Welcome to Gaia! :: View User's Journal | Gaia Journals

 
 

View User's Journal

Report This Entry Subscribe to this Journal
Please enter your journal title here


lovelyadult4049
Community Member
avatar
0 comments
Toto je pravdivý příběh o drop-mrtvých nádherný polovině třicátých let v domácnosti (tak mi bylo řečeno), který byl hrdě černou vlastnictví za poslední tři roky. Mnoho detailů nemusí být tak grafiku, jak byste chtěli, ale dávám to dohromady od tří let vzpomínek.

James přišel příští noci, a my jsme strávili víkend kurva, sání a mluví.

Zeptal se mě. "Kdo uvažujete, že váš Black Master má královno?"

"My Black Master?" Zeptal jsem se.

"Každá královna Slut vybrala Black Master, v podstatě je její hlavní milenec a ochránce v klubu. Takže kdo se chystáte na výběr." Řekl.

"No, myslím, že budu muset vybrat, protože já nevím, ostatní dost dobře ještě, i když tam může být lepší milenec ve skupině než vy, a vy musíte intimní znalosti již z toho, co se mi líbí a nemají rádi. " Odpověděl jsem.

"Tak jako nejnovější královny Slut budete mít první výběr muže, který chcete, aby vás šukat, ale na následné stran, bude na nejvyšší úrovni královny vyzvednout svého muže, a pak zbývající muži budou mít svůj výběr z zbývající princezny, tak dlouho, jak oni neměli stejné ty předchozí týden. " Řekl.

"Zdá se, že fér." Řekl jsem.

"Většina žen bude mít tři nebo čtyři muži ve večerních hodinách, a většina z nich vyzve jednoho nebo dva muže s sebou domů pro další sex s manžel se účastní." Řekl James.

"S manželem se účastní?" Zeptal jsem se.

"Sloužit jako paroháč, aby jim podávat jídlo a nápoje, ztlumte postel, ústně stimulovat manželku nebo jejího milence na sex, očistěte až později, nebo se jen dívat na to všechno záleží na tom, jaká úroveň paroháč manžel je. . Mohou chtít, nebo si může chtít být, voyeur, sissified, ponížení, nebo bi paroháč Jaký typ paroháč chceš David se. ". Řekl.

Přemýšlel jsem o tom, a pak řekl. "Bi paroháč, bych si přál, aby ho cucat svůj p***s, a těch druhých, a vezměte si velké zatížení do krku a na obličeji. Pokud se později rozhodnete použít ponížení nebo sissify ho, bude to dobré výchozí bod, a snadněji ho trénovat. "

Řekl James. "Vy jste za sebou dlouhou cestu, během několika málo týdnů, co jsem tě potkal, nebo jsi vždycky takhle?"

"Ne, myslím, že jsem vyvinul tuto cestu, poté, co viděl paroháč manželé na klubu. Opravdu si přál, aby jejich manželky dostat prdeli jinými hezký, dobře-hung kluci, a je submisivní, aby jejich manželky a manželky jsou volně mít sex s nikým mimo jejich manželství, když se rozhodne. " Odpověděl jsem.

"Ale, jak máte v plánu trénovat Davida, aby byl bi-paroháč, může si jen chcete být voyeur?" Řekl.

"Ty a Carla může pomoci tím, že čtení jeho e-maily se mnou, a uvidíme, jestli můžete číst mezi řádky, je to říká víc, než říká? Mi více, který se stal na jím snad chtěl být paroháč z jakýkoli druh, než na sex budu mít. " Řekl jsem.

"Obrázky a videa, které jsem vzal už mají datumovku na ně, takže budeme muset přijmout nové, protože mu volal. Řekni mu, že jsme jim vzali speciálně pro něj trhnout-off, aby, pokud je to to, co chce je pro, a ne ukázat své kamarády. " James se zasmál.

"Dobře, když chceš udělat?" Řekl jsem.

"Mám rušný týden v práci tento týden, a máte korunovat příští víkend, a budete pravděpodobně mít bolest nebo nasycení na několik dní poté, co se po pátku by měla být dobrá." Řekl.

Během týdne jsem navštívil několik chat stranky, jak řekl Carla, a to, co řekla, byla pravda. Na místě 179, 55 byli běloši, kteří chtěli být cuckolded, chtěl vědět, jak představit své manželky interracial sex, chtěl role-play je paroháč, nebo se aktivně cuckolded. Párů na místě, 75% byli muži. Nemohl jsem si představit, kolik se představuje jako žen a černochů tam a byly skutečně porazil off při chatování.

Poslal jsem svůj první e-mailem podrobný popis pro Davida, jak jsem se poprvé setkal James, a proč se stal stálým milencem, a doufám, že je ještě horká slyšet víc.

V sobotu jsem byl připraven pro mé korunovaci, a už myslel o tom, kdo bych zvolit jako moje čtyři nebo pět výstupků pro večer. Oblékl jsem se podobně jako zahájení a James mě vyzvednout na 20:00.

Řekl James. "Opravdu jsem vystoupit na těchto stran. To je skutečný orgie černochů a bílými ženami sání a kurva, zatímco muži jen tiše sedět a dívat se a mluvit mezi sebou. Opravdu jsem dát na manžela tím, že jim sledovat své manželky sání můj p***s, když stál přímo před nimi, aby mohli vidět zblízka ty sladké rty a ústa, vzal můj velký černý p***s a slyšet jejich sání zvuky, a pak se kurva jejich cunts se všemi jedenáct palců, protože ooh a Ááá a řekněte me, jak dobře můj p***s se cítí. "

"Váš skutečně sadistický b*****d, jdeš k léčbě Davida takhle?" I řekl

"Řekni Davidovi, že jsem trochu dominantní chlap, a to je jeden důvod, proč jste mi líbí, a že ostatní ženy říkají, že mám tendenci dominovat své manžely také. Mu to bude dát něco k zamyšlení, než se setkáme. Pokud Chci ho vidět sát můj p***s, on bude více submisivní, jestli je poněkud připraven. " Řekl.

"Já bych rád viděl jít bi, stejně jako já, ale já si nemyslím, že je to ten typ." Řekl jsem.

"Uvidíme ve svých e-mailech nebo když si je domů." Řekl James.

Dostali jsme se na večírku brzy, protože neměl kick-off až do 21:00, takže jsem měl čas se podívat kolem sebe a socializovat. Všichni členové se svlékl do svých stranických oblečení, takže po příjezdu, jsem udělal také. Mužští členové se svlékl, odhalil to, co měl pro nás, ženy nosily jejich kratičký spodní prádlo, ukazuje-off své dítě hladké cunts, a manželé zůstali zcela oblečený na straně své ženy, jako si povídali s ostatními manželkami a jejich brzy milenci. Většina mužských členů měl své ruce kolem pasu manželky, nebo je líbali, ale nic víc, jen ukazuje manžely, že jejich manželky patří k nim teď, a že jediné, co mohl dělat, bylo sledovat. Několik mužů se mě snažil přesvědčit, aby jim vybrat, aby se jejich milenec někdy během noci. Jen jsem se usmál a řekl, jejich čas přijde. Aaron se mě zeptal, také, ale dal jsem mu nejchladnější rameno, že jsem mohl sebrat.

Carla vytáhl vedl mě do své ložnice, aby se připravili na kokrhání, zatímco starší princezna dostali všichni sedí a klid. Ona a další dvě královny oblékl své koruny a přívěsky a umístí důl na bílém saténovém polštáři, a podal do hlavní místnosti jednoho souboru a stál ve středu místnosti. Udělala několik otevírací komentáře a pak zavolal, abych přišel a poklekl před ní. Byl jsem uvítal s jásotem a potleskem, když jsem vstoupil a vzal mé místo.

Carla mi představil jako další bílou ženu, kteří zjistili, že černoši byli nejvíce vynikající milenci, jen jak oni byli schopni poskytnout nám bílé ženy, stejně jako ostatní ženy na sexuální rozkoše, které si zasloužíme. Zatímco někteří bílí muži vyšší než průměr pro jejich skupiny, a nemohou soutěžit ve všech směrech. Kontrast a bílé ženském těle černoch je, dominují povaha černocha nechá žena ví, že má na starosti, a on ji bude chránit, a že jeho silné spermie může ji mít své dítě, kdykoliv, že ona je úrodná .

Ona pak řekla, že jako člen, který má zahýbat manžel se očekává, že umožňuje plný přístup jejích černých milenců do mého těla a domů bez výjimky, a pokud o to požádá, provádět jakékoliv povinnosti od něj očekává, nebo ztratit všechny sexuální kontakt se mnou, dokud se předkládá plně k mé žádosti.

Pak mi přísahal, že do klubu a dal svůj slib, který jsem podepsal, a že David by podepsal, když se zúčastnil své první párty se mnou. To si můžete prohlédnout na http://www.cuckyboy.com/cuckold/cuckold-marriage-contract.htm

Pak jsem byl korunován "královna Slut Barbara" s polstrovanou mosaznou korunou s třinácti jednotlivých kohoutů kolem základny, s tenkým proudem perlově bílé c** (Nail Polish) běží od kohout hlavy v polovině cesty dolů hřídele, což představuje třináct černé kohouty že v prdeli a přišel mě. Pak jsem byl představován s pozlacený přívěsek, který Carla umístěné kolem krku s tím, že jsem ho nosit na všechny strany od začátku až do konce, ukázat, že jsem královna Slut, a že jsem se být jako takový o všem přítomným.

Mužští členové byli pak řekl pokleknout a sklonit hlavu, dokud jsem si vybral můj první milenec z večera, a pak večírek začne.

Vybral jsem si Chad. Byl nadšený milovník a sported deseti palcový milostný nástroj, který se používá na mě v mém zasvěcení. Věděl jsem, že bych si víc dnes, protože on by byl můj první, a ne šestý nebo sedmý jako druhé v noci.

On dokázal, že ví, jak používat svůj p***s, a jak jsem chtěl být v prdeli, a šli jsme na to skoro hodinu, což mi několik orgasmů, než se vykládá krémovou vklad v mé kundy. Věděl jsem, že bych ho znovu vidět na neveřejném zasedání, když James nebyl k dispozici, nebo pro tři nebo čtveřice.

Zatímco jsme odpočívali, Rozhlédl jsem se po místnosti a viděl, že každý z mých členek se zabývají nějakou formou sexuální aktivity z jednoho nebo dvou černých kohoutů pleasuring jejich těla. Byla to orgie nahých bílých žen a černochů overindulging se v každé jiné orgány. I přesto, že jsem právě cummed několikrát, mohl bych snadno dostal jsem pryč znovu na scénu před sebou. Chtěl bych se zeptat Carla nebo James, kdybychom mohli videa další stranu. Jsem mohl jen hádat, co David by si, kdyby mě viděl se jala v této skupině.

Zůstal jsem v polovině cesty po zbytek večera, výběr další tři muže s deseti a jedenácti palcové kohouty, když vidí, jak se ve srovnání s Jamesem. Nebyl jsem hledal náhradu za Jakuba dobře, ale věděl jsem, že by se převodní příkazy někdy v průběhu roku a bude pryč. Teď, když jsem zažil lepší sex s černými kohouty, než se některý z kvetoucích bílých mužů, nemohl jsem předvídat, bude za týden, aniž by viděl nebo velký černý kohout kurva moje kočička, nikdy.

Carla mi řekl, že předtím, než jsem odešel, že další strana by neměla být pro další čtyři týdny, ale že Janet, jedna z královen, byl večírek za dva týdny. Řekla, že to bylo něco jiného od ní, ve které byly požadovány manželé se svléknout, a že oni mohli dostat se pryč s sebou, nebo se aktivně podílet na jejich manželky nebo jejího milence.

Zeptal jsem se jí o tom, video na příštím zasedání, a ona řekla, že. Ona by mi jeden z jejích sledovat, než jsem odešel.

James mě odvezl domů a zůstal se mnou, až v neděli večer, kurva mi tři slavné časy, že odpolední.

Šel jsem do postele a díval se na video výrobce, který Carla mi dal. Páni, to bylo horko, bylo to lepší než orgie scény ve filmu Caligula, pravděpodobně proto, že byl černí muži mají sex s vdaných bělošky. Bylo to víc erotiky jeho sledování, než je účastník, pokud to bylo možné. Myslel jsem, že jsem ho měl poslat k Davidovi, tak bych mu říct, že Carla věděl mého zájmu James, a dal mi pásku přezkoumat, doufal, že bych se vstoupit do klubu. Věděl jsem, že bych poslat mu, aby si jeho reakci. Masturboval jsem scény na videu, a šel spát.

Druhý den ráno jsem zkontroloval svůj e-mail a viděl jsem, že David mi poslal další e-mail. Zavolal jsem Carla a řekl jí, co řekl. Zeptal se, jestli jsem si vzal nějaké fotky a videa z mnou a James sexu ještě. Řekl jsem mu, ne, že James bude mít kvalitní fotografie a video natočené tento víkend jeho přítel a že bych poslat v pondělí. Řekl jsem mu o Carla chce, abych se připojil její Zebra klub a co je to všechno kolem, a že jsem byl připevnění videoklipy jejích stran. Požádal jsem ho, dejte mi vědět, upřímně, pokud si myslel, že bychom se měli spojit a co si myslí o mně s inter-rasového sex.

Carla že bychom asi víte, v příštích dvou e-mailech, zda a jaký typ paroháč, že by se, pokud ne, že bych se ho zeptat přímo.

James mi volal ve středu v noci, a řekl, že rezervovaný hotelový pokoj pro pátek a sobotu, a že Nate by se na obrázky a videa. Zeptal jsem se, proč nemáme dělat tady v domě a v jeho posteli? Řekl, že by to mohlo být hodně šoku a urážku na něj, nechceme, aby si myslel, že pomocí svého domu pobavit všechny své přátele tam taky.

On říkal, že on chtěl, aby se video bude tak horké, aby se mu ukázat, jak krásná a smyslná žena po sobě zanechal, aby se sexuálně rádi, jinými muži. Chci, abys byl velmi hlasitý ve videu. Slyš, můžete mi říct, jak dobrý sex se mnou, kolik si můžete vychutnat sání a kurva mi větší černého kohouta, a jak jsem vás mít rychlejší, větší a více orgasmů, než jste kdy měl s jiným mužem. Bude vědět, že děláme video speciálně pro něj a chceme zasadit semeno.

"Je to jen říkám, ty věci, protože ví, že já poslouchám," nebo "to opravdu vyvedu děvka v ní, je to opravdu lepší milenec, než si kdy předtím?"

Ve čtvrtek jsem dostal Davidův e-mail. On říkal, že on si myslel, že všechny ženy jsou takové děvky chová tak drze s těmi černochy, zatímco jejich manželé tam jen seděl a díval se, jak se pořízena několika černochy byl ............... lépe než jejich ostatní houpačka klubu dobrodružství. Řekl, ano, přihlaste se k nám pro členství. Nevěděl, tam bylo tolik dobře vypadající ženy v této oblasti, a to zejména ty, zájem o sex s černochy. On říkal, že on nemohl dočkat, až mě zapojit do orgie jako to, a zeptal se mě, o zaslání videa a fotky mě a Jamese,

Napsal jsem ho zpátky tím, že se manželé nebyli normální typ voyeur jsme se setkali u Carla v jiných stran. Jsou Cuckolds, ochotní Cuckolds, abych byl přesný. Chtějí být ovládán nebo submisivní jejich manželky a jejich milence. Jsou nejen sledovat jejich manželky mají sex s jinými muži, ale připravit manželku a dům pro své milovníky; oblékání manželku, odmítat přehozy, sloužit jim pití, a pomáhat jim při sexu. Oni orálně stimulovat ženu a jejího milence před jejich sexu, a očistit se perorálně po sexu. Tento klub je opravdu pro hard core swingers. Tam je ne, budu to dělat, ale já to neudělám. Takže přemýšlet o tom jsme se dostat do, a to, co se očekávalo. Také jsem mu řekl, že bych poslat video na pondělí. Poslal jsem odpověď na něj. Pokud odpověděl hned, jeho odpověď by ne, když odpověděl po několika dnech, jeho odpověď bude ano.

V pátek jsem si vzal zvláštní péči s mým make-up, aby sám vypadal smyslná, ale ne coura, takže většina mých mandlového tvaru očí a plné rty. Opět jsem měl na sobě svůj černý podvazkový pás a punčochy, které obrací-na Jamese tolik, černou nadzvedávání podprsenku, 3 "podpatky, a můj pastelově modré večerní šaty s rozparkem na levé straně do poloviny stehen, a snížit nízký ukazuje více než polovina moje prsa, které David miluje tolik.

Nate už v hotelovém pokoji, když jsme přijeli, a začal videa nálepku, jakmile jsme byli v místnosti. Uspořádali jsme každý další těla pevně, naše ruce zkoumá každý další těla, při odstraňování jiné oblečení a líbali s otevřenými ústy a naše jazyky snímacích ostatní za celý deset minut. Pak jsem řekl, že jsem chtěl sát jeho velký, tlustý, krásný p***s.

Snížil jsem na kolena a vzala ho už tvrdý p***s a obrovské koule v ruce, jak jsem si vychutnával její chuť se mých úst a rty běží od hlavy podél hřídele na základnu několikrát a pak lízání a sání na jeho koule, po celou dobu pravidelně dívat do kamery, jak jsem předstíral, že to byl David, že jsem se díval na s chtíčem v mých očích mého milence p***s.

Pak jsem se podíval na Jakuba kohout s hlavou, otevřel ústa a rty, a vzal všechny 11 "do krku, pětkrát, než se zastavil, aby znovu při pohledu na fotoaparát, s výrazem povýšenosti na tváři. Pak jsem pracoval můj ústa a rty na hlavě a první čtyři palce, aby ho c**, který on dělal po pěti minutách, střelba dva balíky jeho husté bílé sperma do pusy, a tři nebo čtyři Wads na mé tváři. Opět jsem stál fotoaparát hledat uspokojení v mé tváři, jsem otevřel ústa široká ukázat c** v ústech a na jazyku, jako James používal jeho p***s šířit zbývající c** po celém mém obličeji.

Vzali jsme si pauzu, zatímco James se dostal až na par znovu, a jsem použil nový make-up a dostal připraven na další scénu James a já kurva.

Nate se některé skvělé snímky Jamese a mě kurva rovný, pejsek styl a v cowgirl pozicích. Soustředil se na Jamesův kohout hladí moje kočička se všemi 11 ", ukazuje mi to všechno brát a prosit o víc, a pohled na mé tváři v několika scénách, mě prosit, křičet a křičet v extázi, zatímco při pohledu na fotoaparát, k radosti jeho p***s mi dává.

Opět jsme si pauzu, abychom se osvěžit, a Nate umístil novou pásku v kameře, jak on a James by oba se mě najednou, což Oreo sendvič mě.
 
 
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Play with GCash
Play with Platinum

Customize your own avatar now!

Join Now

Have an account? Login Now!