Welcome to Gaia! ::


350 Points
  • Member 100
  • Gaian 50
Király hogy vannak magyarok! BUÉK biggrin biggrin
Tiszta jó hogy van ilyen biggrin Én csak onnan tudtam, hogy van fenn pár magyar, mert a húgom pár osztálytársa is gaiazik xD Amúgy mindenkinek boldog új évet így 12-én whee

Interstellar Explorer

Tobzoska-chan
Tiszta jó hogy van ilyen biggrin Én csak onnan tudtam, hogy van fenn pár magyar, mert a húgom pár osztálytársa is gaiazik xD Amúgy mindenkinek boldog új évet így 12-én whee

Lol neked is blaugh Emlékszem, anno a Virtual Hollywoodon taliztam először magyarokkal, miután a tesómmal kiszúrtunk valakit, akinek Ricsike a Gaiás neve. Na gondoltuk, "gyanús", hogy magyar... Aztán egy barátja irányított minket a guildhoz, úgy tudom most már nem Gaiázik.

Loyal Member

18,600 Points
  • Perfect Attendance 400
  • Champion Cardholder 100
  • Torii Attendant 100
ÓÓÓÓ mennyi magyar, ki gondolta! biggrin
Tütütü~ Sziasztok.^^; Elég sok magyar van, meglepő.:3

Dapper Lunatic

5,050 Points
  • Dressed Up 200
  • Member 100
  • Gaian 50
Najó, ha már minden magyar itt ilyen jól összegyűlt, akkor én is becsatlakozom hozzátok. -benyomorog a pici tömegbe-
Szal helló mindenki, no ki hogy van? Remélem jól vagytok. smile

Interstellar Explorer

Kicsit elaludt a topik... Én jól vagyok smile Csak tartok tőle, hogy nyáron munka közben szétsülök... És érdekes, ahogy a magyarok "kijönnek az angol tömegből" úgy, hogy sokuknak angolos/japános stb. Gaia neve van blaugh persze nem baj, bár néha pluszba vicces, ha magyar nevűt látok smile Ami nem gyakori.

Newbie Gaian

1,500 Points
  • Gaian 50
  • Signature Look 250
  • Partygoer 500
Hello

szép napot

Interstellar Explorer

Zsolt_zs
Hello

szép napot


Neked is 3nodding

Desirable Vampire

19,275 Points
  • Partygoer 500
  • Cool Cat 500
  • Perfect Attendance 400
Majdnem mindenki csak németeket franciákat vagy spanyolokat keres itt...hát ennyi az amcsiknak európa,mi? mi is ittvagyunk... =D

Interstellar Explorer

Lucia Borgia
Majdnem mindenki csak németeket franciákat vagy spanyolokat keres itt...hát ennyi az amcsiknak európa,mi? mi is ittvagyunk... =D


Tudom, mire gondolsz. International fórumba meg sok japán spanyol angol stb van. Olimpiás fórumba mostanában két magyar topik nyílt meg egyszer találtam olyat, ahol valaki viccesnek tartotta, hogy valaki telefonon puszi-puszival búcsúzott el magyarul mert ugye náluk a "p***y" mást jelent. razz Ja és találtam már 1-2 magyar segítséget kérő topikot is (tetkóhoz meg kis nyelvtanulás) tehát azért vannak... smile Néha kíváncsiságból rákeresek Gaián, hogy Hungary, Hungarian magyar stb. 3nodding

Quick Reply

Submit
Manage Your Items
Other Stuff
Get GCash
Offers
Get Items
More Items
Where Everyone Hangs Out
Other Community Areas
Virtual Spaces
Fun Stuff
Gaia's Games
Mini-Games
Play with GCash
Play with Platinum