Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Irreversible Vol.4 - Chapter 5

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:41 am
User Image

2011 01 22 - 08:45
 
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:42 am
User ImageUser ImageUser Image


User Image
Rachel
Azt hiszem, egyikünk sem fog kijutni innen élve.


Mondta Rachel a semmibe révedve, miközben végignézett a felhalmozott fegyvereken. Erre a kijelentésre többen felkapták fejüket.

User Image
Geoff
Hogy érted ezt Rachel?


Kérdezte Geoff értetlenül. Hangjában némi harag csengett vissza, annak ellenére, hogy tekintete közömbös volt.

User Image
Rachel
Csak gondolkodok. Milyen magyarázatot lehetne beadni a rendőrségnek vagy a médiának? Mivel magyarázható az, hogy Harold örökösei közül az egyik meghalt a családjával együtt?


User Image
Anne
Erre gondolni sem akarok! Ha a fiamat… akárhogy is, de meg tudjuk menteni, semmi más nem érdekel onnantól kezdve.


User Image
Rachel
Ez egy csapda. Mi a garancia arra, hogy ha az egyik csapat elbukik, a másik életben marad?


User Image
Geoff
Túl sokat gondolkodsz. Inkább azt találd ki, hogy mihez kezdjünk most?


User Image
Rachel
Amink van, az nem sok. Ha könnyen és gyorsan szeretnénk végezni… akkor ennél több kell.


User Image
Geoff
Töltények? Vagy egy egész ágyú máris?


User Image
Rachel
Gúnyolódás helyett inkább te is gondolkodj. Megan, miért nem voltak töltények a fegyverek mellett?


User Image
Megan
Csak a társalgóban lévő fegyvereket hoztam el. Általában nincs ott töltény, de Harold úr szobájában biztos kell lennie.


User Image
Rachel
Akkor miért nem mentél oda?


Kérdezte Rachel. Felébredt benne a gyanú. Megan tudta hol van töltény, de nem ment oda. Ráadásul egyedül hozta a fegyvereket is. Mi van, ha volt lőszer a vitrinekben, de a lány mégsem hozta el őket?

User Image
Megan
Én is gondolkodtam asszonyom. Harold úr nem jelent meg reggel, biztosra veszem, hogy a szobájában tartózkodik. Ezért nem mentem oda. Holtan nem tudnék a hasznukra lenni.


User Image
Rachel
Miből gondolod, hogy megölnének, ha odamennél?


Megan tudta a választ, de nem felelhetett. Az előző három játékban, mindig Harold szobája volt a központ. Senki nem léphetett be oda, elvileg legalább is nem.

User Image
Rachel
Akkor, nincs választásunk. Oda kell mennünk.
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:43 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Anne
És hogy gondoltad? Odamegyünk, bekopogunk, hogy Harold, légy szíves, adj néhány töltényt, hogy lemészárolhassuk Helen-éket?


User Image
Rachel
Jól hangzik.


User Image
Geoff
Ez őrület!


User Image
Rachel
Mint mondtam, a másik csapat nem fog olyan dolgokon vitatkozni, mint erkölcs és… könyörület. Ha húzzuk az időt, nem jutunk ki élve! Ezt fel kell fognotok! Ölünk, vagy megölnek! Ez a két lehetőség és nekem az első jobban tetszik!


User Image
Geoff


User Image
Rachel
Ha kell, egyedül megyek fel Harold szobájába! Nem fogok itt meghalni! Nem fogom hagyni, hogy a semmittevés és az aggályaitok végezzenek velünk! Aki akar, jöjjön velem, de én nem várok tovább…


User Image
Geoff
Nem! Rachel, gondoljuk át…


User Image
Rachel
Most gondolkodjuk? Nem érek rá…


Rachel felkapott egy kést és már az ajtóban is volt, lenyomta a kilincset és indult volna, de Geoff bevágta az ajtót előtte.

User Image
Geoff
Azt mondtam, gondoljuk át!


User Image
Rachel
Eressz…


User Image
Geoff
Nem! Felmegyünk, többen. De te itt maradsz. Akármennyire is nehéz beismernem, de te vagy az egyetlen, aki tud köztünk higgadtan gondolkodni.


User Image
Rachel
Kössz… Mit javasolsz?


User Image
Geoff
Kettéválunk. Itt maradsz a gyerekekkel és Malreni-vel. Mi Anne, Megan és én felmegyünk és szerzünk töltényeket.


User Image
Malreni
Ez nekem nem tetszik…


User Image
Rachel
Nekem sem.


User Image
Geoff
Miért?


Rachel nem válaszolt, csak nézett maga elé. Nem bízott sem Megan-ban, sem Malreni-ben. Bár a fiút gondolatmenetével elvileg tisztázta, biztos nem lehetett semmiben.

User Image
Rachel
Te maradsz Geoff. Ha nem mehetek, akkor Malreni megy. Anne, Megan és Malreni.


Geoff sejtett valamit húga gondolatmenetéből, de jobbnak látta nem firtatni azt. Anne, Malreni és Megan felfegyverkeztek és elindultak Harold szobája felé.  
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:44 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Geoff
Rachel, szeretnék pár szót váltani veled… négyszemközt.


Mondta Geoff kimérten. Végignézett a gyerekeken, Jay és Josh némán ültek az ágyon. Rachel bátyjára pillantott dacosan, majd átment a belső szobába, Geoff pedig követte.

User Image
Rachel
Mit szeretnél?


Geoff becsukta az ajtót és leült az egyik fotelba.

User Image
Geoff
Azt hiszem, rájöttem…


User Image
Rachel
Világosíts fel engem is, kérlek.


User Image
Geoff
Nem érdekel téged se Shawn, se Laura, igazam van?


Rachel ledöbbent Geoff szavain. Szeretett volna bosszút állni Harold-on, meg akarta szerezni a vállalatot, de a gyerekeket sosem bántotta volna. Viszont, Geoff nem tévedett akkorát.

User Image
Rachel
Tévedsz. A szívemen viselem a gyerekek sorsát. Nem akarnék nekik sosem ártani.


User Image
Geoff
Nem is erről beszélek. Kiküldted Anne-t és Malreni-t, hátha megölik őket, ugye? Így már nem tapadna vér a te kezedhez. Más elvégezné a piszkos munkát.


User Image
Rachel
Tegyük fel, hogy igen. És akkor? Még mindig itt vagyunk mi és a másik csapat. A gondolatmeneted hibás. Igen, át akarom venni a vállalatot, igen a porba akarom alázni Harold-ot. De nem a gyerekek élete árán. Más miatt küldtem Malreni-t.


User Image
Geoff
Mi miatt?


User Image
Rachel
Azt hiszem, ő a gyilkos.


User Image
Geoff
De… te magad mondtad, hogy ő nem lehet…


User Image
Rachel
Feltételeztem, hogy nem. De, mit is tudunk róla? Csak úgy feltűnt és hírtelen gyilkolni kezdik egymást az emberek? Gondold át Geoff! Malreni volt az egyik szervező és kik még? Az a két nem normális picsa. Összejátszhatnak. Ha igazam van, egyikük sem fog visszatérni. Malreni végez Anne-nel és Megan-nal. Nekünk nem kell mást tennünk ezután, mint kivárni…


User Image
Geoff
Beteg vagy. Egyik elméletet gyártod a másik után. Lehet, hogy megáll a lábán és fedi tényeket, de egy másik ugyan ilyen stabilan álló egyenletet dönt össze. Kivárni? Mégis mire? Mennyi idő, míg feltűnik valakinek, hogy eltűntünk, még legalább három nap, ha nem több. Addigra Helen és a drágalátos csapata kiírt minket.


User Image
Rachel
Elbújunk, hatalmas ez a ház. De… nem ez a fontos most. Én előrébb járok már. Gondold át, ha Malreni Anne-nel és Megan-nal, miért állna meg itt? Helen-éket is megölné. Nem ember, testileg előnyben van, minden szempontból. Gyorsabb, erősebb, jobb a hallása, finomak a mozdulatai, mint egy macska. Egy tökéletes gyilkos. Ha mindenkivel végez, és minket nem talál, kivárunk. Biztos, hogy a vállalat kell neki Shawn révén. De, nem kapná meg, mert Anne halott, nem a férje és fiatal, nem vehetné magához a fiút, de mi igen…
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:45 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Anne
Azt hiszem, kopogni kéne…


Mondta Anne bátortalanul Harold szobájának ajtaja előtt állva.

User Image
Megan
Inkább én asszonyom, kérem, lépjen hátrébb.


Mondta Megan és bekopogott. Nem érkezett válasz. Ismét kopogott, de megint semmi. A lány lassan lenyomta a kilincset és résnyire nyitotta az ajtót. Benézett, de nem látott semmi mozgást, odabent nem volt senki, így belépett a szobába.

User Image
Anne
Hol van Harold?


User Image
Megan
Nem tudom, de itt nincs. Itt nincs senki.


User Image
Malreni
Fogjuk, ami kell és tűnjünk el innen.


Megan kinyitotta az egyik vitrint, amiben a fegyverek voltak, de töltény nem volt sehol.

User Image
Megan
Ez nem lehet igaz!


Átrohant a másik vitrinhez, azt is átkutatta, de ismét nem talált semmit. Sietve átkutatta az összes lehetséges helyet, ahol Harold tarthatott töltényeket, de nem talált egyet sem. A szobát kiürítették, a lőszereket elvitték, csak a fegyvereket hagyták a helyükön.

User Image
Anne
Mit akarsz Harold!? Puszta kézzel öljük meg egymást! Hogy vagy erre képes!? Hogy vagy erre képes! A saját gyerekeid te féreg! A gyerekeid!


Ordított Anne, toporzékolt mérgében, ha Harold ott lett volna, megfojtotta volna, puszta kézzel. Megan végezett az utolsó fiókkal is Harold asztalában, de semmit sem talált ott sem.

User Image
Megan
Vissza kell mennünk, amilyen hamar csak lehet. Ha nem a nővérek vitték el a lőszereket, akkor Helen úrnő csapata megelőzött minket.


User Image
Malreni
Ez csapda… És mi belesétáltunk…


User Image
Anne
Miről beszélsz?


User Image
Malreni
Rachel és Geoff.


User Image
Anne
Lehetetlen… Ismerem őket! Nem lennének képesek ölni!


User Image
Malreni
Te magad mondtad nem olyan rég. Emlékszek rá pontosan. Ott ültünk a konyhában, Harold-tól jöttem, ideges voltam, te nyugtatgattál. Azt mondtam: te aztán meg vagy áldva rokonokkal. Beszélgettünk, utána mondtad, hogy Rachel és a bátyja bármire képes lenne, hogy kiforgassa Harold-ot a vagyonából.


User Image
Anne
De nem így… nem így értettem. Nem ölnének. Kizárt.


User Image
Megan
Menjünk, kérem… Nem maradjunk itt tovább.
 
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:46 am
User ImageUser ImageUser Image



User Image
Malreni
Rossz előérzetem van…


User Image
Anne
Ne hozd rám a frászt, kérlek. Már így is alig állok a lábamon. Legalább te ne ijesztegess…


Anne megfogta Malreni kezét, de szinte azonnal el is engedte. A fiú keze hideg volt és nyirkos. Érezni lehetett, mennyire feszülté teszi megérzése.

User Image
Megan
Kérem, jöjjenek.


Mondta Megan és megindult előre. Anne és Malreni követték. A ház kihalt volt, senkit sem láttak. Gyorsan haladtak, de megpróbáltak minél csendesebben lépkedni, nehogy lépéseik zaja elárulja, hogy hol vannak.

User Image
Anne
Azt hiszem, most magyarázkodhatunk…


Mondta Anne és benyitott a szobába. Nem számított arra, ami odabent fogadta. A szoba összedúlva és mindent, a bútorokat, a falat vastagon friss vér borította. Ha az ember nyakán elvágják a nyaki ütőeret, a vér méterekre is elspriccelhet…



User ImageUser Image User Image




Jay a szoba közepén feküdt, ráborulva egy feldöntött székre. Testét pár szúrt seb borította, amik talán nem lettek volna halálosak. Nyakát féloldalt elvágták, fejét csak kevéske hús tartotta.



User ImageUser Image User Image




User ImageUser Image User Image




A belső szobában, feküdt Geoff és Rachel a földön. Úgy tűnt hírtelen lepték meg őket. Őket is többször megszúrták, de velük is az végzett, hogy félig levágták fejeiket. Halálukat bárki megállapíthatta orvosi ismeretek nélkül is.

User Image
Anne
Ne! Istenem ne!


Sikított fel Anne. Be akart rohanni, segíteni akart. A sokk elvette eszét, nem fogta fel, hogy bármit tesz, nem segíthet. Malreni erősen magához ölelte és hagyta, hadd sírja ki magát.

User Image
Megan
Segítsenek!


Kiáltott fel Megan hírtelen, miközben végiglépdelt a szobában. Óvatosan felültette Josh, csak ekkor látszott, hogy, bár őt is megkéselték többször, az ő nyakát nem vágták el. Malreni nem a legilledelmesebb módon háttal állította Anne-t a szobának és berohant Megan-hoz.

User Image
Megan
Még él. Vigyük ki innen!


Malreni óvatosan vállár hajtotta az eszméletlen fiút és elindult kifele.  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Feb 13, 2011 9:47 am
User Image
User Image
Aruha
És a ráadás!


User Image
Ahura
Kezd te!


User Image
Aruha
Nem, kezd te!


User Image
Ahura
Nem, kezd te!


User Image
Aruha Ahura
Kezdjük együtt!


User Image
Aruha Ahura
Jay Gates meghalt, meggyilkolták!
Rachel Chinch meghalt, meggyilkolták!
Geoff Chinch meghalt, meggyilkolták!
A gyilkos ugyan az a személy, mint aki meggyilkolta Adriana Pinkerton-t!


User Image
Ahura
És most kell kiírni azt, hogy…




Folytatása következik…
 
Reply
Rich Mob

 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum