Welcome to Gaia! ::

Magyar Guild

Back to Guilds

Guild Magyar Gaiazóknak! 2007 óta értetek! 

Tags: magyar, hungarian 

Reply Magyar Guild
Macskássy Attila - Kapuőr Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]

Quick Reply

Submit

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Jun 19, 2011 9:53 am
Megkaptam első hivatalos fan-artom! Köszönöm Gabessz! smilies/icon_biggrin.gif Keressétek az első oldalon!  
PostPosted: Sat Sep 10, 2011 10:32 pm
Immár hivatalos: Lesz folytatás!

A második kötet címe valószínűleg pusztán ennyi lesz:Yuuna. Ez még változhat, hiszen, egy könyv az írás folyamatával magát kezdi írni, aki a billentyűket nyomogatja, csak egy eszköz. smilies/icon_smile.gif

Már az első fejezetben nagy és meghökkentő fordulatok lesznek a tervek szerint. A történet főbb szálai már úgy-ahogy készen vannak. A főszereplők mellet, rengeteg más karakter is újra fel fog tűnni az első kötetből, köztük név szerint: Morris Keamy és csapata, Joaquin McErrol, Isabell Lockhart, Fadrin, Yuugan, Goran Beaudeaux, az Úrhölgy is tiszteletét fogja tenni, természetesen. Lehetséges, de még nem biztos, hogy Nnannanko ismét feltűnik. Jelenleg a karaktereken dolgozom, az biztos, hogy az előző könyvhöz képest, legalább kétszer annyi karaktert fog mozgatni ez a kötet, de talán még többet!
A folytatás három-öt évvel később veszi fel újra a fonalat, azt már bizton állíthatom, hogy Franciaországban kezdődik majd a történet. Szedett-vedett kis csapatunk valószínűleg sokat fog utazni, hogy miért, az maradjon meglepetés! Terveim szerint kis hazánkat is megfogják látogatni.
Az előző kötethez képest, nagyobb hangsúlyt fog kapni a Testament. Az ő mozgolódásuk lesz az egyik főszál a történetben. De nem akarok többet elfecsegni.

Egy új név: Marie-Johanne Lisieux  

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100

napsugar
Crew
napsugar's avatar

Original Businesswoman

10,700 Points
  • Millionaire 200
  • Clambake 200
  • Sausage Fest 200
PostPosted: Sun Sep 18, 2011 8:59 am
Juhúúúúú cat_smilies/icon_4laugh.gif  
PostPosted: Thu Nov 10, 2011 4:34 am

Deus pro nobis! Sed pro Deus!

A Testament légiói megindultak és senki nem állíthatja meg őket...  

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100

Gabessz

Gabessz's avatar

Feral Hunter

PostPosted: Sat Nov 12, 2011 2:02 am
Nyáá alig várom smilies/icon_biggrin.gif  
PostPosted: Wed Nov 23, 2011 6:09 pm
A guild találkozón egész olcsón szert tudtam tenni a kapuőr című könyvre és sztem nem volt csalódás megvenni a könyvet, főleg mert én is érdekesnek találtam a story-t, egyrészt hátborzongató, másrészt, izgalmas fordulatok vannak benne. Mindenkinek ajánlom! smilies/icon_biggrin.gif  

Savage Source

Savage Source's avatar

3,550 Points
  • Brandisher 100
  • Market Browser 100
  • Statustician 100

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Sun Dec 04, 2011 10:34 am
Felfedek egy újabb címet, ami ugyan, még mindig nem végleges, de már mutatja, hogy mire lehet számítani.

edit:
Nyem... nem tetszik...  
PostPosted: Sun Dec 11, 2011 7:56 pm
Minél jobban beleásom magamat kutatásomba és minél jobban kezd kikerekedni az új "főellenség" karaktere, egyre jobban azt érzem, hogy Marie-Johanne Lisieux egy igazán tiszta szívből gyűlölhető karakter lesz.

Intelligens, mégis a maga módján hihetetlenül korlátolt a vallási megszállottsága miatt. Az az igazi bigott megszállott, aki bármi lát, vagy bármit hall, akkor sem hiszi el azt, ha maga az Isten mondja neki, ha az nem illik bele az ő elképzelésébe.

Az a karakter, aki jót akar, de elvakultságában csak árt. Aki mindezek mellett élvezi a kegyetlenkedést. Aki élvezettel öl, vagy kínoz meg bárkit. Akit már-már szexuálisan izgat a vallása. Nincs jobb szó, Marie-Johanne Lisieux egy őrült.

Mellesleg, fegyver gyanánt egy hatalmas Bibliát használ, melynek gerince vassal van bevonva. A könyv maga egy hosszú lánc végén található, amit buzogányként használ.  

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100

Gabessz

Gabessz's avatar

Feral Hunter

PostPosted: Thu Dec 22, 2011 5:06 pm
Elkészült a Facebook oldala a könyvnek: Kapuőr  
PostPosted: Thu Mar 29, 2012 3:40 pm
A Tavaszi Mondocon-on kapható lesz a könyvem és minden megvett példány mellé ajándékba egy szabadon választott könyvjelző jár! (A könyvjelzők külön is megvehetők!)  

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Tue May 15, 2012 11:52 am
Elkezdtem a folytatás előmunkálatait! A könyv két bevezetéssel fog indulni.
Az első címe: Prolusio: Manuscripta Maris Mortui. A Holttengeri tekercsekről fog szólni és arról, hogy azok közül mely lapokat tüntette el a Semi-Moon a nyilvánosság elől. Ez fogja elővezetni a könyv fő történetszálát, csakúgy, mint az elsőnél, ahol a Kapu került elő a föld alól.
A második címe: Prológus: Sayonara Onikado! Ez fogja összekötni a két könyvet. Leírja hogyan és miért költözött el Hattori és Yuuna Onikado-ból.
Az első fejezet címe: Felemelkedés. (A végleges cím: Kopognak az ajtón.) Viszont, hogy miről fog szólni, az egyelőre hétpecsétes titok. Annyit viszont elöljáróban elmondhatok, hogy sokan az első könyv szereplői közül meg fognak jelenni benne, többek között Joaquin és Marako.

Több infó majd később fog érkezni!
edit:
Az első fejezetet, szeretném elkészíteni a nyári Mondocon-ra, így aki eljön, az el is olvashatja, ott helyben!  
PostPosted: Tue May 22, 2012 10:28 am
Akik ismernek azok tudják rólam, hogy perverz rajongás fűz a Francia gondolkodásmódhoz és az elvont nézeteikhez, fantáziajátékaikhoz. Ez a fajta kitekertség, melyet a Francia Dada óta ismerünk, és amit ma Jean-Pierre Jeunet filmes művészetén keresztül élünk át, valahol éreztetni fogja magát a Párizsban játszódó fejezetekben.  

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100

Malreni
Captain
Malreni's avatar

Lonely Cat

26,250 Points
  • Cool Cat 500
  • Frozen Sleuth 100
  • Alchemy Level 10 100
PostPosted: Fri Jun 08, 2012 10:42 am
Mit szólnátok ahhoz, ha a Kapuőrből manga készülne?  
PostPosted: Mon May 13, 2013 2:14 am
Malreni Wrote:
Mit szólnátok ahhoz, ha a Kapuőrből manga készülne?

Már lezongoráztuk a véleményemet a könyvről (én a Tavaszi MondoConon akaszkodtam rád és vettem meg a könyvet, for everyone's information), és pártolom a manga/anime készítését a könyvből! smilies/icon_smile.gif
Forgatókönyves szempontból szinte snittre lehet látni a vágásokat a könyvben, lehet, hogy úgy még ütősebb lenne, mint papíron! smilies/icon_wink.gif  

DemiMurgos

DemiMurgos's avatar

Shadowy Shapeshifter

12,250 Points
  • Perfect Attendance 400
  • PAAANNNTTTSSS 100
  • Cool Cat 500

Yuki Naoto

Yuki Naoto's avatar

PostPosted: Mon Jan 06, 2014 6:52 am
Most már én is azok táborát gazdagítom, akik elolvasták a könyvet smilies/icon_3nodding.gif  
Reply
Magyar Guild

Goto Page: [] [<] 1 2 3 ... 4 5 6 7 [>] [»|]

Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces