Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1220 ]
Total Votes:[ 1220 ]
M4deline's avatar

Brainy Shoujo

100k it is, to nie tak duzo, teraz prawie nic nie kupisz za to sweatdrop

R.I.P. people not spending real money on Gaia...
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

ostatnio malo siedze na Gai przez to, nic sie nie dzieje a pieniedzy szukaja... :/
Biedronka's avatar

Kawaii Star

16,250 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Niezupełnie - podliczyłam jest ponad 6k wearablesów, które kosztują poniżej 100k. Jeżeli 6k to nic to ja już nie wiem.
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Pare dni mnie nie bylo tu za szczegolnie, teraz sprawdzam MP i wszystko kosztuje potrojnie, co u licha?
ja też zatrzymałam się, jak Silme, na 10k, żeby dostać tę czapkę. Nie mam zamiaru korzystać z goldsinka, po wprowadzeniu którego wróciło flynn's booty rofl gdzie tu konsekwencja i traktowanie użytkowników poważnie rofl
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

ostatnio same announcementy o cash shopie normalnie :/ az przykro.
Silme_Ethel
ostatnio same announcementy o cash shopie normalnie :/ az przykro.
a propos nauki japońskiego, to polecam ci taką wtyczkę do chrome'a/firefoxa, która nazywa się rikaikun/rikaichan. Zainstaluj i zobacz jaka jest cudowna emotion_jawdrop
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Hmmm? poszukam...
Silme_Ethel
Hmmm? poszukam...
jak ją zainstalujesz, to wejdź na jakąś stronę pisaną po japońsku i najedź na znaczki smile
Your Neglected Sex Toy's avatar

Man-Hungry Werewolf

13,500 Points
  • Elocutionist 200
  • Threadmaster 200
  • Firestarter 200
Tusia
ja też zatrzymałam się, jak Silme, na 10k, żeby dostać tę czapkę. Nie mam zamiaru korzystać z goldsinka, po wprowadzeniu którego wróciło flynn's booty rofl gdzie tu konsekwencja i traktowanie użytkowników poważnie rofl
Eventem i Flynn's Booty zajmują się dwa różne działy, które się nie dogadały za bardzo, z tego co było pisane w GCD. Więc ten dział odpowiedzialny za FB wprowadził to jeszcze raz, z racji iż... ludzie to kupują. A skoro kupują, to po co zwlekać...
Your Neglected Sex Toy
Tusia
Eventem i Flynn's Booty zajmują się dwa różne działy, które się nie dogadały za bardzo, z tego co było pisane w GCD. Więc ten dział odpowiedzialny za FB wprowadził to jeszcze raz, z racji iż... ludzie to kupują. A skoro kupują, to po co zwlekać...
no tak to własnie wyglądało. Tyle, że to nie pierwszy raz. Poprzednio jak wprowadzili FB, chyba po kilku godzinach pojawił się Staff Alert z linkiem do tematu, w którym ludzie mieli proponować pomysły gold sinków (albo coś takiego, moja pamięć jest o kant tyłka potłuc. W każdym razie w odstępie kilkugodzinnym wrzucili FB i info o GS...co zalatywało niedogadaniem działów). Niestety mnie jako użytkownika to tylko utwierdza w przekonaniu, że Gaia ma kolosalne kłopoty finansowe i administracyjne.
Purple-eyed Dreamer's avatar

Moonlight Healer

Może Was zainteresuje czat z Krzysztofem Piskorskim, autorem mającego premierę w czwartek "Cieniorytu":
User Image - Blocked by "Display Image" Settings. Click to show.
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Tusiu ta wtyczka jest 楽しいです!
LunaTheMoonWerewolf's avatar

Fashionable Bunny

Item z Raviolim *_*
Jeśli jakimś cudem ekonomia wróci do poprzedniego stanu,to chyba kupię ;- ;
Silme_Ethel's avatar

Apocalyptic Worshipper

Shingeki no Kyojin! ^_^

Quick Reply

Submit