Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]

Seasonal Gaian

Anzelmo
Oj tam, akurat że mało w nich mięsa to mi kompletnie nie przeszkadza. Póki są (powiedzmy) dobre w smaku i całkiem tanie, to będę je żarł.
... Wróć. Nawet jak nie są dobre w smaku, to i tak zaleje się je ketchupem czy inną mazią. Na jedno wychodzi. mrgreen
Who does not have courage to the dreams,




Aha, czyli jak do takiej paruffki
bo parówką nazwać tego co sprzedają w sklepach nie mogę
zamiast mięsa dadzą Ci zużyty papier toletowy (bądź inny szajs) z dodatkami chemii smakowo-zapachowo-kolorowej
wiem co mówię - komisja ds. żywności niedawno sprawdziła paru producentów sklepowych (np. Real, Tesco, Lidl) wyszło na jaw że tak robią żeby obniżyć koszty wytwarzania...
to ty nadal będziesz to jadł i zachwalał?
Bo ja niespecjalnie talk2hand

will not have strength to fight. Paul Zulehner

Apocalyptic Worshipper

jak smakuje i sie nie pochoruje to zjem znowu razz ja jak szczur, mam zdrowe podejscie do jedzenie wink powiedzonko mojej siostry (z przeklenstwami, wiec se nie rozwijajcie, jak sie nie podoba):

jedz, nie pierdol.

Durem Borg

Black Arti
Who does not have courage to the dreams,




Aha, czyli jak do takiej paruffki
bo parówką nazwać tego co sprzedają w sklepach nie mogę
zamiast mięsa dadzą Ci zużyty papier toletowy (bądź inny szajs) z dodatkami chemii smakowo-zapachowo-kolorowej
wiem co mówię - komisja ds. żywności niedawno sprawdziła paru producentów sklepowych (np. Real, Tesco, Lidl) wyszło na jaw że tak robią żeby obniżyć koszty wytwarzania...
to ty nadal będziesz to jadł i zachwalał?
Bo ja niespecjalnie talk2hand

will not have strength to fight. Paul Zulehner


Hoho... Widzę, że chyba pan jeszcze/nigdy nie studiował.
Czasem trzeba się poświęcić, co by zapchać żołądek czymś innym niż samym chlebem przekładanym drugą kromką.
A że większość środków idzie na 'zue' rzeczy (jak dla przykładu na herbatę), to cóż poradzić - po taniości trzeba iść. mrgreen

Adorable Waffles

34,950 Points
  • Crack Shot 50
  • Jolly Roger 50
  • Cats vs Dogs 100
Anzelmo

Hoho... Widzę, że chyba pan jeszcze/nigdy nie studiował.
Czasem trzeba się poświęcić, co by zapchać żołądek czymś innym niż samym chlebem przekładanym drugą kromką.
A że większość środków idzie na 'zue' rzeczy (jak dla przykładu na herbatę), to cóż poradzić - po taniości trzeba iść. mrgreen

Panem Idealistą się nie przejmuj.

Z mojej strony polecam mortadelę, nomen omen, z Biedronki. Tania, jadalna a jak się ją podsmaży to nawet całkiem smaczna.

Durem Borg

Biedronka
Panem Idealistą się nie przejmuj.

Z mojej strony polecam mortadelę, nomen omen, z Biedronki. Tania, jadalna a jak się ją podsmaży to nawet całkiem smaczna.


Dziękuję, wać pani, za dobrą radę.
Jutro też i tak zrobię - pójdę do sklepu, kupię to 'cuś' i na obiad będzie jak ulał.

No, chociaż jeden problem z głowy.
Teraz pozostaje tylko kwestia wieczornego burczenia Maćka.
mrgreen

Apocalyptic Worshipper

Awww, az sie lezka w oku kreci ;___; ja na studiach zgubilam z 8kg biggrin

Durem Borg

Silme_Ethel
Awww, az sie lezka w oku kreci ;___; ja na studiach zgubilam z 8kg biggrin


Hoho! Ja tam co chwilę tracę i co chwilę sobie zwracam (np. co miesięcznymi przyjazdami do rodzinnej chałupy - tam to mogę w trzy dni nadrobić wszystkie swoje Maćkowe zaległości). mrgreen

A jeśli można zapytać - cóż to takiego pani studiowała?

Seasonal Gaian

Biedronka
Panem Idealistą się nie przejmuj.
Who does not have courage to the dreams,




Przepraszam, ja idealistą? User Image

Ciekawe kim jeszcze jestem w twoich oczach... User Image

will not have strength to fight. Paul Zulehner

Greedy Millionaire

7,225 Points
  • Tycoon 200
  • Profitable 100
  • Wall Street 200
Silme_Ethel
nie moge cwiczyc, bo jem mniej niz 700 kalorii i padam na ryj biggrin jak juz zrzuce co powinnam, to na dojadaniu do normy bede cwiczyla. Na razie tylko na szwajcarskiej pilce sobie skacze.


Nie wiedizałem, że masz myśli samobójcze o_O
Musze Cię opierdolić od góry do dołu za wybranie tak debilnej diety, a jeśli to jakaś dietetyczka Ci poleciła to powinni jej zabrac licencję o_O

Sam się odchudzam i idzie mi zajebiście, mam power na wszystko, nie chodze głodny i chudnę normalne 0,5-1kg tygodniowo.

No ale skoro lubisz efekt yoyo to nei mój problem mrgreen

Apocalyptic Worshipper

Anzelmo: studiowalam fotografie :3
Xele: wychodzenie z diety zajmuje 2 miechy, wiec na pewno zrzucone kilogramy nie wroca, pozatym przybylo mi duzo przez leki w sterydach i infekcje zoladka. Powinno byc spoko :3

Greedy Millionaire

7,225 Points
  • Tycoon 200
  • Profitable 100
  • Wall Street 200
Spocko, tak czy ianczej powodzenia życzę.
Jak chesz możemy sobie kałduny porównywać xD

Apocalyptic Worshipper

Mam tylko jeden dzien przerwy w dziecie dopoki nie skoncze sie stabilizowac i to jest Walentynkowy wieczor <3 czekoladek od ukochanego nie odmowie razz

Durem Borg

A co mi tam, z deczka się pochwale tym, co tejże nocy otrzymałem na Gaii.
... I co również sprawiło u mnie głupkowaty uśmiech od ucha do ucha przez dobre 10 minut.

Tea of coffee

Utwór muzyczny stworzony dla mnie przez użytkownika z Chatterbox'a - Just Coffee.
Może to nie jest typ muzyki, za którym przepadam, ale w morde jeża - nie na co dzień się otrzymuje taki prezencik.
mrgreen

Apocalyptic Worshipper

Durem Borg

A, żeby nie było. Ten ciulowaty głos to akurat mój, Just Coffee po prostu zgrał z forum parę kwestii, które nagrałem dobrych parę miesięcy temu. razz

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum