Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Moje žena byla nádherná a velmi sexy. Vždycky snila o tom mít skupinový sex a já jsem vždycky chtěl vidět ji šukat. Pak mi řekla, že by vždy měla znásilnění fantazii, jak dobře! Rozhodl jsem se, že se pokusím splnit všechny ty fantazie na jeden zátah.

Tady je můj příběh.

Dee byl 32 a stále mimořádně sexy, i přes narození našich dvou dětí.

Měli bychom si vzal po škole romantiky, a pokud vím, neměl žádné sexuální partnery od sebe. Tento obrázek ukazuje Dee v letošním roce, jak jsme připraveni jít ven. Chystali jsme se tančí v klubu a měla na sobě sexy černé a růžové šaty jako klub jsme se chystali byl navštěvován mnoha cyklisty.

Přijeli jsme v klubu a Dee okamžitě k pití a flirtuje s tolika muži, jak jen mohla. Vzal jsem si své místo u baru, a užil si a sledoval, jak flirtovala a tančil s nimi se všemi. Milovala k tanci a třít její berlu proti jejich, těší otok svých bedrech proti její stydké kosti. Při mnoha příležitostech jsem ji sledoval, jak vzrušit muže na erekci s jejím tělem, uzemnění její zadek proti jeho rozkroku, jen na skok pryč a zneužívat je, když jejich ptáky byly tvrdé, což je vypadat hloupě před celého klubu davu!

Události, které se konaly tento konkrétní večer byly významné, neboť znamenala počátek mého uvedení plánu do praxe.

Sledoval jsem, jak Dee tančila s obzvláště hrubým hledá motorkáře. Bylo mu asi třicet pět, na sobě všechny černé kůže, a samozřejmě těžce na kole scéně. Můj Dee vypadal malý, když vykračoval její věci v přední části této obrovské muže, třela prsa celého saka, jak tančili. Všiml jsem si ji dostat dolů a mrtvice jeho vztyčené péro přes jeho džíny, a pak se náhle uskočil a začal se smát nahlas, odcházel od něj odešla ho tam stát.

Začal ji pronásledovat, ale jeho cesta byla zablokována vyhazovač, a než jsem se nadála, full-scale rvačka vypukla, všechno kvůli Dee.

Když jsme se ten večer vrátil domů, Dee byla neukojitelná. Ona mi odsát v autě na cestě domů, a nemohl nabažit péro v posteli později. Šroubované jsme všude v každé poloze. V jednu chvíli se naklonil přes lavici a prosil mě, abych šukat zadek, když se zasekl velké cukety v jejím čerstvě c** promočený kočička. Bylo to neuvěřitelné!

Šel jsem do práce druhý den si uvědomil, že jsem žil s pohlavně výbušnou žena, která zřejmě dostal zapnutý vyčítavé mužů na veřejných místech, za použití své tělo jako zbraň. Rozhodl jsem se jít plnit své fantazie, ale se mnou v řízení o změně. Dee by se dozvědí, že jsem taky mohla být kreativní, pokud jde o sex.

V pátek večer asi tři týdny po incidentu biker, jsem zase šel do stejného klubu. Hledal jsem člověka, který se tančil s Dee a byl vyhozen během boje. Našel jsem ho, a s nějakým strachem a úzkostí v kostech, přiblížil jsem ho na jednom ze stolů bazénu, kde hrál. Dal jsem minci na zem a čekal, až to přišlo na mě přijde řada na hraní.

"Jmenuje se Steve" řekl jsem mu.

"Carl" odpověděl, "na dovolenou."

Zlomil jsem si koule a začal hrát. Byl to průměrný hráč a porazil jsem ho třemi kuličkami, které se mu zdálo, obtěžovat.

"Byl jsem tady pro boj v noci" řekla jsem mu.

"Který z nich" řekl, jako by se měl boj každý večer v týdnu!

"Ten, který trampové v růžové minisukni způsobil."

"Oh, to coura! Pokud jsem někdy dostal do rukou na ni znovu nechtěla chodit na týden" řekl Carl, hraje se mi do rukou krásně.

"Řeknu vám, co" řekl jsem, "Když mě porazil Řeknu vám, kde si ji můžete najít."

"Jsi na partnera" řekl a podíval se mi do očí, aby zjistil, jestli jsem vážně.

Nechal jsem ho vyhrát hru, aniž by to pryč, a my jsme šli do baru na drink. Řekl jsem mu, šel jsem do stejné posilovny jako Dee, mu říká, že jsem její manžel, a dohodli jsme se, že se setkal druhý den v šest hodin, když jsem věděl, že Dee bude pracovat ven.

Potkali jsme se, jak bylo dohodnuto, a v autě jsem vysvětlil Carl, že udělala to samé se mi několik týdnů dříve, a že jsem byl Ken ji splatit také. Stejně jako jsme se rozhodovali, co budeme dělat, ona přišla, oblečený ve své tělocvičně zařízení, na sobě krajkový černý prohlédnout punčocháče stejně. Vypadala úžasné.

Vykročila do tělocvičny jako hárající fenou, a přemýšlel jsem, co to vlastně dělal, jakmile se dostal do posilovny. Vždycky prdeli mě roztrhaný na její cvičení noci stejně, takže jsem předpokládal, že se flirtovat jako ona, když jsme šli tancovat. Věděl jsem, že vždycky přišla domů mokrý buď se sprchou nebo lázní, a uvažovala, jestli ona nevystoupila nad naše manželství s některým ze svalových vázán čepy v tělocvičně.

Bylo to opravdu velmi jednoduché po tom. Carl seděl v autě kouřící u nosních dírek, a řekl mi, nechat vše na něm. Zeptal jsem se ho, co jsme chtěli dělat, a on řekl,

"Budu v kontaktu později v týdnu, abyste věděli, co se děje", než se dostane z auta a odjíždí.

Strávil jsem zbytek tohoto týdne se vyhnout Dee zálohy, a čeká na výzvu od Carl. To přišlo ve čtvrtek v noci.

"Zítra se sejdeme na stejném místě. Přineste masku. Budete se s náma."

Zeptal jsem se ho, co má na mysli, a řekl,

"Bude dobře a skutečně splaceny, by vám, podle mne a chlapců z klubu."

Stal jsem se okamžitě postavit, když jsem si uvědomil, můj plán byl perfektně funguje! Dee se bude znásilněna několika muži, a chtěl jsem, aby bylo možné sledovat. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený a strávil další den, že není schopen se soustředit na svou práci.

Tu noc jsem opět odmítla mít sex s Dee, a ona se stala zuřivý, zneužívá mě za to, že k ničemu kus hovna. Ona mi posmíval se říká, že by mohl mít jakýkoliv muže, kterého si přáli.

Prostě jsem se převalil a řekl: "Buď mým hostem Vážení!" . Nesnášela, že a vstal z postele, vzal její vibrátor na náhradní ložnice

Druhý den všechny druhy myšlenek se děje v mé hlavě. Bylo to opravdu to, co jsem chtěl? Ano. By Dee být v bezpečí? Nevím. By si ji Dee? Nevím.

Nejistota z toho všeho se mi edgey celý den, a když zaklepal jsem se a šel do tělocvičny, byl jsem jako kočka na rozpálené plechové střeše.

Setkal jsem se Carl a zamčené auto, vlezl do svého vozu. Představil mě další dva kluci v autě, byli Hoots a Scar, skutečné ošklivé vypadající cyklisty. Carl vysvětlil, že budeme následovat Dee z tělocvičny do svého domu, a chytit ji, jak se dostala z auta, a pak ji do motorkářského klubu, kde se gang sestavený připravený gang znásilnil ji. Carl řekl, že Dee udělal totéž, aby jim v klubu, a že si získal pověst jako píchnutí šprýmaře, který celý gang chtěl nastavit přímo. Stěží jsem mohla obsahovat sám sebe, když jsem vytáhl svou kuklu přes hlavu.

Dee vůz byl na parkovišti, když jsme seděli a chlapci prošli kolem některých piv. Sdíleli jsme pár vtipů, ale bylo jasné, že všichni byli nervózní. Zeptal jsem se, jestli někdo z nich udělal něco podobného dříve, na které se všichni odpověděli

"Jo, spousta časů."

Cítila jsem se trochu pohodlněji, jak jsem předpokládal, že všichni věděli, jak daleko by mohli jít bez nepříznivých dopadů na oběť.

Stejně jako tyto myšlenky byly v mé hlavě, Dee se vynořil z posilovny dvě mladé svalové vázán knoflíky po ní k autu. Políbila jak na tvář a pak nasedl do svého auta před jízdou. Carl vystřelil na dodávku a my ji následoval do ulice.

Jak jsme se blížili náš dům, jsme sledovali Dee vytáhnout na příjezdovou cestu. Carl zastřelen dodávku na příjezdovou cestu za ní a než si uvědomila, co se děje, Hoots a Scar ji popadl a svázaný ji do zadní části van, Scar se svojí rukou přes ústa zastavit její křik.

Carl vzlétl jako v zádech, Hoots, Scar a já jsme v pohybu. Hoots ji připnul na zem jako Scar dát Gaffa páska přes ústa. Vzal jsem pouta, které si mi dal a spoutal ruce za zády. Pak Scar vzal provaz a přivázal kotníky na zápěstí, aby se nemohla pohnout.

Byl to neuvěřitelný pohled. Její oči byly plné hrůzy, když si prohlížel zadní části vozu a uvědomil si, že nic, co by mohla dělat. Aby to bylo ještě horší, Hoots vytáhl černý šátek a zakryla si oči, aby byla úplně poslepu stejně.

Jak jsme se vytáhl do klubového domu, všiml jsem si, tam bylo asi patnáct kola zaparkované na parkovišti. Sakra jsem si myslel, že se opravdu dělat číslo na mou ženu. Začal jsem uvažovat, jestli bych to udělal, ale věděl jsem, že to bylo příliš pozdě na to teď vytáhnout, i když jsem chtěl.

Carl jel rovně přes váleček otevřených dveří, a když se otevřely dveře, viděl jsem, že tam bylo asi osmnáct kluci houkání a křičí. Plus čtyři z nás v autě a já jsem si uvědomil, Dee měl být v prdeli dvaceti dvou mužů! Pak přehlídka začala.

Dee byl vytáhl z auta a dveře válec byl uzavřen. Hlasitá rocková hudba hrála, ale najednou se zastavil jako Carl dostal ven a skupina ztichla. Dee ležel na podlaze tváří dolů, ruce a nohy svázané pouta a lano. Její zavázanýma očima byla odstraněna a sledoval jsem její oči ukázat více paniku, než předtím, když se posuzuje její dilema. Lano odvázali, uvolnění nohy, a Carl ji nařídil, aby stát. Ona se ani nepohnul a byl uvítán s divokým facku přes obličej, než se rychle vyskočila, oči se zalily slzami. Vzal jsem na zadním sedadle a našel sám židli u baru, upil na pivo a nastavit svou kameru vrčení. Chtěl jsem ukázat, Dee svůj čas utrpení a TME znovu pokaždé, když mi připomněl, co mizerný milenec jsem se.

Carl k ní přistoupil a řekl: "Pamatuj si mě jsi prickteasing děvko?".

Dee zavrtěla hlavou, než jí svitlo. Najednou si uvědomila, kdo to byl, a její oči se otevřely širší absolutní hrůzy. Carl vytrhl Gaffa pásky z tváře a řekl: "Budeš platit za ošetření jsi mi dal" a to, že strhl blůzu zcela z jejího nádherného těla.

Tlačítka letěl všude, když stál v jejím tepláky, běžce a podprsenku. Ona měla na sobě jeden z jejích černou krajkou tlačit up podprsenky, a vypadala úžasné, pot kape mezeru mezi její prsa z nervů nebo potu, nezáleželo na tom, které.

Tři motorkáři přišli dopředu a strhl všechny její šaty, před vázání své manžetou ruce na laně a navíjení ji ke střeše. Oni pak vytáhl bílý korzet a položil ji na její tělo. Ona byla pak nařídil, aby klečet na podlaze s rukama nad hlavou. Její nádherné prsa vylil přes okraj korzetu a snažila dát nohy k sobě. Hudba byla pak se otočil zpět a několik kluci dostali svlékla, takže na své boty, a odstranění opasky ze svých kalhot. Dee byl pak zvednut do stoje, než je namontován na stojanu, který byl zjevně účelové pro správu bití.

Její nohy byly s roztaženýma rukama a vázána na každou nohu stojanu, a její zadek byl vystaven nádherně, čeká na jeho zřejmé léčba.

Dee začala křičet hlasitě protestovat, ale hudba přehlušil její hlas, a ten první se nastěhoval Vytáhl kožený pádlo, a přejel ji po její levé tváři zadek pomalu, škádlil ji zlomyslně, než se náhle ho plácat se na její tvář s ohromnou silou. Neuvěřitelný hluk plácat rozlehlo kolem garáže a vykřikla krevního srážení výkřik. Další úder s pádlem a roubík byl umístěn do úst, aby ztlumili výkřiky.

Ten chlap ji bije se rozzuřil, mlátí pryč, jako by jeho život závisel na dopustila savagest bití všech dob. V době, kdy mu skončil, Deeovy tváře byly jasně červené a oteklé, a ona byla jasně Balling oči v neuvěřitelné bolesti.

Po jejím výprasku jí odvázali ze stojanu a položí lícem dolů na koberec, její krásné tělo zcela hogtied, její zářivě červený zadek tváře zářící lákavě jako její zadek zasekl se do vzduchu. Její kundička a kretén byly otevřeny pro všechny vidět a zneužívání, a já mám neuvěřitelnou erekci, když jsem přemýšlel, co ležel v obchodě na mé prickteasing ženu na rukou těchto zlých a samozřejmě nebojácný bikies. Podívala se neuvěřitelné, a na chvíli jsem se zase měl pochybnosti o moudrosti přináší ji sem a vystavit ji k těmto bezohledným násilníků. Že jakmile prošel však jako středního věku, cyklista se postavil za Dee a bez tolik jako jak to děláte, plivl na jeho p***s a strčil to koule hluboko do suché kundy.

Její oči zářily dokořán, když se ponořil do ní a snažila se křičet přes roubík. Podívala se na mě a najednou jejích očích změnilo od těch, ze strachu, aby vzhled jsem přišel znát tak dobře. Ona se třepotal jí oční víčka a začal tlačit zpět proti obrovské motorkář kurva její píči pro vše, co stálo. Najednou ten ztuhl celé své tělo a vrazil péro pokud possibe do mé ženě, dumping svůj náklad spermatu hluboko do její kundičky. Podíval jsem se na Dee tváře a věděla, že teď bude v pořádku, a že nakonec podlehla radost, že se v ní.

Další tři chlapi v prdeli ji v této poloze, než Carl nařídil změnu polohy. Dee byl umístěn na židli s zádech vystaven, ruce a nohy svázané k židli. Hoots pak vytáhl divoké hledá Cat-o-devět ocasy a ukázal ji Dee, než bičování ji divoce proti její ňadra.

Křičela, ale pak se vysmíval, jak říkal, "" Ach! Ty hloupá kurva! Nemůžeš mě zranit se, že jste kus hovna "


Přál jsem si, že neřekla, ale její oči ukázal, oheň, jak se připravit na nevyhnutelné výprask, že by získali. Třel jsem si rozkrok a přiblížení s mou kamerou.

Další půl hodiny bylo nejintenzivnější období mého sexuálního života! Carl ji bičoval záda třikrát a řekl jí, aby ho prosit, aby přestal. Odmítla a plivl na něj. On pak mlátil ji desetkrát, čerpání z mnoha zářivě červené šrámy na zádech, jak je možné vidět z tohoto snímku pořízeném pomocí cyklisty.

Ten se jí zeptal znovu, "Pros, abych vám zastavit hloupé děvka."

"Jdi do prdele, všichni z vás," posmíval se opět Dee.

Hoots pak přišel kolem obličeje a strčil ptáka do její otevřené pusy a řekl: "Suck It Ty hloupá děvka. Suck it, zatímco Carl vás bije do palce svého slut života." Udělala a Carl udělal.

Nakonec bylo množství červených značek záda a zadek, šrámy z divokého bití zažila. Zastavil se jen tehdy, když Hoots uvolněn obrovský chuchvalec semene do úst před vytažením a stříkání obličej s několika více tryskami.

Dee pak byla snížena na zem a rozvázal, s výjimkou dlaní a kurva začal v vážný.

Ona měla tři ptáky v její kundičky a jeden c** v ústech a obličeje, ale ona teprve začala ..........

Na podlaze, ona byla umístěna na kolena a ruce bezúčelové jako tři muži se nastěhoval a naplnil každou z jejích kurva otvorů. Byl jsem ohromený a vzrušený mimo mé nejdivočejší sny, když jsem sledoval, jak můj vtipálek manželky zacházeno jako děvka v prdeli a nesmyslné. Poslouchal jsem, jak umlčet hluk péro v její píči z, a sledoval, jak v úžasu, jak ten chlap ji šroubování tam napjatá a pumpoval své sperma do její horké kundy. On byl rychle nahrazen jiným, kdo vloží svůj dlouhý p***s do její sopping otvoru. Ten chlap v ústech byl vedle c**, stříkání její tvář, když zavřela oči a strčil jí jazyk chytit balíky c** přistání tam.

Opět byl nahrazen jiným, a ten chlap Dee zadku vrazil ji pevně, chrlí semeno do jejích útrob. Vyjekla bolestí, jak mu uvízl hluboko v jejím zadku, a ve skutečnosti vypadal obavy poprvé jako chlap s největší péro nastěhoval vyplnit volné místo vlevo v její řiti. Dee byl náhle popadl za vlasy od chlapa, jehož p***s byl v ústech, a on se zasekl ho do ní říhání, jak velký chlap umístěn jeho p***s u vchodu do zadku.

Ten chlap v její kundičky vytáhl mírně, zatímco velký péro třel c** a plivat po celé jeho p***s a pak stiskl ji dovnitř. Deeovy oči vylezly z její hlavy, zatímco jeho obrovské varhany rozdělit její zadek díru. Ten krok za krokem ji pomalu, dokud náhle sklouzl všech devět až deset centimetrů do její těsné díry. Jakmile byl celou cestu v, chlap jí kunda začala znovu čerpání zuřivě, a ona se snaží spolknout, jak ten chlap v ústech přišel po celé bradě a kozy.

Carl viděl, že se snažila, a tak řekl: "Pospěš si a pumpovat své c** kluci, že potřebuje přestávku."

Dva kluci opustili kurva její splněny, plnění jí oba otvory najednou s horkou lepkavou c**.

Když dojedli, Dee byl položen na podlaze, a každý člověk na místě, který byl schopen začít tahem sám. Můžete ho třeba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádne si ho prohlédnout nebo si zasílat sexy fotky a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později na rande naživo. Přihlašte se zdarma a podívejte se, kteří singles hledají sex na jednu noc právě teď. Na erotické seznamce na vás čeká nepřeberné množství profilů, které založily dívky z vašeho okolí, mezi kterými je až težké si vybrat. Užijte si sex s lidmi ze svého okolí bez jakýchkoliv závazků. Pro některé lidi je potřeba, když se erotika okoření novou známostí, aby si začali více vážit vlastního stálého partnera.

Nevzdávejte naději, určite mezi našimi uživateli existuje ideální atraktivní partner pro dlouhé večery i pro vás. Casto skoncíte bez partnerky nebo vás nebaví váš sexuální život nebo vztah. Mužete se v nich cítit bezpecne, vše je totiž diskrétní a duverné a vaše informace jsou s námi v bezpecí. Naše filozofie je, že si každý zaslouží erotické partnery, kterí mu poskytnou to, po cem jeho srdce touží. Nemusmte se ostýchat kontaktovat všechny, kdo vás zaujmou.

Seznamku mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat sexy orgii a sex v Opavě . Chatovací místnosti lze využívat zdarma, tak si tuto nabídku na dobrodružství a free sex nenechte proklouznout mezi prsty. Některé ženy si pripadají osaměle a zanedbávané a hledají pozorného muže, který v nich probudí touhu. Můžete ho treba vyzvat k chatu s webkamerou, pořádně si ho prohlédnout nebo si posílat sexy fotky a eroticky chatovat o tom, co si navzájem budete dělat později a jak dosáhnete společného seznamkového štestí. Je na vás, jakou taktiku pro hledání citu zvaného láska zvolíte.

Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, u nás najdete spoustu páru, kterým jde jen o to jedno - rhavý sex ve trech, bez závazku a bezpecne. Nekterí lidé hledají online dlouhodobé partnery na sex, jiným ke štestí stací dirty talk a erotické konverzace. Když clovek ví, jak na to, není težké najít sexuální partnery v Ostravě . Jsme otevřená komunita, akceptující ruzné typy lidí a holky s ruznými zájmy. Proc se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech.

Milf vám umožní zkusit vše, o čem jste dosud snili, ale styděli jste se to udělat. To je jedna z našich služeb, která delá naši seznamku zábavnou a snadno ovladatelnou. Nevzdávejte naději, určite pro vás existuje ideální protejšek z Plzně pro dny a noci vyplnené kvalitním sexem. Na Seznamce si máte užívat, ne se cítit pod tlakem - to je naše heslo. Přihlaste se, prohlédněte si profily ostatních členů a kontaktujte ty, kteří vás zaujali a odpovídají vaším představám.

Nemohl jsem čekat déle, a připojil se ke skupině, vytáhl svůj p***s a chystá stříkat. d**k po penisu začal střílet c** celé její prsa, těla a obličeje, až jí bylo c** promočený nepořádek. Poslední věc, kterou jsem udělal na motorkářský gang bang bylo vzít tento pic, ukazuje Dee na které se vztahuje c**, ale šťastný, jak jen může být.

squareshield6035
Community Member
squareshield6035
«Prev | Next
Archive | Home

 • [09/02/14 12:25pm]
 • [08/26/14 08:21pm]
 • [08/23/14 02:33am]
 • [08/21/14 12:45pm]
 • [08/20/14 08:22pm]
 • [08/19/14 11:36am]
 • [08/19/14 01:57am]
 • [08/08/14 01:25pm] •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!