Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Rich Mob
Rich Mob Vol.2 - Kaisetsu! Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 20 21 22 23 24 [>] [»|]

Quick Reply

Enter both words below, separated by a space:

Can't read the text? Click here

Submit

stranger12

Invisible Sweetheart

PostPosted: Thu Sep 24, 2009 8:35 am
Nem akarok akadékoskodni, de a rejtett folyosókról és eldugott szobákról a személyzet általában többet tud mint a ház ura....
ha másért nem, csak azért mert még egy háziúr sem takarított a saját portáján xd  
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 9:17 am
stranger12
Nem akarok akadékoskodni, de a rejtett folyosókról és eldugott szobákról a személyzet általában többet tud mint a ház ura....
ha másért nem, csak azért mert még egy háziúr sem takarított a saját portáján xd
de kell lennie mert hogyan járnának be a cyborgok meg a többiek?? meg konkrétan meg lettek említve....
Quote:
Mondta Moon és megindult a titkos ajtó felé, amin keresztül előzőleg bejutott a házba.
 

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 9:47 am
Volt részed valamikor harci kiképzésben?  
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 9:52 am
napsugar
stranger12
Nem akarok akadékoskodni, de a rejtett folyosókról és eldugott szobákról a személyzet általában többet tud mint a ház ura....
ha másért nem, csak azért mert még egy háziúr sem takarított a saját portáján xd
de kell lennie mert hogyan járnának be a cyborgok meg a többiek?? meg konkrétan meg lettek említve....
Quote:
Mondta Moon és megindult a titkos ajtó felé, amin keresztül előzőleg bejutott a házba.


Én egyet értenék veletek, de az a helyzet, hogy Mal azt is leírta, hogy akkár hazudhatnak is a karakterek esetleg meg is tagathatják a válaszadásokat. Így lehet hogy Wilfred hazudik. De ezt én sem tudhatom teljes bizonysággal.  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 12:11 pm
Medvelaszlo
napsugar
stranger12
Nem akarok akadékoskodni, de a rejtett folyosókról és eldugott szobákról a személyzet általában többet tud mint a ház ura....
ha másért nem, csak azért mert még egy háziúr sem takarított a saját portáján xd
de kell lennie mert hogyan járnának be a cyborgok meg a többiek?? meg konkrétan meg lettek említve....
Quote:
Mondta Moon és megindult a titkos ajtó felé, amin keresztül előzőleg bejutott a házba.


Én egyet értenék veletek, de az a helyzet, hogy Mal azt is leírta, hogy akkár hazudhatnak is a karakterek esetleg meg is tagathatják a válaszadásokat. Így lehet hogy Wilfred hazudik. De ezt én sem tudhatom teljes bizonysággal.

Ez így igaz, hadd oszlassam el a kételyeiteket: A kérdezett karkter sajátmagához hűen válaszol, vagyis, tökéletesen az ő jelleme szerint. Hazudhat is, ha úgy akarja, vagy ha arra utasították, stb...  
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 12:13 pm
User Image
Wilfred
Semmi ilyesmiben nem volt részem.
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

bibortetu
Vice Captain

4,750 Points
  • Hygienic 200
  • Peoplewatcher 100
  • Window Shopper 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 12:49 pm
Képtelen lennél megvédeni Haroldot?  
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 12:54 pm
wahmbulance Szomorú kötelességem bejelenteni, hogy forog a halál-rulett... wahmbulance  

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

napsugar
Crew

Invisible Businesswoman

13,275 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 1:40 pm
nyüsz gonk  
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 1:55 pm
Csak ne én legyek az áldozat.... eek burning_eyes  

Medvelaszlo

Dangerous Husband

5,250 Points
  • Hygienic 200
  • Dressed Up 200
  • Married 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 5:20 pm
wahmbulance Figyelem! wahmbulance


Felkerült az új fejezet, ami azt jelenti, hogy nem lehet tovább fagatni Wilfred-et és azt is, hogy valaki meg fog halni... A halál módja ezúttal párbaj lesz! Immoniumot ezúttal is Bíbortetűnek és Napsugárnak tudtam csak kiosztani.

-Bíbortetü - Immonium
-Medvelaszlo - 1
-Doku no Hana - 2
-Napsugár - Immonium
-Elleine - 3
-Womi - 4
-Stranger12 - 5
-Lurzt - 6
-Narcisz - 7

És lássuk az első számot!  
Malreni generated a random number between 1 and 7 ... 7!
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 5:28 pm
A hullajelölt pedig nem más, mint: Narcisz!
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
Malreni generated a random number between 1 and 6 ... 2!

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 5:30 pm
A második hullajelölt pedig: Doku no Hana!
 
Malreni generated a random number between 1 and 6 ... 3!
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 5:31 pm
A harmadik hullajelölt: Elleine!
 

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain

Lonely Cat

42,000 Points
  • Winged 100
  • Perfect Attendance 400
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Thu Sep 24, 2009 5:40 pm
Megszületett három név! Mind kiesésre vagytok ítélve, de mivel párbaly lehetőséget kaptatok, ezért még nincs veszve minden! A következő fejezetig van alkalmatok teljesíteni, de ez a dolog, mint minden ebben a játékban kétesélyes. Két dolgot kell letennetek az asztalra, először is, el kell kezdenetek igazán nagyon gondolkodni. Nem mondom, hogy nem csináltátok eddig jól, de most igazán rá kell tennetek még egy lapáttal. A másik dolog pedig, egy megfelelő színvonalú rajz, amely egy tetszőleges eseményt, vagy szereplőt ábrázol a Rich Mob-ból. Bárkit választhattok, akár csoportkép is lehet, teljesen rátok van bízva. Ha más lehetőség nincs, csináltathattok is. Elsősorban a teljesítmény fog számítani, a rajz, csak a beugró.

Mindhárman mehettek akár, de mindhárman maradhattok is. Ezúttal, minden a ti kezeitekben van! Sok sikert és jó agyalást!

edit: Bővült az első oldalon a szabályzat. Felkerültek a halálnemek. Olvasgassátok őket, érdemes. Komolyan.

editedit:
Most végeztem mindennel... jelenleg az én órám szerint hajnali 3:22 van, szóval, szeressetek. És közben rájöttem, hogy f*sz vagyok, mert az egészet pénteken akartam felrakni, nem ma... De megzavart, hogy nincs pénteken előadásom és ugye akkor ma van a hét vége és a hét vége, ugye péntek... Szóval, egy nappal előbb kaptátok meg a részt. biggrin  
Reply
Rich Mob

Goto Page: [] [<<] [<] 1 2 3 ... 20 21 22 23 24 [>] [»|]
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum