Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]

Practical Lover

100k it is, to nie tak duzo, teraz prawie nic nie kupisz za to sweatdrop

R.I.P. people not spending real money on Gaia...

Apocalyptic Worshipper

ostatnio malo siedze na Gai przez to, nic sie nie dzieje a pieniedzy szukaja... :/

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Niezupełnie - podliczyłam jest ponad 6k wearablesów, które kosztują poniżej 100k. Jeżeli 6k to nic to ja już nie wiem.

Apocalyptic Worshipper

Pare dni mnie nie bylo tu za szczegolnie, teraz sprawdzam MP i wszystko kosztuje potrojnie, co u licha?
ja też zatrzymałam się, jak Silme, na 10k, żeby dostać tę czapkę. Nie mam zamiaru korzystać z goldsinka, po wprowadzeniu którego wróciło flynn's booty rofl gdzie tu konsekwencja i traktowanie użytkowników poważnie rofl

Apocalyptic Worshipper

ostatnio same announcementy o cash shopie normalnie :/ az przykro.
Silme_Ethel
ostatnio same announcementy o cash shopie normalnie :/ az przykro.
a propos nauki japońskiego, to polecam ci taką wtyczkę do chrome'a/firefoxa, która nazywa się rikaikun/rikaichan. Zainstaluj i zobacz jaka jest cudowna emotion_jawdrop

Apocalyptic Worshipper

Hmmm? poszukam...
Silme_Ethel
Hmmm? poszukam...
jak ją zainstalujesz, to wejdź na jakąś stronę pisaną po japońsku i najedź na znaczki smile

Thield's Boyfriend

Shameless Helper

31,800 Points
  • Elocutionist 200
  • Threadmaster 200
  • Firestarter 200
Tusia
ja też zatrzymałam się, jak Silme, na 10k, żeby dostać tę czapkę. Nie mam zamiaru korzystać z goldsinka, po wprowadzeniu którego wróciło flynn's booty rofl gdzie tu konsekwencja i traktowanie użytkowników poważnie rofl
Eventem i Flynn's Booty zajmują się dwa różne działy, które się nie dogadały za bardzo, z tego co było pisane w GCD. Więc ten dział odpowiedzialny za FB wprowadził to jeszcze raz, z racji iż... ludzie to kupują. A skoro kupują, to po co zwlekać...
Your Neglected Sex Toy
Tusia
ja też zatrzymałam się, jak Silme, na 10k, żeby dostać tę czapkę. Nie mam zamiaru korzystać z goldsinka, po wprowadzeniu którego wróciło flynn's booty rofl gdzie tu konsekwencja i traktowanie użytkowników poważnie rofl
Eventem i Flynn's Booty zajmują się dwa różne działy, które się nie dogadały za bardzo, z tego co było pisane w GCD. Więc ten dział odpowiedzialny za FB wprowadził to jeszcze raz, z racji iż... ludzie to kupują. A skoro kupują, to po co zwlekać...
no tak to własnie wyglądało. Tyle, że to nie pierwszy raz. Poprzednio jak wprowadzili FB, chyba po kilku godzinach pojawił się Staff Alert z linkiem do tematu, w którym ludzie mieli proponować pomysły gold sinków (albo coś takiego, moja pamięć jest o kant tyłka potłuc. W każdym razie w odstępie kilkugodzinnym wrzucili FB i info o GS...co zalatywało niedogadaniem działów). Niestety mnie jako użytkownika to tylko utwierdza w przekonaniu, że Gaia ma kolosalne kłopoty finansowe i administracyjne.

Moonlight Healer

Może Was zainteresuje czat z Krzysztofem Piskorskim, autorem mającego premierę w czwartek "Cieniorytu":
User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.

Apocalyptic Worshipper

Tusiu ta wtyczka jest 楽しいです!

Fashionable Bunny

Item z Raviolim *_*
Jeśli jakimś cudem ekonomia wróci do poprzedniego stanu,to chyba kupię ;- ;

Apocalyptic Worshipper

Shingeki no Kyojin! ^_^

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum