Welcome to Gaia! ::


Papakis's Wife

Unbeatable Lover

Άααα, καλη επιλογή, αν σα μαθήτρια είχα τα μυαλά που έχω τώρα και με μαμά καθηγήτρια αγγλικών, κι εγώ για αγγλική θα πήγαινα... Μηχανικός είμαι, τελείωσα στο Πολύτεχνείο της Ξάνθης και τώρα βαράω μύγες παρέα με τους περισσότερους μηχανικούς xD Αλλά δε βαριέσαι, δεν είμαστε οι μόνοι στη χώρα...

Πάντως ναι, συμφωνώ με την επιλογή σου και σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!


User Image

Fashionable Genius

5,500 Points
  • Tycoon 200
  • Team Edward 100
  • Person of Interest 200
Veeconia
Άααα, καλη επιλογή, αν σα μαθήτρια είχα τα μυαλά που έχω τώρα και με μαμά καθηγήτρια αγγλικών, κι εγώ για αγγλική θα πήγαινα... Μηχανικός είμαι, τελείωσα στο Πολύτεχνείο της Ξάνθης και τώρα βαράω μύγες παρέα με τους περισσότερους μηχανικούς xD Αλλά δε βαριέσαι, δεν είμαστε οι μόνοι στη χώρα...

Πάντως ναι, συμφωνώ με την επιλογή σου και σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!


User Image

vasika nai kala ein gt k i 8eia m einai ka8igitria agglikwn k i mama m itan k genika maresei poluu biggrin
alla vlepw na feygoume oloi g metanastes

Papakis's Wife

Unbeatable Lover

Χαχαχα, αυτό είναι γεγονός! Αλλά τι στο καλό, μέχρι να πάρεις το πτυχίο σου δε θα έχουν στρώσει τα πράγματα?

User Image

8,700 Points
  • Forum Sophomore 300
  • First step to fame 200
  • Signature Look 250
Veeconia
Χαχαχα, αυτό είναι γεγονός! Αλλά τι στο καλό, μέχρι να πάρεις το πτυχίο σου δε θα έχουν στρώσει τα πράγματα?

User Image


auto skeutomai kai egw 3nodding
Oso gia auto pou me rwthses, eimai mazi me thn aderfh m sth patra kai spoudazoume,
egw touristikwn epixeirhsewn h aderfh m epix. sxediasmou kai plhroforiakwn susthmatwn (glwssodeths i know~)
emena m aresei arketa h sxolh m~! dn paraponiemai~!! whee

Fashionable Genius

5,500 Points
  • Tycoon 200
  • Team Edward 100
  • Person of Interest 200
Veeconia
Χαχαχα, αυτό είναι γεγονός! Αλλά τι στο καλό, μέχρι να πάρεις το πτυχίο σου δε θα έχουν στρώσει τα πράγματα?

User Image


elpizw n exei perasei i krisi alla den 3erw. egw t skeftomai sovara na paw e3w m t agori m

Papakis's Wife

Unbeatable Lover

Το καλό που τους θέλω να έχει τελειώσει η κρίση... Εμείς, ο Papakis δηλαδή κι εγώ, το παλεύουμε προς το παρόν εδώ, γιατί ψάχναμε για έξω και το μόνο μέρος που μπορούμε να βρούμε και οι δύο δουλειά, είναι η Αυστραλία >.< Οπότε προς το παρόν μένουμε εδώ, νοίκια ευτυχώς δεν έχουμε να πληρώνουμε και αυτός δουλεύει, οπότε τα βγάζουμε πέρα προς το παρόν :3

Αααααα, Ναταλάκιιι! Είστε μαζί, αυτό είναι πολύ ωραίο! Χαχα, φαντάζομαι να σταματάνε την αδερφή σου στο δρόμο συμφοιτητές σου για να τη χαιρετήσουν - ή το ανάποδο, φυσικά - και να μένουν με την απορία!


User Image

8,700 Points
  • Forum Sophomore 300
  • First step to fame 200
  • Signature Look 250
Veeconia
Το καλό που τους θέλω να έχει τελειώσει η κρίση... Εμείς, ο Papakis δηλαδή κι εγώ, το παλεύουμε προς το παρόν εδώ, γιατί ψάχναμε για έξω και το μόνο μέρος που μπορούμε να βρούμε και οι δύο δουλειά, είναι η Αυστραλία >.< Οπότε προς το παρόν μένουμε εδώ, νοίκια ευτυχώς δεν έχουμε να πληρώνουμε και αυτός δουλεύει, οπότε τα βγάζουμε πέρα προς το παρόν :3

Αααααα, Ναταλάκιιι! Είστε μαζί, αυτό είναι πολύ ωραίο! Χαχα, φαντάζομαι να σταματάνε την αδερφή σου στο δρόμο συμφοιτητές σου για να τη χαιρετήσουν - ή το ανάποδο, φυσικά - και να μένουν με την απορία!


User Image


w sxetika euxarista nea~! ma auth h australia san ekswtikos paradeisos akougetai, eixame kati oikogeneiakous filous pou phgan australia kai brhkan douleia kai zoune aneta twra~! alla an den exeis suggeneis h filous ligo duskolo moy fenetai... rolleyes
eutixws kserw oti me th sxolh pou tha teliwsw tha brw kapou sth samo doyleia gt oso na'nai me ton tourismo zoyme se megalo bathmo ~! 3nodding
xaxa ase, mia fora sth mageirikh efera thn marianna... ti mperdema kai xamos~! plaka eixe~! an kai dn moiazoume entelws alla an den mas ksereis kala ontws mas mperdeueis sthn arxh~! smile
allwste exw gnwrisei kapoious filous m sthn mar kai h mar merikous dikous ths se emena~! ^^
Έλληνες!!!

Papakis's Wife

Unbeatable Lover

Καλημέρα! Είναι αλήθεια ότι δεν είστε ολόιδιες, από φωτογραφίες σας που είδα στο facebook νομίζω, αλλά και πάλι, όπως λες, για κάποιον που δεν ξέρει πρέπει να είναι δύσκολο στην αρχή whee
Ναι, στην Αυστραλία χωρίς συγγενείς είναι λιγάκι δύσκολο, οπότε δεν το συζητάμε τώρα. Το αφήνουμε και παλεύουμε όσο μπορούμε εδώ.

Γεια σου, Loonatic, καλώς ήρθες~


User Image

8,700 Points
  • Forum Sophomore 300
  • First step to fame 200
  • Signature Look 250
Σύμφωνα με το σχέδιο «Αθηνά», για την αναδιάρθρωση του ακαδημαϊκού χάρτη της χώρας, το Πανεπιστήμιο Πατρών ενισχύεται, καθώς θα «απορροφήσει» το Πανεπιστήμιο Δυτικής Ελλάδας, το οποίο καταργείται.Από την άλλη πλευρά, το ΤΕΙ της Πάτρας, μετατρέπεται σε ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας και Ιονίων, Νήσων, ενώ καταργείται το ΤΕΙ του Αιγίου.Σύμφωνα με το σχέδιο, τρία τμήματα του ΤΕΙ της Πάτρας (Διοίκησης Επιχειρήσεων, Τουριστικών Επιχειρήσεων και Λογιστικής), αλλάζουν έδρα και μεταφέρονται στο Μεσολόγγι, ενώ στο Μεσολόγγι, μεταφέρεται και το Τμήμα Εμπορίας και Διαφήμισης που εδρεύει στην Αμαλιάδα. Στην Πάτρα, μεταφέρεται το Τμήμα Πληροφορικής και Μέσων Ενημέρωσης που είχε έδρα τον Πύργο της Ηλείας, ενώ το Τμήμα, Οπτικής και Οπτομετρίας, από το Αίγιο, μεταφέρεται στην Αθήνα.Οι ανακατατάξεις στο ΤΕΙ της Πάτρας, έχουν προκαλέσει αντιδράσεις και έντονο προβληματισμό, κυρίως λόγω της μετακίνησης μεγάλου όγκου φοιτητών, από την Πάτρα στο Μεσολόγγι.
.............. emotion_jawdrop

Papakis's Wife

Unbeatable Lover

Ακριβώς αυτά συζητάμε τώρα με το Μαρίνο, Ναταλία... Όλους τους φοιτητές που πρέπει να μετακομίσουν σε άλλη πόλη, τους σκέφτηκε κανείς? να το παλέψετε, Ναταλία μου, μην το αφήσετε να περάσει έτσι, σε καμία περίπτωση. Πήγαινε στις συνελεύσεις σας και δες τι κλίμα επικρατεί. Και επειδή ήμουν ανακατεμένη κι εγώ σ'αυτά τότε που ήμουν στο πανεπιστήμιο, συμβουλή μου είναι να ακούσεις προσεκτικά και να δεις ποια παράταξη μιλάει καθαρά για το δικό σας καλό και δικαιώματα. Να το παλέψετε!

User Image

8,700 Points
  • Forum Sophomore 300
  • First step to fame 200
  • Signature Look 250
Veeconia
Ακριβώς αυτά συζητάμε τώρα με το Μαρίνο, Ναταλία... Όλους τους φοιτητές που πρέπει να μετακομίσουν σε άλλη πόλη, τους σκέφτηκε κανείς? να το παλέψετε, Ναταλία μου, μην το αφήσετε να περάσει έτσι, σε καμία περίπτωση. Πήγαινε στις συνελεύσεις σας και δες τι κλίμα επικρατεί. Και επειδή ήμουν ανακατεμένη κι εγώ σ'αυτά τότε που ήμουν στο πανεπιστήμιο, συμβουλή μου είναι να ακούσεις προσεκτικά και να δεις ποια παράταξη μιλάει καθαρά για το δικό σας καλό και δικαιώματα. Να το παλέψετε!

User Image

σημερα 12 η ωρα ηταν η συνελευση, πριν λιγο το ειδα στο fb...
δεν πηγα αλλα απο οτι εμαθα, οι παραταξεις πηγαν να λυσουν τις διαφορες μεταξυ τους παλι και ακρη δεν βγηκε~!
Γεια σας!!

Να, πάλι ξεχάστηκα και δεν είχα μπει για καιρό...

Ξανθή μου εγώ είμαι στην Αθήνα. Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου όταν έρθει η ώρα και προπάντων να σκέφτεσαι και να καταλάβεις πως δεν κρέμεται όλη σου η ζωή από το που και αν θα περάσεις κάπου. Είναι σημνατικό να περάσεις στις πρώτες σου επιλογές αλλά και πάλι αν δεν είσαι ικανοποιημένη μπορείς να δοκιμάσεις και του χρόνου αν έχεις κουράγιο!

Ναταλία είναι οριστικό αυτό με τις μεταφορές του παιδιών; Για πότε λένε;

Ιωάννα αφού τα καταφέρνετε ακόμη καλά κάνετε και το παλεύετε! Αν και για εμένα το εξωτερικό είναι πολύ ελκυστικός προορισμός!
Δεν έχει μπει κανένας τόσο καιρό;;

Quotable Genius

12,425 Points
  • Clambake 200
  • Gender Swap 100
  • Sausage Fest 200
Τι γίνεστε βρε παιδιά, χαθήκαμε.

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum