Welcome to Gaia! ::

<3 </3

Liczenie Polaków i Polek:

+ 1 1 100.0% [ 1264 ]
Total Votes:[ 1264 ]
< 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 1946 1947 1948 > >> >>> »|

Dobry wieczór X3

Apocalyptic Worshipper

Witam wszystkich, widze ze humorki dopisuja, dobrze bo czasami tu tak cicho, ze westrernowskie klaczki lataja... No nic biggrin zycze milej zabawy i wracam do wypijania krwi z ludzikow ^^
Halloween rox!
Dobrze, że Znalazłam was X3

bai ^^
teraz jestem sama neutral
nikogo nie ma?

to ide ><

Apocalyptic Worshipper

Dziendobry, wlasnie staram sie odstresowac przed dzwonieniem do urzedu... Nie chce zglaszac, ze pracuje oni i tak pewnie juz wiedza! scream
O... urzędnicy w Polsce wiedzą wszytko... twisted
Słyszą wszystko ninja
Widzą wszystko pirate
Nareszcie długi weekend dla studentów whee
Jutro do domciu blaugh
A na następny tydzień dwa koloski... crying

Apocalyptic Worshipper

A ja nie mieszkam w Polsce, to moze sie wiedza razz
Witam ^.^ Ach rodacy ;3; *hug*

6,550 Points
  • Peoplewatcher 100
  • Signature Look 250
  • Window Shopper 100
Silme_Ethel
A ja nie mieszkam w Polsce, to moze sie wiedza razz


Jesli mieszkasz w UK i pod okresleniem "urzad" masz na mysli Revenue, to mozesz byc pewna - nie wiedza. Ilość rzeczy, ktorych oni "nie wiedza" albo "nie sa w stanie powiedziec" znacznie przewyzsza to, co moga Ci powiedziec (gdyby ich mottem było kartezjanskie "cogito ergo sum" - nie istnieliby xD Osobiscie raczej bym im przypasowała "Wiem, ze nic nie wiem" xD)

(Tak, jak sie mozna domyslec, mam wyjatkowo zle doswiadczenia z wyzej wymieniona instytucja =='')

Apocalyptic Worshipper

Mieszkam w Anglii i rejestruje sie jako pracownik wlasnie, maja mi dokumenty przyslac. Musza, bo ise dopominam, zeby pracowac legalnie smile

6,550 Points
  • Peoplewatcher 100
  • Signature Look 250
  • Window Shopper 100
Silme_Ethel
Mieszkam w Anglii i rejestruje sie jako pracownik wlasnie, maja mi dokumenty przyslac. Musza, bo ise dopominam, zeby pracowac legalnie smile


A ja sie aktualnie uzeram z NHS-em. Nie pomyslalabym w zyciu, ze opieke zdrowotna mozna spierdzielic bardziej niz w Polsce - a jednak Blairowi sie udało (to jego spuścizna) =='' Człowiek wykasłuje sobie pluca, idzie do lekarza, a tam go pytaja czy ma umowione spotkanie, a jesli nie to najblizsze wolne terminy sa za 2 dni. Cholera, jakbym tydzien temu wiedziała, ze sie rozłoze, przeciez bym sie umowila na wizyte, ale jakos nie dostałam od swojego organizmu pisemnego ostrzezenia "rozchorujesz sie za tydznien, umow sie z GP juz dzis!" xD

W koncu z łaski po 2 godzinach czekania przyjela mnie pielegniarka, osluchala mnie i zmierzyla puls, po czym zadecydowała ze to nie jest wirusowe, nie musze kłopotac lekarza, antybiotyk nic nie pomoze, mam isc do domu i pic duzo plynów ==''

Autentycznie, jedyny sposob zeby byc pewnym, ze lekarz Cie zobaczy jak tylko jestes chora, to wyjsc za jakiegos xD

A tak na inna nute: kto juz grał w zOMG-a? Mam nadzieje, ze nastepnym rzutem beda wpuszczac zarejestrowanych nie tylko w '05, ale i w '06, to bym sie zalapala smile

Byłby ktos chetny do polskiego klanu? Wydaje mi sie, ze jeszcze zadnego nie ma...

EDIT: cholera, jednak nadal musze poczekac ==''
O rany, jak to dobrze sobie błogo żyć, i nie mieć problemów z urzędem... Ale mam już w nim dwie koleżanki z technikum, więc może mi kiedyś tam pomogą biggrin

Apocalyptic Worshipper

To moje drugie konto na Gai... wiec ide jako ostatnia sad
Tak, lekarzowi zajelo 3 tygodnie wykrycie infekcji u mnie razz a ja od poczatku wiedzialam, ze cos nie halo... razz

6,550 Points
  • Peoplewatcher 100
  • Signature Look 250
  • Window Shopper 100
A srobuj sie dostac do specjality - niezaleznie od wagi problemu czekasz miesiacami.

Oj, teskni mi sie za polskimi przychodniami, gdzie jak potrzebujesz np. dermatologa, to idziesz od przychodni, fakt, ze siedzisz pare ladnych godzin w kolejce, ale jestes przyjeta tego samego dnia...

Tak znowu z inej strony: jakies yaoistki tu sie znajda? (Tak mi sie pomyslalo, bo siedze i czytam stare fanfiki slashowe do Harry Pottera xD)

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum