jsi v pořádku, Lorrie, to zní vtipný?"

"Já .. Jsem v pořádku, Luku," odpověděla, ale její chvějící se hlas dal lež jejích slov.

Luke zamířil na Keelerova ložnici. Neměl tušení, co se děje, ale nechtěl vidět jeho bytné rozrušení. Možná, že tam bylo něco, co by mohl udělat.

Když vešel do ložnice, našel jeho bytná sedí na posteli, na sobě bílé froté župan. Oči měla zarudlé a opuchlé a vypadala, jako by ji někdo pláče hodně.

Luke přistoupil k posteli a podíval se na svého přítele. I ve stavu, že byl v, ona byla velmi atraktivní žena. Měla ramena tmavě hnědé vlasy, které orámovaný její hezkou tvář s hmotností měkké kadeře. Její pokožka byla tak trochu zahnědlé a vypadala, jako by měla celoročně opálení. Její nohy byly pevné a sportovní, a Luke miloval, jak vypadala, když měla na sobě džíny. Zbytek jejího těla byl docela úžasný, a to včetně jejích ňader, které byly velmi velké. Bývaly doby, kterou představoval, co by to bylo, aby se s ní milovat, ale neměl fantazie, jako je to po dlouhé době.

Luke se zastavil u postele. "Lorrie, jste si jistý, že jsi v pořádku?" zeptal se.

"Pojď sem, Luke, sedí vedle mě," řekl jeho bytná tiše. Pohladila na postel vedle ní. Podívala se na svého nájemce, který byl ještě v jeho policejní uniformě. Byl hezký mladý muž.

Váhavě, Luke došel a posadil se na postel.

"To ... jsi jen dostat domů, Luku?" Zeptal Lotrinsko.

"Ach ... jo," odpověděl Luke.

"Jsem ráda, že jsi doma včas dnes. I. .. Bál jsem se, budu muset pracovat další dvě směny dnes," řekla. "Vím, že jsem asi znít jako přes-ochranný matky, ale mám strach o všech přesčas můžete pracovat."

"Ach ... tam bylo dost lidi k dispozici, takže jsem nemusel," odpověděl Luke.

Lorraine objala sama. Tam byly věci musela mluvit s někým o tom, ale nebyla si jistá, že by bylo dobré, aby o nich diskutovat s Lukem. Věděla, že i její manžel byli blízcí, a věděl, že říká mladý muž, co se stalo, by mu mohly způsobit bolest. Nebyla si jistá, jak, nebo pokud by se mu to. Bála se, že kdyby zjistil, co Marvin udělal, by měl být naštvaný. Ona také se obával, že když mu řekla, že by jí nevěřil, a že se nebudete zlobit s ní. Nebo možná, že by se jí nedivím.

Problém byl v tom, co se děje mezi Marvin a ona by nakonec se stal veřejně známým, a ona cítila, že mu to říct dřív, než zjistil od někoho jiného. Bylo by lepší, kdyby to slyšel od ní, než kdyby zjistil nějaký jiný způsob.

Luke a díval se na jeho bytné, viděl úzkost na tváři, a přemýšlel, co se stalo, aby se jí tak rozrušená. Kdyby se něco stalo, aby její manžel? Kdyby byl při havárii, nebo tak něco?

Lorraine očima hledal Lukův obličej a viděla zmatek v jeho očích. "Víš, že je něco špatně, nebo ne, Luku?" zeptala se.

Luke přikývl. "Ach, ano," řekl. "Myslím, že už jsi plakala a všichni, nemusí to být génius, aby zjistili, co se vám naštvaný. Lome, co se děje? Proč jsi plakala?"

Lorraine se zhluboka nadechl. Musela to udělat. "Luku, já .. já .." začala, ale její hlas popraskané. "Marvin a já, no, myslím, že jste si možná všimli, že naše ... naše manželství nebylo to, co by mělo být na nějakou dobu. Myslím, že víte, kolik Marvin je na cestě, a když je doma jsme nechápu po cestě jsme se ... "

"Nemusíte vysvětlovat, Lorrieho," řekl Luke. "To není moje věc."

Jeho bytná mu položil ruku na její. "Chci, abyste pochopili," řekla Lorraine. "Co se stane s námi ... Marvin a já ... to by mohlo mít vliv na ... tebe taky. Myslím, že tu žijete. Je to skoro, jako jste vy ... vy jste součástí ... naší rodiny. " Těžce polkla a slzy začaly valily po tvářích.

Nakonec, ona dostala se pod dost pokračovat v řízení. "Můj bože! Jak můžu ti to říct?" fňukala. Těžké vzlyky s ní zatřásl. Jak by mu říct, Marvin jí volal a řekl jí, že ji opouští? A aby toho nebylo dost zlé, její manžel řekl, že ji byl opustil pro muže! Nevěděla, co mladý muž udělá, když zjistil, co jeho přítel opravdu je.

Luke si nebyl jistý, co má dělat, zatímco jeho bytná seděl vedle něj, vzlykala. Přesunuto její bolest, když sklouzl blíž a objal ji. S měkkým sténání, přitiskla tvář agains tento hrudi. Cítil, jak jí slzy namáčení do jeho tričko.

Lorraine vzlykala, zatímco Luke ji držel. Pohladil ji zpátky lehce přes nadýchané róby měla na sobě, snaží se, aby její pohodlí. Ale věci Nečekal začalo dít, jak to udělal. Její blízkost, a vědomí, že ona byla s největší pravděpodobností na sobě nic pod rouchem, začal by mu mohly způsobit značné potíže.

Mladý muž byl šokován, když si uvědomil, jak jeho tělo reaguje na kontakt s jeho bytná je. Věděl, že by neměl být nechat se to stalo, ale stejně, jeho p***s se zvětšila a rostl, napínal proti jeho jednotné kalhoty.

Nakonec Lorraine vzlyky zastavil. Opřela se, vzal Lukův obličej do obou dlaní a políbil na rty. "Jsi docela mladý muž, Luke Thomas," řekla tiše. "Já .. Doufám, že chápete, že. I. .. Doufám, že ... že to, co jsem ti to říct, není ... nemá vliv na způsob, jakým si myslíte o Marvin, nebo .. . nebo o mně. I. .. Já nechci ... ztratit své přátelství. "

"Nehodlám přestat být tvůj přítel, Lorrie," řekl Luke. Posunul pozice trochu zmírnit nepohodlí jeho erekci ho dávat. "Nic, co mi můžete říct, je to nezmění."

"No," řekla Lorraine. Zhluboka se nadechl. "Marvin mi volal dneska. To, co mi řekl, bylo ... no ... to ... to bylo velmi zneklidňující."

"Co je?" Zeptal se Luke. "Byl v autonehodě, nebo tak něco? Je to v pořádku?"

"Aha ..." objala sama Lorraine a otřásl se. "Ne .. on ... on to není na škodu. On je v pohodě ... to tak." Ona se zhluboka nadechl. "On ... on mi řekl, že mě chce opustit," řekla.

"Co je?" Zeptal se Luke a ohromeně. "Marvin, on ... on tě odejít? Je ... je tu někdo jiný?"

Lorraine přikývl a slzy zase začaly rozjíždět po tvářích. "Ano ... tam ... tam je," vzlykala. "Zdá se, že ... on byl, jak se tato osoba po určitou dobu."

"Ach, Bože!" Řekl Luke. Cítil, jak se slzami v očích, příliš. Nemohl tomu uvěřit! Lorrie se musí cítit hrozně. "Je ... je to někdo, koho ... víš?" zeptal se.

Lorraine zavrtěla hlavou. "N. .. ne! To je ... Oh, Luku! ... To je ta nejhorší část toho," vzlykala. "Já .. já nerad ... být ... kdo ... ti to říct, ale ... no ... on ... on říkal, že on ... on mě odchází. .. pro ... "Začala vzlykat tak silně, že nemohla pokračovat.

Luke držel bytné, zatímco ona vzlykala. Slzy stékaly své vlastní tváře. Poslední věc, kterou kdy očekává se, že Marvin opustí Lorraine kvůli jiné ženě. Nikdy ještě neviděl jeho pronajímateli podívat na jinou ženu ve všech době mu bylo let živobytí s nimi. Na rozdíl od ostatních kluků znal, Marvin nikdy udělal poznámky o jiných ženách. Luke věřil, že to bylo proto, že jeho majitel byl naprosto oddaný Lorriemu, který dělal to, co by mu právě řekl, že mnohem více zarážející.

"Ta žena ..." řekl a stále snaží pochopit, co to všechno znamená, "... jeden Marvin odchází za ... to ... víte něco o ní víte?"

"To ... to ... Ach, Bože, Luku! Je to žena!" Lorraine vzlykala. "Já .. Kéž by to byl on! ... On ... on mi řekl, že je to ... je to ... gay! On je ... on je ... on mě opustil pro ... .. . muž! "

"Co je?" Řekl Luke. Nebyl si jistý, že ji slyšel správně. Nemohla to znamenalo, že Marvin byl homosexuál, že to není možné, to bylo?

"On ... on mi řekl, že je to ... že je gay!" vzlykala. "On ... on říkal, že on ... on věděl, že je gay na dlouhou dobu, ale nevěděl, jak mi to říct!"

"Ach, Bože!" Luke zasténal. Byl naprosto ohromen zprávou, kterou právě slyšel. Marvin byl jeho přítel. Oni si už na rybářské výlety společně, a strávil noci mluvit o sportu a dalších věcí. Jak to, že nepoznali?

"Ty ... ty se ho nenávidět teď, že ne?" Lorraine vzlykala. "Nebo ... nebo já?"

"Samozřejmě, že ne, Lorrie," řekl Luke, ji objal. "Jak bych mohl? Je to ... Myslím, že mi to může trvat nějakou dobu, aby se tak opravdu věřit, když."

"Ty ... ty se mě opustit, taky budete, Luku?" Lorraine vzlykala. Možnost ztráty jediného jiná osoba cítila blízko, aby ji vyděsil.

"Ani náhodou, Lorrie!" Řekl Luke. "Neexistuje žádný způsob, jak jsem tě opustit. Ne teď, ne, když mě budeš potřebovat."

"Oh, Luku," řekl Lorraine. "Ty jsi tak zvláštní!" Její měkké ruce, uchopil jeho tvář znovu a její teplé rty zakryl ještě jednou.

Luke už zmatená zprávami jeho bytná mu právě daný, se stal ještě více zmaten, když se její rty dotkly jeho druhý čas. Poprvé ho políbila, zažil příjemný náraz, a on se snažil přesvědčit sám sebe, že by neměl být pocit, že způsob, jakým o ní, zvláště ne teď, když byla tak zranitelná.

Podruhé Lorraine ho políbila, cítil, jako by se byl zapped s elektrickým dobytek prod. Bylo to úžasné! A pomyslel si Luke marně bojoval proti pocitům, které byly na zametání skrze něj, i on si uvědomil, že bojuje předem prohranou bitvu. Jak naštvaný a dezorientovaná, jak byl, že neměl sílu se bránit, že by mohl za normálních okolností měli.

Polibek trval mnohem déle, než by měl mít, a když to konečně to skončí jak Lorraine a Luke byl bez dechu a pocitové vnímání jevů, oba věděli, že se mýlili.

"Ach, Bože!" Lorraine vykřikl. Zabořila obličej do dlaní a začala znovu vzlykat. Výkonné potřeby, které nebyly zúčastnili se za po dobu svého manžela, začala se prosadit v ní. Byla stejně zmatený jako Luke se a řekla si, že by neměla být cítit tímto způsobem, a přemýšlel těchto věcí, o mladého muže, který seděl vedle ní na posteli, ale ona nemohla zastavit sama. Měla skoro žádnou kontrolu. Nemohla dopustit, ale ...

Luke neví o vášnivé myšlenky zametání přes jeho bytné mysli, vzal ji do náruče. Bylo mu jedno, jestli měl modré koule pro zbytek svého života. Musel, aby se cítila lépe! A on potřeboval cítit lépe, taky. On jí třel záda jako přitiskla k němu, vzlykal.

Lorraine si uvědomil, že tak dlouho, jak to bylo blízko k Lukovi, ona riskovala dělat věci, které byly v pořádku, tak se snažila, aby se zasadila sama z náruče. Když to udělala, její ruka spočinula - zcela neúmyslně - na mladého muže erekci

.

