Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]

u.... wykastrować... talk2hand rany rany... to z ciebie niebezpieczna laska
mamy uciekać?? mrgreen

Apocalyptic Worshipper

Nie no, to tylko moje kochanie jest zagrozone razz
Cudo z niego, ale potrafi zagrac na nerwach...
He he blaugh
Ale to tak chyba z wszystkimi bez wyjątku nie ma, co nie? xp
A propo, to na naszym forum jakieś znikome ślady męskiego pierwiastka... cool

Apocalyptic Worshipper

Boja sie mnie biedactwa razz
ale żeś im pojechała... mrgreen
Aww times like this make me (Polish American) really want to learn how to read and write polish...?

Apocalyptic Worshipper

No bo siedza cicho chlopaki, tylko jak jakis samiec nowy przyjdzie to da glos wink
Dobre, dobre...
Ogłaszamy nabór chętnych samców, do aktywnego działania na polskim forum xp

Apocalyptic Worshipper

No, gadac panowie!
A tak pozatym co slychac biggrin ?

Apocalyptic Worshipper

Mam Catscratch Hat biggrin patrzta na moje zdjecie razz
Hejka !! Wcale nas nie tak malo jak sie wydaje wink Ja przynajmniej sie nie wstydze, jestem I bede POLKA. heart Hmm..co sadzicie na temat Gruzji ? Moim zdaniem ten Ruski napad to hamstwo, a wy ?

Apocalyptic Worshipper

Ja sie tam nie znam na polityce, ale tak dlugo jak nie bombarduja Warszawy czy Londynu jest mi ok. Niestety nie jestem poprawna politycznie...

9,050 Points
  • Invisibility 100
  • Forum Regular 100
  • Piepitcher 100
No by znać się choć trochę na polityce trza by w miarę na bieżąco oglądać tv, czytać gazety lub chociaż przeglądać serwisy informacyjne. Nie spełniam żadnego z tych warunków, więc aktualna sytuacja na świecie jest mi obca wink

Nie wstydzę się mówić że jestem polką ale z pewnością się wstydzę gdy słucham jaką opinię o polakach niektórzy rodacy zrobili nam za granicą.
No tak zgadza się
Pamiętam jak byłam na praktyce w Niemczech, na początku nam od razu powiedzieli, że będą nas mieć na oku, bo nasze poprzedniczki trochę nakradły... no i trzeba było się starać, żeby to konto wyczyścić... confused
Na szczęście się udało, ale rok później nasze następczynie znowu wszystko popsuły sweatdrop

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum