Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

ADVERTISEMENT

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here
Jeho ruce byly obtočené kolem mého pasu a tiskl mé boky k jeho. Naše nohy, moje vyčnívající zpod krátkých světle modrých šatů, jeho v černých kalhotách, byly propletené. Naše boky se vlnily. Mé prsa byly přitisknuté na jeho bílou bavlněnou halenku. Hlavu jsem měla položenou na jeho rameni, dýchala jsem mu na krk a on měl tvář opřenou o mou.

Taneční parket byl plný smyslnosti. Naše nohy se pomalu pohybovaly po ošoupané dřevěné podlaze, v pomalém rytmu písně vyluzovaném kapelou. Všechny tančící páry byly skryté v pološeru, které ještě podporovalo tu atmosféru - hudba, tanec, víno: no však to znáte. Všichni jako bychom byli ve svém vlastním světě a spojovala nás jen vášeň kroužící kolem parketu.

Když jsem pomalu zvedla hlavu z jeho ramene, všimnula jsem si zelených jiskřiček v jeho očích. Zvedla jsem ruce k jeho tvářím, chytila ho a políbila, pomalu a dlouze. Ruce na mém pasu mě přitáhly blíž a já mohla úplně snadno cítit,jak se jeho tuhnoucí p***s tiskne k mému stehnu. Jeho ruce sklouznuly z mých zad, přejely po pasu a pevně stisknuly obě půlky mého zadečku. V duchu jsem proklínala tu tenkou látku, která oddělovala naše těla. Po chvíli, která se mi zdála věčností, náš polibek skončil, pomalu jsme pokračovali v tanci a naše těla se k době dál mučivě tiskla.

Najednou se, zdánlivě odnikud, ozval tichý mužský hlas, který nám oznamoval, že dojde k asi patnáctiminutovému výpadku elektrické energie, světla prý přestanou svítit,ale hudba bude pokračovat ze záložního zdroje. Ještě zamumlal rychlou omluvu a cosi o problémech se síti. Jenže všichni už byly na tyhle docela pravidelné výpadky zvyklí. Vlastně to nebyl vůbec žádný problém, došlo vždy jen k patnácti minutám temnoty, kdy mohli lidé dělat na veřejnosti úplně cokoli, aniž by je někdo spatřil.

Ale to už světla zhasnula a celá místnost se ponořila do naprosto neproniknutelné tmy, kde nebylo vidět vůbec nic.

Temnota byla taková, že jsem si jen stěží mohlaoddechnout, jak na mé plíce dolehla tíha okolní tmy. Ale tyto pocity rychle zmizely, když jsem ucítila jeho rty na svém krku, a jeho zuby, které se jemně zakously do mé kůže.

Někde za sebou jsem uslyšela výkřik, pak zaklení a zasténání. Jako by všude kolem najednou byly jen zvuky vášně, rozepínaných zipů kalhot a šatů, lapání po dechu a prudkého oddechování.

Skoro mi to připadalo,jako by po dechu lapala i sama budova.

Chytila jsem jeho halenku do rukou a rychle ji vytáhnula z jeho kalhot. Mé ruce hladově sklouzly po jeho těle. Prsty se mi potulovaly po jeho bocích, hrudi a zádech. Jeho ruce zamířily směrem dolů po mých stehnech až pod mou sukni, pak vklouzly pod její okraj a začaly ji zvedat nahoru.

Zastavily se na krátký okamžik u pasu, pak klouzalypřes boky a hledaly okraj kalhotek, který tam někde přece měl být. Jenže nic nenašly. Můj klín byl odhalený celému světu a čekal jen na něj.

Jeho rostoucí p***s se najednou tiskl k mému břichu. Skoro jsem cítila jak pulzuje. Pomalu přejel rukama do mého klína přes malý chomáček černých chloupků, prsty mi rozevřel rtíky. Jen tiše zasténal a jeho hlava padla na mé rameno, když jeho prsty našly mou promáčenou dírku.

Zvedla jsem hlavu a dlouze ho políbila. Jeho ruce mě chytily ještě pevněji a držely nás oba ve svislé poloze. Pokoušela jsem se rozepnout jeho kalhoty, ale mé prsty se divoce roztřásly pokaždé, když se dotknul mého klitorisu. Odsunul mou ruku pryč a jedním rychlým pohybem to zvládl sám. Jeho jako kámen tvrdý p***s teď vyskočil ven a jemně se o mě opřel.

Chytila jsem ho, vklouzla s ním mezi své nohy, přejížděla jím po svých stehnech, občas i špičkou po kundičce a oba nás tak mučila. Zdálo se mi to jako věčnost, jeho tvrdý p***s se pohupoval mezi mými stehny, líbali jsme se,zatímco mě jednou rukou držel kolem pasu a prsty té druhé dráždil můj klitoris.

Pak jsem to nevydržela, chytila jej do ruky a padla na kolena.

Několikrát jsem po něm pomalu přejela jazykem, pak jsem serychle zvedla zpět na nohy a doslova se na jeho tvrdý p***s nabodnula. Oba jsme se zatřásli a museli se navzájem podržet, abychom neupadli dík tomu pocitu, kdy do mě poprvé vklouzl. Pak jsem ucítila jak se začíná pohybovat. Přesouvali jsme své kyčle proti sobě, napřed jen pomalu,ale postupně jsme zvyšovali rychlost,jak do mě klouzal stále snadněji.

Když jeho ruce znovu vklouzly dolů do mého klína a prsty se dotknuly klitorisu, málem jsem se zhroutila. Jen jsem se kousla do rtu a dál se pohybovala proti jeho klínu a snažila se udržet svůj orgasmus,dokud nevybuchne i on. Jeho nohy se najednou začaly třást a znovu jsme se k sobě museli naklonit a chytit se, abychom neupadli.

Jeho prsty začaly po mém klitorisu jezdit ještě divočeji, když se k němu přiblížil. Málem jsem dík tomu upadla na podlahu, celé mé tělo se roztřáslo v jednom ohni a má kundička se prudce svírala a chvěla.

Pevně jsem jej objala rukama, právě ve chvíli, kdyjeho orgasmus vypukl. Jeho dech opírající se o můj krk se najednou zrychlil, změnil se ve slabé sténání a nakonec explodoval přímo uvnitř mého těla.

Chvíli jsme tahle zůstali, náš dech se zpomaloval v obavách,že jakýkoliv prudký pohyb by nás poslal přímo na podlahu, znovu jsme byli ve vzájemném obětí a já měla hlavu na jeho rameni. Ve chvíli,kdy ze mě vyklouzl ven a upravovali jsme se, světla se najednou prudce rozsvítila a i když byla místnost ještě v pološeru, byli jsme najednou jako slepí.

Rychle mě postavil zpět na nohy, zapínal si poklopec,zatímco já upravovala svou sukni. Pak jsme klidně zamířili ven, pustou ulicí zpět k našemu hotelu, kde si takhle spolu můžeme hrát třeba celou naši společnou dovolenou.

madlyboyfriend762
Community Member
 • 11/02/14 to 10/26/14 (1)
 • 10/26/14 to 10/19/14 (11)
 • 10/19/14 to 10/12/14 (1)
 • 09/28/14 to 09/21/14 (5)
 • 08/31/14 to 08/24/14 (5)
 • 08/24/14 to 08/17/14 (5)
 • 08/17/14 to 08/10/14 (6)
 • 08/10/14 to 08/03/14 (10)
 • 08/03/14 to 07/27/14 (2)
 • 07/27/14 to 07/20/14 (1) •  
   
  Manage Your Items
  Other Stuff
  Get GCash
  Offers
  Get Items
  More Items
  Where Everyone Hangs Out
  Other Community Areas
  Virtual Spaces
  Fun Stuff
  Gaia's Games
  Play with GCash
  Play with Platinum

  Customize your own avatar now!

  Join Now

  Have an account? Login Now!