Když Lorraine si uvědomil, co cítila, zachvění prošel jí a plameny vášně hořel divoce v ní. Ať odhodlání zastavit to, co vypadalo, že se to stane zmizel. Luke měl erekci! Chtěl ji! A ona si uvědomila, že ho chtěla! Zoufale! Bez ohledu na to, jaké důsledky by mohlo být!

Luke se zadíval do jeho bytné tváře a realizována pohled přišel do očí, že tam nikdy předtím neviděl. Vypadala trochu divoký, jako by byl mimo kontrolu. On se zachvěla. Byla ... by ...? To nebylo možné ... to bylo?

"Moje slovo, Luku!" Zašeptal Lotrinsko. Její prsty se měří jeho tuhý p***s přes kalhoty. "To ... to ..." přestěhoval Její oči dolů, zatímco její ruka i nadále zkoumat délku a šíři mladého člověka vzpřímeného orgánu. "Luku, ty ... máš ... hard-on!"

Luke, že ano, a to, co dělá pro něj byla jen dělat to těžší a bolestnější! Něco se děje, něco, co jeho část chtěla aby se to stalo, ale bylo to také něco, co věděl, že by neměl dovolit. Neměl by umožnit jeho bytná, aby i nadále dělat to, co dělá pro něj, ale bylo to tak dobře a byl tak nadržený, že si nemyslel, že neměl sílu ji zastavit!

Lorraine hruď se zvedala a její mysl plavala jako nespoutanou touhu vyloučen všechno ostatní z mysli. Naklonila se k Lukovi, takže její obličej byl před svým, a mohla nahlédnout do jeho očí. Blíž a blíž její tvář se stěhoval k jeho.

Tentokrát, když Lorraine rty zakryl, Luke zažil neuvěřitelně silné emoce. I když už snila o této události, nikdy, ani ve svých nejdivočejších snech, věřil, že to vlastně bude. Pocity silnější než kdy nevěděli, zařval přes něj jako tornádo.

Když jeho paní domácí jazyk připoutá rty, pak sklouzl mezi nimi, Luke ji instinktivně se setkal napadat jazyk s jeho, a jejich ústní číslice připoutá. Nemohl uvěřit, že a Lorrie byl francouzsko-líbání, a byl překvapen tím, co je to nádherný zážitek to byl


Když vášnivý polibek skončil, dva otřesení lidé seděli na posteli a díval se na sebe. Oba věděli, co se bude dít dál, a že oni měli absolutně žádný způsob, jak to zastavit.

Lorraine, pohybující se, jako by byla pod vlivem hypnotické kouzlo, otevřel její šaty a nechte jej sklouznout dolů přes ramena. Její oči, plné ohně a potřeby, sledoval Lukův horkou pohledem pohyb přes její obnaženou těla. Věděla, co dělá špatně, ale ona už nestaral. Chystala se milovat se s ním! Je potřeba, aby se s ním milovat víc, než si někdy potřeboval cokoliv!

Luke, jeho srdce bušení, zíral na Lorrie je obnaženými ňadry. Byli stále krásné, ještě nádherný, než si představoval, že jsou! Její bradavky, skoro stejně silný jako jeho malíček, vyčnívala z tmavé kruhy pod očima, které přikrýval svou firmu, nádherně tvarované koule masa. Jeho ruka třes, Luke sáhl, pak se dotkl jednoho.

"Luke, yesssss! Ach, Bože, yessssss, Luku!" Lorraine zasténal, když Lukášův ruku přišel do kontaktu s její prsa. Chvění radosti šel skrze ni. "Luku! Prosím! Dotkněte se moje prsa!" Jeho dotek, jemný a váhavý, nadšený její nesmírně. Nikdy cítil, jak báječný mladý muž dělat ji cítit!

Opatrně, něžně, Luke hladil prsa jeho hospodyně. Přitiskl dlaně proti oteklé koulí a cítila, jak jí tuhé bradavky bodné do dlaní.

Lorraine, mumlal tiše, položil zpátky na postel. Luke zůstal sedět vedle ní a rukama i nadále pohybovat lehce nad její prsa. Jí dotkl byl skvělý, ale musel vědět, jaké by to bylo jako cucat ty fantastické bradavky! Sklonil se nad Lorrieho, vzal jeden z tuhých tipů mezi rty, a pak začal sát ho jemně.

"Ohhhhhhhh!! Luku!!" Lorraine zasténal. Záda klenutá a ruce propletené v Lukově vlasů, jeho rty a jazyk mučeni její bombastický bradavku. "Yessssss! Yessssss, Luku!! Suck themmmmm! Suck moje prsa! Yessssss!!"

Povznesený by Lorrie v ohnivé reakce na jeho laskání, Luke čím dál odvážnější. Nechal rty cestovat z jedné bradavky na další, cesty, který se ho přes údolí mezi svými majestátními valů.

Lorraine pokračoval vyklenutí zády a tahem na mladého muže, prosil ho, aby se více na ni, aby se cítila ještě lépe, že se již cítí. Představa, že to, co dělají, by mohlo být špatně již existovaly v její mysli.

"Ach, Luke, děláš mě cítit se tak nádherné!" zašeptala, její tělo třesoucí se. "Ach, Bože, Luku! Oh, Bože!"

I když se jeho rty se pohybovaly na jejích prsou, řídí její šílené, Luke vsunul ruku na hedvábné kůži pokrývající její měkce zaoblené bříško, a do svěží rohože z černé kudrnaté vlasy, mezi nohama. O kus dál, jeho ruka pohyboval mezi nohy svého společníka, na překvapivě měkkou, vlhkou kůži její stydkých pysků.

"Uhhhhhhh!!" Lorraine zakňučel. Její boky se zvýšil z postele, hledal více potěšení Lukův dotek byl generování. "Luku! Oh, yesssssss!! Luku!" vykřikla.

Luke prozkoumal Lorrie je otvor s prsty na několik minut, pak se našel otok trochu bud na horní hranici svého otevření a třel ji palcem.

"Ach, Goddddddddddddd!!" Lorraine vykřikla, její tělo pitching nahoru.

Luke potěšen Lorrie reakci, začal soustředit své úsilí na místě Zdálo se, milovat, co se dotkl. Vzal její klitoris mezi palcem a ukazováčkem a pohladil ji, jako kdyby prudce ji. I když to udělal, on pokračoval sát bradavky.

Lorraine byl totálně nepřipravený pro pocity, které ji týraly v důsledku Lukeových laskání. Nikdo se nikdy políbil a olízl její ňadra, jak zamilovaně jako Luke se to dělá! A co dělá na její klitoris cítil tak dobře, že mohl stěží dýchat! Ruce, prsty s drápy, hrabal listy jako vlna po vlně radosti přehnala přes ní v reakci na Lukeových laskání. Její tělo stále kroucení a otáčení a záda prohnula, jak pocity více divokých než některý, že by někdy zažil ve svém životě s ní pronikají.

"Luku!! Oh, Goddddd! Oh, Goddddddd!! Wahhhhhhhhhhhhhhhhhh!! Luku!! Luku!! Luku!!" vykřikla. Její tělo šel do záchvaty jako nejsilnější orgasmus se někdy zažil přehnala přes a skrze ni.

Luke si vědom, že Lorrie se blíží, nadále ji hladil, dokud ležel na posteli, její hruď vzdouvání, oči zavřené, je okouzlený pohled na její tvář.

Lukášův p***s byl tvrdší, než kdykoli předtím - tak tuhý až to bolelo - a on zoufale chtěl pomilovat s Lorraine. Chtěl, že víc, než bych kdy chtěl cokoliv ve svém životě! Natáhl se vedle ní na postel, objal ji a držel ji proti němu.

Nakonec Lorraine míchá. Ona otevřela oči, podívala do očí mladého muže, který si dal jí tolik potěšení a usmál se. "Luku, kde se dozvíte, jak to udělat, že?" zašeptala.

"Aha ..." měl Luke tušení, co říct.

"Ach, Luke, že byl tak báječný!" Lorraine zavrněl. Obrátila se na bok a políbil ji. "Nikdo mi nikdy nedal takový pocit, jako nádherné, jak jste právě udělal Nikdo!" Znovu ho políbila vášnivě, ruce zamčené kolem něj.
 
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Play with GCash
Play with Platinum

Customize your own avatar now!

Join Now

Have an account? Login Now!