I když ... Když hrála sama se sebou si vzpomněla, že poprvé, před lety, když ona a její přítel byli sledováni starou dolů-a-out v lese, a to vzrušení, že byl. Možná, že by bylo hezké, být v prdeli někdo, že by se za normálních okolností přát - někoho, jako ten starý muž v lese. Pak by chtěla vidět svého milence a přesně vědět, kdo jí byl servis. Zvláštní, jak chtěla ponížit sebe, jako že - možná to byl kořen jejího exhibicionismu? Zachvěla se zvrácenou radostí a vrazil prsty hlouběji do její kundičky, vědom prvních nadějných náznaky možného orgasmu.

Venku za dveřmi, slyšela tlumené voices přístup jako její hlídač shromážděné publikum. Znovu se zachvěl, když hladina adrenalinu vzrostla, a nervózní chichotat unikl ze rtů. To se bude znovu. Ona byla vše nastaveno, aby se hvězda přitažlivost své malé displeje.

Vytáhla prsty zevnitř sebe, přesvědčen, že ona byla dost mokrá, a začal třít prsty v úzkých malých kruzích nad nub její klitoris. Chtěla vyvrcholení být určitě na své cestě, než se otevřely dveře, její tělo už ukazovat známky nevratného vzrušení. Měla by ukázat všem, co by mohlo být svévolné a sexy žena. Byla to škoda, že Jason by tu být vidět jen to, co mu chybí.

Náhle se zasmála jako blesklo jí myslí, že možná tam byl, stál za zavřenými dveřmi čekal, dívku uvnitř odhalil. Jak by mohl reagovat na ji tam viděl, v celé své nahé kráse, nechal někdo a všichni dělat všechny druhy sexy věcí s ní? Ona by ho nechal se jí dotkl i když, byl by vyloučen, slouží mu dobře. Její nadějné orgasmus šel z možné pravděpodobné s těmito myšlenkami.

"Jste připraveni?" Její hlídač byl netrpělivý.

"Téměř." Její hlas zněl pevně, uškrtil s její potřebou.

Byla připravena? Mohla by to udělat? Mohla ať všichni ji vidět znovu, znovu se jí dotknout, možná ji šukat znovu. Její hlava točila se strachu a vzrušení, ale její srdce bušilo "ano" a ona se zhluboka nadechl.

"Teď! Udělej to teď." Vykřikla.

Dveře zarachotil před první a pak druhé byly dokořán, skřípání a bouchání, vnitřní světlo, které přichází automaticky, svítí do obličeje, oslepující její noční upravené oči na chvíli. Bylo to silnější světlo než se očekávalo, ale bylo to jeho práce světlo uvědomila si v koutku mysli, když zamrkal a napjaté, aby se, jestli někdo tam byl.

Dolů obsazení světla skryl tváře, ale Erin rozeznal čtyři - ne, pět - dvojice nohou, všichni denim oblečený, stál v šeru semifinále kruhu kolem ní, jeden pár od dveří odpočinku přímo v přední části ní. Srdce jí bušilo divoce. Je-li, že jeden pár patřil svého společníka, pak to znamená, že čtyři anonymní cizinci mohli vidět její sex-zanícené kočička, čtyři muži hledí se na ni velmi přirození a čtyři muži sledoval její masturbovat. Slyšela Jejda a píšťalky o schválení jako konečky prstů letěl přes konec její klitoris, krmení teplo, které se šíří v ní.

"Jdi do toho, holka!"

Anonymní podpora se usmála, když se podíval na stinných postav, automaticky se snaží, aby je ven a zjistit, kdo mluvil, i když její fantazie potřeboval zůstat anonymní. Nechtěla vědět, kdo to je; jen, že oni reprezentovali její druh mužů, Obyčejní pracující lidé připraveni sledovat ji s otevřenou schválení a dokonce i účast, a hrubý hlas a džíny to všechno řekl. Erin byl spokojený, všechno šlo svou cestou, a její první orgasmus byla stavba v její pánve.

Další dvě postavy přiblížily přes parkoviště, přitahuje světla rozlití z otevřených dveří. Všimla si, že jedna byla žena, pohled dělat ji zakolísala na okamžik před duševní pokrčením ramen ji nechal pokračovat. Pokud jiná žena chtěla sledovat její c**, pak tak co? V duchu zavěsila metaforický "všichni vítáni" znamení nad ní, a tlačil jí dva prsty zpět hluboko do jejího průchodu v vzdoru, vpád takže její grunt naléhavě radosti.

"Jdu do c** brzy. Kdo chce vidět, abych c**?"

Zalapala po dechu se slova jako její pánev se začala zvedat ze vzduchu postele, už není plachá holčička z poslední doby, a to zejména nyní, že má muže, aby ji chránil. Tam byl malý sbor odpovědí, všichni kladně - ale ona nikdy očekávat, aby někdo říct ne. Odstrčila prsty hluboko, kroutit je uvnitř ní a mnul patu ruce na její klitoris.

"Brzy." Zalapala po dechu, cítila, jak balancuje na hraně.

Myslela si, že o té ženě a pozoroval ji. Řekla masturbovat to stejným způsobem a byl jí stále stejný kop z vidění Erin, jak byla v nájmu sama být vidět? Nevěděla, a ona to není opravdu jedno, tlakový ventil najednou vyhodili a ona hlasitě zasténal, boky prudce šíleně včas na vlnách extáze, která přelije přes její tělo.

Stiskla zavřela oči, nemohl udělat jinak, a představoval malou řadu tváří zíral na její pulzující kundičku, jestli by mohli vidět, že zpřísnění rytmicky kolem jejích prstů.

Nakonec křeče ustoupila a přišel k pomalému konci, poslední vlnky jako malý kámen v bazénu svého bytí, aby se konečně lehla na záda a nechal se jí kolena klesat daleko od sebe a její ruka snímek z velmi mokré píči k odpočinku bezvládně přes její štěrbiny. Otevřela oči a zíral nevidoucíma do tmy, hruď se jí dmula, bušení srdce a její svaly třásly, lapal po dechu občas minute otřesy běžel přes ni.

"To vypadá jako kurva dobrý."

Kývla na neviditelného mluvčího, olizuje si rty, aby se pokusila odpověď.

"To bylo." Podařilo se jí nakonec.

"Je vaše kunda mokré teď?" Zeptal se tentýž hlas.

Pohnula prsty po hladkém říčky, která se táhla od svého "kunda". Nikdy si na její kundu jako "kunda", ale v zábran sexuálním kontextu situace, se zdálo, že je to správné slovo používat.

"Ano, moje kunda je velmi mokrá." Lapala po dechu, jak se další vzrušení z jejího použití slova.

"Ukaž nám potom." Jiný, drsnější hlas.

Erin odstranit ji za ruku a na okamžik zaváhal a pak se používá jak vytáhnout její stydké pysky od sebe, odhalil zářící mokré červené maso její kundičky, když si vzpomněl, jak to udělala tak, že jiná žena ji pozoroval a cítil letmo rozpačitý své žaloby.

"Bože, já jsem mohl jen hltat ji." Třetí hlas byl hlubší, ale ne tak nevrlý.

"Jen do toho, můžete, chcete-li."

To byl její opatrovník, který nabízí své tělo k reproduktoru, jako by to byl jeho nabídnout. Její hlavou střílel kolem překvapení, záměr na námitky. Ale i když se začala otevírat ústa, věděla, že jí to nevadí. Ve skutečnosti by orální sex hezké hned poté, co se jí dostat ještě víc v náladě pro kurva.

"Ano, udělej to." Ona souhlasila. "Lick mou píču." To slovo znovu.

Postava se oddělila od malé skupiny, a přestěhoval dopředu, do světla. Muž vypadal, že je v jeho pozdních třicátých let, tmavé, středomořské dobrý vzhled a husté černé strniště, jeho tmavé oči bazénů nevyzpytatelnost skryté pod těžkým obočím. Klekl si za dodávky a těsně před Erin, kupředu složit nohy zpátky ven jeho způsobu, a aby se její kundička přístupné.

První dotek jeho jazyka na její mokré štěrbiny a Erin věděla, že ho užít. Běžel špičku nahoru a dolů jeho délku, kývat dopředu a dozadu, ochutnávka ji a ji, nejistotu, a bez váhání vyšetřování. Pak to bylo, jako kdyby poté, co našel cestu kolem její kundičky, jeho akce se staly konkrétnější, špička jeho jazyka zkoumání vchod do pochvy, tlačí se a pobíhají jen v ní tunelu. Zavřela oči a vzdali se k němu, ruce svíral okraje jejího vzduchu postel, užívat si jeho jazyk a poslouchat animované volání svého publika ponouká ho.

Za první minutu nebo dvě, jeho jazyk sondoval její hloubky, ponořením do a ven z ní, ústa stlačenými na plocho do její kundičky, aby ho nechal tlačit, pokud se jí, jak to šlo, ale pak se změnil a začal ji olizovat v dlouhé zametání tahy po celé délce její štěrbiny, máchal klitoris s koncem svého jazyka, než ponořit se do vyrovnat svůj jazyk na citlivou pokožku mezi pochvy a konečníku. Erin se v čistém nebi, drží na posteli, jak to divný snědý muž padl na ni, nohy stále držel složené zpátky téměř vedle jejích ramen. Její dech byl rychlý a mělký, přerušovaný s drobnými vzdechy a sténání, když ji nesl na cestě k jejímu dalšímu orgasmu.

Nemohl si pomoct, ale uvědomit si, že on byl přinášet Erin blíž a blíž k její druhé vyvrcholení, a změnil taktiku znovu, aby jí pomohl, aby c**. Nyní se plně přitiskl ústa na její klitoris, máchal nahoru a dolů, a tam a zpátky se svým jazykem špičky. Nechala se malé mewls potěšení, oči šroubované uzavírací, její pánev záškuby s malými nedobrovolné záškuby, jen čekají na další orgasmus, aby ji pohltí.

Netrvalo to dlouho. Se zavřenýma očima, že si dokázal své publikum lépe než ve skutečnosti, a představovala si tváře za zvuky slyšela, viděl v její hlavě se šklebí na schválení, se širokým očima žárlivé pohledy mužů, kteří chtěli, aby se jí dotkl. V duchu usmála, bláznivě šťastný v tom smyslu, věděla, že má na ostatní a přemožen radostí indukované tohoto muže jazyka. Její tělo se zachvěl, protože všechny její svaly náhle napjaly, a pak to bylo tam, její vyvrcholení projela jí vlna za vlnou ryzí síle pulsující ven z města na její klitoris, každý z nich dělat ji zavolal, nárazům a třesoucí se pokaždé, její partnera se snaží držet ji v klidu a držet jazyk za zuby stisknuté na ní až do její orgasmus byl jeho průběh.

"Chceš ji šukat teď?"

Její hlídač nabídla své tělo, aby muž klečí mezi jejíma nohama, jakmile vzhlédl od její kundičky a čekal, že ji předloží jeho přání. Byla tak podrážděný jeho arogance a nadšeni myšlenkou, že objekt musí být uveden pryč. Muž neodpověděl přímo, ale on se pohyboval blíž, naklonil se k ní a sahá až za běhu v jeho džínách.

Držela své vlastní nohy zpátky, chtěl to, co věděla, že se blíží, nadšená, když slyšela bzučení jeho sestupné zip a cítil, jak ho tápat, snaží se osvobodit jeho erekci. Špička jeho p***s našel její vchod a ztuhla, čeká v vzrušený očekáváním na to, aby ji zadejte.

"To je to, šukat."

Muž nepotřeboval anonymní povzbuzení; on tlačil dopředu a vsunul p***s hluboko do ní, aby ji lapat po dechu s radostí. Podívala se mu do tváře, zpola skryté ve stínu, který je schopen rozeznat jeho pootevřené rty a světlé zářící oči, nedostatek identity přidat do svého vzrušení.

"Nedržte zpět." Zašeptala, ráda, že tlumené světlo skryla se červená. "Chci vaše odvaha."

Ve tmě kývl mlčky a začal solidní tlačení rytmus, posuvné hluboko do ní před vytažením téměř vše cestu ven. Objala ho nohama kolem něj a sevřel ramena, strukturu jeho oblečení Rough proti její nahé kůži. Jeho ústa se našly její a políbil ji, nutit svůj jazyk mezi rty zkoumat ústa, že tahy jazykem odpovídající těm jeho p***s a přidá k ní potěšení.

Brzy jeho úsilí ho přerušit polibek, jeho dech se stává příliš těžké, aby to, a zalapal po dechu do krku, zatímco jeho tahy stal se více a více naléhavější a nepravidelné. V pozadí slyšela její diváci volají obscénní povzbuzení, říká mu, jak moc ji šukat a nutit ho, chce ho jít tvrdší, hlubší a rychlejší. Ale on byl teď na nahromadění na jeho vrcholu, a to iv případě, že slyšel, že byl jistě schopen přijmout veškerá oznámení, jeho p***s byl už řítí dovnitř a ven z ní tak rychle, jak to mohl udělat. I tak našla další hlášky z vyslechnutí oplzlé poznámky, s vědomím, že se o ní a jejím partnerem a nikdo jiný. Bylo to jako být hvězdou její vlastní porno show, a líbilo se jí to.

Když to přišlo jeho vyvrcholení bylo krátké a neuspokojivě klid. Chtěla cítit jeho ram se na ni, opakovaně a násilně tlačí do jejího těla, ale místo toho jen se zastavil na vrcholu své finální mrtvice a držel se tuhé, chrochtání a záškuby, jak jeho p***s nalil jeho sperma do ní. Pak, když bylo po všem, že levered sebe pryč a potácel pryč, takže ji s nohama široký a její unikající kočička ještě na výstavě. To nestačilo a frustrace musí ukázaly na její tváři.

"Chceš další?" Zeptal se jí pečovatelka.

Podívala se na něj a kývla souhlas a pak se převalil na ruce a kolena, trochu přiblížit se do dodávky, aby prostor pro někoho, kdo si kleknout za ní.

"Kdo mě chce, může mě mít." Řekla mu, že tak hlasitě, aby všichni, kdo se dozví, usazování sama připravena která mají být přijata.

"No tak, slyšeli jste, nemusíte pozvat." Oznámil. "Ona chce jen dobrou kurva." Měl máš pravdu.

"Jdeš k ní, Rosie?" Zeptal se hlas náhle, házení Erin na momentální zmatek.

"Tentokrát ne, Steve. To je její čas dnes večer." Byla to žena, mezi diváky, kteří odpověděli.

Někdo chtěl výběr kočička, ale ženský hlas byl pevný, definitivní. Byla záměr na zbývající diváka, a muž se odmlčel.

Erin čekal. Jeden muž byl zdaleka nestačí. Její kundička byla pulzování z ní je třeba přijmout, které mají být použity, a naplněný c**. Pak uslyšela šoupání na zadní a podlaha otřásla, jak někdo lezl do klečet za ní, a ona se usmála s lascivní očekávání.

Její nový partner však okamžitě začít šukat, ale ona cítila jeho prsty na své kůži, hledám kundičku, zkoumá její otevření, plazí dovnitř a pak se tlačí hluboko do ní tak, že dva z jeho prstů bylo brzy pohřben na rukojeť v ní velmi mokré pochvy. Zasténala hlasitě, takže žádný pokus zamaskovat svou radost, chtějí mít jistotu, že všichni přítomní věděli, jak moc ji těší se prsty.

The neznámý muž prsty začaly píst dovnitř a ven z ní, zrušení, dokud Erin si byl jistý, že jsou úplně mimo a pak se cpát zpátky do ní tak silně, jak jen mohli. Napjala pokaždé, Ujistěte se, že jednou by chybět její vchod a bouchnout do měkké jemné maso její kundičky. Ale pokaždé, když se přesně na cíl a vrhl se snadno rovně po svém tunelu, než oni mohli jít dál. Cítila, jak se vyvrcholení vaření uvnitř ní.

"Ach bože, nepřestávej. Myslím, že budu stříkat."

Prsty začal kroutit a šroub cestu dovnitř a ven z ní, vzal ji do ještě větší výšky a její orgasmus se stal bezprostřední.

"Jdu do c**. Ano, budu stříkat." Náhle oznámila, hlasem vysokým a bez dechu.

Zpoza ní Erin slyšel její publikum podporovat svého partnera s omezenými Jejda z radosti. Cítila, jak se sama svíjet a kroutit, tlačit sebe zpět na invazi prsty a pak kupředu, po celou dobu stále blíž a blíž k Cumming.

Pak muž zkroutil ruku tak, že mu ponořila hluboko do ní prsty zahnutý nahoru a palcem tlačit její řiti - a přestal hýbat, okamžitě dělat ji čas s nastávající frustrace. Ale on nebyl dokončen, hledal jen Erin "G" místo, a méně než vteřinu později našel ji a byl třel a masíroval svými zahnutými prsty.

"Ach bože, ano. Nepřestávejte, jsem Cumming právě teď."

Vykřikla její oznámení, chce mít jistotu, že všichni věděli, zároveň odráží na kolenou v erotickém přípravku na které ona měla žádnou kontrolu. Její spodní tančil nahoru a dolů, ale nemohla si pomoct a stejně to bylo skvěle prodlužuje její výstup na orgasmu.

Její neviditelné partnerem tlačil víc na ní, přitiskl palec na její mokré řiti, až náhle, svěrač otevře a palcem vyskočila dovnitř Vykřikla nahlas, nejprve v erotickém překvapeně a pak se radostně jako pocit vyvolal její orgasmus a vlny z čistá blaženost přehnala přes ni. Nechtěla se snaží držet zpátky, prostě aby se to stalo, a vykřikl její potěšení.

"Yeesss! Yeesss! Jsem tam! Ach můj Bože, že je to tak dobře, tak zatraceně dobře."

Když bylo nakonec přes člověk rozjel bez jediného slova a Erin zbylo, třásl od divokostí svého vrcholu, ale s úsměvem s novým spokojenosti. Muž se dotkl její dno jednou předtím, ale nikdy zadal to takhle, a ona zjistila, že když příležitost se naskytla, že se pokusí ji do zadku celou cestu. Anální sex byl přidán do její duševní musí udělat seznam.

Ruce náhle uchopil za boky, čímž ji zpět do současnosti. Její partner byl ještě neskončila, musel ještě ji šukat. Cítila, jak se jeho p***s klouzat po kůži a dolů mezi nohy, hledal její kundu, takže trochu mokrou stopu pre-c**, jak to šlo. Tip našel svůj cíl a vklouzl do ní, posuvné snadno přes její zející mokré vchodu. Trochu se šoural kupředu, posuvné trochu hlouběji do ní v tomto procesu. Erin pronajal malý vzdech a potvrzuji mu ochotně, nechat ho tlačit dopředu, pohřbívat sebe po celé délce v její vděčné kočička. Uvědomila si s překvapením, že ona by mohla stříkat znovu, mít sex s neviditelným milencem byl tak nesnesitelně sexy, že se už cítil teplé náznaky hluboko v její pánve. Za sebou stále slyšel tlumené volání o povzbuzení a hvízdl divu, protože její diváci sledovali muž si ji.

Zpočátku jeho tahy byly dlouhé, pomalé a těžké, vytáhl zpátky a znovu řídit se hluboko v ní, ale pak začal nabírat rychlost a slyšela jeho dech přichází rychleji. On, stejně jako ona, lezla ke svému vyvrcholení a doufala, že proti naději, že by mohli c** dohromady. Zoufale chtěla cítit ho zaplavit ji svým smetanou stejně jako ona orgasmed, i když si nebyla jistá, jak dlouho by mohla opět vyvrcholí.

On byl brzy ji kurva ještě těžší, vrhat jeho p***s do ní a lapal po dechu a sténal pokaždé. Pokaždé, když vrazil do ní slyšela mokré umlčet zvuky ze svého vzrušení, a to bylo aby se cítila báječně sluttish. Těžce zasténala při každém tahu, protože věděl, teď, že ona by c** znovu a že by to bylo brzy.

Těžší a těžší člověk v prdeli ji ponořit hluboko a rychle do ní, aby jí zalapala po dechu a sténat, její ruce svíral pevně na okraji nafukovací matrace. Za sebou slyšela muže, povzbuzující svého milence, říká mu, aby šel na to těžší, nebo rychlejší, nebo se jí facku, šukat zadek, něco zdálo přípustné v rozsahu, ve kterém byli znepokojeni.

Cítila, jak nádherně zdarma, všechny možnosti studu a trapnosti pryč, sebejistá a radostně si vědom, že se uvedení na show, která byla dělat všichni ostatní i žárlivý a Randy. Chtěla to p***s, který byl vystružování ji, potřeboval její veřejné kurva a těšil se cítit ho c** uvnitř ní. Nebylo nic, co by se mohlo stát, že ona nechtěla.

Její orgasmus blíž, oheň v břiše šíří do celého těla a dolů nohy, takže jí škubat a třást se jako malé varování nárazy radosti prošel skrze ni. Pokaždé, když se jeho p***s vrazil do její kundičky, její hlava se vrátil s radostí a ona hlasitě zasténal, drží nic zpět, odpovídající jeho zvuky, takže každý si byl vědom říje pár blíží k orgasmu.

Cítila, jak se jeho p***s začíná cukat trochu pokaždé, když se ponořila do ní, pocity budova v něm jako člověk se dostal blíž k Cumming. Pak narazil se hluboko do ní, jeho sten stává jakousi lapal po dechu řev a ona se napjal, připraven cítit jeho c** vybuchne do ní a cítil její vlastní vyvrcholení na samém pokraji jeho vlastní erupcí. Přehrada praskla a on střílel jeho sperma do její kundičky. To bylo dost pro Erin a její vlastní orgasmus explodovala v ní, s vlnou po vlně rozkoše kopírování skrze ni, synchronizaci se s krátkými orgasmické výpady na člověka a přívaly semene, které zaplavily její průchod. Zavolala, její vysoké Breathless vzdechy "ano" téměř přehlušil nesouvislých výkřiků mužových.